PDA

Επιστροφή στο Forum : Αθλητικές Συζητήσεις - Part VII

Σελίδες : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Ripper
17-02-2009, 13:53
Συνέντευξη κανακούδη (http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=32708&c=1#comments)

Ο Πέτρος Κανακούδης έχει αγωνιστεί στο παρελθόν και με τη φανέλα του ΠΑΟΚ, με τη δεύτερη ομάδα του οποίου προσέλκυσε το ενδιαφέρον της Γιουβέντους το 2002, η οποία εξέφρασε την επιθυμία να τον εντάξει στο δυναμικό της, σαν επένδυση για το μέλλον.

4 kats........

Hellhammer
17-02-2009, 13:56
Συνέντευξη κανακούδη (http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=32708&c=1#comments)

Ripper δν ηταν ωραια τοτε που η Ολυμπιακαρα μας τους γαμαγε ολους με τη διαιτησια ρε φιλε και δν σηκωνε κανεις κεφαλι;
θυμασαι τις μπεναλταρες που πανηγυρισαμε μαζι;;κι ας ηταν πετσινα..ωραιες εποχες..

Ripper
17-02-2009, 14:07
Ripper δν ηταν ωραια τοτε που η Ολυμπιακαρα μας τους γαμαγε ολους με τη διαιτησια ρε φιλε και δν σηκωνε κανεις κεφαλι;
θυμασαι τις μπεναλταρες που πανηγυρισαμε μαζι;;κι ας ηταν πετσινα..ωραιες εποχες..

Ότι να'ναι ρε μλκ.....

Γιατί τώρα με τι τους γαμάτε?

Hellhammer
17-02-2009, 14:08
Ότι να'ναι ρε μλκ.....

ρε μλκ μη χρησιμοποιεις β πληθυντικο.ειναι μλκια να χωριζομαστε εμεις που ειμαστε στο ιδιο στρατοπεδο.. :-( :cool:

Ripper
17-02-2009, 14:12
ρε μλκ μη χρησιμοποιεις β πληθυντικο.ειναι μλκια να χωριζομαστε εμεις που ειμαστε στο ιδιο στρατοπεδο.. :-( :cool:

Άντε γεια ρε.......

Hellhammer
17-02-2009, 14:16
Άντε γεια ρε.......

μπραβο ρε μλκ...ωραιος Ολυμπιακος εισαι..:-( :confused:

Α ρε κουφαλα τον Τακαρο μεσα σου τον εχεις..:-)

Ripper
17-02-2009, 14:18
μπραβο ρε μλκ...ωραιος Ολυμπιακος εισαι..:-( :confused:

Ρε μλκ εγώ δε σε βρίζω......

Δεν έχεις τι να κάνεις στη δουλειά ναουμ.........

Hellhammer
17-02-2009, 14:19
Ρε μλκ εγώ δε σε βρίζω......

Δεν έχεις τι να κάνεις στη δουλειά ναουμ.........

ουτε εγω ρε φιλε απλα γουσταρω που απαντας σαν μαγκας πειραιωτης..να ξερεις οτι σε πιανω εγω..

batigoal
17-02-2009, 14:50
Ότι να'ναι ρε μλκ.....

Gia to mats sthn Krhth ti exeis na peis ? :p

Ripper
17-02-2009, 15:22
Gia to mats sthn Krhth ti exeis na peis ? :p

Καλά μαλάκα, μου'χουνε ζαλίσει τ'@@ όλοι με αυτό.....

Το πέναλτυ το δικό μας είναι πεναλτάρα.....

Πηδάει πρώτος ο φιλομένο για τη μπάλα και όσο είναι στον αέρα, ο μπαρκαουάν τον σπρώχνει.......
Συμφωνώ ότι το εκβίασε και λίγο ο φιλομένο, αλλά σπρώξιμο στον αέρα υπάρχει άρα δίνεται.......

Ο καραγκούνης και ο ντιόγο έχουν κερδίσει άπειρα τέτοια......

Όσο για το πέναλτυ του όφη, γελάει ο κόσμος γιατί ο καρντόσο βρίσκει καθαρά μπάλα, και ούτε που ακουμπάει το μανούσο......

Να μην πω για το ανύπαρκτο οφσάιντ που έδωσε ο ζωγράφος σε βάρος μας στο τέλος του αγώνα........

Ντάξει, απλά πέφτει το παράρτημα και προσπαθούνε οι οφητζήδες να βγάλουν από τη μύγα ξύγγι........

Λες και ο Αστέρας ξέρωγω είναι γαύρος ή βάζελος ώστε ο διαιτητής να έχει λόγο να τον ευνοεί........

batigoal
17-02-2009, 15:42
Καλά μαλάκα, μου'χουνε ζαλίσει τ'@@ όλοι με αυτό.....

Το πέναλτυ το δικό μας είναι πεναλτάρα.....

Πηδάει πρώτος ο φιλομένο για τη μπάλα και όσο είναι στον αέρα, ο μπαρκαουάν τον σπρώχνει.......
Συμφωνώ ότι το εκβίασε και λίγο ο φιλομένο, αλλά σπρώξιμο στον αέρα υπάρχει άρα δίνεται.......

Όσο για το πέναλτυ του όφη, γελάει ο κόσμος γιατί ο καρντόσο βρίσκει καθαρά μπάλα, και ούτε που ακουμπάει το μανούσο......

Να μην πω για το ανύπαρκτο οφσάιντ που έδωσε ο ζωγράφος σε βάρος μας στο τέλος του αγώνα........

Ντάξει, απλά πέφτει το παράρτημα και προσπαθούνε οι οφητζήδες να βγάλουν από τη μύγα ξύγγι........

Λες και ο Αστέρας ξέρωγω είναι γαύρος ή βάζελος ώστε ο διαιτητής να έχει λόγο να τον ευνοεί........

xaxa kala. Sou xoun meinei kataloipa gavriasis m fainetai :p

Hellhammer
17-02-2009, 15:44

η παραγκα του αστερα...συμφωνεις οτι το εκβιαζει λιγο αλλα υπαρχει επαφη αρα δινεται..

οπως ακριβως του dudu με τον θρασο που μας ειχες σκοτισει τ'αρχιδια..
περαστικα :wavey:

Holy Diver
17-02-2009, 15:47
Meta ton agwna ofi -astera dhlwseis barcauan ola ta lefta:p

Ripper
17-02-2009, 16:09
xaxa kala. Sou xoun meinei kataloipa gavriasis m fainetai :p

Καλά εντάξει....

η παραγκα του αστερα...συμφωνεις οτι το εκβιαζει λιγο αλλα υπαρχει επαφη αρα δινεται..

οπως ακριβως του dudu με τον θρασο που μας ειχες σκοτισει τ'αρχιδια..
περαστικα :wavey:

Όοοοοοοοοοτι να'ναι....

Εγώ λέω πως απλά το πέσιμο του φιλομένο είναι "πολύ" για μια τέτοια σπρωξιά, αλλά η σπρωξιά ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
Άρα ΕΙΝΑΙ πέναλτυ......

Με τον περουβιανό πλανόδιο μουσικό (http://kourkouti.yooblog.gr/files/2008/08/kourkouti-osfp-dudu1.jpg) δεν υπήρχε καν σπρώξιμο.........

Hellhammer
17-02-2009, 16:14
Καλά εντάξει....

Όοοοοοοοοοτι να'ναι....

Εγώ λέω πως απλά το πέσιμο του φιλομένο είναι "πολύ" για μια τέτοια σπρωξιά, αλλά η σπρωξιά ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
Άρα ΕΙΝΑΙ πέναλτυ......

Με τον περουβιανό πλανόδιο μουσικό (http://kourkouti.yooblog.gr/files/2008/08/kourkouti-osfp-dudu1.jpg) δεν υπήρχε καν σπρώξιμο.........

Πραγματι δεν τον ακουμπαει καν.. (http://www.youtube.com/watch?v=czRmYHZdpZw) (0:16)
Ripper ψυχαρα ολυμπιακαρα..

S1lV3r._.RAnG3r
17-02-2009, 16:22
Xaxxaxaxaxax afhste ton an8rwpo hsyxo re toy ypenthymizetai synexeia palies toy amarties...

To shmadikotero einai pws to kyrio axarakthristiko twn Ellhnwn diaithtwn einai h asxetosynh. Apo thn allh omws, yparxei kai to sovaro epixeirhma sto gegonos oti den sfyrizodai kraygalaies paravaseis(k malista otan o x y mayrokorakas einai dipla sthn mpala) h' to oti sfyrizodai anyparkta faoul h penalty.

Opws kai na to dei kaneis, ta la8h einai para polla se kathe agwnistikh, anexarthta apo to poios eynnoeitai kai poios oxi.

Hellhammer
17-02-2009, 16:26
Xaxxaxaxaxax afhste ton an8rwpo hsyxo re toy ypenthymizetai synexeia palies toy amarties...

To shmadikotero einai pws to kyrio axarakthristiko twn Ellhnwn diaithtwn einai h asxetosynh. Apo thn allh omws, yparxei kai to sovaro epixeirhma sto gegonos oti den sfyrizodai kraygalaies paravaseis(k malista otan o x y mayrokorakas einai dipla sthn mpala) h' to oti sfyrizodai anyparkta faoul h penalty.

Opws kai na to dei kaneis, ta la8h einai para polla se kathe agwnistikh, anexarthta apo to poios eynnoeitai kai poios oxi.

ρε κοιτα..εγω βασικα καποιες φορες απορω πως οι εποπτες βλεπουν καποια πραγματα ή ακομα χειροτερα πως περιμενουμε να δουν καποια πραγματα.πχ του Ματζιου ΠΩΣ διαολο μπορουσε να το δει ή ας πουμε του Τζορτζεβιτς.και μαλιστα να αποφασισουν επιτοπου.
για να προλαβω τα βαζελακια οπου εχουν αδικηθει φετος πολλες φορες οι φασεις δεν ειναι και τοσο δυσκολες.
το θεμα ειναι οτι και τον διαιτητη που θα κανει οντως λαθος τον παιρνει η μπαλα απο την ενιοτε...μυθομανια των δευτεροτριτων..(ειπα ενιοτε ε;..)

vaguraw
17-02-2009, 16:28
πούσαι μωρη θρυλαρα ριπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερ

Ripper
17-02-2009, 16:42
Πραγματι δεν τον ακουμπαει καν.. (http://www.youtube.com/watch?v=czRmYHZdpZw) (0:16)
Ripper ψυχαρα ολυμπιακαρα..

Ρε μαλάκα έλεος, συγκρίνεις τις 2 φάσεις???

Η βλακόφατσα ο dudu κάνει καθαρή βουτιά, ενώ ο ρόκας απλά έχει σηκωμένα τα χέρια του αλλά χωρίς να σπρώχνει.....

Στη φάση του Αστέρα ο φιλομένο είναι στον αέρα και ο μπαρκαουάν πέφτει όλος πάνω του........

Μα καλά στραβός είσαι ρε πούστη μου? (http://www.goal4replay.net/VideoWatchF.asp?ID=23766&Ln=En)

//

Marcelao γίγαντα τους γάμησες πάλι........

http://www.sportnet.gr/ReportImages/173309A.jpg

Hellhammer
17-02-2009, 16:45
Ρε μαλάκα έλεος, συγκρίνεις τις 2 φάσεις???

Η βλακόφατσα ο dudu κάνει καθαρή βουτιά, ενώ ο ρόκας απλά έχει σηκωμένα τα χέρια του αλλά χωρίς να σπρώχνει.....

Στη φάση του Αστέρα ο φιλομένο είναι στον αέρα και ο μπαρκαουάν πέφτει όλος πάνω του........

Μα καλά στραβός είσαι ρε πούστη μου? (http://www.goal4replay.net/VideoWatchF.asp?ID=23766&Ln=En)

δεν ειναι ιδιες φασεις ρε θρυλαρα μου αλλα και οι δυο εκβιαζουν το πεναλτυ εκμεταλλευομενοι την επαφη..

ρε μλκ ασχετο να σου πω εκανες ποτε τον "Θρυλεοντα" στο μπασκετ;;

Ripper
17-02-2009, 16:48
δεν ειναι ιδιες φασεις ρε θρυλαρα μου αλλα και οι δυο εκβιαζουν το πεναλτυ εκμεταλλευομενοι την επαφη..

ρε μλκ ασχετο να σου πω εκανες ποτε τον "Θρυλεοντα" στο μπασκετ;;

Ναι μόνο που ο ρόκας ΔΕ ΣΠΡΩΧΝΕΙ άρα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ, ενώ ο μπαρκαουάν ΣΠΡΩΧΝΕΙ και άρα YΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ!

Άντε βλάκες υπάλληλοι του θείου, χειροκροτήστε στις φιέστες αυτόν και την παράγκα του........

Hellhammer
17-02-2009, 16:52
Ναι μόνο που ο ρόκας ΔΕ ΣΠΡΩΧΝΕΙ άρα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ, ενώ ο μπαρκαουάν ΣΠΡΩΧΝΕΙ και άρα YΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ!

Άντε βλάκες υπάλληλοι του θείου, χειροκροτήστε στις φιέστες αυτόν και την παράγκα του........

τι δε σπρωχνει ρε βλακα σου εβαλα μεχρι και το δευτερολεπτο να το δεις..τι αλλο θες;εχεις τα μαλλια μπροστα;
το θεμα ειναι οτι και οι δυο το παρατραβανε...

Ripper
17-02-2009, 16:55
τι δε σπρωχνει ρε βλακα σου εβαλα μεχρι και το δευτερολεπτο να το δεις..τι αλλο θες;εχεις τα μαλλια μπροστα;
το θεμα ειναι οτι και οι δυο το παρατραβανε...

Αμερικανόκαυλε χίπη, το ότι έχει σηκωμένα τα χέρια δε σημαίνει ότι σπρώχνει.......

Αν κάποιος εκβιάζει μια φάση δε σημαίνει πάντα ότι δεν υπάρχει παράβαση (περίπτωση φιλομένο)

Hellhammer
17-02-2009, 16:57
Αν κάποιος εκβιάζει μια φάση δε σημαίνει πάντα ότι δεν υπάρχει παράβαση (περίπτωση φιλομένο)

αυτο ακριβως λεω οτι δεν ειναι σιγουρα πεναλτυ..με καλυψες..

Ripper
17-02-2009, 17:01
αυτο ακριβως λεω οτι δεν ειναι σιγουρα πεναλτυ..με καλυψες..

Ναι, σ'αυτήν την περίπτωση υπάρχει παράβαση.......

Αλήθεια, οι πρηξαρχίδηδες οφητζήδες γιατί δε σχολιάζουν φάσεις σαν κι αυτή (http://www.goal4replay.net/VideoWatchF.asp?ID=23884&Ln=En)?

Πολύ σφάξιμο στον όφη ρε παιδί μου.......

Πρέπει να βγάλει και η Αστεράρα καμια ανακοίνωση εναντίον του Ζωγράφου μου φαίνεται.......

Α επίσης, η εθνική είναι ανεπιθύμητη στην τρίπολη γιατί ο ζωγράφος έσφαξε τον Αστέρα........

Hell yeah!

Νίκος Αλέφαντος
17-02-2009, 17:04
Ελα ρε
εελα ρε ριππερ τωρα ρε..
αφου εισαι ολυμπιακαρα ρε

τι το αρνεισαι;;;
τα παντα ολα ρε..
τοσα πρωταθληματα πανυγηρισαμε αγκαλια ρε..
για τον προεδρο μας ρε δεν τον λυπασαι;;
αυτον τον αγιο ανθρωπο..

ελα και σε κερασα τοσο βρωμικο εξω απ'το ναο
ολυμπιακος ρε
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΑΣ ΡΕ ΡΙΠΠΕΡ

Klinika_Nekros
17-02-2009, 17:05
σε κέρναγα καφέ στον πανελλήνιο λέει

ΤΑΚΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
17-02-2009, 17:09
ΡΕ ΣΥ ΡΙΠΠΕΡ

ΝΑ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ

ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΚΟΡΟ'Ι'ΔΑ

ΕΓΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΕΝΑ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΡΑΒΙΑ

ΠΟΥ ΣΕ ΚΛΕΙΔΩΝΑΜΕ ΣΤΙΣ ΚΑΜΠΙΝΕΣ

ΚΑΙ ΚΡΥΒΟΣΟΥΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ

ΤΙ?

ΑΣΤΕΡΑΣ?

ΠΟΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕ?

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ

Ripper
17-02-2009, 17:10
Τι μαλάκας είσαι ρε πούστη......:p :p :p

Νίκος Αλέφαντος
17-02-2009, 17:13
ΠΕΣΤΑ ΡΕ ΤΑΚΗ ΝΑ ΠΟΥΜΕ
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ

ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΜΑΣ ΡΕ
ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΤΑΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΡΙΠΠΕΡ
ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΖΑΜΕ ΤΙΣ ΝΙΚΕΣ

ΤΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΚΑΡΑΦΛΟΥ
ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΑΡΑ

ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΟΥΡΟ....

Klinika_Nekros
17-02-2009, 17:17
xaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxa
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxxaxaxxa

Σ.Θεδωρίδης
17-02-2009, 17:22
οχι οχι παιδια δεν ειναι δυνατον.δεν βλεπετε οτι ο ανθρωπος εκτιθεται μονος του;ηρθαμε στην Τριπολη κι αντιμετωπισαμε ενα κλιμα τρομοκρατιας.απο εναν πρωην ολυμπιακο δηλωμενο.Να το γραψετε αυτο αυριο.
Ως ποτε η αλητεια του Ripper??

dukewalker
17-02-2009, 17:25
οχι οχι παιδια δεν ειναι δυνατον.δεν βλεπετε οτι ο ανθρωπος εκτιθεται μονος του;ηρθαμε στην Τριπολη κι αντιμετωπισαμε ενα κλιμα τρομοκρατιας.απο εναν πρωην ολυμπιακο δηλωμενο.Να το γραψετε αυτο αυριο.

Θεοδωρίδης..

κάνε άλλο ενα προφιλ............

trooper7
17-02-2009, 17:25
Apalepsies

Xaxaxaxax:D :D

RIPPER ΨΥΧΑΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ

Holy Diver
17-02-2009, 17:26
En anamonh tou swkrath.
Logika tha vgei teleftaios..:sleep: :sleep:

Hellhammer
17-02-2009, 17:26
χαχαχαχ εχω πεθανει!!!ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑ

Ripper
17-02-2009, 17:30
Γαμιέστε ρε μουνόπανα, αφήστε με να διαβάσω κώδικες........:p :p :p

Νίκος Αλέφαντος
17-02-2009, 17:30
Θεοδωρίδης..

κάνε άλλο ενα προφιλ............

ΡΕΕΕΕΕ
ΔΟΥΚΑ
ΑΣΕ ΗΣΥΧΟ ΤΟΝ ΣΑΒΒΑ ΡΕ
ΕΙΝΑΙ ΓΙΓΑΝΤΑΣ ΡΕ
ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ ΡΕ
ΕΙΝΑΙ ΤΙΤΑΝΙΟΣ ΡΕ
ΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΡΕ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑΣ ΡΕ
ΕΧΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ ΡΕ Ο ΣΑΒΒΑΣ ΡΕ
ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ

ΑΣΤΑ ΣΟΥΡΤΑ ΦΕΡΤΑ ΡΕ ΜΗΝ ΣΕ ΚΕΡΑΣΩ ΚΑΝΑ ΜΠΡΙΤΖΟΛΙΔΙ ΡΕ

St3f@n0s
17-02-2009, 17:31
axoaoxoaxoaoxaoxaox

Tromeroi....

ΤΑΚΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
17-02-2009, 17:32
ΑΚΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΟ

ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΜΟΝΟ ΤΣΑΠΟΥ ΘΑ'ΧΕΙ

ΞΑΝΑΓΙΝΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

RED<κενο>ψευδωνυμο<κενο>μηνυμα στο 4536 DATABANK 1/SMS+ΦΠΑ

ela re takh tora kathaise kai asxolisai me to ripper kai ton kathe ripper
prin kati xronia mas erxotane sto karaiskaki kai twra to pezei istoria.
Na gamisoume ta gallakia sto ouefa auto mono. TRIPOLI 7

Σ.Θεδωρίδης
17-02-2009, 17:33
ΡΕΕΕΕΕ
ΔΟΥΚΑ
ΑΣΕ ΗΣΥΧΟ ΤΟΝ ΣΑΒΒΑ ΡΕ
ΕΙΝΑΙ ΓΙΓΑΝΤΑΣ ΡΕ
ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ ΡΕ
ΕΙΝΑΙ ΤΙΤΑΝΙΟΣ ΡΕ
ΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΡΕ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑΣ ΡΕ
ΕΧΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ ΡΕ Ο ΣΑΒΒΑΣ ΡΕ
ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ

ΑΣΤΑ ΣΟΥΡΤΑ ΦΕΡΤΑ ΡΕ ΜΗΝ ΣΕ ΚΕΡΑΣΩ ΚΑΝΑ ΜΠΡΙΤΖΟΛΙΔΙ ΡΕ

Νικολα ξερεις οτι σε αγαπαω.αστονα υπαρχει δικαιοσύνη.δακτυλος απο την τριπολη ειναι κι αυτος.να βλεπετε τα αισχη εδω και να τα γραψετε αυριο.Ποια ριζουπολη μας λετε;στην Τριπολη ειδατε τι εγινε;Ripper οταν ετρωγες ψωμι απο τον Ολυμπιακο ηταν καλά;
Ολοι βαλλετε εναντιον του Θρυλου μας.Να τα γραψετε αυτα αυριο το πρωι γι'αυτον τον κυριο..

Gcc
17-02-2009, 17:34
θα τη ριξετε τη βαση ρε trollakia !!
Τι ειστε εσεις ρε :tounge: :D :D :D :D :D

SephirotH
17-02-2009, 17:37
Xaxaxa exw liwsei.
Afhste ton ripper na diavasei re.

(mlk ripper an mas kopsei pali arxitektonikh ntou ston kranith)

Σ.Θεδωρίδης
17-02-2009, 17:39
Xaxaxa exw liwsei.

Να αφησετε επιτελους να λαμψει η αληθεια!!
Δεν ειναι δυνατον να υπομενουμε τοσα ως η μεγαλυτερη ομαδα της χωρας απο αυτον τον ψευτοΚολοκοτρωνη.ΝΑΙ..ψευτοκολοκοτρωνης ειναι και εχετε την αδεια μου να το γραψετε κι αυτο.

Ripper
17-02-2009, 17:58
ΑΚΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΟ

ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΜΟΝΟ ΤΣΑΠΟΥ ΘΑ'ΧΕΙ

εεε μαλάκα το τράβηξες......

Xaxaxa exw liwsei.

Ρε για αρχιτεκτονική θα κατέβω στο έτσι, γιατί δίνω και εαμ το σάββατο και δε τα προλαβαίνω όλα..

Πούτσα πάλι δλδ......:tounge:

TopGear
17-02-2009, 18:26
Πωπω μλκς, έλειψα 3 μέρες και με βάλατε να διαβάσω 40 σελίδες. :D
Πάμε για part 4-081075987ρ8401489014898 σε λίγο.

O Ribo epiase kotso thn aek!!! (http://www.sport-fm.gr/article/165141)

Εύκολα όμως. Άλλο να αγοράζεις από τον Κιντή και άλλο από τον Riboreiro.

kala oyte kan motogp...

Όντως, ούτε καν όμως.

"Δώρα" κάνει ο διαιτητής σήμερα.......

Ανύπαρκτο πέναλτυ και δεύτερη κίτρινη στον Αντζα!!:wavey: :wavey:

//και το δεύτερο γκολ offside ήταν

Χαχα, εντελώς γαύρικα νούμερα. Κοκκαλησκάκη κι έτσι φάση.

Το πρώτο γκολ, άντε πες φταίνε με τις μλκς που κάνουν, καλώς έγινε και το φάγανε. Τα υπόλοιπα...

Καλά εντάξει... Παρωδία αγώνα είδαμε σήμερα...

Βάλαμε δύο γκολ και τα δύο άκυρα και χαρίζει πεντακάθαρη κόκκινη στον Άντζα.

Αυτά μάγκες δεν είναι ωραία πράγματα. Ειδικά με καθαρισμένο πρωτάθλημα το μόνο που κάνεις με τέτοιες διαιτησίες είναι να προκαλείς την κοινωνία.

ΞΕΝΕΡΑ

Μλκ, εγώ στο έχω πει ότι σε πάω.

Βασικά και στο δεύτερο γκολ ήταν δύσκολο να το δει γτ ο επόπτης στο πέναλντυ (που μάλλον δεν ήταν) πηγαίνει στη μικρή περιοχή για να ελέγχει την γραμμή του τέρματος οπότε δεν μπορούσε να δει την ευθεία.....
Τεσπα, κακή εμφάνιση, θα μας πρήξουν τον μπούτσο αύριο οι φυλλάδες.

ΥΓ. Η κόκκινη ήταν γιατί η μπάλα ήταν μπροστά και ο άλλος ούτε καν την ακολούθησε, πήγε να βγάλει εκτός πορείας τον Πάντο...

Εντάξει, έπρεπε να το δει όμως, ήταν μπροστά στο πέναλτυ. Και η κάρτα του Άντζα ήταν χειρότερη του Βιτόλο που όμως μόνο ο δεύτερος την πήρε.

Στο καραϊσκάκη το ποδόσφαιρο έχει άλλους κανόνες...........

Άκης Ζήκος οέ οέ οέ.

ακουσα οτι η ιντερ εστηνε παιχνιδια φετος...

Σώωωωωωπααααααα. Δεν το ξέραμε τάχα.

εγω ξερω οτι υπαρχει κανονας που λεει οτι αν μπουν οι παικτες στην περιοχη πιο νωρις απ οτι πρεπει, το πεναλτι επαναλαμβανεται.οποτε αμα ειχε τηρηθει ο κανονισμος που τοσο αγαπατε δε θα χε γινει και το οφσαιντ γκολ..

//κι αλλοι τσατσοι πουλημενοι του κοκκαλη και του παρακρατους του
http://diaitisia.gr/content/view/2671/370/

//επισης για το οφσαιντ σε πλαγιο και τα αλλα γραφικα που λεγατε χθες και τωρα ειδα, να σας ενημερωσω οτι δεν εδωσε κανενα οφσαιντ, απλα με το που γινεται το πλαγιο πεταξανε δευτερη μπαλα μεσα στο γηπεδο. γι αυτο και ο Νέτο ενώ στην αρχη χοροπηδάει και διαμαρτύρεται, βλέπει τη 2η μπάλα, ηρεμεί και πάει στο ελευθερο. Στο οποίο επιστρέψαμε και τη μπάλα στους αρειανους. οκ εξυπνουληδες;;

Καλά καλά και αν οι διαιτητές ήταν μάγκες και όχι του παρακράτους σας, δε θα φτάναμε να μιλάμε καν για ενδεχόμενο πέναλτυ. Ούτε καν όμως ειδικά στο Κοκκαλησκάκη.

http://www.sport-fm.gr/article/165369

Ton hpiame apo Inter an kai 8a'8ela na dw thn fash tou mpoulh pou lene oti htan pentaka8aro xeri na rixw kana gelio kai ekei...:cool:

Χερούκλα για πλάκα. Ναι ρε ομαδάρα του Μουρίνιο του Μουρμουρίνιο. :p :p Καλά και δεν ντρέπεται να πανηγυρίζει κιόλας ο καραγκιόζαρος που θέλει να θεωρείται παίκτης εκατομμυρίων; Μήπως έπαιξε παλιά στο γαύρο τίποτα 16 χρονών και τον δώσανε τάχα δεν τους έκανε; :D

ρε παιδιά βγαίνει και ο δεύτερος στα προκριματικά του CL?
γιατί νόμιζα οτι του χρόνου θα βγεί μόνο ο κόκκινος καρνάβαλος και ο πολυμετοχικός ουεφάκι πάλι

εδώ (http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Champions_League_2009%E2%80%9310#Champions_qu alifying) λέει οτι βγαίνει και ο νικητής των play off
Ξέρει κανείς?

Νομίζω 2 παίζουν από φέτος πάλι.

πούσαι μωρη θρυλαρα ριπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερ

1ο post με ελληνικά αντί greeklish? :D :D

ΡΕ ΣΥ ΡΙΠΠΕΡ

ΝΑ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ

ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΚΟΡΟ'Ι'ΔΑ

ΕΓΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΕΝΑ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΡΑΒΙΑ

ΠΟΥ ΣΕ ΚΛΕΙΔΩΝΑΜΕ ΣΤΙΣ ΚΑΜΠΙΝΕΣ

ΚΑΙ ΚΡΥΒΟΣΟΥΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ

ΤΙ?

ΑΣΤΕΡΑΣ?

ΠΟΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕ?

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ

2πλοπρόφιλο Αλέφα;

3πλοπρόφιλο Αλέφοτσουκαλά; :tounge:

Ν. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
17-02-2009, 19:37
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΝΙΚΟΛΑ
ΜΕΓΑΛΕ ΔΙΔΑΣΚΑΛΕ, ΠΟΙΗΤΗ ΤΩΝ ΠΑΓΚΩΝ
ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΚΙ Ο ΡΙΠΕΡ ΑΣΤΕΡΑΡΑ
ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΜΩΣ
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΘΑ Τ ΑΚΟΥΤΕ

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΕΞΩΦΥΛΛΟ
ΝΑ ΠΕΤΑ ΤΗ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΑ ΣΤΟΝ ΝΤΕΜΠΕ ΝΤΕΜΠΕ ΟΛΙΣΑΝΤΕΜΠΕ ΣΤΗ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΑΤΑΚΙΑ
ΑΛΛΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΚΑΙ Μ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ

Ripper
17-02-2009, 19:39
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΝΙΚΟΛΑ

http://www.youtube.com/watch?v=aP9cOZ1FLS4&feature=related

Σε γάμησα εσένα, μη μιλάς........:smokin:

dukewalker
17-02-2009, 19:42
:smokin: Zw Gia Ti Stigmi Pou Tha Dw Allo Ena Profil Me Kwsta Nikolakopoulo........

Νίκος Αλέφαντος
17-02-2009, 19:45
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΝΙΚΟΛΑ

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΑΝΑΣΤΟ
ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΚΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑΣ ΡΕ
ΕΙΣΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΡΕ

ΠΕΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ ΡΕ
ΕΙΣΑΙ ΤΙΤΑΝΙΟΣ ΡΕ

Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΙΤΗ
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΦΑΛΑ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΡΕ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΕ

ΔΟΞΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΑΣ
ΚΑΙ ΠΟΥΣΑΙ

ΡΙΠΠΕΡ
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑΡΘΕΙΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΠΑΛΙ
ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΜΑΣ
3-0 ΠΑΛΙ...
ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕ
ΕΙΝΑΙ ΤΙΤΑΝΙΟΣ ΡΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ ΤΟΥ
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΣΑΝ ΚΙΑΥΤΟΝ ΑΝΤΕ Ο ΜΙΝΩΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΟΛΥΜΠΙ ΟΛΥΜΠΙ
ΡΙΠΠΕΡ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙ ΟΛΥΜΠΙ
ΟΟΟΛΥΜΠΙΑΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Donrosa
17-02-2009, 19:51
......what

nightcrawler
17-02-2009, 19:51
kala o Stefanos Xaris sto sport fm ta spaei exei trela gelia,eidika me ton epitimo..Paraskebi k Deftera eliwsa me mondaz pou eixe kanei..iparxoun kai sto blue-whitegt gia opoion einai melos..

ΤΑΚΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
17-02-2009, 19:53
......what

PSIT
DONROSA.....

AAAAANTE GEIAAA

Donrosa
17-02-2009, 19:55
Welcome to our newest member, Νικολακόπουλος

σας αγαπάω

Νικολακόπουλος
17-02-2009, 19:59
Μετά από απαίτηση του φίλου dukewalker έχουμε τον Κώστα Νικολακόπουλο στη γραμμή. Καλησπέρα Κώστα.
Τι γιιιίνεται?
Μια χαρά. Εσύ? Πες μας τα νέα.
Ε, εδώ. Έχουμε το Λέτο που δεν θα αγωνιστεί αυριο. Τα γνωστά με τη διαιτησία. Και το μαλάκα το ριπερ να μας σπάει τα αρχίδια. Όπως ξέρετε δεν τα πάςω καλά με τον κύριο Σωκράτη και δεν έχω λόγο να τον υπερασπιστώ αλλα ο κύριος ριπερ ξέχασε φαίνεται σε πιο γήπεδο πήγαινε τόσα χρόνια και ποια ομάδα υποστήριζε και ποιον προεδρο αποθεωνε.
Την εχουνε δει ολοι εναλλακτικοι... Ας κάτσει εκει στον αστέρα του αλλα οταν πέσουν στη Β μην ξαναγυρίσει στην ομάδα μας.
Αυτά δεν είχαμε κατι αλλο συνταρακτικό.
Ευχαριστουμε πολυ Κωστή. Θα επανέλθουμε αργότερο στο θέμα ριπερ με προσκεκλημένο το βραδυ στην εκπομπή τον Αρτέμη Μάτσα.
Πάμε σε ενα break...

kouvanos
17-02-2009, 20:01
pw poly kapsimo peftei edw mesa

// ANTE GEIAAAAAAAAAAA

Κ. ΧΑΡΔΑΒΕΛΑΣ
17-02-2009, 20:10
ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ

ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΡΙΠΠΕΡ,ΓΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΕΔΑΦΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΟΡΦΕΣ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΚΑΙΡΟ

ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΡΩΤΙΩΣΑΣΤΑΝ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ "ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ?ΚΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ?"

ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΤΗΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ

ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΝΑΝ ΦΕΡΟΜΕΝΟ ΩΣ ΦΟΙΤΗΤΗ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΔΕΙΞΕ Η ΕΡΕΥΝΑ ΤΟ 2005-2006 ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ ΩΣ ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΝΩ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΩΣ ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΤΑΡΑΞΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΦΗΜΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΥΤΑΝΗ...

ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ Η ΒΡΑΔΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΕΡΑ...

SpartanGeorge
17-02-2009, 20:14
Hello trollares...

TopGear
17-02-2009, 20:14
Πωπω ρε μλκς, αμάν κάνουμε να κρατήσουμε το forum όρθιο, μην το διαλύσουμε. :p :p

Jay-P
17-02-2009, 20:15
Hello trollares...

πω πωωω.... μουλτιμπαν!! :o

Και πανω που ελεγα να κανω προφιλ με ονομα Πετρουλα.... :D:D

Hellhammer
17-02-2009, 20:19
μαμα μου ο ραμπο...

batigoal
17-02-2009, 20:19

Den xreiazetai.
Einai o spartan k molis tous teleiwse :p

Ruka13
17-02-2009, 20:45
Όλοι οι φίλοι της Ολλανδίας, απαιτούμε να σβηστεί άμεσα η ψήφος του Νικολακόπουλου από το poll, καθώς δίνει πλαστό προβάδισμα στην Αργεντινή!

batigoal
17-02-2009, 20:49
katarxhn einai 2 psifoi diafora, kai 2on p xereis esy ti omada einai o nikolakopoulos. Se parakalw

wallace
17-02-2009, 20:49
vamos Argentina

St3f@n0s
17-02-2009, 20:50
Όλοι οι φίλοι της Ολλανδίας, απαιτούμε να σβηστεί άμεσα η ψήφος του Νικολακόπουλου από το poll, καθώς δίνει πλαστό προβάδισμα στην Αργεντινή!

Oi malakies tou Klinika...

wallace
17-02-2009, 20:51
για να πάρει καθαρό προβάδισμα η ομαδάρα.
:smokin: :smokin: :smokin:

Klinika_Nekros
17-02-2009, 20:54

σε έχει προλάβει άλλος
και έχει γίνει και μπαν

Oi malakies tou Klinika...

αι αμ ινοσεντ μιστερ πρέζιντεντ
γιου μέι άσκ δε μοντς

kala o Stefanos Xaris sto sport fm ta spaei exei trela gelia,eidika me ton epitimo..Paraskebi k Deftera eliwsa me mondaz pou eixe kanei..iparxoun kai sto blue-whitegt gia opoion einai melos..

ο στέφανος χάρης δν είναι πραγματικό πρόσωπο μπρο :D :D

Ruka13
17-02-2009, 20:56
katarxhn einai 2 psifoi diafora, kai 2on p xereis esy ti omada einai o nikolakopoulos. Se parakalw

Μόλις πριν λίγο γιναν 2 ψήφοι η διαφορά!
Δεν ξέρω τι ομάδα είναι ο Νικολακόπουλος, ξέρω τι είναι ο Γιόχαν Κρόυφ όμως!
Μήπως να τον φωνάξω να ψηφίσει κι αυτός;:p :p :p

psychiko21
17-02-2009, 21:26
Πανω που ειχε βρεθει το θρεντ σε ενα Α επιπεδο....:sleep:

Holy Diver
17-02-2009, 21:42

Edw sto prohgoumeno poll eixe pshfhsei liverpool o artemhs_matsas
kai united o petroula_nekrh:p :p

Re gmt eperpe na eixa vgei me profil marcarian na pw ti malaka einai to euthimiadh...:tounge: :D

Holy Diver
17-02-2009, 21:55
Re petroula gavros oloi star!!!!!!!

xalandri-pao13
17-02-2009, 23:09
Re petroula gavros oloi star!!!!!!!

ti ekane i petroula simera??

gia auto i vrazilia den einai prwti.kanete tsatsies.tha ferw kai egw ton kaka kai ton ronaldinho na psifisoun.

Donrosa
17-02-2009, 23:23
Κλινικά Νεκρός για πες μια για τον Χάρη τι ξέρεις , γιατί το είχα ακούσει και από αλλού και έχω μπερδευτεί. Αν μπορείς πες και από που το ξέρεις. Θενκς!

batigoal
18-02-2009, 00:02
ti ekane i petroula simera??

diogoulis xaaxaxaaxa (http://www.youtube.com/watch?v=-rFANvk2jTw)

xalandri-pao13
18-02-2009, 00:47
diogoulis xaaxaxaaxa (http://www.youtube.com/watch?v=-rFANvk2jTw)

paei xalase kai petroula.krima....

Holy Diver
18-02-2009, 00:49
paei xalase kai petroula.krima....

Fantasou pws tha einai prin to villarreal pao..

Klinika_Nekros
18-02-2009, 00:51
Κλινικά Νεκρός για πες μια για τον Χάρη τι ξέρεις , γιατί το είχα ακούσει και από αλλού και έχω μπερδευτεί. Αν μπορείς πες και από που το ξέρεις. Θενκς!

ένας γνωστός μου που δουλεύει στο σπορ φμ μου το χει πει
η στήλη του είναι από διάφορους που γράφουν στην σπορ ντέι ( σωτιρακό , πανουτσο-καρπετό , μπάμπης ) και προσαρμόζονται τα γραμμένα σε ένα συγκεκριμένο στυλ που χει υοθετηθεί
τώρα στο ραδιόφωνο μου χει πει , ότι έχουν πάρει ένα πιτσιρικά από το εργαστήρι αθλητικής δημοσιογραφίας που χε καλαμπούρι και του δίνουν τα κείμενα παράλληλα
η φωτό είναι fake ενοείτε ( την βρήκαν στο web κάπου ξέρω γω )

xalandri-pao13
18-02-2009, 00:53
Fantasou pws tha einai prin to villarreal pao..

fantazesai na skasei me mplouza villareal???

petroula eisai trela
eisai trela me tin prasini fanela!

Holy Diver
18-02-2009, 00:56
fantazesai na skasei me mplouza villareal???

petroula eisai trela
eisai trela me tin prasini fanela!

Re as skasei me fanela sarrieggi na teleiwsoume kai meis:p :p

trooper7
18-02-2009, 01:16
Olo to video ths gayrinas!!! (http://www.gavros.gr/Default.aspx?id=17509&nt=108&lang=1)

MitsMan90
18-02-2009, 01:34
Παναθηναικός 2008-2009.... :tounge:

psychastheneia7
18-02-2009, 01:45
Ω ρε φιλε ζημια που παθανε στο βαζελοκαναλο.
Το μεγαλυτερο τους ονομα βγηκε με τη φανελα του Ντιογκουλι.

καλα αυτοι στο gavros δε γινεται και να τα χωνουν στον Κοκκαλη και να καμαρωνουν με την ομαδα του.

Henry14
18-02-2009, 02:16
xaxaxa
parakalw gia na min xanoume kai epeisodia
nikolakopoulaioi, alefantoi, anastopouloi to na t allo poies forumikes morfes itan?:confused: :D
na nai kala, eklasa kai myrise sto gelio:p

//eimai sxedon sigouros oti o enas hto o vaguraw (an den itan oloi:D )

Octopus Handjob
18-02-2009, 02:22
Ena apisteyto comment pou diabasa sto youtube sxetika me thn petroula kwstidou einai pws h fatsa ths einai san na thn eklase ippopotamos.

...

dukewalker
18-02-2009, 03:09
η στήλη του είναι από διάφορους που γράφουν στην σπορ ντέι ( σωτιρακό , πανουτσο-καρπετό , μπάμπης ) και προσαρμόζονται τα γραμμένα σε ένα συγκεκριμένο στυλ που χει υοθετηθεί
τώρα στο ραδιόφωνο μου χει πει , ότι έχουν πάρει ένα πιτσιρικά από το εργαστήρι αθλητικής δημοσιογραφίας που χε καλαμπούρι και του δίνουν τα κείμενα παράλληλα

paizei tetoio pragma???!!!ti apogoiteusi...

Pantws apokleietai na grafoun tetoio keimeno o karpet i o swtirakopoulos.Den to 'xoun..

Mpampis,Panoutsos,Leanis...fantazomai oi epikratesteroi

Pan-kun
18-02-2009, 03:38
Ena apisteyto comment pou diabasa sto youtube sxetika me thn petroula kwstidou einai pws h fatsa ths einai san na thn eklase ippopotamos.

...

I say butthurt!

Klinika_Nekros
18-02-2009, 10:33
paizei tetoio pragma???!!!ti apogoiteusi...

Pantws apokleietai na grafoun tetoio keimeno o karpet i o swtirakopoulos.Den to 'xoun..

Mpampis,Panoutsos,Leanis...fantazomai oi epikratesteroi

μωρε βάζουν όλοι υλικό και απλά γράφει ένας ώστε να φαίνεται ότι έχει ένα δικό του στυλ ...

Donrosa
18-02-2009, 10:39

Kαι γω αυτό ήξερα με τη διαφορά ότι α) τη στήλη έγραφαν μόνο Κάρπετ Λεάνης εναλλάξ και β) την εκπομπή την έκανε ο Μιαούλης που κάπως του άλλαζαν φωνή. Αλλά έχεις γνωστό οπότε έτσι θα είναι. Θενκς ένιγουέι. Για πείτε κάνα σκορ για σήμερα, προσωπικά ένα 2-0 υπέρ Ολυμπιακού το βλέπω

Klinika_Nekros
18-02-2009, 10:41
εκεί το βλέπω και γω 2-0 ή 3-0

yuxas0eneia7
18-02-2009, 11:39
Εγώ το βλέπω ζόρικο το παιχνίδι. Ισοπαλία ή 2-1 και βλέπουμε στη ρεβάνς για πρόκριση...

Μακάρι να'μαι λάθος.

dj Skoplus
18-02-2009, 11:52
Εγώ το βλέπω ζόρικο το παιχνίδι. Ισοπαλία ή 2-1 και βλέπουμε στη ρεβάνς για πρόκριση...

Μακάρι να'μαι λάθος.

me too alla pisteuw oti tha prokrithoume

kouvanos
18-02-2009, 12:30
2-0 reeeeeeeeeeeee! skorer diogo k petroula!!!!!:D PAMEEEEEEEEEEEEEEEEE

aektzis1924
18-02-2009, 12:47
re seis pote grapsate 60 selides????
wx ti pshfizoume twra???agglia h ollandia???
loipon gay-rakia kerdiste shmera giati sas epaiksa prwth fora sto stoixhma!!!
bebaia oti kai na kanete pali tha xarw:tounge: ....ektos apo X!!!:mad:
basika h nikh gia na parw europoula h megalh kseftila-htta pragma duskolo!!!:mad:

TopGear
18-02-2009, 13:36
Χαχαχαχαχαχαχα, η φωτοβομβίδα του Djebbour!!!

http://media2.feed.gr/filesystem/images/20090216/engine/goalnews_LARGE_t_1041_2184355_type11621.jpg

aektzis1924
18-02-2009, 13:40
Χαχαχαχαχαχαχα, η φωτοβομβίδα του Djebbour!!!

http://media2.feed.gr/filesystem/images/20090216/engine/goalnews_LARGE_t_1041_2184355_type11621.jpg

dipla dipla ekatsan e???brhkan k oi 2 to flouri....ligo perierga sumbainoun...:tounge:

Klinika_Nekros
18-02-2009, 13:42
dipla dipla ekatsan e???brhkan k oi 2 to flouri....ligo perierga sumbainoun...:tounge:

ρε μήπως τα χουνε και το ξύλο ήταν συζυγικό καβγαδάκι ;;;; :p :p

Ripper
18-02-2009, 13:55
re seis pote grapsate 60 selides????
wx ti pshfizoume twra???agglia h ollandia???
loipon gay-rakia kerdiste shmera giati sas epaiksa prwth fora sto stoixhma!!!
bebaia oti kai na kanete pali tha xarw:tounge: ....ektos apo X!!!:mad:
basika h nikh gia na parw europoula h megalh kseftila-htta pragma duskolo!!!:mad:

Τρέμει το μουνάκι σου για την Κυριακή?

S1lV3r._.RAnG3r
18-02-2009, 14:12
ρε μήπως τα χουνε και το ξύλο ήταν συζυγικό καβγαδάκι ;;;; :p :p

Nai vsk o Skoko skyvei na piasei to sfouggari kai meta ginodai allaxokolies sta doyz

Holy Diver
18-02-2009, 14:24
Senaria gia juventus kai ribery (http://www.sport-fm.gr/article/165699)

Bebis
18-02-2009, 16:30
Θέλουμε 11 διαιτητές στην κλήρωση (http://www.superbasket.gr/?c=136&a=111109)
Ζητάτε να μπει και ο Πηλοΐδης στην κλήρωση ;! :P
Παρόλα αυτά, μετά πάλι θα γκρινιάζετε για την διαιτησία.

Hellhammer
18-02-2009, 16:45

χαχαχα αμα κερδισουμε ομως σκεψου τι εχουν να σου σουρουν οι μπασκετικοι...:tounge: :tounge:

nighthawk
18-02-2009, 16:46
Δείτε ξύλο.. (http://www.sport24.gr/html/ent/861/ent.276861.asp)

xalandri-pao13
18-02-2009, 16:49

as tous to ikanopoisoun to aitima.oti kai na ginei kai oti kai na kanoun tha xasoun.i panatha tha kerasei pali.

pantws einai geloio se gipedo 10000 na einai mono 2000 theates.

Ripper
18-02-2009, 16:59
Δείτε ξύλο.. (http://www.sport24.gr/html/ent/861/ent.276861.asp)

Μλκ έλεος, ακόμα και γκόμενες τις παίζουν.......

ironman
18-02-2009, 17:09
πω ρε πουστη μας εχει πρηξει τ @@ αυτος ο αντ1 καθε 2 λεπτα αλλαζει μεταδοση :angryfire γτπ τελειως σε ενα σημειο εδειχνε βαζελο κι ειχε περιγραφη απο το σπορτινγκ:sleep:

Holy Diver
18-02-2009, 17:18
πω ρε πουστη μας εχει πρηξει τ @@ αυτος ο αντ1 καθε 2 λεπτα αλλαζει μεταδοση :angryfire γτπ τελειως σε ενα σημειο εδειχνε βαζελο κι ειχε περιγραφη απο το σπορτινγκ:sleep:

To thema einai pws vazei kai diafhmhseis enw ena apo ta duo mats exei agwna:angryfire ..:angryfire :angryfire

Klinika_Nekros
18-02-2009, 17:30
ο μπουρούσης επέστρεψε :o

ChristosG
18-02-2009, 17:52
paizei shmera to OSFP-Saint Etienne? :o etsi mou pe o aderfos mou. ti wra kai pou?

//θενκς:wavey:

Klinika_Nekros
18-02-2009, 18:00
paizei shmera to OSFP-Saint Etienne? :o etsi mou pe o aderfos mou. ti wra kai pou?

7 μιση στο ΣΚΑΙ

trooper7
18-02-2009, 18:13
O hlektrikos einai akoma kleistos metaxy omonoias-tayrou??
Mhn thn pathsw,thelw na fygw opou nanai.

Dyskolo to matsaki shmera,me 1 goal diafora pisteyw nikh.....

S1lV3r._.RAnG3r
18-02-2009, 18:19
Oxi re tha toys katharisete xlr pisteyw...

Klinika_Nekros
18-02-2009, 18:37

κανονικά
μόνο Σ/Κ δν δουλεύει

χανούμια είστε μαλάκες .-

ironman
18-02-2009, 18:44

πες τι κορεο θα χει σημερα ρε :tounge:

//μπουρουσης μεγαλη παικτουρα εχει γινει, του βριζαν τη μανα οι αεκτζηδες και μπηκε μεσα και τους πηδηξε :cool:

Holy Diver
18-02-2009, 18:50
Mikroepeisodeia sto karaiskakis.. (http://www.sport-fm.gr/article/165745)

ironman
18-02-2009, 18:53
καλα απ οτι λενε αναμεσα στους οπαδους των γαλλων ειναι πολλοι που μιλανε...ελληνικα.http://www.basketforum.gr/forum/style_emoticons/default/rolleyes.gif

17. Trezegoal
18-02-2009, 19:01
tsekarete edo diakriseis gia ton drobny poy epaize panoionio palia...

http://www.sport-fm.gr/article/165738

kaliteros termatofylakas bungesliga. 83% epityxeis epemvaseis...

Klinika_Nekros
18-02-2009, 19:43
ναι ρε αστέρα !!!!!!!!!!!!!!

loco zaggy
18-02-2009, 19:46
mpes ripper twra ki arxise na les gia to diplo tou Astera.. alla kai ena efxaristw sthn Kalamatara mas pou sas edwse enan paixth san ton Kaouno.. klevei tis entupwseis h apla einai idea mou??

Ripper
18-02-2009, 19:53
ΓΑΥΡΟΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΣΤΕ ΚΩΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ!!!!!!!!

ΚΥΑΝΟΚΙΤΡΙΝΗ Η ΖΩΗ
ΚΥΑΝΟΚΙΤΡΙΝΗ ΟΛΗ Η ΓΗ
ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΚΥΛΑΣ!!!!!!!!

http://img18.imageshack.us/img18/5848/22102f146c9b4b188050c9fsn1.jpg

//Ο χασογκόλης ο καούνος μας τα'πρηξε μέχρι να το καρφώσει......

17. Trezegoal
18-02-2009, 20:14
ΓΑΥΡΟΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΣΤΕ ΚΩΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ!!!!!!!!

ΚΥΑΝΟΚΙΤΡΙΝΗ Η ΖΩΗ
ΚΥΑΝΟΚΙΤΡΙΝΗ ΟΛΗ Η ΓΗ
ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΚΥΛΑΣ!!!!!!!!

http://img18.imageshack.us/img18/5848/22102f146c9b4b188050c9fsn1.jpg

//Ο χασογκόλης ο καούνος μας τα'πρηξε μέχρι να το καρφώσει......

re man to pisteveis ayto??? pos tha nikiseis gavro i paok??? ilikrina omos...

Ripper
18-02-2009, 20:24
re man to pisteveis ayto??? pos tha nikiseis gavro i paok??? ilikrina omos...

Καλά αντικειμενικά έχω ξαναπεί πως γαύρο είναι σχεδόν ακατόρθωτο λόγω του υλικού που έχει ΚΑΙ ΜΟΝΟ.............

Αλλά για παοκ μαλάκα κατσούλη γελάει ο κόσμος........

Πέρισυ του έκανα πάρτυ μέσα έξω, από πίσω κι από μπρος, και φέτος πήρα χ στην τούμπα με κακή εμφάνιση........

Και το ερώτημα είναι:

ΠΟΙΟΣ ΠΑΟΚ??????

http://img3.imageshack.us/img3/5568/paokra1.jpg

Gravity
18-02-2009, 20:28
Ποσο γαμαει ο πιτσιρικας στη διαφημιση "Πρωταθλητης"??

ChristosG
18-02-2009, 20:55
apo nwris sta dyskola

osfp-saint etienne 0-2 :p

Hellscream
18-02-2009, 21:15
apo nwris sta dyskola

osfp-saint etienne 0-2 :p

H mlkia einai oti egw sto stoixhma to prolava sto 4.85 enw meta to anevase o OPAP sto 6raki:angryfire

radioactive
18-02-2009, 21:20
δεν πειραζει ρε γαυρακια του χρονου παλι στους 32 του uefa.δεν σας χαλλαει για εκει ειστε.ψευτοπρωταθλητες!

Octopus Handjob
18-02-2009, 21:21
Και να πείς ότι δεν το πήραν στα σοβαρά... Ήταν ο μόνος στόχος που έμενε για τη χρονιά. Πως παίζει ρε τον πρώτο της ΕΛλάδας ο τελευταίος της Γαλλίας;

Άντε τώρα να φάει και ο ΠΑΟ 6 από τη Βιγιαρεάλ να επιστρέψουμε στα καθ' ημάς.

TopGear

Έτσι έγινε; Γιατί είχα πάει και μου είπε κάποιος ότι συνεχώς κάθε λεπτό άλλαζε αγώνα, σε κάθε τάϊμ άουτ αντί να το γυρίσει στον άλλο αγώνα, έβαζε διαφημίσεις συν τις άσχετες που πετούσαν όποτε ήθελαν και γενικά ακόμη και όταν έτρωγε 30άρα ο Πανελλήνιος, επέμέναν να το αλλάζουν.

Μπορεί να γίνει αυτό τη στιγμή που τα τηλεοπτικά του βάζελου δεν τα έχουν; Τι κωλοκάναλο είναι, με τον μλκ τον κωλοψοφόγερό τους, έχουν χαλάσει όλα τα αθλητικά!!! :angryfire :angryfire :angryfire Ρε μλκς, αποφασίστε δείξτε μόνο ένα, όχι αηδίες του στυλ παράλληλη σύνδεση με το υπερθέαμα!

Oxi re tha toys katharisete xlr pisteyw...

Μέσα έπεσες. :D

17. Trezegoal
δεν πειραζει ρε γαυρακια του χρονου παλι στους 32 του uefa.δεν σας χαλλαει για εκει ειστε.ψευτοπρωταθλητες!

eno esy toy xronoy tha eisai cl e????

TopGear
18-02-2009, 21:22
Και να πείς ότι δεν το πήραν στα σοβαρά... Ήταν ο μόνος στόχος που έμενε για τη χρονιά. Πως παίζει ρε τον πρώτο της ΕΛλάδας ο τελευταίος της Γαλλίας;

Άντε τώρα να φάει και ο ΠΑΟ 6 από τη Βιγιαρεάλ να επιστρέψουμε στα καθ' ημάς.

Ο Λεβαδειακός της Γαλλίας. Φοράει και πράσινα. :D :D

//Ο διαιτητής φαίνεται λίγο να τους πάει, αλλά κι οι κερατάδες τρέχουνε πολύ ρε. :o :o Τους βάζουν κόντρα στην μπάλα οι γαύροι και δεν την χάνουν, βγαίνουν αντεπίθεση για πλάκα!!! :o

//Προβλέπω κράξιμο ΒΒ που θα χάσει το στοίχημα. :D :D

Klinika_Nekros
18-02-2009, 21:23
άντε γαμίσου ντιντιέ ντομί
άστο διάολο

@ βαζελάκια που βγήκαν να πανηγυρίσουν : κανονίστε γτ κοντοζηγώνει η βιγιαρεαλ και τελιώνουν τα ψέμματα

radioactive
18-02-2009, 21:25
eno esy toy xronoy tha eisai cl e????

δεν ξερω για του χρονου παντως φετος ειμαι στους 16 του cl και συ αποκλειζεσαι στους 32 του uefa απο την ομαδα που παλευει για να μεινει στην κατηγορια.αυτο τα λεει ολα.

Ven
18-02-2009, 21:26
Σηκωνει Κακκο, Ζωγραφο ο Βαλβερδε. Δεν ξερει να παιζει Καραισκακη ο Πορτογαλος. Εχθρικη διαιτησια.

batigoal
18-02-2009, 21:27
xaxaxa. Arxisame tis khdeies me xena kolyba pali. Shmera oi vazeloxanoumides thn allh bdomada oi gayroi :p
O paparas o diaithths dn afhse to pleonekthma tragikos...
Domi tha tou ananewsoun kiolas.
/Kai klasikh provlepsimi paparia me tous diaithtes :p

Henry14
18-02-2009, 21:28
δεν ξερω για του χρονου παντως φετος ειμαι στους 16 του cl και συ αποκλειζεσαι στους 32 του uefa απο την ομαδα που παλευει για να μεινει στην κατηγορια.αυτο τα λεει ολα.

ναι τα λεει ολα -14... Μην θες να ακους και εσυ το ποιημα!
Αντε στο καβουκι σου... Κρυψου ρε... Ξερεις, και παπλωμα απο πανω...
Α και να θυμηθεις την επομενη φορα που θα κανουμε ηττα, να ξαναβγεις για να πεις την παπαρια σου:wavey:

//Δεν παει για ολους τους βαζελους αυτο. Υπαρχουν οι γνωστοι αγνωστοι που βγαινουν σε καθε επιτυχια του ΠΑΟ εναντιον Ολυμπιακου, δηλαδη σε καθε Χ, και στις ηττες του Ολυμπιακου

psychastheneia7

Ρε φιλε η Σεντ Ετιεν στη Γαλλια ειναι 25 ποντους απο την κορυφη.
Κρατα την αποσταση των 14 μεχρι το τελος της χρονιας και ασε τις μαλακιες τωρα
Ειδες που εχει φτασει η αεκ

The_Big_Brother
//Προβλέπω κράξιμο ΒΒ που θα χάσει το στοίχημα. :D :D

τρελλός είσαι?
Χ το έχω παίξει ο μλκς :p
Σκεφτόμουν και διπλό αλλά δεν ήξερα αν σφύριζε διαιτητής της παράγκας και δίσταζα.
Μα το έλεγα και σε γνωστούς σκατόγαυρους
"ε κοίτα, παίζετε με μια ομάδα που είναι τελευταία στη βαθμολογία, ο Ολυμπιακός είναι σαφώς ανώτερος στα χαρτιά, άρα αν την σφάξετε στην διαιτησία θα νικήσετε με ένα γκόλ διαφορά :sleep: " :p

Τσπ, ο αγώνας έχει δρόμο, πιστεύω με δύο ψεύτικα πέναλτυ και 5 ακυρωμένα γκόλ των Γάλλων η κόκκινη πουτάνα μπορεί να ισοφαρίσει και να με στείλει ταμείο. :-)

PiCoMiKe
18-02-2009, 21:31
H Petroula to'pe kai to'kane, tous 3e8ewse tous Ntountouli kai Diogouli.

yuxas0eneia7
18-02-2009, 21:31
Αυτά γίνονται όταν βγαίνετε και λέτε για καθαρά σκορ σε ευρωπαικά ματς. Άντε ξυπνάτε μπας και ισοφαρίσουμε και γίνει τίποτα.

Ρε Σιλβέστρο πέρσι έγινε το ανάποδο. Τα έλεγε όλα πέρσι ρε ή γιου τοτ γιου σο ε πουσι κατ και φώναζες για την ένσταση;

Άντε τραχανάδες όλοι...

SROK
18-02-2009, 21:32

Ε καλά αφού αποκλείζομαι λοιπόν, εντάξει τι να κάνουμε......

btw, αν πούμε τώρα ότι άτομα σαν τον twety από εδώ πχ είναι οι κλασικοί πουθενάδες που είναι συνεχώς καρφωμένοι στην τηλεόραση βλέποντας τους αγώνες του Ολυμπιακού και περιμένουν με αγωνία να χάσει για να βγουν να μιλήσουν, θα έχουμε άδικο ε?

//α ρε τρόμπα Ντομί, τους κάνεις δώρο γκολ από το 13' και μετά γαμιέται όλο το παιχνίδι μας.

Enwsitis21
Nai me akoute nai me akoute re malaka diaititi dwse kanena offside stin omada tou peirea kanena penalty apo auta ta timia pou perni edw kai xronia stin Ellada.

Ante Geia gayroi otan sas pezi i dietisia 50/50 ton pinete kanonika an sas pexi kai ligo enantion sas skizonte kai ta kalson.

//peran tis kazouras o Kokkalis einai akomi sto stoixima mesa :p kati dn mou paei kala
//exo ena proesthima oti tha ton pioume kai emeis apoye :p

d3m
άντε γαμίσου ντιντιέ ντομί
άστο διάολο

@ βαζελάκια που βγήκαν να πανηγυρίσουν : κανονίστε γτ κοντοζηγώνει η βιγιαρεαλ και τελιώνουν τα ψέμματα

ΡΩΜΗ ΣΟΥ ΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yuxas0eneia7
18-02-2009, 21:33
Ε καλά αφού αποκλείζομαι λοιπόν, εντάξει τι να κάνουμε......

btw, αν πούμε τώρα ότι άτομα σαν τον twety από εδώ πχ είναι οι κλασικοί πουθενάδες που είναι συνεχώς καρφωμένοι στην τηλεόραση βλέποντας τους αγώνες του Ολυμπιακού και περιμένουν με αγωνία να χάσει για να βγουν να μιλήσουν, θα έχουμε άδικο ε?

//α ρε τρόμπα Ντομί, τους κάνεις δώρο γκολ από το 13' και μετά γαμιέται όλο το παιχνίδι μας.

Και σαν τον Ven. Ένας καινούριος τραχανάς σε κάθε ήττα...

yuxas0eneia7
18-02-2009, 21:34
Καλά όταν παίξετε μια φορά σαν τη St Etienne και κάνετε 10 σουτ σε ένα ημίχρονο πείτε και για το διαιτητή.

Holy Diver
18-02-2009, 21:34
//Ο διαιτητής φαίνεται λίγο να τους πάει, αλλά κι οι κερατάδες τρέχουνε πολύ ρε. :o :o Τους βάζουν κόντρα στην μπάλα οι γαύροι και δεν την χάνουν, βγαίνουν αντεπίθεση για πλάκα!!! :o

Tous paei genikotera kuriws sthn fash tou diogo me to pleonekthma
alla ena offside pou edwse se ena tetatet tous sto 0-0 den tous xalase tous olumpakous:D :D

// entwmtaxy to skai me tis 16 parakameres den mas evale tis poutswgrammes tou na to doume. Kai leei o mlks o parousiasths: "Den eimai sigouros den vlepw thn eutheia..:sleep: :sleep:

Klinika_Nekros
18-02-2009, 21:36
ΡΩΜΗ ΣΟΥ ΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με τον κώλο

Giorgos~7~
18-02-2009, 21:37
Σηκωνει Κακκο, Ζωγραφο ο Βαλβερδε. Δεν ξερει να παιζει Καραισκακη ο Πορτογαλος. Εχθρικη διαιτησια.

Nai me akoute nai me akoute re malaka diaititi dwse kanena offside stin omada tou peirea kanena penalty apo auta ta timia pou perni edw kai xronia stin Ellada.

Ante Geia gayroi otan sas pezi i dietisia 50/50 ton pinete kanonika an sas pexi kai ligo enantion sas skizonte kai ta kalson.

//peran tis kazouras o Kokkalis einai akomi sto stoixima mesa :p kati dn mou paei kala
//exo ena proesthima oti tha ton pioume kai emeis apoye :p

Ημουνα σιγουρος οτι θ αρχισετε τις μαλακιες με τη διαιτησια...
Ποσο γραφικοι ειστε ρε...
Χαρειτε σημερα γιατι απο αυριο επιστρεφετε στη καθημερινοτητα σας..κλαψα και παλι κλαψα..

Ven
18-02-2009, 21:39
Οσο ειστε προκλητικοι τετοιες αντιμετωπισεις θα εχετε. Αγοραστε το παραμυθακι του θειου με τα +14 και τους καλυτερους παικτες στην Ελλαδα ε και στην Ευρωπη ειναι η πουτανα η κακια η ωρα.

Enwsitis21
18-02-2009, 21:39
Χαρειτε σημερα γιατι απο αυριο επιστρεφετε στη καθημερινοτητα σας..κλαψα και παλι κλαψα..

Nai re giati opote dn se pexi iper sou i diaitisia ton pinis kai ton roufas ante geia.
Grafiko exei katantisi to Elliniko podosfero i omada sou me tis pousties kai tis bromies tis edw kai 15 xronia stin Ellada.

Deite ti allagi kanoun oi Galloi bazi 18 xrono mesa mpori na einai simptosi tora alla genikotera ependioun sta talenta tous.

Sostos o Top apo katw

TopGear
18-02-2009, 21:41

Όχι ότι θέλω να μιλήσω για διαιτησία, αλλα καθημερινότητα της βρωμιάς που έχετε δημιουργήσει εσείς τόσα χρόνια και που θλιβερά διαπιστώνεται στην κάθε ευκαιρία ότι με διαιτησία που δε μπορείτε να κοντρολάρετε, συνήθως είστε για πολλά μπάζα.

Δεν το συνεχίζω, ούτε καν το ξεκίνησα και δε μ'απασχόλησε κιόλας αυτό με τους διαιτητές.

//ΒΤW, τη φάση του Ντομί για πέναλτυ μόλις τώρα, στην Ελλάδα θα την είχατε πάρει. :p :p

ChristosG
18-02-2009, 21:43
Όχι ότι θέλω να μιλήσω για διαιτησία, αλλα καθημερινότητα της βρωμιάς που έχετε δημιουργήσει εσείς τόσα χρόνια και που θλιβερά διαπιστώνεται στην κάθε ευκαιρία ότι με διαιτησία που δε μπορείτε να κοντρολάρετε, συνήθως είστε για πολλά μπάζα.

Δεν το συνεχίζω, ούτε καν το ξεκίνησα και δε μ'απασχόλησε κιόλας αυτό με τους διαιτητές.

me kalypse o prolalhsantas

radioactive
πο ρε μπηκε δεκαοχταχρονος μεσα.αυτα ειναι!

The_Big_Brother
ΔΩΣΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΣΤΟΝ ΝΤΟΜΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
:p :D

αχαχαχαχ κοίτα ρε πούστη, όταν θές να δώσουν βουτιά στον κόκκινο καρνάβαλο να μην την δίνουν :p :D
Στην Super League θα το έδινε γαμώτο :-(

stefanostam
18-02-2009, 21:51
xa0xa0xa0xa0x0ax0axa0xa0

Pali petsino pirane

xa0xa0xa0xa0xa0xa0xa0xa0

TopGear

αχαχαχαχ κοίτα ρε πούστη, όταν θές να δώσουν βουτιά στον κόκκινο καρνάβαλο να μην την δίνουν :p :D

Χαχαχαχα, Παπουτσέλης 2. Το πέναλτυ εκτός περιοχής (αν είδα καλά). :tounge: :tounge:

//Σωστά είδα.

Giorgos~7~
Οσο ειστε προκλητικοι τετοιες αντιμετωπισεις θα εχετε. Αγοραστε το παραμυθακι του θειου με τα +14 και τους καλυτερους παικτες στην Ελλαδα ε και στην Ευρωπη ειναι η πουτανα η κακια η ωρα.

Me tin benfica k ti hertha itane pali i kakia i ora e?
Alla tote eixate kriftei...
Sas afino na synexisete tis malakies me to ti tha pairname k ti dn tha pairname..

Holy Diver
18-02-2009, 21:52

Nato kala pragmati mono etsi..

Gravity
18-02-2009, 21:52
Αλμα εις μηκος ο Πατσας ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

yuxas0eneia7
18-02-2009, 21:53
Έτσι ρε Σωκράτη!

Ven δε σε χάλασε χαχαχαχαχαχαχαχα

The_Big_Brother
18-02-2009, 21:53
xa0xa0xa0xa0x0ax0axa0xa0

Pali petsino pirane

xa0xa0xa0xa0xa0xa0xa0xa0

αΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧ
πεναλτυ στο Καραϊσκάκη, τι πρωτότυπο

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ
αχαχαχαχαχ, καλά δεν έχετε βαρεθεί , θα πάτε να φτιάξετε hi-lights στο τέλος της χρονιάς απο γκόλ στο Καραισκάκη και θα έχετε μόνο πέναλτυ και οφσάιντ να βάλετε

d3m
18-02-2009, 21:55
με τον κώλο

:D :D :D
αντε ρε μαλακα....παιξε εκει uefa να χαρεις που νομιζεις οτι θα περασεις για να παιξεις και με την μιλαν...

ChristosG
18-02-2009, 21:56
penalty eksw apo thn perioxh sthn eyrwph? mexri ekei eftase h xarh sas? :p :D

Ven
18-02-2009, 21:57
Έτσι ρε Σωκράτη!

Ven δε σε χάλασε χαχαχαχαχαχαχαχα

δεν το παιζα στοιχημα ο μλκας.

supermario
18-02-2009, 21:57
όλα τα λεφτά ο Καρμοίρης

-και εδω για να δουμε το replay. ο πατσατζογλου... περναει τη μπαλα ...και βουταει.

-(Αλεξανδρής) Έχει δώσει πέναλντυ

-Ναι καλά το είδα εγώ από την αρχή...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

είναι δε έκπληκτος σε πολλές φάσεις,όπου δεν δινει φαουλ στο γαυρο.το κερασακι στην τουρτα

The_Big_Brother
18-02-2009, 21:58
δεν το παιζα στοιχημα ο μλκας.

το είχανε ακυρώσει οι μαλάκες εκεί που παίζω
Τώρα ξανάνοιξε το live στοίχημα, επόμενο γκόλ με πέναλτυ δίνει 1:14
Παιχτεεεεεεεεεεεεεεε, εξοχικό θα μας χτίσουν οι βουτιές του θρύλου φέτος :p :D

yuxas0eneia7
18-02-2009, 21:59
Καλά εντάξει καληνύχτα...

Μας έχουν σπάσει τα αρχίδια σήμερα. Ούτε το δώρο του διαιτητή δεν εκμεταλλεύονται. Μετά το γκολ πάλι οι Γάλλοι παίζουν καλύτερα. Ε άντε και γαμηθείτε σήμερα...

TopGear
18-02-2009, 22:00
όλα τα λεφτά ο Καρμοίρης

-και εδω για να δουμε το replay. ο πατσατζογλου... περναει τη μπαλα ...και βουταει.

:D :D :D :D :D :D

είναι δε έκπληκτος σε πολλές φάσεις,όπου δεν δινει φαουλ στο γαυρο.το κερασακι στην τουρτα

Μ'αρέσει που συμφώνησε ο Αλεξανδρής αμέσως. Εκτός ήταν και λέει, ναι είναι πέναλτυ! :p :p Γαύρικος τρόπος σκέψης. :p :p

Holy Diver
18-02-2009, 22:02
όλα τα λεφτά ο Καρμοίρης

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Pragmatika eleos o parousiasths. Wres wres den antexontai afta pou leei..

supermario
18-02-2009, 22:02
Μ'αρέσει που συμφώνησε ο Αλεξανδρής αμέσως. Εκτός ήταν και λέει, ναι είναι πέναλτυ! :p :p Γαύρικος τρόπος σκέψης. :p :p

οχι ρε,αλλο λεω
στην αρχη ο Καρμοιρης ειπε οτι δεν ειναι πεναλντυ.ο Αλεκος του ειπε οτι ο διαιτητης εδωσε πεναλντυ,απλα του το ειπε.και ο Δημοσθενης ο θεος αμεσως αλλαξε τα λεγομενα του

Hellscream
18-02-2009, 22:03
Les kai metadidetai apo to Magic Peiraia:D

orestisp
18-02-2009, 22:03
Έλα δεν πειράζει μην χολοσκάτε βαζελοχάνουμα.
Εσάς τα έχει κανονίσει ο Πατέρας από πριν.

Άντε να βάλουμε και 2ο ρεεεεεεεεε... :baby:

yuxas0eneia7
18-02-2009, 22:05
οχι ρε,αλλο λεω
στην αρχη ο Καρμοιρης ειπε οτι δεν ειναι πεναλντυ.ο Αλεκος του ειπε οτι ο διαιτητης εδωσε πεναλντυ,απλα του το ειπε.και ο Δημοσθενης ο θεος αμεσως αλλαξε τα λεγομενα του

Ρε είπε "καλά είδα στην αρχή ότι είχε δώσει πέναλτι" όχι "καλά είδα ότι ήταν πέναλτι"

Hellscream
18-02-2009, 22:06
KAI EINAI PENALTY VEVAIA!
Nai ok:sleep:

TopGear
18-02-2009, 22:06
"Εδώ ο Ντιόγκο, ΝΑΙ είναι πέναλτυ τώρα!"

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Γελοίοι! :p :p

Holy Diver
18-02-2009, 22:07
Peste katw oeoeoe

//ton esprwxe ton travhxe:sleep: :sleep:

The_Big_Brother
18-02-2009, 22:07
ΠΕΝΑΛΤΥ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ, ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΟΔΙ

πραγματικά έσπασε η καρδιά μου, 700 ευρώ θα πάρω άμα βάλει γκόλ με πέναλτυ ο Ολυμπιακός
// αλλιώς θα χάσω 50, ντάξει τόσα μου έχει βγάλει η ΚΕΔ φετος

orestisp
18-02-2009, 22:08
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μιλάνε και οι -14 βαθμοί
Μέχρι και ο ΑΕΚτζής πετάχτηκε

Έλα μαλάκες βάλτε το γαμώ την κωλ@ρ@ τους... :angryfire

//Και άλλος -14 αποκάτω. :sleep:

supermario
18-02-2009, 22:10
πεναλντυ θελανε ρε.
χαχαχαχαχχαχαχαχαχα γελιοι.πως φαινεται η αμπαλιαση σας

TopGear
18-02-2009, 22:12
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μιλάνε και οι -14 βαθμοί
Μέχρι και ο ΑΕΚτζής πετάχτηκε

Έλα μαλάκες βάλτε το γαμώ την κωλ@ρ@ τους... :angryfire

Για να ξέρεις, δε μ'απασχολεί το ματς, ούτε σχολίασα εσας, άλλωστε είστε γτπ σήμερα και το πέναλτυ ήταν τρελή μούφα. Μόνο έτσι βάζετε γκολ, αλλά τσπ, δεν πόσταρα γι'αυτό. Με τις γελοιότητες της περιγραφής γελάω, όχι το παιχνίδι σας. :p :p Έτυχε 1 χρονιά στην Ευρώπη και μας ζαλίσατε τον έρωτα και μάλιστα η φετινή (αν το θεωρείτε σημαντικό το ότι περάσατε τον όμιλο) ξεκίνησε με τρελή αποτυχία το καλοκαίρι. :p :p

orestisp
18-02-2009, 22:14
Για να ξέρεις, δε μ'απασχολεί το ματς, ούτε σχολίασα εσας, άλλωστε είστε γτπ σήμερα και το πέναλτυ ήταν τρελή μούφα. Μόνο έτσι βάζετε γκολ, αλλά τσπ, δεν πόσταρα γι'αυτό. Με τις γελοιότητες της περιγραφής γελάω, όχι το παιχνίδι σας. :p :p Έτυχε 1 χρονιά στην Ευρώπη και μας ζαλίσατε τον έρωτα και μάλιστα η φετινή (αν το θεωρείτε σημαντικό το ότι περάσατε τον όμιλο) ξεκίνησε με τρελή αποτυχία το καλοκαίρι. :p :p
Ναι ναι ξέρουμε, βγάλε το κόμπλεξ σου... :sleep:

Πάμε σαν πρόπερυσι! :wavey:

Έλεος γαμώτη δεν γίνεται να τα χάνουμε αυτά... :angryfire

//Έβαλε και τον άμπαλο τον Όθκαρ μέσα... :sleep:

giannis88
18-02-2009, 22:20
ένα σχόλιο μόνο
ας σκεφτείτε ότι και το σημερινό πάθημα είναι αποτέλεσμα των όσων γίνονται κάθε χρονιά εδώ
και ας σας γίνει επιτέλους μάθημα στον τρόπο που σκέφτεστε

Octopus Handjob
18-02-2009, 22:22
Και με πέτσινο πέναλτι =)

larry_tsoukou
matsara simera!pame 0-4 sti gallia anetota

The_Big_Brother
ένα σχόλιο μόνο
ας σκεφτείτε ότι και το σημερινό πάθημα είναι αποτέλεσμα των όσων γίνονται κάθε χρονιά εδώ

φιλαράκι ουγκ ουγκ +14
ουγκ ουγκ, αήττητο Καραϊσκάκη ουγκ
ουγκ ουγκ απόρθητη έδρα, γαμάμε και δέρνουμε ουγκ ουγκ Βαρούχας είπε ήταν σωστό

άντε γειά σκατόγαυροι, ρουφάτε το τρομπόνι απο τον Άγιο Στέφανο (St. Ettiene)
Η εμφάνιση της φανέλας θύμιζε της Πανάθας το 1995-96
Αυτά, έφαγα κουβά ενώ αν έδινε πέναλτυ στον Ντιόγκο θα κέρδιζα τα κέρατά μου μαζί με το 2-2 της ισοπαλίας, άντε γειά, Γκαγκάτση τα λεφτά μου πίσω

Bebis
18-02-2009, 22:23
ένα σχόλιο μόνο

Μη μιλάς εσύ γιατί στους -14 πρέπει να φοράς μάσκα του σκι για να μην κρυώσεις :p :blush: :baby: :smokin:

Ven
Το τραγικο δεν ειναι η εμφανιση κ το αποτελεσμα, ειναι οτι εχουν κανει και καθε ουδετερο να χαιρεται με αυτο.

psychastheneia7
ένα σχόλιο μόνο

να βγαινες να τα λεγες μετα απο τις τεσσαρες και τις πενταρες αυτα αν σε επαιρνε

Panoylhs
18-02-2009, 22:24
να βγαινες να τα λεγες μετα απο τις τεσσαρες και τις πενταρες αυτα αν σε επαιρνε

..ρε πήγαινε απάντα σε απορείες αρχιτεκτονικής και άσε τον πουσταρά τον γαύρο :blush: ...

:D :p

Klinika_Nekros
18-02-2009, 22:24
ένα σχόλιο μόνο

το σημερινό πάθημα είναι γτ έχεις ρόστερ με 15 παίχτες
και γιατί έχεις μαλάκα πρόεδρο
καλύτερα όμως γιατι θα χαμε νέο ντελε άλπι , αν περνάγαμε ( ΝΟΤ ) , μέσα στο σαν σίρο

τώρα αν ήμουν βάζελος θα έκραζα την διαιτησία

Hellscream
18-02-2009, 22:25
Το τραγικο δεν ειναι η εμφανιση κ το αποτελεσμα, ειναι οτι εχουν κανει και καθε ουδετερο να χαιρεται με αυτο.

Tragelafiko:baby:

//Pantws highlight o ekfwnitis.
Roba egine o kaimenos:tounge:

TopGear

Βασικά πάντα τα έλεγε, εσείς είστε ολίγον στόκοι και δεν αλλάζετε μυαλά, εκτός από τον συνονόματό σου. :p

ChristosG
1-3

pwpwpwpwpw

psychastheneia7
18-02-2009, 22:26
Βασικά πάντα τα έλεγε, εσείς είστε ολίγον στόκοι και δεν αλλάζετε μυαλά, εκτός από τον συνονόματό σου. :p

και εσυ εισαι λιγο μαλακοπιτουρας
τραβα και γαμησου τωρα

ChristosG
τώρα αν ήμουν βάζελος θα έκραζα την διαιτησία

em afou sou edwse penalti apo to pouthena :D

Liakos13
Prwton megalo krima pou den pire o Olympiakos allo ena penaltaki anyparkto.Pire ena ftanei auto gia smr:blush:

Deuteron krima pou den edine ta eksfthalma faoul pou me toso kopo pernoun stin superleague,to exei kataktisei auto to dikaiwma o zole toso xronia e?:love2:

Kai triton ela stin Panatha megale Moustapha Bayal

http://fifpro.org/files/2008/360px/360px-sall_31_0408.jpg
Height:2.05m
Length:0.40m:baby:
:wavey:

Bebis
..ρε πήγαινε απάντα σε απορείες αρχιτεκτονικής και άσε τον πουσταρά τον γαύρο :blush: ...

:D :p

Μην του λες τέτοια, δεν τον χωνεύει τον Κρανίτη...

http://www.mtv.com/shared/promoimages/news/o/oneal_shaquille/shaq_jabbawockeez_021509/281x211_b.jpg

giannis88
?
τι να με έπερνε?
σήμερα έκατσε και είδα το ματς
σήμερα είδα το χιλιοπεγμένο θίασο που είμουν νιος και γέρασα και ακόμα το βλέπω
φίλε μου 10 ματς στα 120 είναι στα όρια του στατιστικού λάθους
τέλος πάντων δεν με νιάζει και πολύ
την άποψη μου είπα
αμα την σέβεσε καλώς
αν όχι δεν μπορώ να κάνω και διαφορετικά

red_hool
18-02-2009, 22:27
Σήμερα ξεγυμνώθηκε η ομάδα.Τα μαλακισμένα μόνο στην ελλάδα με το σπρώξιμο ξερουν να πέρνουν τα αποτελέσματα.Σήμερα που επαιξε 50-50 απλα τραγικοί.Και το γκολ παλι πετσινο.ΕΛΕΟΣ.
Ωραίο το παραμυθι με το +14 και την ομαδάρα αλλά δε το τρώμε.Ο Ντιόγο όταν δε παίρνει τις μουφες φάουλ με τις βουτιές απλά ανύπαρκος και τουλαχιστον καραγκιωζιλικια αυτά που κάνει.Ευτυχώς βρεθηκε και ενάς να του βγαλει κάρτα για θέατρο.15 εκατομύρια για κανένα λόγο δε κοστιζει αυτός ο παίχτης.Που σαι ρε Ντάρκο?

Αυτά από μένα.

red_hool

Panoylhs
Μην του λες τέτοια, δεν τον χωνεύει τον Κρανίτη...

..δέν ξέρω αν τον χωνεύει, αλλά ξέρει αρχιτεκτονική :D ..

Octopus Handjob
καλύτερα όμως γιατι θα χαμε νέο ντελε άλπι , αν περνάγαμε ( ΝΟΤ ) , μέσα στο σαν σίρο

:P Αρχίσανε τα "καλύτερα" και τα "γλιτώσαμε;" :P

d3m
18-02-2009, 22:28
μαλακα ειστε για γελια.....:d :d :d :d :d

TopGear
18-02-2009, 22:28
και εσυ εισαι λιγο μαλακοπιτουρας
τραβα και γαμησου τωρα

Σ'έτσουξε τώρα που σου απαντάνε όπως σου αξίζει, όπως σχολιάζεις κι εσύ και ειρωνεύεσαι; Δεν περίμενα κάτι διαφορετικό.

//Ευχή μου έδωσες. :p :p

Henry14
18-02-2009, 22:29
"Εδώ ο Ντιόγκο, ΝΑΙ είναι πέναλτυ τώρα!"

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Γελοίοι! :p :p

ναι ρε συ, ετσι ακριβως το ειπε, το πετυχες
//α επισης ριξτε την βαση του φορουμ με τα πανυγηρια σας
//α επισης εχετε γαμηθει στις μαλακιες.... μιλανε ολοι μιλανε και οι κωλοι ενα πραμα (οχι μονο για σενα)ποτε πηρατε πρωταθλημα ρε αεκακια? Το πηρατε με τον Μελιτζανιδη (πουυυστη) που εμπαινε σε καθε ματς με τους μπραβους του μεσα?
//α επισης ροτσα πιστολια παραρτημα στην Κρητη και τα συναφη και τα συναφη
απειληστε καμια φροντιστρια γηπεδου

Octopus Handjob
18-02-2009, 22:29
Σήμερα ξεγυμνώθηκε η ομάδα.Τα μαλακισμένα μόνο στην ελλάδα με το σπρώξιμο ξερουν να πέρνουν τα αποτελέσματα.Σήμερα που επαιξε 50-50 απλα τραγικοί.Και το γκολ παλι πετσινο.ΕΛΕΟΣ.
Ωραίο το παραμυθι με το +14 και την ομαδάρα αλλά δε το τρώμε.Ο Ντιόγο όταν δε παίρνει τις μουφες φάουλ με τις βουτιές απλά ανύπαρκος και τουλαχιστον καραγκιωζιλικια αυτά που κάνει.Ευτυχώς βρεθηκε και ενάς να του βγαλει κάρτα για θέατρο.15 εκατομύρια για κανένα λόγο δε κοστιζει αυτός ο παίχτης.Που σαι ρε Ντάρκο?

Αυτά από μένα.

red_hool

Quoted for emphasis giati to grafei gayros :P

Bebis
18-02-2009, 22:30
Ποιος τη γαμάει τώρα την πουτάνα της Ευρώπης...

Το μπασκετάκι της Κυριακής πως το βλέπετε;

psychastheneia7
18-02-2009, 22:31
αφηστε ρε με τον χιλιοπαιγμενο θιασο.
Και αφου ρε μαγκες παλι πηραμε πετσινο πεναλτι πως δεν κερδισαμε???
Μηπως οι τελευταοι της Γαλλιας ειναι καλυτεροι απο ολους εσας τους αχρηστους στο ελληνικο πρωταθλημα???
Επειδη υπαρχουν και γαυροι και το φυσιολογικο μετα απο μια βραδια του ολυμπιακου ειναι να βγαινουν να συζητανε αυτοι και οχι τα θυματα του τακη της εξαρας και της φαπας της ριζουπολης.

Μαγκες δεν πειραζει.
Η ομαδα μας εχει χαρισει πολλες χαρες φετος και καλα θα κανουμε να μην αρχισουμε να ριχνουμε ευθυνες απο εδω και απο εκει και ολα αυτα να τα δουμε στο τελος της χρονιας

maxitis
18-02-2009, 22:31
Όταν λέμε για διαιτησία οι υπόλοιποι δε λέμε ότι θα άλλαζε η πρωτιά απλά θα ήταν μικρότερη η διαφορά. Καλώς ή κακώς ο γάβρος στην Ελλάδα έχει το καλύτερο υλικό. Έχετε ένα σύστημα που σας σπρώχνει με χέρια και με πόδια. Απλά γελοίοι σήμερα, ούτε οι βουτιές του Ντιόγκο και τα καραγκιοζιλίκια που κάνετε στο πρωτάθλημα πιάσανε. Είχατε και λίγο κώλο με το μούφα πέναλντι που έπνιξε ο ρεφ. Άντε γεια!!!

Klinika_Nekros
18-02-2009, 22:32
:P Αρχίσανε τα "καλύτερα" και τα "γλιτώσαμε;" :P

όχι τίποτα άλλο
αλλά θα μας έπριζε και την π00τσα ο τόπ :p

em afou sou edwse penalti apo to pouthena :D

ζμπουτσαμ
δεν μου δωσε στον ντομί που ταν και καθαρό

μαλακα ειστε για γελια.....:d :d :d :d :d

..δέν ξέρω αν τον χωνεύει, αλλά ξέρει αρχιτεκτονική :D ..

έξω πούστηδες και άσχημοι

TopGear
//α επισης εχετε γαμηθει στις μαλακιες.... μιλανε ολοι μιλανε και οι κωλοι ενα πραμα (οχι μονο για σενα)ποτε πηρατε πρωταθλημα ρε αεκακια? Το πηρατε με τον Μελιτζανιδη (πουυυστη) που εμπαινε σε καθε ματς με τους μπραβους του μεσα?

Σε χάλασε; Άντε να γυρίσει να μαζευτεί λίγο ο Σωκράτης τότε, μπας και δούμε μπάλα. Τουλάχιστον τότε, δε χρειαζόμασταν διαιτησίες όπως εσείς 15 χρόνια έχετε, σκίζαμε τον καθένα με την ομάδα που είχαμε.

Εσείς που το παίζετε και "ανώτεροι" (χαχα, είστε για τρελά γέλια όμως) και έχετε ομαδάρα του +14, θέλετε μουρμουρίστικα πέναλτυ και οφσάϊντ μυρωδιάς για να κερδίσετε το Θρασύβουλο, τον Άρη κτλ. Ως εκεί φτάνετε, παραέξω καίει.

Liakos13
ναι ρε συ, ετσι ακριβως το ειπε, το πετυχες
//α επισης ριξτε την βαση του φορουμ με τα πανυγηρια σας
//α επισης ροτσα πιστολια παραρτημα στην Κρητη και τα συναφη και τα συναφη
απειληστε καμια φροντιστρια γηπεδου

xoxoxoxoxoxoxooxo

and the sun is shining ofcourse my little friend...

//re_hool stin kardia:love2:

VALE46
18-02-2009, 22:33
Quoted for emphasis giati to grafei gayros :P

Kala ti simainei auto o ka8enas grafei oti 8elei!
Eleos smr!!!!!Ntaxei o dudu exei pe8anei diladi krima to padi 25 xronwn an fugei apo twra...
Pali gami8ike smr kai o diogo episis prospa8ise diladi ti allo na kanei na ferei tin mana diogo na fobi8oun oi allou???Megali i poustia tou Peren me ton paixti ston Bellutsi o opoios apla den upirxe!Entaxei o domi gami8ike eprepe na bgei.Auta blepei kai o Valverde kai siga min katsei...Ti na kanei kai autos afou den paizoun mpala kai den exei poion na balei.

kai gia ola ftaiei o EMIRIS

//kala topyear xalarwse ligo ta buzakia sou kai min ta prizeis allo,xafnika gia ola ftaei i diaitisia.Telos apla paixame xalia

dangerous minds
18-02-2009, 22:33
Πω ρε φίλε.
Δηλαδή δεν φτάνει που είσαι στενοχωρεμένος με την εμφάνιση της ομάδας σου έχεις και όλους του αντιολυμπιακούς απο πάνω.
Our players are used to diving and to be the referee's favorites so they cant play in real matches.
Diogo ρε φίλε είσαι παιχταράς, μην μιμίσε τον Gilberto και πέφτεις συνέχεια.
Για τον Domi τι να πει κανείς, δεν φταίει αυτός, αυτός τόσο ξέρει τόσο παίζει.
Για το κρέας που πήραμε απο την Αγγλία επειδή έπεσε η τιμή της λίρας φαίνεται ότι δεν ξέρει την μπάλλα που πρέπει να ξέρει ενας αντι-Darko.

Αυτό που με πείραξε πάντως είναι η αδιαφορία μερικών παικτών ενώ κάποιοι προσπαθούσαν κάποιοι κάθονταν.

Καληνύχτα και καλή τύχη.

Klinika_Nekros
18-02-2009, 22:34

1η περίοδο θα σου πάρω προβάδισμα 5-6 πόντους
2η θα ισοφαρίσεις άντε θα σε με 1-2 πόντους πίσω
3η θα μας πάς στο +11~12
4η θα μειώσουμε , αλλά θα χάσουμε στο +5

Αν είδες, περισσότερο ασχολήθηκα με τα χάλια του Κακομοίρη, παρά με το ματς. Αυτό που είπα για σας σήμερα ήταν μόνο ότι οι Γάλλοι τρέχουν και πιέζουν πολύ, ούτε έκατσα να σας τη λέω που χάσατε ή μας λέγατε για χαλαρό ματς σήμερα με τον τελευταίο της Γαλλίας κτλ. Απέχουμε πολύ και σε μυαλά κυρίως, αλλά και αγωνιστικά.

λέω για το αν παίζαμε με την μίλαν

// ανέβασα 10τα με τους μαλάκες
/// η αεκ 1-0 με πέναλτυ για να μν ξεχνίωμαστε

TopGear
18-02-2009, 22:35
όχι τίποτα άλλο
αλλά θα μας έπριζε και την π00τσα ο τόπ :p

Αν είδες, περισσότερο ασχολήθηκα με τα χάλια του Κακομοίρη, παρά με το ματς. Αυτό που είπα για σας σήμερα ήταν μόνο ότι οι Γάλλοι τρέχουν και πιέζουν πολύ, ούτε έκατσα να σας τη λέω που χάσατε ή μας λέγατε για χαλαρό ματς σήμερα με τον τελευταίο της Γαλλίας κτλ. Απέχουμε πολύ και σε μυαλά κυρίως, αλλά και αγωνιστικά.

//Ναι ρε Ίσμαελ. :D Έχασα και τη φάση τη δική μας με σας. :p :p

psychastheneia7
18-02-2009, 22:35
Ποιος τη γαμάει τώρα την πουτάνα της Ευρώπης...

+30 για τον παναθηναικο.

βολες

Liakos13
18-02-2009, 22:36
Our players are used to diving and to be the referee's favorites so they cant play in real matches.

To pe auto o Valverde?:wow:

ChristosG
18-02-2009, 22:36
Και αφου ρε μαγκες παλι πηραμε πετσινο πεναλτι πως δεν κερδισαμε???

giati hsastan poly ampaloi shmera :D

ChristosG
18-02-2009, 22:37

tha mporouse omws, alhtheia einai :p

radioactive
το θεμα δεν ειναι οτι εχασε ο ολυμπιακος και δεν χαιρομαστε εμεις οι παναθηναικοι και αεκτζηδες γιάυτο.ειναι να καταλαβουν καποια στιγμη οι γαυροι οτι στην ελλαδα προσπαθουν με καθε τροπο να νικησουν ολα τα παιχνιδια με καθε ειδους βρωμιά.γι'αυτο ολα αυτα τα χρονια δεν εχετε καταφερει τιποτα στην ευρωπη.και να ξερετε οτι την αναγνωριση δεν την κερδιζεις παιρνοντας 20 πρωταθληματα σε 20 χρονια αλλα τι κανεις στην ευρωπη.και δεν υποστηριζω καθολου την ομαδα μου ισα ισα τα ιδια σκατα και χειροτερα ειναι και η δικια μας ομαδα.

Pan-kun
Ποτε καταλαβαινεις οτι ο Ολυμπιακος δεν παιζει καλη μπαλα?

Οταν παιζει καλα ο Oscar.

TopGear

Σιγά μην έκανε τέτοια δήλωση, δεν παίζει. Αν έκανε βλέπω να τον δίνει ο Σώκρατες, άσε που δε θέλει κιόλας να πάει και Ατλέτικο. :D

Liakos13
18-02-2009, 22:39
giati hsastan poly ampaloi shmera :D

gt den sas edwse to deutero,min rwtate toso apla pragmata:wavey:

TopGear
18-02-2009, 22:39
το θεμα δεν ειναι οτι εχασε ο ολυμπιακος και δεν χαιρομαστε εμεις οι παναθηναικοι και αεκτζηδες γιάυτο.ειναι να καταλαβουν καποια στιγμη οι γαυροι οτι στην ελλαδα προσπαθουν με καθε τροπο να νικησουν ολα τα παιχνιδια με καθε ειδους βρωμιά.γι'αυτο ολα αυτα τα χρονια δεν εχετε καταφερει τιποτα στην ευρωπη.και να ξερετε οτι την αναγνωριση δεν την κερδιζεις παιρνοντας 20 πρωταθληματα σε 20 χρονια αλλα τι κανεις στην ευρωπη.και δεν υποστηριζω καθολου την ομαδα μου ισα ισα τα ιδια σκατα και χειροτερα ειναι και η δικια μας ομαδα.

Δεν ισχύει αυτό ρε για Ευρώπη. Φανερώνει βέβαια κάποιες δυνατότητες ομάδων, αλλά δεν είναι τ΄σο αντιπροσωπευτικό. Το θέμα δεν είναι η αναγνώριση, αλλά τι κάνεις με σωστές διαιτησίες σε αντρικά ματς που κάθε βουτιά δε σου χρεώνεται υπέρ ως φάουλ-πέναλτυ και κάθε 10μ στα χαρίζουν οφσάϊντ.

radioactive
18-02-2009, 22:40
επισης ειναι παραδειγμα προς μιμηση και να το βλεπουν οι ελληνικες ομαδες που η saint ettiene εριξε μεσα βασικους παιχτες απο 18-22 χρονων και απο τις ακαδημιες παρακαλω.αυτος ο mirallat παντως πολυ παιχτουρα.

Henry14
18-02-2009, 22:40
Σε χάλασε; Άντε να γυρίσει να μαζευτεί λίγο ο Σωκράτης τότε, μπας και δούμε μπάλα. Τουλάχιστον τότε, δε χρειαζόμασταν διαιτησίες όπως εσείς 15 χρόνια έχετε, σκίζαμε τον καθένα με την ομάδα που είχαμε.

Εσείς που το παίζετε και "ανώτεροι" (χαχα, είστε για τρελά γέλια όμως) και έχετε ομαδάρα του +14, θέλετε μουρμουρίστικα πέναλτυ και οφσάϊντ μυρωδιάς για να κερδίσετε το Θρασύβουλο, τον Άρη κτλ. Ως εκεί φτάνετε, παραέξω καίει.

να σου πω.. Η εχεις ζωωδη αντιληψη ή ζωωδες μυαλο, εσυ εξυγιαντη του ποδοσφαιρου... ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ, ΜΠΡΑΒΟΙ, ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.. αντε, εχετε παρει ενα πρωταθλημα και με διαιτησια, απλα ειναι ΕΝΑ

1

//και για το ματς λιγο, παρεκλινα λογω αμπαλιας αεκτζηδο-βαζελων εδω...
ειμασταν για τον πουτσο και δεν αξιζαμε ουτε ενα γκολ... Η Σεντ Ετιεν οχι πολλα πραγματα, κυριως εκμεταλευτηκε δικα μας λαθη, αλλα το αξιζε και μπραβο της

/*RaDioHeAD*\
18-02-2009, 22:41
xaxaxaxax petsa penalty i aekara :p

Panoylhs
18-02-2009, 22:42
..http://www.forums.gr/showthread.php?p=800205&posted=1#post800205..

:baby:

radioactive
18-02-2009, 22:42
Δεν ισχύει αυτό ρε για Ευρώπη. Φανερώνει βέβαια κάποιες δυνατότητες ομάδων, αλλά δεν είναι τ΄σο αντιπροσωπευτικό. Το θέμα δεν είναι η αναγνώριση, αλλά τι κάνεις με σωστές διαιτησίες σε αντρικά ματς που κάθε βουτιά δε σου χρεώνεται υπέρ ως φάουλ-πέναλτυ και κάθε 10μ στα χαρίζουν οφσάϊντ.

δηλαδη τι ειναι αντιπροσωπευτικο?και που εχει παρει ο οσφπ τοσα πρωταθληματα στην ελλαδα λεει κανεις στην ευρωπη ποσο καλη ομαδα ειναι ο ολυμπιακος?σκεψου η μαντσεστερ να προκρινοταν στους 16 του cl μια φορα στα 7 χρονια.πως θα σου φαινοταν?

di_alex_e
18-02-2009, 22:43
min xexnate oti h st.etienne termatise prwti ston omilo tis,panw apo ti valencia kai aittiti...
oti stin evrwpi den paizoume kala ayto einai gnwsto...(me exairesi tin xronia tou taki)
kai gia to prwtathlima,pws ginetai na exw parei 12/13 me diaitisia?
otan malista fetos den exw faei goal se derby?

orestisp
18-02-2009, 22:43
Ντάξει είμασταν αρκετά άτυχοι σήμερα.
Όντως gtp πέναλντι μας έδωσε αλλά ντάξει.
Έβαλε μέσα τον άμπαλο το Domi και το κρέας τον Άγγλο,
δεν είχαμε και τον Darko μπροστά, οπότε...

Νομίζω αρκετά ασχολήθηκαμε ήδη με τους βάζελους
και ιδιαίτερα με τον χανούμη που έφαγε πούτσα μέσα
έξω φέτος και ακόμα δε μπορεί να το χωνέψει...

Ε αφού στην Ελλάδα παίζουμε με το βάζελο
την ΑΕΚ και το Θρασύβουλο (στο ίδιο επίπεδο
είστε), τα παιδιά είχαν να παίξουν μπάλα μήνες.
Για αυτό είμασταν τόσο κρύοι στην αρχή.
Δε γαμιέται θα ξυπνήσουν τουλάχιστον.

Πού πάμε χωρίς Τάκη ρεεεεε...

Ποτε καταλαβαινεις οτι ο Ολυμπιακος δεν παιζει καλη μπαλα?
Οταν παιζει καλα ο Oscar.
Καλό. :D

@αποκάτω: Μπορείς να σταματήσεις το τσίρκο τώρα... :wavey:

TopGear
18-02-2009, 22:44
να σου πω.. Η εχεις ζωωδη αντιληψη ή ζωωδες μυαλο, εσυ εξυγιαντη του ποδοσφαιρου... ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ, ΜΠΡΑΒΟΙ, ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.. αντε, εχετε παρει ενα πρωταθλημα και με διαιτησια, απλα ειναι ΕΝΑ

1

Ναι ρε σαφώς. Βέβαια. Αν παίξετε ποτέ όπως παίζαμε τότε στην 3ετία, σφύρα μου. Ενώ εσείς ειδικά τα 3 πρώτα, αλλά και πολλά υπόλοιπα, τα δικαιούσασταν. Μην το αρχίζεις, μη σε αρχίσω, γιατί εντάξει, τα καραγκιοζιλίκια σας τα παραδέχονται όλοι και είναι γνωστό πώς κατάντησε ο πρόεδρος σας το ποδόσφαιρο τόσα χρόνια. Νούμερα.

ΕΠΑΕ, Βίκτωρες, Διαιτητές, Πέναλτυ.

//Όντως ψεύτικο πέναλτυ το δικό μας.

The_Big_Brother
18-02-2009, 22:45
+30 για τον παναθηναικο.

βολες

btw κοίταγα αυτή την παπαριά που λέτε για τις βολές και στην Euroleague
έχετε εσείς περισσότερες βολές 247 (http://www.euroleague.net/competition/teams/showteamstats?clubcode=pan&seasoncode=e2008) - 292 (http://www.euroleague.net/competition/teams/showteamstats?clubcode=oly&seasoncode=e2008)
Ενώ εμείς τα λέμε με στοιχεία,είπαμε, θα φτιάξετε το βίντεο με τα hi-lights απο το Καραισκάκη στο τέλος της χρονιάς στην φιέστα και θα έχετε μόνο πέναλτυ να βάλετε.

Κάτι άλλο, οι αποδόσεις για κατάκτηση της Euroleague είναι έτσι:

ΤΣΣΚΑ Μόσχας 3,00
Παναθηναϊκός 4,25
Μπαρτσελόνα 5,50
Ταού Κεράμικα 7,00
Μοντεπάσκι Σιένα 9,00
Ολυμπιακός 9,00

καλά μαλάκες είναι?
Μόνο εγώ βλέπω οτι η Ταού είναι τεράστια ευκαιρία?
92 πόντους μέσο όρο στην Euroleague, πρώτη στην Ισπανία, 5 παιχτρόνια, wtf, κι έχουν την ΤΣΣΚΑ πρώτη

tragikos
+30 για τον παναθηναικο.

βολες

2008-2009 Free Throw Statistics

Panathinaikos: 334/433

Olympiakos: 325/443

Πηγή:Galanis statistics (http://www.galanissportsdata.com/basketball/mena1/Season2008_09/a1day.asp?d=u#)

Στο +30 συμφωνώ!:wavey:

Klinika_Nekros

πίσω στο λαγούμι σου ρε :tounge:
περνάμε ντέρτια οι θρυλάρες σήμερα

Panoylhs
18-02-2009, 22:46
πίσω στο λαγούμι σου ρε :tounge:
περνάμε ντέρτια οι θρυλάρες σήμερα

..πόσο ήρθε? :confused: ..

dangerous minds

Ρε φίλε ξέρεις ποιό είναι το θέμα , ότι οι περισσότεροι OSFP δεν γουστάρουν να ευνοούνται. Αυτό με τον Άρη εμένα με χάλασε άπειρα, αλλά φέτος έχουμε παίξει και ωραία μπάλλα και δίκαια θα πάρουμε το πρωτάθλημα.
Στην Ελλάδα μας σφυράνε αυτά τα φάουλ που μας σφυράνε όχι γιατί είναι όλοι πουλημένοι, αλλά γιατί όταν είσαι ο πλούσιος και δυνατός οι άλλοι κοιτάνε να σε ευχαριστούν χωρίς να το ζητάς μερικές φορές, αυτό και στην πραγματική ζωή.
Έχουμε πάρει και πέτσινα όπως έχουν πάρει όλες οι ομάδες γιατί καθαρά πράγματα όταν παίζει χρήμα και μάλιστα πολύ δεν υπάρχουν στον κόσμο αυτό.

Holy Diver

xaxaxxa :D :D :D

TopGear
@αποκάτω: Μπορείς να σταματήσεις το τσίρκο τώρα... :wavey:

Όταν πάψετε πρώτοι να είστε τσίρκο εσείς. :wavey:

Klinika_Nekros
18-02-2009, 22:47
..πόσο ήρθε? :confused: ..

χάσαμε 1-3 μέσα στο καραϊσκάκη γαμώ την μαμα_ντιόγκο

Panoylhs
18-02-2009, 22:48
χάσαμε 1-3 μέσα στο καραϊσκάκη γαμώ την μαμα_ντιόγκο

..x0a0axa00ax0a0x0x Νόμιζα ότι νικήσατε 3-1 :p ..πούτσα σκατόγαυροι :D ..

//psyhastheia7 μήν το πάρεις προσωπικά :blush:

Gravity
18-02-2009, 22:49
Ρε πανουλη πες μου οτι εισαι απο τους αντρες που δν βλεπουν μπαλα :D

Top gear δεν σημανε σιωπητηριο ακομα? ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ? :tounge:

Octopus Handjob
18-02-2009, 22:50
To penalty ths AEK einai o,ti pio kaylwtiko mou exei symbei

Panoylhs
Ρε πανουλη πες μου οτι εισαι απο τους αντρες που δν βλεπουν μπαλα :D

..μόνο champions legue βλέπω..μάντεψε τί ομάδα είμαι :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

TopGear
Top gear δεν σημανε σιωπητηριο ακομα? ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ? :tounge:

Όταν ΠΑΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΣΥ. :p :p

//Δεν κατάλαβα, όταν σας λένε την αλήθεια, σας ενοχλεί και θέλετε να σταματήσουμε; Όταν γίνονται μονίμως καραγκιοζιλίκια υπέρ σας, γιατί δεν το κλείνει κανένας από σας; :p :p Σας λέγανε ότι φέτος οι γαύροι και ειδικά οι Ντιόγκο, Ντουντού κτλ βουτάνε για πλάκα και βρίζατε τον καθένα, αρπάχτε τη τώρα.

dj Skoplus
18-02-2009, 22:51
h aekara h' h vazelara epaize shmera re paidia vlepw polles analuseis apo gnwstes forumopersones (alla kai tigka agnwstes:p) kai entonh anhsuxia

asxolhtheite o kathenas me thn omada tou reeeei

paizei aek skonta kai oi aektzides akoma postaroun gia to gavro,ti diaolo

orestisp
Όταν πάψετε πρώτοι να είστε τσίρκο εσείς. :wavey:

Πωπωωωωω κάνεις σα κλαμμένο μουνί...
Βασικά είσαι ο ορισμός του κλαμμένου μουνιού...
Πάω να διαβάσω τίποτα γιατί κάνω και άλλα
πράγματα στη ζωή μου από το να κλαίω
για την ΑΕΚ και το ελληνικό ποδόσφαιρο...

:wavey:

radioactive
Ρε φίλε ξέρεις ποιό είναι το θέμα , ότι οι περισσότεροι OSFP δεν γουστάρουν να ευνοούνται. Αυτό με τον Άρη εμένα με χάλασε άπειρα, αλλά φέτος έχουμε παίξει και ωραία μπάλλα και δίκαια θα πάρουμε το πρωτάθλημα.
Στην Ελλάδα μας σφυράνε αυτά τα φάουλ που μας σφυράνε όχι γιατί είναι όλοι πουλημένοι, αλλά γιατί όταν είσαι ο πλούσιος και δυνατός οι άλλοι κοιτάνε να σε ευχαριστούν χωρίς να το ζητάς μερικές φορές, αυτό και στην πραγματική ζωή.
Έχουμε πάρει και πέτσινα όπως έχουν πάρει όλες οι ομάδες γιατί καθαρά πράγματα όταν παίζει χρήμα και μάλιστα πολύ δεν υπάρχουν στον κόσμο αυτό.

ανεκαθεν ο δυνατος τρωει τον αδυνατο.και συ οταν παιζεις με ρεαλ ή μπαρτσα ειναι λογικο να ευνοηθει καπου η ρεαλ και η μπαρτσα.ετσι ειναι παντου και στο ελληνικο πρωταθλημα.αλλα αυτο δε σημαινει τιποτα εσυ παιζεις μπαλιτσα και δεν ασχολεισαι με διαιτητες.

d3m
salalalaaaaaosfpeisaigiatonpoutsosalalalalalalaala lala.....:D :D :D

Gravity
18-02-2009, 22:52
Όταν ΠΑΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΣΥ. :p :p

Εγω παντως θα αργησω γτ δεν εχω εγερτηριο στις 7.30

// Αλλα να μου πεις ουτε εσυ εχεις βολεψακια :tounge:

ironman
18-02-2009, 22:53
αντε κωστακη νικολακοπουλε το ξερουμε το παραμυθακι, αυριο πρωτοσελιδο για τα εγκληματα του βαλβερδε και το πως εχει πεθανει τους παικτες...

μοναδικος υπευθυνος γι αυτα που ειδαμε σημερα ειναι ο χοχοχο που ενω εκανε κρα οτι δεν εχουμε παικτες στον παγκο εκανε ολη κι ολη μια μεταγραφη κι αυτη ενος αγγλου 20χρονου που απο επιθετικο τον εχουμε κανει δεξι χαφ αριστερο και δεν ξερω γω τι αλλο.

του χρονου μην ξεχασεις ΜΠ ν ανανεωσεις τον ντομι γιατι νταξει που θα βρουμε καλυτερο αριστερο μπακ..

τραυματιστηκαν λετο γκαλετι και παιζαμε με ακρα ντομι-οσκαρ τοροσιδη-νταρμπισαιρ γαμω την πουτανα μου γαμω