PDA

Επιστροφή στο Forum : Αρεσει στις γυναικες ο παρα φυσιν ερωτας?

Αristero-fa
09-04-2009, 11:38
Κοριτσια το εχετε δοκιμασει απο πισω?
Πως ητανε?
Σας αρεσε?
Το ζητατε απο το συντροφο σας,η την ανοιγει μονος του την πισω πορτα?
Τι κανετε αν το εργαλειο του ειναι χοντρο και μακρυ?
Κανετε χρηση λιπαντικου?
Μετα την πραξη ,μπορειτε να καθησετε ,η πονατε?

dirtydiana
09-04-2009, 12:14
γιατί τόσες απορίες?σκέφτεσαι να τον πάρεις ?

Αristero-fa
09-04-2009, 12:58
γιατί τόσες απορίες?σκέφτεσαι να τον πάρεις ?
Oχι.Πισωγλεντης δεν γινομαι,απλως ρωταω για να δω πως περνουν οι γυναικες.
Εσυ τον τρως τακτικα?

TopGear
09-04-2009, 13:43
Ξέχασες να βάλεις poll. :p :p

vanessaki
09-04-2009, 16:47
Κοριτσια το εχετε δοκιμασει απο πισω?
Πως ητανε?
Σας αρεσε?
Το ζητατε απο το συντροφο σας,η την ανοιγει μονος του την πισω πορτα?
Τι κανετε αν το εργαλειο του ειναι χοντρο και μακρυ?
Κανετε χρηση λιπαντικου?
Μετα την πραξη ,μπορειτε να καθησετε ,η πονατε?

oxi kai oute skopeuww.iiiouuu!!!

DarkMaster
10-04-2009, 14:55
Τι εγινε? Θα μαθεις ποτε να σεβεσαι τις γυναικες?

Αristero-fa
11-04-2009, 15:37
Τι εγινε? Θα μαθεις ποτε να σεβεσαι τις γυναικες?
O σεβασμος προς τις γυναικες χανετε μαζι με την παρθενια τους.

DarkMaster
11-04-2009, 15:43

Οι μητερες δεν ειναι παρθενες...

Serseris
11-04-2009, 18:49

Πολύ βρόμικη ατάκα:D :baby: Έλειωσα κανονικά......

Εγώ έχω να ρωτήσω κάτι άλλο τις γυναίκες. Ανάμεσα σε αυτά τα δυο τι θα επιλέγατε??.........
α) Να σας κάνει ένας άνδρας πρωκτικό σεξ.
β) Να τσαλαπατήσετε έναν άνδρα κάτω από τις υπέροχες γόβες σας.

DarkMaster
11-04-2009, 21:26
Πολύ βρόμικη ατάκα:D :baby: Έλειωσα κανονικά......

Εγώ έχω να ρωτήσω κάτι άλλο τις γυναίκες. Ανάμεσα σε αυτά τα δυο τι θα επιλέγατε??.........
α) Να σας κάνει ένας άνδρας πρωκτικό σεξ.
β) Να τσαλαπατήσετε έναν άνδρα κάτω από τις υπέροχες γόβες σας.

Που πηγε η μεση τιμη?????????????????????

Καλα εγω εχω να πω, κανετε οτι θελετε, οποιοι θελουν πρωκτικο ερωτα ας κανουν, οποιοι θελουν φετιχισμο και να τσαλαπατουνται ας το κανουν. Απλα αυτο που θα πω τωρα υσχει για ολους και ολες: ΜΗΝ ΥΠΟΤΗΜΑΤΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΦΥΛΟ!

Αristero-fa
11-04-2009, 21:52

Καλα εγω εχω να πω, κανετε οτι θελετε, οποιοι θελουν πρωκτικο ερωτα ας κανουν, οποιοι θελουν φετιχισμο και να τσαλαπατουνται ας το κανουν. Απλα αυτο που θα πω τωρα υσχει για ολους και ολες: ΜΗΝ ΥΠΟΤΗΜΑΤΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΦΥΛΟ!
Οι γυναικες ειναι υπο αιωνες τωρα.
Υπαρχουν βεβαια οι αδερφες και οι αριστεροι,για να νιωθουν οι γυναικες λιγο ανεβασμενες.

DarkMaster
11-04-2009, 22:08
Υπαρχουν βεβαια οι αδερφες και οι αριστεροι,για να νιωθουν οι γυναικες λιγο ανεβασμενες.

Ναι, και υπαρχουν και οι φαλλοκρατες για να νιωθουμε εμεις οι ιδιοι ηλιθιοι...

John_Kouts
14-04-2009, 02:24

http://www.politis-chios.gr/images/%CE%9A%CE%91%CE%9B%CE%9F%CE%93%CE%A1%CE%99%CE%91%2 0%CE%A9%CE%A1%CE%91%CE%99%CE%9F.jpg

FuriouSinaF
16-04-2009, 21:06

Αλλα ελεγες χθες ομως. ...

vanessaki
17-04-2009, 05:35
Αλλα ελεγες χθες ομως. ...

moi????ti elegaa pali?????

kiko2
20-05-2009, 18:34
εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι μια γυναικα δεν νιωθει ολοκληρωση αμα δεν εχει γευτει τον σοδομισμο....................τα υπολοιπα σε αυτες που ξερουν .

alexaras9
22-05-2009, 01:56
Οι γυναικες ειναι υπο αιωνες τωρα.

εγω ειμαι αριστερος αρα με πιανεις

prince
22-05-2009, 09:42
αν κ εφαγα ποση ωρα να ψαχνω δεν βρηκα την αρχικη φωτο οποτε 8α τελειωσω το ποστ με 2 λεξεις κ μια φωτο:SAFE SEX http://img190.imageshack.us/img190/828/dispjpgphp.jpg

Dimitriosthess
26-05-2010, 01:22

Μπερδευτηκες μαλλον... Δεν υποτιμουν το αλλο φυλο... Υπερτιμουν το δικο τους...

CHOKE
26-05-2010, 01:57
Στο σεξ τα όρια τα ορίζουν τα ζευγάρια μεταξύ τους. Αυτά περί υποτιμήσεων και υπερτιμήσεων είναι για τα θηρία. Αν την βρίσκουν και οι 2 δεν καταλαβαίνω πιο είναι το πρόβλημα??? Απο την μία έχεις ανόητους μαμιάδες που λένε "Κοπελιά κόλο δίνεις" απο την άλλη ακούς φεμινιστικές παπαρολογίες περί υποτιμήσεων. Ανοησίες....

Έτσι λοιπόν έχω να πω 1 ιστορία και κάποιες συμβουλές...
Η πρώτη προς τους μαμιάδες:
Θυμάμαι έναν τύπο έτσι πολύ βαρύ και ασύκωτο μαμιά που κάποτε διαλαλούσε το πόσο γουστάρει την πίσω πόρτα δεσποινίδων... Όλα καλά αλλά μια μέρα έπαθε μια ωραία μόλυνση... Η θεραπεία απαιτούσε ο γιατρός να περάσει μια βελώνα μέσα από την ουρήθρα να τραβήξει το υγρό και να χορηγήσει αντιβιωτικά... Υπήρχε ένα πρόβλημα όμως... Έπρεπε να είναι σε στύση για να συμβεί αυτό και τώρα καταλαβαίνεις λίγο δύσκολο στο κρύο ιατρικό γραφείο, η στύση επετεύχθη με λυπαντικό και ερεθισμό του προστάτη του "μαμιά"...
Το δίδαγμα της ιστορίας είναι ότι και οι μαμιάδες μπορούν να βρέθούν με σκισμένους κόλους, αλλά χωρίς να υπάρχει καμιά απόλαυση στο γεγονός.

Τώρα προς φεμινιστικές ανοητολογίες.
Όλα είναι θέμα απόλαυσης και φυσικά γνώσης. Αν ξέρεις τι να κάνεις μπορείς να ικανοποιήσεις μια γυναίκα πολύ περισσότερο απο όσο φαντάζεσαι γνωρίζοντας πως να χειριστείς σωστά τις "τρύπες". Δεν αρέσει σε όλες ειδικά στην αρχή αλλά άμα πάρει μπροστά το θέμα μετά σου ζητάνε και δεύτερο πιάτο. Hint *το παν είναι η προετιμασία*

Η ιστορία είναι αληθινή... (μπορώ να πω ξεράθηκα όταν την άκουσα) και οι συμβουλές δοκιμασμένες.

υ.γ.
Που βρέθηκε αυτό το thread lol

Dimitriosthess
27-05-2010, 01:31
Επιτελους καποιος γνωστικος. Ευγε φιλε μου.

Quintadeen
17-06-2010, 17:50
Θυμάμαι έναν τύπο έτσι πολύ βαρύ και ασύκωτο μαμιά που κάποτε διαλαλούσε το πόσο γουστάρει την πίσω πόρτα δεσποινίδων... Όλα καλά αλλά μια μέρα έπαθε μια ωραία μόλυνση... Η θεραπεία απαιτούσε ο γιατρός να περάσει μια βελώνα μέσα από την ουρήθρα να τραβήξει το υγρό και να χορηγήσει αντιβιωτικά... Υπήρχε ένα πρόβλημα όμως... Έπρεπε να είναι σε στύση για να συμβεί αυτό και τώρα καταλαβαίνεις λίγο δύσκολο στο κρύο ιατρικό γραφείο, η στύση επετεύχθη με λυπαντικό και ερεθισμό του προστάτη του "μαμιά"...

Με αφορμή το προηγούμενο περιστατικό, θα προσθέσω ότι δεν πρέπει ποτέ, μα ποτέ, να επιχειρήσει ένας άντρας πρωκτική διείσδυση χωρίς να χρησιμοποιεί προφυλακτικό, ακόμα και με σύντροφο της εμπιστοσύνης που δεν έχει αφροδίσιο νόσημα. Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα μικρόβια του εντέρου να καταλήξουν στον προστάτη και να προκύψει σοβαρό πρόβλημα. Ο προστάτης είναι ένα πολύ "κλειστό" όργανο και η αντιμετώπιση σχεδόν οποιασδήποτε μόλυνσης είναι επίπονη γιατί τα φάρμακα δεν μπορούν να τον διαπεράσουν εύκολα για να δράσουν.

CHOKE
17-06-2010, 18:08
Με αφορμή το προηγούμενο περιστατικό, θα προσθέσω ότι δεν πρέπει ποτέ, μα ποτέ, να επιχειρήσει ένας άντρας πρωκτική διείσδυση χωρίς να χρησιμοποιεί προφυλακτικό, ακόμα και με σύντροφο της εμπιστοσύνης που δεν έχει αφροδίσιο νόσημα. Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα μικρόβια του εντέρου να καταλήξουν στον προστάτη και να προκύψει σοβαρό πρόβλημα. Ο προστάτης είναι ένα πολύ "κλειστό" όργανο και η αντιμετώπιση σχεδόν οποιασδήποτε μόλυνσης είναι επίπονη γιατί τα φάρμακα δεν μπορούν να τον διαπεράσουν εύκολα για να δράσουν.

Έχω ακούσει και άλλο περιστατικό αυτό ήταν πιο Light απο άποψη υγείας... αλλα σαν περιστατικό ήταν για να ψοφάς στα γέλια... Είναι κατανοητό φαντάζομαι ότι αν παιχτεί τέτοια φάση υπάρχει πιθανότητα.. εχμ πως να το πω "εκένωσης"... Ε η εκένωση ήταν εκρηκτική και για τον κύριο και την ντουλάπα πίσω από αυτόν φαντάσου τι έβγαλε η τύπισα... χαχχααχχαχαχαχαχαχαχα

Quintadeen
18-06-2010, 00:44
Έχω ακούσει και άλλο περιστατικό αυτό ήταν πιο Light απο άποψη υγείας... αλλα σαν περιστατικό ήταν για να ψοφάς στα γέλια... Είναι κατανοητό φαντάζομαι ότι αν παιχτεί τέτοια φάση υπάρχει πιθανότητα.. εχμ πως να το πω "εκένωσης"... Ε η εκένωση ήταν εκρηκτική και για τον κύριο και την ντουλάπα πίσω από αυτόν φαντάσου τι έβγαλε η τύπισα... χαχχααχχαχαχαχαχαχαχα
Μέγας είσαι Κύριε! :o

Ε, και μετά μερικοί αναρωτιούνται γιατί οι γυναίκες εκτός από κ_λο έχουν και μ_... Oops. :p

lyna
18-06-2010, 09:19
-"Ενα καλο φτιαγμένο στο τραπέζι 2 παρακαλώ....!"
-"Με ή χωρίς?"
-"Με-Με"
(επεξηγήσεις δεν υπάρχουν, αν θελετε κανετε ρεπορτ και διαγράφεται το ποστ)

CHOKE
18-06-2010, 16:29
Μέγας είσαι Κύριε! :o

Ε, και μετά μερικοί αναρωτιούνται γιατί οι γυναίκες εκτός από κ_λο έχουν και μ_... Oops. :p

Μην γελάς, ένας άλλος μετά πήγε να κατουρήσει και βγήκε πρώτα μια καφέ σεπαρτίνα... Καταλαβαίνεις φαντάζομαι.... lol

Quintadeen
18-06-2010, 17:15
Μην γελάς, ένας άλλος μετά πήγε να κατουρήσει και βγήκε πρώτα μια καφέ σεπαρτίνα... Καταλαβαίνεις φαντάζομαι.... lol
Μπράβο στους λεβέντες μας... βουτιά με το κεφάλι στο βόθρο, κυριολεκτικά όμως.

Αλλά και οι λεβέντισσές μας δεν πάνε πίσω... οπίσθιο σεξ μετά από τριήμερη κατανάλωση φασολάδας με δυσκοιλιότητα δεν είναι και η καλύτερη συνταγή.

CHOKE
18-06-2010, 23:51
Μπράβο στους λεβέντες μας... βουτιά με το κεφάλι στο βόθρο, κυριολεκτικά όμως.

Αλλά και οι λεβέντισσές μας δεν πάνε πίσω... οπίσθιο σεξ μετά από τριήμερη κατανάλωση φασολάδας με δυσκοιλιότητα δεν είναι και η καλύτερη συνταγή.

e έτσι είναι... Πάντος το σίγουρο είναι ότι για οπίσθιο αν γουστάρει μια γυναίκα πρέπει να έχει πλυθεί καλά, κλισμα φάση και προφυλακτικό για τους κυρίους γιατί ακόμα και έτσι υπάρχει κύνδινος σοβαρών μολύνσεων.

akyritsis
21-09-2010, 21:12
Για να παραμείνω on-topic, υπάρχουν περιπτώσεις που έρχονται ακόμα και σε οργασμό μέσω της οπισθίας οδού. Σπάνιες βέβαια, αλλά υπάρχουν.

Quintadeen
22-09-2010, 00:11
Για να παραμείνω on-topic, υπάρχουν περιπτώσεις που έρχονται ακόμα και σε οργασμό μέσω της οπισθίας οδού. Σπάνιες βέβαια, αλλά υπάρχουν.
Πρέπει να πρόκειται για παρέκκλιση ή φετίχ, δεν εξηγείται αλλιώς.

Scarlett
22-09-2010, 00:45
Mplax.........

Mr. Iso
22-09-2010, 04:11
Πρέπει να πρόκειται για παρέκκλιση ή φετίχ, δεν εξηγείται αλλιώς.

το δέρμα που χωρίζω τον έντερο σ εκείνο το σημείο απο τον κόλπο είναι αρκετά λεπτό.. εώς πολύ.. κ επίσης είναι γεμάτο σε υπερευαίσθητα νεύρα.. κατά τη διάρκεια του σεξ απο πίσω, τα νεύρα αυτά ενεργοποιούνται, με παρόμοιο τρόπο όπως κ στο κανονικό σεξ.. υπο τις κατάλληλες συθήκες κ προυποθέσεις, μπορεί να επιτευχθεί κ οργασμός απο αυτό το είδος σεξ.. (τις κατάλληλες συνθήκες κ προϋποθέσεις, βαριέμαι να τις εξηγήσω)

κάπως, κάπου, κάποτε, το είχα διαβάσει...

Scarlett
22-09-2010, 11:15
εγω προτεινω σε ολους τους ανδρες να κανουν πρωκτικο σεξ
αμα τους αρεσει και αυτους τοτε μοναχα θα αφησω καποιον να μπει απο πισω

Void
22-09-2010, 12:06

Υπερβάλεις...αν δε σ'αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ, μην το κάνεις αλλά στα ζευγάρια και οι δυο κάνουν αμοιβαίες παραχωρήσεις καμία φορά...

Γιατί να είναι χειρότερο (απο άποψη "μπλιάχ") απο τη περίπτωση της πεοληχείας;

CHOKE
22-09-2010, 15:36

Σπάνια είναι η περίπτωση γυναίκας που ΔΕΝ έχει τουλάχιστον δοκιμάσει έστω μια φορά, όχι το αντίστροφο. Υπάρχουν γυναίκες που δεν τους αρέσει (αφού έχουν δοκιμάσει), ελάχιστες που απλά δεν έχουν εξερευνήσει ιδιαίτερα την σεξουαλικότητά τους και είναι σε φάση απαπαπα, μπλιαχ κτλ. υπάρχουν αρκετές που τους αρέσει ανάλογα την φάση, υπάρχουν και άλλες που απλά γουστάρουν και περισσότερο από νορμάλ διείσδηση. Προτάσεις του είδους λοιπόν είναι αστείες, δεδομένου κιόλας τις διαφορές και τις αντιλήψεις που υπάρχουν, π.χ. για άνδρες να κάνουν πρωκτικό σεξ, σημαίνει "gay, φούστης, κουνιστός, αδελφή, τραβέλι κτλ." η οποιαδήποτε "Δοκιμή" του άνδρα λοιπόν έχει άλλο νόημα και η περίπτωση δοκιμής θα έλεγα είναι μάλλον χλωμή. Για την γυναίκα όμως δεν υπάρχουν τέτοιου είδους ερμηνείες. Η μόνη που υπάρχει είναι του "Σεβασμού", οι περισσότερες γυναίκες συνήθως νεαρής ηλικίας με πολλές αναστολές ή και κολήματα που ακόμα εξερευνούν τι τους αρέσει και πως τους αρέσει συνήθως θεωρούν ότι είναι υποτιμητικό ή ότι της υποβιβάζει αυτού του είδους η επαφή, δεδομένου ότι θεωρούν πως δεν θα τους προσφέρει καμιά απολύτως απόλαυση αφορίζουν η απκλείουν... Βέβαια είναι μέχρι να βρεθούν με το σωστό άτομο, που εμπιστεύονται αρκετά και που βέβαια είναι έμπειρο αρκετά, αλλιώς μπορεί να είναι μια άβολη αλλά και δυσάρεστη εμπειρία μη απολαυστική και για τους 2.

Scarlett
22-09-2010, 19:37
Υπερβάλεις...αν δε σ'αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ, μην το κάνεις αλλά στα ζευγάρια και οι δυο κάνουν αμοιβαίες παραχωρήσεις καμία φορά...

Γιατί να είναι χειρότερο (απο άποψη "μπλιάχ") απο τη περίπτωση της πεοληχείας;
Eιναι ο ππρωκτος.Απο εκει βγαινουν τα κακακια.ειναι η πιο σημαντικη εστια μολυνσης για hiv.
το στομα επισης δεν εχει τοσο σφιχτη τρυπουλα..
Παραχωρησεις στο σεξ??? Απλα ΔΕΝ γινεται να υπαρχουν.Γτ οποιος το κανει για μενα ειναι το λιγοτερο αφελης.Οταν δεν σαρεσει κατι οπως ειπες δεν το κανεις.Δεν κανεις παραχωρηση.
Αλλα αμα γινει προταση να το δοκιμασει πρωτα ο αντρας βεβαια υπερβαλλουμε:p

Scarlett
22-09-2010, 19:40
Σπάνια είναι η περίπτωση γυναίκας που ΔΕΝ έχει τουλάχιστον δοκιμάσει έστω μια φορά, όχι το αντίστροφο. Υπάρχουν γυναίκες που δεν τους αρέσει (αφού έχουν δοκιμάσει), ελάχιστες που απλά δεν έχουν εξερευνήσει ιδιαίτερα την σεξουαλικότητά τους και είναι σε φάση απαπαπα, μπλιαχ κτλ. υπάρχουν αρκετές που τους αρέσει ανάλογα την φάση, υπάρχουν και άλλες που απλά γουστάρουν και περισσότερο από νορμάλ διείσδηση. Προτάσεις του είδους λοιπόν είναι αστείες, δεδομένου κιόλας τις διαφορές και τις αντιλήψεις που υπάρχουν, π.χ. για άνδρες να κάνουν πρωκτικό σεξ, σημαίνει "gay, φούστης, κουνιστός, αδελφή, τραβέλι κτλ." η οποιαδήποτε "Δοκιμή" του άνδρα λοιπόν έχει άλλο νόημα και η περίπτωση δοκιμής θα έλεγα είναι μάλλον χλωμή. Για την γυναίκα όμως δεν υπάρχουν τέτοιου είδους ερμηνείες. Η μόνη που υπάρχει είναι του "Σεβασμού", οι περισσότερες γυναίκες συνήθως νεαρής ηλικίας με πολλές αναστολές ή και κολήματα που ακόμα εξερευνούν τι τους αρέσει και πως τους αρέσει συνήθως θεωρούν ότι είναι υποτιμητικό ή ότι της υποβιβάζει αυτού του είδους η επαφή, δεδομένου ότι θεωρούν πως δεν θα τους προσφέρει καμιά απολύτως απόλαυση αφορίζουν η απκλείουν... Βέβαια είναι μέχρι να βρεθούν με το σωστό άτομο, που εμπιστεύονται αρκετά και που βέβαια είναι έμπειρο αρκετά, αλλιώς μπορεί να είναι μια άβολη αλλά και δυσάρεστη εμπειρία μη απολαυστική και για τους 2.
Sorry αλλα αυτα τα ποσοστα απο που τα εβγαλες??
Ξερω πολλες που δν τις αρεσει.αλλα δεν γνωριζωι αν ειναι η πλειοψηφια.
αν καποια της αρεσει ας το κανει.δεν μπορω εγω να βαλω περιορισμους στο κρεβατι του αλλου!
αλλα το να το απαιτει καποιος απο μια σχεση πχ ειναι γελοιο.
απλα απορω...αφου σας αρεσει να το κανετε...γτ δεν το κανετε στους εαυτου σας?:p
επισης ειναι καποια πραγματα..που προσωπικα ξερω οτι και να μην τα δοκιμασω οτι δεν θα μου αρεσουν.ΟΠως πχ ναρκωτικα.

std04131
22-09-2010, 19:46
προσωπικη αποψη: οι πιο πολλες κοπελες λενε στις αρχες της σεξουαλικης τους ζωης "οχι ποτε δε θα το κανω" κτλ
αλλα αν ειναι με καποιον που γουσταρουν πολυ(πχ μια σχεση αρκετου διαστηματος) το δοκιμαζουν εστω και λιγο(χωρις πληρη διεισδυση).

Παντως δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση κωλοπιλαλα για το πρωκτικο,εμενα ποτε δε μου αρεσε ιδιαιτερα,καταλαβαινω απειρως περισσοτερα απο την κανονικη οδο.μαλλον ειναι καθαρα εγκεφαλικο(για τον αντρα)το θεμα και καλα ως επιβολη κτλ κτλ.ενταξει δεν ειπα οτι δεν καταλαβαινω τπτ αλλα σαν συνολικη αισθηση καθαρα και μονο,δε με κινητοποιει να το ζητησω.

Scarlett
22-09-2010, 19:59
Koιτα και εγω που ειμαι σε μακροχρονια σχεση ειναι κατι που δν θελω να το δοκιμασω με κανεναν.Δεν νομιζω οτι εχει να κανει μοναααααααχα με το διαστημα σχεσης.Αν και παιζει σημαντικο ρολο απο την αποψη οτι τον εμπιστευεσαι οτι δεν θα θελησει να κανει καμια ανοησια κατα την διαρκεια ή οτι δεν θα σε πιεσει γι αυτο..

Γενικοτερα με αφηνει αδιαφορη.Τωρα αν θελησω αργοτερα.....Οχι! πραγματικα δεν μαρεσει ουτε καν σαν ιδεα για την δικη μου απολαυση:S:p

Οντως υπαρχει πολυ brainwash για το συγκεκριμενοοπως ειπες..Ουτε εγω δεν το καταλαβαινω.

Παντως ...(μπορει να το παρετε ως χαζομαριτσα μερικοι) αλλα πιστευω οτι ισχυει..Ειναι σεξ που το κανουν οι γκει αντρες.Δεν προβληματιζει μερικους "ελληναραδες αντρακλες" που το παιζουν πολυ αρσενικα γτ τους αρεσει τοσο?(μιλαω γι αυτους π εχουν ψυχωση με το πρωκτικο)

@Choke: δεν το θεωρω υποτιμητικο τοσο.Δεν με πειραζει καθολου αυτο.:dance3:
Απλα πως να στο πω ρε παιδι μου χωρις να πω καφριλα...:sleep:
Ειναι πολυ σφιχτη εκεινη η τρυπα.Νιωθω αβολα.:tounge::tounge::tounge::tounge:

TopGear
22-09-2010, 20:28
Όσοι το κάνετε πάντως, ποτέ μην επιχειρήσετε μετά να συνεχίσετε και μπροστά, πάρτε το μέχρι τέλους ή αλλάξτε προφυλακτικό. Υπάρχει μεγάλος κίνδυνος μόλυνσης της γυναίκας και ο λόγος είναι προφανής.

manta-rini
22-09-2010, 21:00
Παντως δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση κωλοπιλαλα για το πρωκτικο,εμενα ποτε δε μου αρεσε ιδιαιτερα,καταλαβαινω απειρως περισσοτερα απο την κανονικη οδο.μαλλον ειναι καθαρα εγκεφαλικο(για τον αντρα)το θεμα και καλα ως επιβολη κτλ κτλ.ενταξει δεν ειπα οτι δεν καταλαβαινω τπτ αλλα σαν συνολικη αισθηση καθαρα και μονο,δε με κινητοποιει να το ζητησω.

Ακριβώς αυτό..Και μάλιστα δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο δημιουργείται η εντύπωση ότι όλοι οι άντρες γουστάρουν πρωκτικό και τα βρίσκουν σκούρα στο να πείσουν τις κοπέλες τους να το κάνουν. :p Κ όλα αυτά την στιγμή που υπάρχουν αρκετοί άντρες που δεν το γουστάρουν και πολλές κοπέλες που το δοκιμάζουν με ευκολία..

προσωπικη αποψη: οι πιο πολλες κοπελες λενε στις αρχες της σεξουαλικης τους ζωης "οχι ποτε δε θα το κανω" κτλ
αλλα αν ειναι με καποιον που γουσταρουν πολυ(πχ μια σχεση αρκετου διαστηματος) το δοκιμαζουν εστω και λιγο(χωρις πληρη διεισδυση).

Και εδώ είσαι σωστός..

Επίσης και μένα μου ΄χει εκμυστηριευτεί μια γνωστή μου μια περίπτωση περί πρωκτικού σεξ παρόμοια με αυτές που περιγράφει ο choke στην αρχή του thread και έχω φρικάρει τελείως..Και σε αυτήν την περίπτωση ο άντρας που χε εμμονή με το πρωκτικό είχε πάθει την μεγαλύτερη ζημιά..

TopGear
22-09-2010, 21:13
Ακριβώς αυτό..Και μάλιστα δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο δημιουργείται η εντύπωση ότι όλοι οι άντρες γουστάρουν πρωκτικό και τα βρίσκουν σκούρα στο να πείσουν τις κοπέλες τους να το κάνουν. :tounge: Κ όλα αυτά την στιγμή που υπάρχουν αρκετοί άντρες που δεν το γουστάρουν και πολλές κοπέλες που το δοκιμάζουν με ευκολία..

Πάντως κατά γενική ομολογία, δεν πιστεύω ότι οι γυναίκες το προτιμούν. Δηλαδή αν ξεκινάς μια σχέση, θεωρώ πώς ελάχιστες γυναίκες, θα το'χουν στα υπόψιν να το κάνουν κάποτε αυτό. Βέβαια με το χρόνο, έστω και για δοκιμή, ίσως το δοκιμάσουν, βέβαια αν θα το συνεχίσουν, είναι άλλο ζήτημα. Εκτιμώ πώς επειδή αρκετά μεγάλο ποσοστό ανδρών παρακολουθεί αισθησιακά βίντεο κτλ, όπου το πρωκτικό σεξ είναι σχεδόν απαραίτητο για να γυριστεί η σκηνή, επηρεάζονται και το θεωρούν κάτι δεδομένο να το ζήσουν σαν εμπειρία. Και να θέλουν όμως να το κάνουν, ας μην πιέζουν τουλάχιστον την κοπέλα να το επιχειρήσει, μπορεί να μη γίνει και ποτέ. Δε μπορείς να αναγκάζεις τον άλλον για κάτι τέτοιο. Αν όμως ένα ζευγάρι είναι καλά, νιώθει άνετα και υπάρχει κατανόηση, ίσως αυτό να γίνει (αν το θέλει ο άντρας ή η γυναίκα-σπάνιο), μετά από συζήτηση, αλλά πρέπει πάντα με ήρεμο τρόπο, αργά αργά κτλ.

Και σαφώς υπάρχουν και περιπτώσεις που αρκετοί άντρες δεν το θέλουν (μειοψηφία μάλλον και είναι αυτοί που τα βλέπουν πιο φυσιολογικά τα πράγματα), άλλοι είναι αδιάφοροι και μπορεί απλά να το δοκιμάσουν και να τους αρέσει (ή και όχι) και τέλος είναι η παραπάνω κατηγορία αντρών. Εκτιμώ πώς υπάρχουν και λίγες κοπέλες όμως που μπορεί να το κάνουν είτε από "φόβο" μη χάσουν τον φίλο τους, οπότε τα δίνουν όλα ή μπορεί να είναι στο άκρα, εντελώς ελευθέρων σεξουαλικών προτιμήσεων και να μην έχουν πρόβλημα.

Επίσης και μένα μου ΄χει εκμυστηριευτεί μια γνωστή μου μια περίπτωση περί πρωκτικού σεξ παρόμοια με αυτές που περιγράφει ο choke στην αρχή του thread και έχω φρικάρει τελείως..Και σε αυτήν την περίπτωση ο άντρας που χε εμμονή με το πρωκτικό είχε πάθει την μεγαλύτερη ζημιά..

Πάντως αν γουστάρει να το κάνει ο άντρας, πέρα απ'το θέμα των μολύνσεων, είναι μέχρι να του κάτσει κανά dirty περιστατικό και να το απομυθοποιήσει μια και καλή. Εκτός αν είναι κι αυτός τόσο μπίχλας που δε λογαριάζει τίποτα. Τι έγινε με τη φίλη σου, προέκυψε θέμα υγείας ή καθαριότητας;

manta-rini
22-09-2010, 21:40
Πάντως αν γουστάρει να το κάνει ο άντρας, πέρα απ'το θέμα των μολύνσεων, είναι μέχρι να του κάτσει κανά dirty περιστατικό και να το απομυθοποιήσει μια και καλή. Εκτός αν είναι κι αυτός τόσο μπίχλας που δε λογαριάζει τίποτα. Τι έγινε με τη φίλη σου, προέκυψε θέμα υγείας ή καθαριότητας;

Ο δικός της ήθελε σχεδόν αποκλειστικά πρωκτικό και επειδή της είχε πρήξει τα συκώτια δεχόταν αυτή και έτσι το κάναν αρκετά συχνά, τις περισσότερες φορές χωρίς προφυλακτικό..Αυτός κάποια στιγμή αισθάνθηκε έντονες ενοχλήσεις στον έναν όρχι και σταδιακά ξεκίνησε να του πρήζεται. Πήγαν στο νοσοκομείο με σκοπό να του δώσουν καμιά αλοιφή και να φύγει ξέρω γω και τελικά έμεινε μέσα κάμποσες μέρες, ενώ οι γιατροί τους έκραζαν ότι θα μπορούσαν να χρησιμοποιούν προφυλακτικό τουλάχιστον. Το γελοίο της υπόθεσης ήταν που αυτός για να δικαιολογήσει την παραμονή του στο νοσοκομείο, είπε ότι έπαθε ατύχημα με την μπάλα παίζοντας ποδόσφαιρο..:p Του έκανε μεγάλη ζημιά κάποιο μικρόβιο του εντέρου της κοπέλας. Δεν ξέρω αν του άφησε κάποιο κουσούρι..Και στην κοπέλα πάντως δώσανε μερικές μέρες μια αντιβίωση...

TopGear
22-09-2010, 21:48
Ο δικός της ήθελε σχεδόν αποκλειστικά πρωκτικό και επειδή της είχε πρήξει τα συκώτια δεχόταν αυτή και έτσι το κάναν αρκετά συχνά, τις περισσότερες φορές χωρίς προφυλακτικό..Αυτός κάποια στιγμή αισθάνθηκε έντονες ενοχλήσεις στον έναν όρχι και σταδιακά ξεκίνησε να του πρήζεται. Πήγαν στο νοσοκομείο με σκοπό να του δώσουν καμιά αλοιφή και να φύγει ξέρω γω και τελικά έμεινε μέσα κάμποσες μέρες, ενώ οι γιατροί τους έκραζαν ότι θα μπορούσαν να χρησιμοποιούν προφυλακτικό τουλάχιστον. Το γελοίο της υπόθεσης ήταν που αυτός για να δικαιολογήσει την παραμονή του στο νοσοκομείο, είπε ότι έπαθε ατύχημα με την μπάλα παίζοντας ποδόσφαιρο..:p Του έκανε μεγάλη ζημιά κάποιο μικρόβιο του εντέρου της κοπέλας. Δεν ξέρω αν του άφησε κάποιο κουσούρι..Και στην κοπέλα πάντως δώσανε μερικές μέρες μια αντιβίωση...

Πω ρε. Καταρχήν διαπιστώνω 2 λάθη. Το ήθελε και αρκετά συχνά και χωρίς προφυλακτικό; Αύξησαν τις πιθανότητες μολύνσεων κατά πολύ έτσι. Απ'όσο έχω ακούσει, μπορεί να είναι και φήμες και δεν το ξέρω το θέμα, αφού δε μ'απασχόλησε και ποτέ, υπάρχει κάποιο "ασφαλές" χρονικό όριο για να ξαναγίνει πρωκτικό σεξ χωρίς κίνδυνο για τον παθητικό συμμετέχοντα. Εκτός και αν αυτός έχει συνηθίσει τόσο, που δεν τον νοιάζει καν πλέον, χωράνε μέχρι και βαπόρια.

Μετά τι έγινε; Το ξαναεπιχειρήσανε, έστω με προφυλακτικό; Χωρίσανε;

Scarlett
22-09-2010, 21:51
Πως γινεται να το κανεις συχνα?
αφου εχω ακουσει οτι σε πιανει ακρατεια γτ χαλαρωνουν οι μυς....

TopGear
22-09-2010, 21:56

Εκτός και αν ο άλλος είναι καλαμάκιας ή η άλλη πολύ "γυμνασμένη". :p

Υποθέτω εξαρτάται και πώς το κάνεις, αργά, γρήγορα, βίαια, με ή χωρίς λιπαντικό, πλήρη διείσδυση κτλ.

//Καλά, εσύ γιατί βγήκες απ'το msn; :p :confused: :confused:

manta-rini
22-09-2010, 22:16

Μου ΄χε δημιουργηθεί και μένα αυτή η απορία και την ρώτησα και είπε ότι κανένα πρόβλημα από άποψη χαλαρότητας..:p

Δεν χωρίσαν, αλλά για πολύ μεγάλο διάστημα αυτός -μετά από αυτά που πέρασε- δεν είχε όρεξη ούτε για κανονικό σεξ..

Scarlett
22-09-2010, 22:19
E τι θα σου πει.Χεστηκα πανω μου φιλεναδα?:p

TopGear
22-09-2010, 22:20
Μου ΄χε δημιουργηθεί και μένα αυτή η απορία και την ρώτησα και είπε ότι κανένα πρόβλημα από άποψη χαλαρότητας..:p

???

Δεν χωρίσαν, αλλά για πολύ μεγάλο διάστημα αυτός -μετά από αυτά που πέρασε- δεν είχε όρεξη ούτε για κανονικό σεξ..

Λογικό, θα του έμεινε ψυχολογικό ύστερα από όλη την ταλαιπωρία. Η κοπέλα πώς αντέδρασε; Εγώ πάντως αναρωτιέμαι αφού δεν ήθελε, πώς το έκανε αρκετά συχνά, όχι επειδή πιεζότα, αλλά αν είχε γίνει ρουτίνα πια, αντιδρούσε ακόμη; Ο μόνος λόγος που θα μπορούσα να καταλάβω, είναι ο πόνος και όχι οι "ηθικές αρχές", αλλά εφόσον το επαναλάμβανε, θα τις αγνόησε τελικά. Αλλά για να λες γινόταν συχνά, θα είχε συνηθίσει μάλλον κιόλας.

Ελπίζω τουλάχιστον να είναι καλά στην υγεία τους και οι δύο πλέον.

Scarlett
22-09-2010, 22:22
ΤG take it easy :p

TopGear
22-09-2010, 22:24
ΤG take it easy :p

In private, with you. :p

Κουτσομπόλης ε; :p :D :D :D Το κόβω.

Mr. Iso
22-09-2010, 23:05
Κουτσομπόλης ε; :p :D :D :D Το κόβω.

Ότι μαθαίνει ο άνθρωπος καλό είναι... :p

Scarlett, δεν σου έχουνε πει να μη λες ποτέ...??? Κοίτα μονο μη το δοκιμάσεις κ σ αρέσει...

manta-rini
22-09-2010, 23:30
???

Λογικό, θα του έμεινε ψυχολογικό ύστερα από όλη την ταλαιπωρία. Η κοπέλα πώς αντέδρασε; Εγώ πάντως αναρωτιέμαι αφού δεν ήθελε, πώς το έκανε αρκετά συχνά, όχι επειδή πιεζότα, αλλά αν είχε γίνει ρουτίνα πια, αντιδρούσε ακόμη; Ο μόνος λόγος που θα μπορούσα να καταλάβω, είναι ο πόνος και όχι οι "ηθικές αρχές", αλλά εφόσον το επαναλάμβανε, θα τις αγνόησε τελικά. Αλλά για να λες γινόταν συχνά, θα είχε συνηθίσει μάλλον κιόλας.

Ελπίζω τουλάχιστον να είναι καλά στην υγεία τους και οι δύο πλέον.

h κοπέλα είχε σοκαριστεί, το ΄πε σε φάση "δεν φαντάζεσαι τι μπορεί να πάθει κανείς από το πρωκτικό". Προφανώς και θα της άρεσε, δεν μπορώ να πιστέψω ότι το ΄κανε τόσο συχνά παρά την θέληση της. Εξάλλου όταν γίνεται σωστά δεν πονάει, πάρα μόνο στην αρχή ίσως λίγο..Απλά τόνισε ότι εξαιτίας του έγινε αυτό και ότι της ζητούσε πολύ συχνά πρωκτικό σεξ..

Evlogitos
22-09-2010, 23:38
Ότι μαθαίνει ο άνθρωπος καλό είναι... :p

Scarlett, δεν σου έχουνε πει να μη λες ποτέ...??? Κοίτα μονο μη το δοκιμάσεις κ σ αρέσει...

Να υποθεσω εσυ το δοκιμασες και σαρεσε?

TopGear
22-09-2010, 23:43
h κοπέλα είχε σοκαριστεί, το ΄πε σε φάση "δεν φαντάζεσαι τι μπορεί να πάθει κανείς από το πρωκτικό". Προφανώς και θα της άρεσε, δεν μπορώ να πιστέψω ότι το ΄κανε τόσο συχνά παρά την θέληση της. Εξάλλου όταν γίνεται σωστά δεν πονάει, πάρα μόνο στην αρχή ίσως λίγο..Απλά τόνισε ότι εξαιτίας του έγινε αυτό και ότι της ζητούσε πολύ συχνά πρωκτικό σεξ..

Καλά, όχι κι απαραίτητα, μπορεί και να το είχε συνηθίσει απλά ή να της ήταν ανεκτό και να το έκανε μόνο για να ικανοποιήσει το σύντροφό της, ειδικά αν είναι και καιρό μαζί. Προσοχή πάντως την επόμενη φορά και για τους δύο και παρόλο που η καλή καθαριότητα δεν αποτρέπει τέτοιες μολύνσεις, είναι πολύ σημαντική.

Quintadeen
22-09-2010, 23:45
το δέρμα που χωρίζω τον έντερο σ εκείνο το σημείο απο τον κόλπο είναι αρκετά λεπτό.. εώς πολύ.. κ επίσης είναι γεμάτο σε υπερευαίσθητα νεύρα.. κατά τη διάρκεια του σεξ απο πίσω, τα νεύρα αυτά ενεργοποιούνται, με παρόμοιο τρόπο όπως κ στο κανονικό σεξ.. υπο τις κατάλληλες συθήκες κ προυποθέσεις, μπορεί να επιτευχθεί κ οργασμός απο αυτό το είδος σεξ.. (τις κατάλληλες συνθήκες κ προϋποθέσεις, βαριέμαι να τις εξηγήσω)

κάπως, κάπου, κάποτε, το είχα διαβάσει...
Δεν ξέρω κατά πόσο ευσταθεί αυτό. Αν υπάρχει όντως φυσική διέγερση, τότε δεν εξηγεί γιατί ελάχιστες γυναίκες το απολαμβάνουν.

Επίσης οι περισσότερες γυναίκες είναι κλειτοριδικοί τύποι ως προς τον οργασμό. Δε βλέπω με ποιο τρόπο μια πρωκτική εισβολή μπορεί να προκαλέσει διέγερση της κλειτορίδας. Εκτός κι αν η απάντηση βρίσκεται σε όσα δεν εξήγησες.

Αυτό που εγώ βλέπω είναι κυρίως ψυχολογικοί λόγοι. Υπάρχει μια μερίδα γυναικών που θέλουν να νιώθουν την ισχύ του αρσενικού πάνω τους και την υποταγή τους σ' αυτό. Σε τέτοιες περιπτώσεις, ακόμα και αν το κανονικό σεξ είναι αρκετό, η απόλαυση εντείνεται με το πρωκτικό γιατί έτσι ενισχύεται το αίσθημα επιβολής του αρσενικού.

Quintadeen
22-09-2010, 23:58
Αφού κανείς δεν το είπε (είτε από άγνοια είτε από ταμπού), το λέω εγώ. Αν υπάρχουν κάποιοι που μπορούν να ευχαριστηθούν πρωκτικές διεισδύσεις λόγω της ανατομίας τους, αυτοί είναι οι... άντρες! Και ο λόγος απλά είναι η παρουσία του προστάτη και άλλων αδένων στη γειτονιά του.

Προσωπικά δε βλέπω τίποτα ενδιαφέρον στο πρωκτικό σεξ (ούτε να δίνω, ούτε να παίρνω :p). Είχα μια αμυδρή περιέργεια πολύ παλιά αλλά όταν γώρισα τη μορφή και ανατομία του εντέρου έχασα (και δικαίως πιστεύω) κάθε ενδιαφέρον. Ένα κορίτσι έχει υπεραρκετά καλούδια για να σε κρατήσει απασχολημένο.

Quintadeen
23-09-2010, 00:03
..Και μάλιστα δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο δημιουργείται η εντύπωση ότι όλοι οι άντρες γουστάρουν πρωκτικό και τα βρίσκουν σκούρα στο να πείσουν τις κοπέλες τους να το κάνουν. :p

Σίγουρα δεν το θέλουν όλοι. Κάποιοι από εμάς το θεωρούν εκτός από επικίνδυνο και ανάξιο της ταλαιπωρίας για την προετοιμασία, αφού πρόκειται για πραγματικά ακάθαρτο σεξ και πρέπει οπωσδήποτε να εφαρμοστεί αυστηρή καθαριότητα. Παρατηρώντας και συγκρίνοντας εικόνες με την ανατομία του κόλπου και του εντέρου αντιλαμβάνεται κανείς αμέσως ότι, από φυσικής απόψεως, το πρωκτικό σεξ απλά δεν έχει νόημα. Το κύριο πεδίο δράσης του βρίσκεται στο ψυχολογικό επίπεδο.

CHOKE
23-09-2010, 00:05
sorry αλλα αυτα τα ποσοστα απο που τα εβγαλες??
Ξερω πολλες που δν τις αρεσει.αλλα δεν γνωριζωι αν ειναι η πλειοψηφια.
αν καποια της αρεσει ας το κανει.δεν μπορω εγω να βαλω περιορισμους στο κρεβατι του αλλου!
αλλα το να το απαιτει καποιος απο μια σχεση πχ ειναι γελοιο.
απλα απορω...αφου σας αρεσει να το κανετε...γτ δεν το κανετε στους εαυτου σας?:p
επισης ειναι καποια πραγματα..που προσωπικα ξερω οτι και να μην τα δοκιμασω οτι δεν θα μου αρεσουν.ΟΠως πχ ναρκωτικα.

kαταρχίν γυναίκες σε γυναίκες λίγο δύσκολα λένε τόσο προσωπικά πράγματα μεταξύ τους, το να σου πουν απαπαπα εγώωω ποτέεεε, χάλια δεν μου αρέσει, είναι αρκετά συνηθισμένο. Πραγματικά δεν μπορείς να ξέρεις τι κάνει ο άλλους στο κρεβάτι του. Απο κει και έπειτα ακόμα και αν ισχύει αυτό που λες και σου λένε "Αλήθεια" οι πολλές γυναίκες-(που σου είπα ότι αμφιβάλω λόγο του ότι μεταξύ τους είναι λίγο "Ταμπού) δεν αποκλήει την περίπτωση να "Έχουν" δοκιμάσει και να αποφάσισαν ότι δεν τους αρέσει. Απο κει και έπειτα δεν μίλησα ποτέ για καμιά απαίτηση είναι τι ζητάει ο κάθε ένας και τι ψάχνει ο άλλος. Για το θέμα "γιατί δεν το κάνετε στους εαυτού σας" σου εξήγησα ότι είναι εντελώς διαφορετικό θέμα, το έγραψα αναλυτικά νομίζω σίγουρα απείρως δυσκολότερο από ότι στις γυναίκες και 10 φορές μεγαλύτερο ταμπού.

Το παράδιγμα με τα Ναρκωτικά είναι λίγο άστοχο, το ένα έχει σχέση καθαρά με επαφή, ούτε με ξένες ουσίες ούτε ουσίες που βλάπτουν τον οργανισμό.

Όσο για το hiv που ανέφερες, έδωσα κάποια παραδίγματα σε προϊγούμενα ποστ με ιδιαίτερα "Αηδιαστικούς" τρόπος στο γιατί σε περίπτωση προκτικού σεξ πρέπει οποσδήποτε να φοράς προφυλακτικό... Ακόμα και αν δεν παίζει η περίπτωση hiv παίζουν 1002 για τον άντρα που είναι ιδιαίτερα επιβαρυντικά για την υγεία του.

Quintadeen
23-09-2010, 00:07
ΟΚ, ποιος θα παραθέσει τα γνωστά πρόστυχα στιχάκια σχετικά με το θέμα μας; Είναι υπερβολικά πρόστυχα για να τα μεταφέρω εγώ.

Mr. Iso
23-09-2010, 00:11
Να υποθεσω εσυ το δοκιμασες και σαρεσε?

dude, το mr. στο nickname σου λεει κάτι..???

1)Δεν ξέρω κατά πόσο ευσταθεί αυτό. Αν υπάρχει όντως φυσική διέγερση, τότε δεν εξηγεί γιατί ελάχιστες γυναίκες το απολαμβάνουν.

2)Επίσης οι περισσότερες γυναίκες είναι κλειτοριδικοί τύποι ως προς τον οργασμό. Δε βλέπω με ποιο τρόπο μια πρωκτική εισβολή μπορεί να προκαλέσει διέγερση της κλειτορίδας. Εκτός κι αν η απάντηση βρίσκεται σε όσα δεν εξήγησες.

3)Αυτό που εγώ βλέπω είναι κυρίως ψυχολογικοί λόγοι. Υπάρχει μια μερίδα γυναικών που θέλουν να νιώθουν την ισχύ του αρσενικού πάνω τους και την υποταγή τους σ' αυτό. Σε τέτοιες περιπτώσεις, ακόμα και αν το κανονικό σεξ είναι αρκετό, η απόλαυση εντείνεται με το πρωκτικό γιατί έτσι ενισχύεται το αίσθημα επιβολής του αρσενικού.

1)ισχύει.. δεν θα υπηρχε νόημα να κατεβάσω όλα αυτά από το κεφάλι μου..
δεν το απολαμβάνουν όλες, γιατί να φτάσουν στο σημείο τις απολαυσης χρειάζεται κάμποση προσπάθεια κ εξεικοιωση κ απο αυτήν κ απο τον σύντροφο της...

2) για αυτές που δεν είναι κλειτοριδικές, αρκεί αυτό που είπα.. γι αυτές που είναι, ναι η εξήγηση είναι σ αυτά που δεν ανέφερα.. να βάλεις δλδ κ εσύ ή αυτή ένα χεράκι παραπάνω.. :p

3)ισχύει εν μέρη αυτό που λες.. επίσης ισχύει κ το ότι επειδή για την κοινωνία παραμένει ακόμη σχετικά ταμπου, είναι κάτι σαν απαγορευμένο.. κ το απαγορευμένο έχει πάντα πιο γλυκιά γεύση λένε..

επίσης κάτι είχα διαβάσει για κάτι σαν την αίσθηση της πληρότητας (ή κάπως έτσι).. ότι δλδ όταν ικανοποιήται κ με τους δύο τρόπους ταυτόχρονα, ο οργασμός είναι ακόμη πιο έντονος...
μην το πεις, ξέρω, διαβάζω πολύ.. :p :p

//
ΟΚ, ποιος θα παραθέσει τα γνωστά πρόστυχα στιχάκια σχετικά με το θέμα μας; Είναι υπερβολικά πρόστυχα για να τα μεταφέρω εγώ.
στοιχάκια..?? ποια στοιχάκια..?? εγώ το μόνο που ξέρω είναι ότι "ο κώλος είναι το μουνί του μέλλοντος"... :D

Evlogitos
23-09-2010, 00:23

Το ειδα φιλε μου εξαρχης δεν ειμαι στραβος... Και τον Βαλλιανατο "mr" τον λενε... :Ρ :D

Void
23-09-2010, 00:24

Αναφέρεσαι στο: "Δαπίτισσα Δαπίτισσα ξέρω απο που το κάνεις οχι απο 'κει που κατουράς αλλά απο 'κει που κλάνεις;";

Είναι λίγο πρόστυχο...

Quintadeen
23-09-2010, 00:28
Όχι, τα άλλα στιχάκια εννοώ... "τον π..ο μου τον έχασα εψές αργά το βράδυ..." κλπ.

Scarlett
23-09-2010, 00:32
kαταρχίν γυναίκες σε γυναίκες λίγο δύσκολα λένε τόσο προσωπικά πράγματα μεταξύ τους, το να σου πουν απαπαπα εγώωω ποτέεεε, χάλια δεν μου αρέσει, είναι αρκετά συνηθισμένο. Πραγματικά δεν μπορείς να ξέρεις τι κάνει ο άλλους στο κρεβάτι του. Απο κει και έπειτα ακόμα και αν ισχύει αυτό που λες και σου λένε "Αλήθεια" οι πολλές γυναίκες-(που σου είπα ότι αμφιβάλω λόγο του ότι μεταξύ τους είναι λίγο "Ταμπού) δεν αποκλήει την περίπτωση να "Έχουν" δοκιμάσει και να αποφάσισαν ότι δεν τους αρέσει. Απο κει και έπειτα δεν μίλησα ποτέ για καμιά απαίτηση είναι τι ζητάει ο κάθε ένας και τι ψάχνει ο άλλος. Για το θέμα "γιατί δεν το κάνετε στους εαυτού σας" σου εξήγησα ότι είναι εντελώς διαφορετικό θέμα, το έγραψα αναλυτικά νομίζω σίγουρα απείρως δυσκολότερο από ότι στις γυναίκες και 10 φορές μεγαλύτερο ταμπού.

Το παράδιγμα με τα Ναρκωτικά είναι λίγο άστοχο, το ένα έχει σχέση καθαρά με επαφή, ούτε με ξένες ουσίες ούτε ουσίες που βλάπτουν τον οργανισμό.

Όσο για το hiv που ανέφερες, έδωσα κάποια παραδίγματα σε προϊγούμενα ποστ με ιδιαίτερα "Αηδιαστικούς" τρόπος στο γιατί σε περίπτωση προκτικού σεξ πρέπει οποσδήποτε να φοράς προφυλακτικό... Ακόμα και αν δεν παίζει η περίπτωση hiv παίζουν 1002 για τον άντρα που είναι ιδιαίτερα επιβαρυντικά για την υγεία του.
αυτο για τα ταμπου δεν ισχυει
ειχα και φιλη που ειμαι σιγουρη οτι δεν το ηθελε γτ την ξερω πολυ καλα προσωπικα
και μια αλλη που μου ελεγε οτι της αρεσε.
Βασικα πλεον σε αυτες τις ηλικιες τις δικες μας δεν υπαρχουν ταμπου να λες τι κανεις στο κρεβατι σου.
Καποιος μπορει να το πει και αφελεια/ανωριμοτητα.Δεκτο.

Scarlett
23-09-2010, 00:35

1)ισχύει.. δεν θα υπηρχε νόημα να κατεβάσω όλα αυτά από το κεφάλι μου..
δεν το απολαμβάνουν όλες, γιατί να φτάσουν στο σημείο τις απολαυσης χρειάζεται κάμποση προσπάθεια κ εξεικοιωση κ απο αυτήν κ απο τον σύντροφο της...

2) για αυτές που δεν είναι κλειτοριδικές, αρκεί αυτό που είπα.. γι αυτές που είναι, ναι η εξήγηση είναι σ αυτά που δεν ανέφερα.. να βάλεις δλδ κ εσύ ή αυτή ένα χεράκι παραπάνω.. :p

3)ισχύει εν μέρη αυτό που λες.. επίσης ισχύει κ το ότι επειδή για την κοινωνία παραμένει ακόμη σχετικά ταμπου, είναι κάτι σαν απαγορευμένο.. κ το απαγορευμένο έχει πάντα πιο γλυκιά γεύση λένε..

επίσης κάτι είχα διαβάσει για κάτι σαν την αίσθηση της πληρότητας (ή κάπως έτσι).. ότι δλδ όταν ικανοποιήται κ με τους δύο τρόπους ταυτόχρονα, ο οργασμός είναι ακόμη πιο έντονος...
μην το πεις, ξέρω, διαβάζω πολύ.. :p :p

//
στοιχάκια..?? ποια στοιχάκια..?? εγώ το μόνο που ξέρω είναι ότι "ο κώλος είναι το μουνί του μέλλοντος"... :D

Μηπως απλα βλεπεις πολλες τσ...? :p
Τσαουσες! :baby:

CHOKE
23-09-2010, 00:47
αυτο για τα ταμπου δεν ισχυει
ειχα και φιλη που ειμαι σιγουρη οτι δεν το ηθελε γτ την ξερω πολυ καλα προσωπικα
και μια αλλη που μου ελεγε οτι της αρεσε.
Βασικα πλεον σε αυτες τις ηλικιες τις δικες μας δεν υπαρχουν ταμπου να λες τι κανεις στο κρεβατι σου.
Καποιος μπορει να το πει και αφελεια/ανωριμοτητα.Δεκτο.

Nαι όμως κοίτα τι σου έγραψα και κοίτα τι μου γράφεις. Δεν αμφιβάλω ότι μπορεί να έχεις 1-2 κολητές που να σου λένε την αλήθεια για αυτό που θέλουν και αυτό που τους αρέσει και εσύ αντίστοιχα. Να έχεις ΠΟΛΛΕΣ είναι που θεωρώ αδύνατο.

Για στατιστικά επειδή με ρώτησες έτσι λίγο πρόχειρα βρήκα κάποια πράγματα (που τουλάχιστον μπορούμε να ποστάρουμε χωρίς να μας πάρουν με τις πέτρες) διάβασε αν θες όλο το link όμως θεωρώ αυτά που βάζω σημαντικές παρατηρήσεις που κάνει ο αρθρογράφος...

http://sexuality.about.com/od/sexinformation/a/anal_sex_stats.htm

When reading sex statistics, remember that all sex survey research comes with problems that make generalizing difficult. The bottom line is that one can never know how truthful participants are being and what impact the survey itself has on the end results. Nonetheless, survey research can be helpful to give a very general picture of sexual behavior.

•Kinsey data collected between 1938-1963 found that 9 percent of non-married males and 28 percent of non-married females had engaged in anal sex at least once. Among married subjects, the numbers were much lower--around 11 percent for both men and women.

•In 1974, Playboy magazine published a huge survey of over 2000 people. Depending on the age of the respondent, between 14 and 25 percent of people said they had tried anal sex at least once.

•A more recent study, conducted in 1990 at the Kinsey Institute, found that 27 percent of male and 24 percent of female college students had anal sex at least once.

•One researcher, who surveyed one group of people in the 1970s then another in the late 1980s, offers a good point of comparison. In the first survey, 25 percent of women had anal sex and 8 percent reported engaging in it regularly. In the second, 72 percent had anal sex, and 23 percent reported engaging in it regularly.

•The most recent U.S. data from a national representative sample comes from the 2002 National Survey of Family Growth (NSFG), which was conducted on over 12,000 men and women aged 15 to 44. Results show that 34 percent of men and 30 percent of women reported engaging in anal sex at least once.

Όπως βλέπεις υπάρχουν περίεργες αυξομειώσεις στο θέμα, το σίγουρο είναι ότι υπάρχει και σε αρκετά υψηλό ποσοστό... Λαμβάνοντας υπόψι πάντα το "πόσο" αλήθεια λες. Να πεις ψέματα στην έρευνα ότι έκανες πρωκτικό σεξ ενώ δεν έχεις κάνει ΔΕΝ παίζει, το αντίστροφο είναι το πιο πιθανό.

Δώσε βάση και στις χρονολογίες επίσης.

CHOKE
23-09-2010, 00:53
Όχι, τα άλλα στιχάκια εννοώ... "τον π..ο μου τον έχασα εψές αργά το βράδυ..." κλπ.

Ναι όλες αυτές οι αηδίες από ανώριμους και ανόητους, είναι που φυσικά προκαλούν τα "κόμπλεξ" και τα "ταμπού" και κάνουν την ζωή των υπολοίπων δυσκολότερη./// Και εδώ πάμε στο θέμα "Σεβασμού" που ανέφερα σε προϊγούμενο ποστ.

Mr. Iso
23-09-2010, 00:57
Το ειδα φιλε μου εξαρχης δεν ειμαι στραβος... Και τον Βαλλιανατο "mr" τον λενε... :Ρ :D

είσαι κ χιουμορίστας βλέπω... εσύ τι ρόλο βαράς δεν κατάλαβα..???

Μηπως απλα βλεπεις πολλες τσ...? :p
Τσαουσες! :baby:

έχεις δει εσύ σε πολλές τσόντες να δίνουνε τέτοιες πληροφορίες/αναλύσεις πάνω στο sex.. :p :p γιατί αν είναι, να πουμε να τις βάλουν κ στο μάθημα τις σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης..

άνοιξε μωρέ κ εσύ κανα βιβλίο, κανα site, μορφώσου..;-)

TopGear
23-09-2010, 00:59

Η πρακτική είναι η καλύτερη μέθοδος. :D :D :D (humor)

Mr. Iso
23-09-2010, 01:01
Η πρακτική είναι η καλύτερη μέθοδος. :D :D :D (humor)

μόνο άμα ειναι master ο δάσκαλος.. :D :D :D

Scarlett
23-09-2010, 01:15

έχεις δει εσύ σε πολλές τσόντες να δίνουνε τέτοιες πληροφορίες/αναλύσεις πάνω στο sex.. :p :p γιατί αν είναι, να πουμε να τις βάλουν κ στο μάθημα τις σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης..

Kατι τετοια διαβαζαμε μικρες στα κοσμοπολιταν με τις υπολοιπες συμμαθητριες στα διαλειματα.
Μην σου πω τι γνωμη εχω για το περιοδικο και τις μλκιες που λεει.
Ορκιζομαι!

Οντως αυτο που σου ειπε ο Τg ειναι αληθεια.Η πρακτικη ειναι η καλυτερη μεθοδος.;-)

Evlogitos
25-09-2010, 21:39

Λέγε με Ζμπρώχτη... πμ για λεπτομερειες. :Ρ

Void
20-10-2010, 00:35
Εγω θα έλεγα οτι υπάρχουν και άντρες που θέλουν να κάνουν το ίδιο που κάνουν και οι άλλοι αλλά δεν μπορούν γιατί οι κοπέλες τους δεν θέλουν...επίσης Scarlett θεωρώ οτι και χάρες γίνονται στο sex αρκεί αυτός που τις ζητάει να είναι..."πειστικός" :p

Scarlett
20-10-2010, 01:10
Εγω θα έλεγα οτι υπάρχουν και άντρες που θέλουν να κάνουν το ίδιο που κάνουν και οι άλλοι αλλά δεν μπορούν γιατί οι κοπέλες τους δεν θέλουν...επίσης Scarlett θεωρώ οτι και χάρες γίνονται στο sex αρκεί αυτός που τις ζητάει να είναι..."πειστικός" :p

Πειστικος η πιεστικος?:p

Void
20-10-2010, 01:12
Πειστικος η πιεστικος?:p

Και τα δυο sometimes I suppose...:tounge:

Scarlett
20-10-2010, 01:29
Exεις να μαθεις ακομα πολλα.

Void
20-10-2010, 01:34
Exεις να μαθεις ακομα πολλα.

χεχεχε σωστό και αυτό...

CHOKE
20-10-2010, 17:36
Όταν δεν πέρνεις αυτό που ζητάς αν δεν το θεωρείς συμαντικό παραμένεις, αν το θεωρείς συμαντικό επιμένεις αν δεν βρεις άκρη, προχωράς για άλλες παραλίες.

Void
20-10-2010, 17:45
Όταν δεν πέρνεις αυτό που ζητάς αν δεν το θεωρείς συμαντικό παραμένεις, αν το θεωρείς συμαντικό επιμένεις αν δεν βρεις άκρη, προχωράς για άλλες παραλίες.

Καλά ρε choke πως γίνεται να έχεις στα χόμπυ σου "αρθρογραφία" με αυτήν την ορθογραφία :tounge: "σημαντικό" οχι "συμαντικό" την άλλη φορά σκότωσες και βίασες το "εννοείς" (με αυτήν τη σειρά) γραφωντάς το "ενωεις" και άλλα ωραία. Και εγω εχω κάνει λάθη πχ έγραψα τον "Χριστό" "Χρηστό" αλλά ντάξει...μήπως πρέπει να κάνουμε κάτι με την ορθογραφία μας?:tounge:

CHOKE
20-10-2010, 23:07
Ναι είμαι τραγικός. Ξέρω.

Αλλά τι ενωείς έχω χόμπυ μου την αρθρογραφία??? Δεν το έχω χόμπυ.. περνάει η ώρα.:p

Void
21-10-2010, 03:05
Ναι είμαι τραγικός. Ξέρω.

Αλλά τι ενωείς έχω χόμπυ μου την αρθρογραφία??? Δεν το έχω χόμπυ.. περνάει η ώρα.:p

"εννοείς" :p Το γράφεις στα ενδιαφέροντα σου στο προφίλ σου εδω...:dance3:

CHOKE
21-10-2010, 03:30
"εννοείς" :p Το γράφεις στα ενδιαφέροντα σου στο προφίλ σου εδω...:dance3:

tsk tsk

μη πιστεύεις ότι διαβάζεις...:p

Void
21-10-2010, 03:35
tsk tsk

μη πιστεύεις ότι διαβάζεις...:p

Ναι όντως αυτή είναι μια καλή συμβουλή...:-)

Void
24-11-2010, 15:02
Καλά εχω ενα φίλο που γνώρισε πρόσφατα μια 27χρονη (πριν κανα δυο μήνες) που ήταν παρθένα και τελικά αποδείχθηκε οτι είχε κάποιο πρόβλημα απο μπροστά και δεν μπορούσε να το κάνει. Τελικά πήγαν σε γιατρό και δεν ξέρω αν το πρόβλημα έχει λυθεί ακόμα. Αλλά απ' οτι μου λέει ο φίλος μου έκαναν αρκετά πρωκτηκό sex αφού μόνο αυτό μπορούσαν. Οπότε σκέφτομαι αυτό θα πει:

Απο μπροστά παρθένα κι' απο πίσω μπαίνουν τραίνα!!! :tounge:

Serseris
24-11-2010, 17:45

Ελα ρε φίλε, τι λές? Αφου η κοπέλα είχε πρόβλημα... Τι να κάνει? Υπάρχουν και άλλοι τρόποι για να νιώσει απόλαυση.
Και αφου ο κόλπος της έχει κάποιο πρόβλημα, μπορούν να κάνουν στοματικό και πρωκτικό έρωτα.

Δηλαδή θα κάνουν γοβο-ταΐσματα και μποτο-ταΐσματα για να την βρούνε??........
Ασε το κορίτσι να νιώσει ένα μόριο να εισέρχεται στον πρωκτό της. Ασε την να νιώσει την πυρώδη σεξουαλική ηδονή....

Void
24-11-2010, 21:46
Δηλαδή θα κάνουν γοβο-ταΐσματα και μποτο-ταΐσματα για να την βρούνε??........
Ασε το κορίτσι να νιώσει ένα μόριο να εισέρχεται στον πρωκτό της. Ασε την να νιώσει την πυρώδη σεξουαλική ηδονή....

Ε ναι. Αφού δεν έχει πρόβλημα εκείνη εγω θα εχω?

CHIPAKOS
29-11-2010, 20:21
Πάλι εξαιτίας γυναίκας φαγωθήκατε. Καλά να πάθετε

Void
29-11-2010, 20:31
Κάπου το εχω ξαναπεί: Οσο αξίζει ένας κώλος δεν αξίζει ο κόσμος όλος!

manta-rini
29-11-2010, 22:52
Καλά εχω ενα φίλο που γνώρισε πρόσφατα μια 27χρονη (πριν κανα δυο μήνες) που ήταν παρθένα και τελικά αποδείχθηκε οτι είχε κάποιο πρόβλημα απο μπροστά και δεν μπορούσε να το κάνει. Τελικά πήγαν σε γιατρό και δεν ξέρω αν το πρόβλημα έχει λυθεί ακόμα. Αλλά απ' οτι μου λέει ο φίλος μου έκαναν αρκετά πρωκτηκό sex αφού μόνο αυτό μπορούσαν. Οπότε σκέφτομαι αυτό θα πει:

Εγώ πάλι αναρωτιέμαι τι πρόβλημα να ΄ναι αυτό και μάλιστα να μην έχει θεραπευτεί μέχρι τα 27.... :confused:
τρελό πακέτο..

Void
29-11-2010, 23:57
Εγώ πάλι αναρωτιέμαι τι πρόβλημα να ΄ναι αυτό και μάλιστα να μην έχει θεραπευτεί μέχρι τα 27.... :confused:
τρελό πακέτο..

Δεν ξαναρώτησα λόγο διακριτηκότητας...πάντως είναι ακόμα μαζί οπότε μάλλον υποθέτω οτι το πρόβλημα λύθηκε.

Serseris
30-11-2010, 00:17
τρελό πακέτο..

O κόσμος έχει προβλήματα.... Άφησε κατά μέρος τα "Ακου να δεις!?...Αυτή να έχει τέτοιο πρόβλημα μέχρι τα 25, τα 27, τα 32?!..." και δεν ξέρω τι...
Μπορεί να είχε κάποιο "εμπόδιο" στην εμφάνιση της και να μην την ήθελαν πολύ οι άνδρες. Το ξέρεις ότι αυτοί σχεδόν με την εμφάνιση τα κρίνουν όλα...
Μπορεί να είχε αυτό το πρόβλημα, να δοκίμασε να κάνει κάτι με κάποιον άνδρα αλλά το όλο θέμα να της έγινε τραυματική εμπειρία. Μετείπατα να της έφερε φρικίαση και να χρειάστηκε να φτάσει μέχρι τα 27 για να το υπερνικήσει.
(Θυμήσου τα Chuck Norris facts--> Ο Chuck Norris πέθανε πριν από 20 χρόνια, αλλά ο χάροντας δεν έχει βρει το κουράγιο να πάει να του το πει!....)

manta-rini
30-11-2010, 01:20
Απλά εξεπλάγην... Δεν έχω υπόψη μου τέτοιο οργανικό πρόβλημα..-θα μου πεις ψυχολογικά και οργανικά προβλήματα πάνε πακέτο σε αυτόν τον τομέα-αλλά ξέρω γω..:confused:
Αν το δει η meduoa,εχμμμ lynam ελπίζω να μας κατατοπίσει..

S1lV3r._.RAnG3r
01-12-2010, 01:25
Σε αλλες ναι σε αλλες οχι. Αρκετες ερχονται σε οργασμο πιο γρηγορα, λογω συσπασεων περισσοτερων νευρων. Το θεμα ειναι ο εντεροκοκκος, ο οποιος μπορει να προκαλεσει στον αντρα προστατιτιδα. Το εχει παθει φιλος μου ο οποιος επεφτε κατω απο τον πονο ενω πιναμε καφε στα καλα του καθουμενου. Δεν σου εγγυαται κανεις οτι δεν θα σου τυχει.

CHOKE
01-12-2010, 17:00
τρελό πακέτο..

mπορεί να είχε πιάσει αράχνες και μούχλα.

Serseris
02-12-2010, 10:55
mπορεί να είχε πιάσει αράχνες και μούχλα.

Καλύτερα θα ήτανε αν πρόσεχες τα λόγια σου, διότι απ'ό,τι έμαθα αυτός είναι ο γκόμενός της!.................

http://www.youtube.com/watch?v=UEa_9iHAZI4&nofeather=True

http://www.youtube.com/watch?v=I-iKNsbqcH4&nofeather=True

Void
02-12-2010, 11:21
Serseri τι να σου κάνω, αν ήσουν γυναίκα θα σε βόλευα αλλά έτσι όπως έχουν τα πράγματα...

Serseris
02-12-2010, 12:29
Serseri τι να σου κάνω, αν ήσουν γυναίκα θα σε βόλευα αλλά έτσι όπως έχουν τα πράγματα...

Έτσι όπως τα πράματα μονάχα αυτός μας σώζει!......
Τα σπάει το τραγούδι κανονικά, έτσι?

http://www.youtube.com/watch?v=mzXIZwb7Dq8

Και μετά δες τι γίνεται....... Χαμός!!!!!:wow::adore:
http://www.youtube.com/watch?v=ZpCV_7ZmTiE
http://www.youtube.com/watch?v=P1oqSLhZjUo&nofeather=True

Void
18-12-2010, 22:56
Ρε Serseri μήπως αποφάσισες να το γυρίσεις τελικά και απο μπότες άρχισες τώρα να προτιμάς κινέζους;

Void
19-02-2011, 23:40
Πάντως και αν δεν δοκιμάσει ποτέ κάποιος να κάνει πρωκτικό σεξ δεν χάνει και τίποτα...

manta-rini
20-02-2011, 04:30
Πάντως και αν δεν δοκιμάσει ποτέ κάποιος να κάνει πρωκτικό σεξ δεν χάνει και τίποτα...

όχι νταξ, μην φτάνουμε στα άκρα.
Μια δοκιμή δεν έβλαψε ποτέ κανέναν νομίζω..

maladjusted
20-02-2011, 04:48

Χανει ρε void, ειναι -1 εμπειρια. Αλλα το ζητουμενο ειναι να δεσει το γλυκο και να βρεθεις στο +100..
Απλα μαθηματικα..

S1lV3r._.RAnG3r
21-02-2011, 03:16
Σε αλλες ναι, σε αλλες οχι, πρεπει να τις γλυκανεις πολυ και βαριεσαι στη μεση του δρομου.

isolove
23-02-2011, 02:36
Δεν τις ρωτας τις γυναικες κατι τετοιο,το επιβαλεις με τον τροπο σου.Και αν το επιβαλεις σωστα,90% θα τους αρεσει.
Οταν ακουσεις την ατακα "δεν το ηθελα απο πισω,αλλα μου αρεσε ο τροπος σου" ανοιξε μονιμα ο δρομος.....
Μεγαλωστε.....

Void
06-04-2011, 23:09
Χανει ρε void, ειναι -1 εμπειρια. Αλλα το ζητουμενο ειναι να δεσει το γλυκο και να βρεθεις στο +100..
Απλα μαθηματικα..

Δηλαδή εσυ υπερηφανεύεσαι για την παραπάνω εμπειρία που έχεις;

ΝΑΖΙΑΡΑ
15-04-2011, 16:44
Τρελενόμαστε, όχι απλά μας αρέσει.
Εγώ που το έχω κάνει με όλους μου τους γκόμενους, ακόμα και σε παρτούζα, σας το υπογράφω.
Το σούπερ είναι όταν μας παίρνετε από μπροστά και πίσω ταυτόχρονα.
Τρελές καύλες κορίτσια, όσες δεν το έχετε κάνει δοκιμάστε το.

ΖωακιΤουΔασους!
15-04-2011, 19:55
Στις γυναικες αρεσει οτιδηποτε "απαγορευμενο",ειδικα εαν αυτο τους επιβαλλεται απο ενα κυριαρχο αρσενικο.
Το αισθημα υποταγης και απωλειας ελεγχου του εαυτου τους ειναι που εξαπτει το φαντασιακο τους ερωτικα.
"Η γυναικα ειναι σαν το σκυλι,πρεπει να της επιβαλλεσαι",στο σεξ τουλαχιστον ισχυει!:metal:

Void
15-04-2011, 20:24
Στις γυναικες αρεσει οτιδηποτε "απαγορευμενο",ειδικα εαν αυτο τους επιβαλλεται απο ενα κυριαρχο αρσενικο.
Το αισθημα υποταγης και απωλειας ελεγχου του εαυτου τους ειναι που εξαπτει το φαντασιακο τους ερωτικα.
"Η γυναικα ειναι σαν το σκυλι,πρεπει να της επιβαλλεσαι",στο σεξ τουλαχιστον ισχυει!:metal:

Ναι καλά είναι αυτά σαν εμπειρίες αλλά πρέπει να πετύχεις και την κατάλληλη γυναίκα που να της αρέσει, δεν αρέσει σε όλες...

Scarlett
15-04-2011, 20:41
Ναι καλά είναι αυτά σαν εμπειρίες αλλά πρέπει να πετύχεις και την κατάλληλη γυναίκα που να της αρέσει, δεν αρέσει σε όλες...

ευτυχως.:p

Heavy_Load
15-04-2011, 20:44

Λαθος. Υπαρχουν αυτες που τους αρεσει, και αυτες που δεν εχουν ανακαλυψει οτι τους αρεσει.

elenigeop
15-04-2011, 20:51
Λαθος. Υπαρχουν αυτες που τους αρεσει, και αυτες που δεν εχουν ανακαλυψει οτι τους αρεσει.
Διαφωνω καθετως κ οριζοντιως.δες εσυ ποια ειναι η αισθηση και μετα τα λεμε.

Void
15-04-2011, 20:55

Ναι καλύτερα θα ήταν έτσι δε λεω, αλλά για δες έχουμε το ζωντανό αντιπαράδειγμα αναμεσά μας: Την Scarlett!! :p

Heavy_Load
15-04-2011, 20:56
Δεν ελεγα για το παρα φυσιν. Για την υποταγη μιλουσα.

http://www.youtube.com/watch?v=UYOUYw6P0_4

Scarlett
16-04-2011, 00:47
Ναι καλύτερα θα ήταν έτσι δε λεω, αλλά για δες έχουμε το ζωντανό αντιπαράδειγμα αναμεσά μας: Την Scarlett!! :p

Για υποταγη στο κρεβατι μιλουσε ο αλλος??
Βασικα μπερδευτηκα.Εγω νομιζα υποταγη γενικα απο αυτα που ειπε.Σε αυτο ειπα ευτυχως το οτι δεν υπαρχουν πολλες:p

niaou89
12-06-2011, 01:46
Εχει να κανει με τον συντροφο. Με εναν μονο πρωην μου μ'αρεζε απο πισω ενω την ειχε παρα πολυ μεγαλη,ηξερε τι να κανει κ ηταν ωραια. Με ολους τους αλλους απλα το υπομενω γιατι τους αρεσει.Προσωπικα δε νιωθω ευχαριστηση.

Krabman
12-06-2011, 01:58
'Οχι σε όλες...σε κάποιες ίσως...ποιος ξέρει με βεβαιότητα άλλωστε??Οντως μετράνε πάρα πολλά απο τον συντροφο που χει απεναντι καθεμιά,την φάση,τις συνθήκες,την εμπιστοσύνη που του χει..κτλ!

Excessium
12-06-2011, 03:03
Εχει να κανει με τον συντροφο. Με εναν μονο πρωην μου μ'αρεζε απο πισω ενω την ειχε παρα πολυ μεγαλη,ηξερε τι να κανει κ ηταν ωραια. Με ολους τους αλλους απλα το υπομενω γιατι τους αρεσει.Προσωπικα δε νιωθω ευχαριστηση.

Ε με τις Νταλικες που μπαινουν απο πισω πια τι να νιωσεις

niaou89
12-06-2011, 14:40
Εσυ εισαι ο εξυπνακιας του φορουμ που ζει προσβαλλοντας; Το υπομενω ειπα γιατι με ποναει εν αντιθεση με εναν μονο το απολαυσα παρ'ολο που την ειχε μεγαλη. Ετσι εχω βγαλει συμπερασμα πως ειναι ωραια μονο αν ξερει ο αλλος πως το κανει,αλλιως ποναει και προσωπικα δε το ευχαριστιεμαι. Θες μεγαλυτερη αναλυση ;Ανοητε.

Excessium
12-06-2011, 14:50
Εσυ εισαι ο εξυπνακιας του φορουμ που ζει προσβαλλοντας;

Εγω είμαι.
Με βρήκατε.
Γαμώ.

picolosan
21-11-2012, 16:43
δεν αρεσει μονο σε οσες ειναι προκατελειμενες. ολεσ οσες δοκιμαζουν με καλη διαθεση αρκει και ο καλος τους να μην ειναι σκληρος, ειναι βεβαιο πως τους αρεσει και μαλιστα τελειωνουν κιολας

Void
03-12-2012, 23:08
Ντάξει όπως έχει ξαναειπωθεί μια δοκιμή δεν έβλαψε ποτέ κανέναν. Τι είδους κακό μπορεί να πάθει κάποιος;

NIKOS PATRA
05-12-2012, 01:09
ολα τις αρεσουν τις γυναικας ,,,αρκει να βρει τον καταλληλο παρτενερ. την καταλληλη στιγμη , και με την καταλληλη διαθεση !!!!!!:smell: