PDA

Επιστροφή στο Forum : πρωτη φορα που κανατε σεξ

miltostar
13-11-2008, 17:05
ποσο χρονων ησασταν οταν κανατε πρωτη φορα σεξ?πωσ σας φανηκε?ποια ηταν η πρωτη σασ 'σταση'?

manta-rini
13-11-2008, 18:12
ποσο χρονων ησασταν οταν κανατε πρωτη φορα σεξ?πωσ σας φανηκε?ποια ηταν η πρωτη σασ 'σταση'?

Για του άντρες πρέπει να τροποποιήσεις την ερώτηση σου ως εξής:
Ποιοι δεν πληρώσατε για να κάνετε σεξ την πρώτη φορά..:tounge:

Οσοι απαντήσουν καταφατικά τότε θα ΄χει κ ενδιαφέρον να μας πούνε λεπτομέρειες για την πρώτη τους φορά..

Τώρα από κοπέλες όσες είναι τολμηρές ας πούνε..:cool:

Quintadeen
13-11-2008, 18:16

Raises hand... :D :baby:

manta-rini
13-11-2008, 18:19
Raises hand... :D :baby:

Χαχαχα..παίζει να είσαι στο 1% :p
για πες details ντε..

Quintadeen
13-11-2008, 18:26
Χαχαχα..παίζει να είσαι στο 1% :p
για πες details ντε..
Έχω συνειδητοποιήσει ότι σε πολλά πράγματα βρίσκομαι στο άκρο (1-2%) της κατανομής των αντρών. Δεν ξέρω αν ισχύει κι εδώ.

Για τις λεπτομέρειες τώρα, λοιπόν που λες... :baby:

Jo22
13-11-2008, 23:01

Οσοι απαντήσουν καταφατικά τότε θα ΄χει κ ενδιαφέρον να μας πούνε λεπτομέρειες για την πρώτη τους φορά..

Κατάλαβες; Έκλεισε και το bourdela.com, τώρα ποιός θα του απαντήσει του παιδιού, αφού είμαστε σοβαρά άτομα εδώ μέσα; :baby:

Taliban**
14-11-2008, 00:03
Εγω πληρωσα την πρωτη αλλα τα αξιζε τα 7 χιλιαρικα-ηταν μια μελαχροινη κουκλάρα απο το πρωην Ανατολικο μπλόκ.

TopGear
14-11-2008, 00:53

Εγώ δεν πλήρωσα κι ούτε θα πλήρωνα ποτέ. Τώρα σε λεπτομέρειες, δε θέλω να αναφερθώ.

marina1989
14-11-2008, 03:16
na rwthsw egw bre paidia...giati gt prepei na pate se p..... gia na to kanete prwth fora? poioi einai oi logoi?

TopGear
14-11-2008, 04:32
na rwthsw egw bre paidia...giati gt prepei na pate se p..... gia na to kanete prwth fora? poioi einai oi logoi?

Μαγκιά κλανιά των αγοριών. Τίποτε παραπάνω.

path
14-11-2008, 09:34
ειναι πολλοι οι λογοι.

γραφω 1-2..

1)βαριεσαι να περιμενεις μεχρι να βρεις γκομενα. η εχεις βρει και αυτη κανει μπαμ οτι δεν ειναι ''ετοιμη΄''.
2) δεν εχεις το ιδιο αγχος αν πηγαινες με την κοπελα σου
3)ερχεται φθηνοτερα

Quintadeen
14-11-2008, 11:22
3)ερχεται φθηνοτερα
Χαχα, κορυφαίο! :D Τελικά μήπως ο/η mantarini έχει δίκιο; Αρχίζω να αναρωτιέμαι.

understracker
14-11-2008, 14:18

Πέρα από αυτό θα ήθελα να μάθω αυτοί που έχουνε γίνει θαμώνες των μπουρδέλων και των λοιπών περιστάσεων πληρωμένου έρωτα γιατί το κάνουν.

manta-rini
14-11-2008, 14:31
ειναι πολλοι οι λογοι.

γραφω 1-2..

1)βαριεσαι να περιμενεις μεχρι να βρεις γκομενα. η εχεις βρει και αυτη κανει μπαμ οτι δεν ειναι ''ετοιμη΄''.
2) δεν εχεις το ιδιο αγχος αν πηγαινες με την κοπελα σου
3)ερχεται φθηνοτερα

Καλά για να το λες αυτό,μάλλον από το bourdela ήρθες..:tounge:

Χαχα, κορυφαίο! :D Τελικά μήπως ο/η mantarini έχει δίκιο; Αρχίζω να αναρωτιέμαι.

Η mantarini έιμαι καλέ..Φαντάσου άντρα με avatar σαν το δικό μ,nick αυτό π ΄χω κ να γράφει κοριτσίστικες βλακίτσες..
ααααα κ με το mantarinacker από κάτω....:D

btw,ψιλοξεφύγαμε το thread είναι για first time,αλλά αφού κανένας δεν μιλάει για αυτό συνεχίστε...:tounge:

understracker
14-11-2008, 14:42
Καλά για να το λες αυτό,μάλλον από το bourdela ήρθες..:tounge:

Απ το bourdela.com έρχομαι και στην κορφή τον γλόμπο!

http://img523.imageshack.us/img523/2369/bourdelaprezatvms6.th.jpg (http://img523.imageshack.us/my.php?image=bourdelaprezatvms6.jpg)http://img523.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

Η mantarini έιμαι καλέ..Φαντάσου άντρα με avatar σαν το δικό μ,nick αυτό π ΄χω κ να γράφει κοριτσίστικες βλακίτσες..
ααααα κ με το mantarinacker από κάτω....:p

Absolute gay και εγώ maximum bi... :baby:

Quintadeen
14-11-2008, 15:09
Η mantarini έιμαι καλέ..

ΟΚ, ό,τι πεις. :D

Φαντάσου άντρα με avatar σαν το δικό μ,nick αυτό π ΄χω κ να γράφει κοριτσίστικες βλακίτσες..

Καλά, έχουν δει τα μάτια μου... και μιλάμε για κανονικούς αρσενικούς, όχι γιαλαντζί. ;-)

ααααα κ με το mantarinacker από κάτω....:D

mantarinacker; Αυτό τώρα τι είναι;

Taliban**
14-11-2008, 15:39

Γιατι με ειχε φαει η αγαμια και δεν αντεχα αλλο. :blush: :D

ευρύνοος
14-11-2008, 15:43

καλά, ερώτηση είναι τώρα αυτή?

ο μοναχικός έρωτας δεν είναι η φύση..

ο συντροφικός είναι..

Taliban**
14-11-2008, 15:52
Πέρα από αυτό θα ήθελα να μάθω αυτοί που έχουνε γίνει θαμώνες των μπουρδέλων και των λοιπών περιστάσεων πληρωμένου έρωτα γιατί το κάνουν.

Προσωπικα 2 φορες εχω παει ολες κι ολες ή μαλλον 3 αλλα τη 3η δεν πηγα για να μπω αλλα εκανα απλα παρεα σε ενα φιλο μου που μπηκε αυτος.

Τωρα ξερω ατομα που εχουν παει περισσοτερες. Γιατι? Λογω ελλειψης ερωτικου συντροφου τη δεδομενη στιγμη. Και γω γιαυτο πηγα κοντευαν να "ανατιναχτουν" τα balls μου. Ξερω εναν που εχει παει με πανω απο 50 συνολικα και ειναι κανονικος θαμωνας. Δεν ειχε ποτε του σχεση αποτι ξερω τουλαχιστον. Ε λογικο ειναι λοιπόν να πηγαινει εκει για να "ξελαφρωσει". Καλη κι η μαλακια αλλα ερχεται μια ωρα που δεν παει αλλο... :D :tounge:

Quintadeen
14-11-2008, 16:14
Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά σε τέτοιον "οίκο" δε θα έμπαινα ούτε κι αν με πλήρωναν. Εννοείται δε θα έμπαινα με σκοπό να "ξεφορτώσω", αλλά π.χ. για μια συνέντευξη, ε, ναι, τότε επί πληρωμή θα το σκεφτόμουν. :p

Black Depth
14-11-2008, 16:15
Μια συμφοιτήτρια μου παλιά μου έλεγε ότι είχε παράπονα από το αγόρι της γιατί ενώ είχαν σχέση αυτός πήγαινε πολύ συχνά..........
Εμένα πάλι η απορία μου ήταν γιατί δεν τον χώριζε...Αργότερα όταν έμαθα ότι έκαναν και ένα παιδάκι αυτή συνέχιζε να μου λέει ότι έχει τα ίδια παράπονα από αυτόν...... ........ ......

Quintadeen
14-11-2008, 16:21
Καλη κι η μαλακια αλλα ερχεται μια ωρα που δεν παει αλλο... :D :tounge:
Προσωπικά θα προτιμούσα να πάει κι άλλο παρά να διακινδυνεύσω την υγεία μου. Και μην μου αρχίσετε την κουβέντα για προφυλακτικά κλπ., (πρέπει να) ξέρετε καλά ότι, ανάλογα και με τη συχνότητα και το είδος των επαφών, ακόμα και τέτοια μέτρα μπορεί να αποδειχθούν ανεπαρκή με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Quintadeen
14-11-2008, 16:26
Μια συμφοιτήτρια μου παλιά μου έλεγε ότι είχε παράπονα από το αγόρι της γιατί ενώ είχαν σχέση αυτός πήγαινε πολύ συχνά..........
Εμένα πάλι η απορία μου ήταν γιατί δεν τον χώριζε...Αργότερα όταν έμαθα ότι έκαναν και ένα παιδάκι αυτή συνέχιζε να μου λέει ότι έχει τα ίδια παράπονα από αυτόν...... ........ ......
:wow: It cannot be… can it be? Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου...

Taliban**
14-11-2008, 16:29
Προσωπικά θα προτιμούσα να πάει κι άλλο παρά να διακινδυνεύσω την υγεία μου. Και μην μου αρχίσετε την κουβέντα για προφυλακτικά κλπ., (πρέπει να) ξέρετε καλά ότι, ανάλογα και με τη συχνότητα και το είδος των επαφών, ακόμα και τέτοια μέτρα μπορεί να αποδειχθούν ανεπαρκή με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Ναι ειχα μια εννοια για AIDS αλλα μου περασε μολις ειδα τη γκομενα με τα εσωρουχα :p

Εννοειται με προφυλακτικο ΠΑΝΤΑ.

Quintadeen
14-11-2008, 16:53
Ναι ειχα μια εννοια για AIDS αλλα μου περασε μολις ειδα τη γκομενα με τα εσωρουχα :p

Εννοειται με προφυλακτικο ΠΑΝΤΑ.
Το AIDS είναι μόνο μια περίπτωση. Υπάρχουν τόσα άλλα, που ίσως να ακούγονται παιχνιδάκια μπροστά του, αλλά αν τα "αρπάξεις" θα βλαστημήσεις την ώρα και τη στιγμή, οι δε συνέπειες μπορεί να είναι πολύ πιο σοβαρές απ' ό,τι φαντάζεσαι.

Και ωραία με το προφυλακτικό (αν δεν σπάσει, γιατί μπορεί και να σπάσει όπως ξέρεις ή έχεις ήδη διαπιστώσει ιδίοις όμασι), στη γλώσσα, τα χείλη και γενικά στο στόμα σου όμως τι βάζεις; Ή μήπως αρκείσαι στο... ξεροσφύρι; :D

Taliban**
14-11-2008, 17:20
Ή μήπως αρκείσαι στο... ξεροσφύρι; :D

Εκει που πηγα με τα λεφτα που πλήρωνες εκανες μονο σεξ, σου κανε τσιμπουκι και λιγα πιασιματα. Αυτα σου επετρεπε. Φιλια απαγορευονταν. Οχι οτι θα τη φιλαγα στο στομα και να επιτρεποταν. Τοσα τσιμπουκια εχει κανει με αυτο μη τρελαθουμε... :D :tounge:

elena_coco
14-11-2008, 17:33
Emena pali giati mou fainetai entelws asteia kai mono h idea oti kapoios andras ka8etai, perimenei th seira tou kai plhrwnei kai sto telos, aplws gia na ....... mia pou molis esteile ton prohgoumeno(btw, ti douleia k ayth!)???? Entelws geloio....!!!!

Taliban**
14-11-2008, 17:39
Να υποθεσω Παρθενα??

elena_coco
14-11-2008, 17:55
Να υποθεσω Παρθενα??

Oxi na mhn to ypo8eseis, giati 8a kaneis la8os...Kai dn nomizw oti mono oi par8enes kai egw exoume aythn thn apopsh!

manta-rini
14-11-2008, 17:59
Χαχαχαχα,ξεφύγαμε τελείως..

Φυσικά κ πρέπει να υπάρχουνε μπουρδέλα να πηγαίνουν να ξελαφρώνουν τα κακάσχημα λιγούρια π δεν τους κάθεται γυναίκα..Φανταστείτε να μην υπήρχαν πόσο θα έιχε αυξηθεί το ποσοστό των βιασμών.:tounge: οπότε καλά κάνουν κ υπάρχουν..

Αυτοί π δεν την παλεύουνε είναι όσοι έχουνε οικογένειες με παιδιά κ όσοι το παίζουνε σχεσάκηδες αλλα τις μπουρδελότσαρκες δεν τις κόβουν..Λένε σαν δικαιολογία ότι το ΄χουνε σαν χόμπι ή ότι γουστάρουνε ποικιλία..:p Έλεος ας μην παντρευόσουν άμα ήθελες ποικιλία ή ας μην έκανες σχέση.Όσοι έχουν παιδιά τόσο το χειρότερο,τίγκα παρτάκηδες λέμε..προτιμάς να χαλάσεις λεφτά ας πούμε για να ρίξεις κέρατο στην σύζυγο κ να στερήσεις από τα παιδιά σου τα χρήματα..

Όσοι πάλι λένε ότι δεν είναι κάτι κακό κ ότι το ΄χουν σαν χόμπι τότε ας το παραδεχτούν κ μπροστά στην σύζυγο/κοπέλα τους ότι το κάνουν,αλλά λίγοι έχουν τα κότσια..

Respect λοιπόν στους ξεκάθαρους κ ας είναι μπουρδελιάρηδες..:p

Κ για να μην παρεξηγηθεί κανείς δεν την λέω σε όσους πήγαν 1-2 φορες για να δούνε πως είναι ή για την πρώτη τους φορά,αλλά δεν πιστεύω ότι θα ΄χε τόσο ενδιαφέρον όπως πχ κάποιου π ολοκλήρωσε με την κοπέλα του π τα ΄χανε από τα 12 ας πούμε..

Quintadeen
14-11-2008, 18:04
Αυτοί π δεν την παλεύουνε είναι όσοι έχουνε οικογένειες με παιδιά...
Δηλαδή εγώ που είμαι σε αυτή την κατηγορία, πώς γίνεται και την παλεύω χωρίς να πηγαίνω σε τέτοια μέρη; :tounge: ;-)

manta-rini
14-11-2008, 18:08
Δηλαδή εγώ που είμαι σε αυτή την κατηγορία, πώς γίνεται και την παλεύω χωρίς να πηγαίνω σε τέτοια μέρη; :tounge: ;-)

Ναι αυτό ενοούσα ότι δεν έχουνε δικαιολογία με το ότι δεν την παλεύουνε..
εσύ μια χαρά την παλεύεις..δεν είπα το αντίθετο,κ καλά κάνεις..

Quintadeen
14-11-2008, 18:17
Ναι αυτό ενοούσα ότι δεν έχουνε δικαιολογία με το ότι δεν την παλεύουνε..
εσύ μια χαρά την παλεύεις..δεν είπα το αντίθετο,κ καλά κάνεις..
Ειλικρινά δεν έχω ακούσει για τέτοια περίπτωση παντρεμένου και πίστευα ότι άλλα είναι αυτά που συμβαίνουν όταν σφίξουν τα πράγματα. Πού εντοπίζονται όμως γεωγραφικά οι περιπτώσεις που γνωρίζεις και πώς έμαθες γι' αυτές, αν δε ζητάω πολλά να μάθω; :D

Taliban**
14-11-2008, 18:23
Χαχαχαχα,ξεφύγαμε τελείως..

Φυσικά κ πρέπει να υπάρχουνε μπουρδέλα να πηγαίνουν να ξελαφρώνουν τα κακάσχημα λιγούρια π δεν τους κάθεται γυναίκα..Φανταστείτε να μην υπήρχαν πόσο θα έιχε αυξηθεί το ποσοστό των βιασμών.:tounge: οπότε καλά κάνουν κ υπάρχουν..

Ξερω πολλα παιδια που πανε κατα καιρους και σε διαβεβαιω δεν ειναι κακασχημα λιγουρια... Απλά υπαρχουν στιγμες που καποιος μενει μονος του στη ζωή. (Ή θελει μια αλλαγή... :D ) Αυτο το διευκρινιζω για να ειμαι δικαιος απεναντι στα ατομα αυτα. :cool:

Taliban**
14-11-2008, 18:36
Oxi na mhn to ypo8eseis, giati 8a kaneis la8os..

Ανυπομονουμε λοιπόν να ακουσουμε την ιστορια σου. Ελα μην ντρεπεσαι...

elena_coco
14-11-2008, 18:39
Ανυπομονουμε λοιπόν να ακουσουμε την ιστορια σου. Ελα μην ντρεπεσαι...

H prwth mou fora htan prin ena xrono sxedon, me to agori mu, spiti tou kai htan poly wraia!!! ok??

Taliban**
14-11-2008, 18:43
H prwth mou fora htan prin ena xrono sxedon, me to agori mu, spiti tou kai htan poly wraia!!! ok??

ΟΧΙ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

elena_coco
14-11-2008, 18:46
ΟΧΙ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Nai, twra, perimene na sou ferw kai ta ntokoumenta

Amalia!
14-11-2008, 19:07
den pisteyo oti ola ta agoria plironoun gia tin proti toys fora....KAI an to kanoun to theoro poli megali vlakeia......dld giati????ektos kai an vlepoun to sex apla os sarka mpainei sarja vgainei pou den einai etsi
Ego prin sxedon ena xrono to ekana me to agori mou pou rimaste mazi....

manta-rini
14-11-2008, 22:07
Ξερω πολλα παιδια που πανε κατα καιρους και σε διαβεβαιω δεν ειναι κακασχημα λιγουρια... Απλά υπαρχουν στιγμες που καποιος μενει μονος του στη ζωή. (Ή θελει μια αλλαγή... :D ) Αυτο το διευκρινιζω για να ειμαι δικαιος απεναντι στα ατομα αυτα. :cool:

Προφανώς κ δεν αναφέρομαι σε όσους είναι singles k π πάνε μια φορά στο τόσο από φυσική ανάγκη..Αναφέρθηκα σε μπάζα π δεν ξέρουν πως είναι να το κάνεις χωρίς να πληρώνεις.:p Αν κ οι πραγματικά ωραίοι δεν έχουν ανάγκη να πηγαίνουμε πιστεύω,ίσως πάνε μια φορά για να δούνε πως είναι κ μετά τέρμα..

Taliban**
14-11-2008, 22:12
Αν κ οι πραγματικά ωραίοι δεν έχουν ανάγκη να πηγαίνουμε πιστεύω,ίσως πάνε μια φορά για να δούνε πως είναι κ μετά τέρμα..

ή 2. :D :tounge:

Alan Don
14-11-2008, 23:28
Εγώ δεν πλήρωσα κι ούτε θα πλήρωνα ποτέ. Τώρα σε λεπτομέρειες, δε θέλω να αναφερθώ.

παρομοιως ..................................ελεος ...σαπιες πουτανες....

*anna*
15-11-2008, 03:39

Συγνωμη κιολας αν ειναι φιλη σου, αλλα μυαλο δεν εχει? Λιγη αυτοεκτιμηση ισως..? ΤΡΑΓΙΚΟ!

Ασχετο, τι καλα που μια κοπελα μπορει να βρει πιο ευκολα αγορι απο οτι το αναποδο!:D

Black Depth
15-11-2008, 06:52
Συγνωμη κιολας αν ειναι φιλη σου, αλλα μυαλο δεν εχει? Λιγη αυτοεκτιμηση ισως..? ΤΡΑΓΙΚΟ!

Δεν είναι φίλη μου.Έτυχε να είμαστε στην ίδια σχολή.
Εγώ της έχω πει χειρότερα...

Alan Don
15-11-2008, 17:22
Ασχετο, τι καλα που μια κοπελα μπορει να βρει πιο ευκολα αγορι απο οτι το αναποδο!:D

διαφωνω.....οι κοπελες εισαστε πιο πολλες ....αρα λογω μαθηματικων ειναι πιο ευκολο για εμας......χεχε

σοβαρα τωρα το ιδιο δυσκολο-ευκολο ειναι αφου ειναι το ιδιο νομισμα απο δυο μεριες

xtin@
15-11-2008, 17:41
ή 2. :D :tounge:

dld esu eisai wraios?!:D :o :tounge: :confused: :cool:

:wavey:

*anna*
15-11-2008, 22:08
διαφωνω.....οι κοπελες εισαστε πιο πολλες ....αρα λογω μαθηματικων ειναι πιο ευκολο για εμας......χεχε

σοβαρα τωρα το ιδιο δυσκολο-ευκολο ειναι αφου ειναι το ιδιο νομισμα απο δυο μεριες

Δεν ειναι θεμα αναλογιας.. Εγω πιστευω οτι ενα αγορι θα δωσει πολυυυυυ πιο δυσκολα χυλοπιτα σε μια κοπελα ενω το αντιστροφο ειναι αρκετα συνηθισμενο.

moonlight
15-11-2008, 22:58
νομιζεις αννα μου, ενα αγορι μπορει ευκολα να δωσει σε καποια η οποια δεν του κανει κουκου χυλοπιτα... οπως και ενα κοριστι μπορει να κανει κ αυτη το ιδιο για τον ιδιο λογο!!!ξερεις πολλους να τα εχουν με καποια αναγκαστικα;;;

Octopus Handjob
15-11-2008, 23:41
Παρά το γεγονός πως η πρώτη μου φορά δεν ήταν σε οίκο ανοχής, μου κάνει εντύπωση το πως σχολιάζετε μερικοί τις γυναίκες που τρέχουν αυτούς τους οίκους. Πριν την πρώτη μου φορά είχα φίλους στο σχολείο που πήγαιναν. Και ιδίως μετά την πρώτη φορά (δε μπορώ να γνωρίζω συχνότητα με λεπτομέρειες όπως καταλαβαίνετε) γίνονταν άλλοι άνθρωποι. Δε σας κρύβω ότι είχα κι εγώ την επιθυμία να πάω μια εποχή, αλλά για λόγους που δεν αφορούν το παρόν νήμα δεν πήγα. Γνωρίζοντας πάντως τον εαυτό μου σχετικά καλά είμαι βέβαιος ότι δε θα είχα πρόβλημα με αυτό που είμαι και να είχα πάει.

Οι κοπέλες πρέπει να καταλάβουν ότι η πρώτη φορά για τα αγόρια... είναι κάτι που δεν μπορούν να καταλάβουν. :p Συνήθως τα αγόρια από την αγαμία, που είπε και ο Taliban, δείχνουν φλούφληδες και νευρικοί. Βάζω και εμένα μέσα σε αυτή την κατηγορία. Ήμουν τελείως διαφορετικός άνθρωπος πριν την πρώτη μου φορά. Επομένως, εγώ δεν αντιδρώ και αντιθέτως το συνιστώ. Αν πρόκειται ένα αγόρι στην εφηβεία του να προσπαθεί επί χρόνια να ρίξει κάποια κοπέλα στο κρεβάτι, καλύτερα να πληρώσει κάποια λεφτά και να κάνει τη δουλειά του γρήγορα. Έτσι θα χαλαρώσει πολύ την προσέγγισή του με τις κοπέλες, και θα μπορεί να τις πλησιάζει με μεγαλύτερη άνεση και χωρίς εκείνες να νιώθουν την απειρία του να τον βαραίνει.

Και, σαν κατακλείδα, όσο σκληρό και να ακουστεί, υπάρχουν κοπελιές εκεί έξω τέτοιας ηθικής, συμπεριφοράς και αισθημάτων, τις οποίες δε θα επέλεγα έναντι της χειρότερης πουτάνας για την πρώτη μου φορά. Ελάχιστες κοπέλες έχω γνωρίσει που να άξιζαν να τις δεις έτσι, και θα τις σκέφτομαι και θα τις αγαπώ για πάντα.

Λευτερία στον αγοραίο έρωτα. :wavey:

*anna*
15-11-2008, 23:59
νομιζεις αννα μου, ενα αγορι μπορει ευκολα να δωσει σε καποια η οποια δεν του κανει κουκου χυλοπιτα... οπως και ενα κοριστι μπορει να κανει κ αυτη το ιδιο για τον ιδιο λογο!!!ξερεις πολλους να τα εχουν με καποια αναγκαστικα;;;

1ον. δε μιλαω απαραιτητα για σχεση ή τουλαχιστον οχι κατευθειαν.
και 2ον, εγω πιστευω οτι τα κριτηρια των αντρων ειναι πιο χαλαρωμενα απο αυτα των γυναικων και προφανως δε μιλαω για τα κριτηρια που κατα τη γνωμη τους πρεπει να πληρει η "ιδανικη γυναικα". Στη τελικη πιστευω οτι μια κοπελα, απο μετρια μεχρι ομορφη, αν προσεγγισει καποιο αγορι εχει περισσοτερες πιθανοτητες να το ριξει [:p] παρα το αναποδο..

manta-rini
16-11-2008, 00:25
Παρά το γεγονός πως η πρώτη μου φορά δεν ήταν σε οίκο ανοχής, μου κάνει εντύπωση το πως σχολιάζετε μερικοί τις γυναίκες που τρέχουν αυτούς τους οίκους. Πριν την πρώτη μου φορά είχα φίλους στο σχολείο που πήγαιναν. Και ιδίως μετά την πρώτη φορά (δε μπορώ να γνωρίζω συχνότητα με λεπτομέρειες όπως καταλαβαίνετε) γίνονταν άλλοι άνθρωποι. Δε σας κρύβω ότι είχα κι εγώ την επιθυμία να πάω μια εποχή, αλλά για λόγους που δεν αφορούν το παρόν νήμα δεν πήγα. Γνωρίζοντας πάντως τον εαυτό μου σχετικά καλά είμαι βέβαιος ότι δε θα είχα πρόβλημα με αυτό που είμαι και να είχα πάει.

Οι κοπέλες πρέπει να καταλάβουν ότι η πρώτη φορά για τα αγόρια... είναι κάτι που δεν μπορούν να καταλάβουν. :p Συνήθως τα αγόρια από την αγαμία, που είπε και ο Taliban, δείχνουν φλούφληδες και νευρικοί. Βάζω και εμένα μέσα σε αυτή την κατηγορία. Ήμουν τελείως διαφορετικός άνθρωπος πριν την πρώτη μου φορά. Επομένως, εγώ δεν αντιδρώ και αντιθέτως το συνιστώ. Αν πρόκειται ένα αγόρι στην εφηβεία του να προσπαθεί επί χρόνια να ρίξει κάποια κοπέλα στο κρεβάτι, καλύτερα να πληρώσει κάποια λεφτά και να κάνει τη δουλειά του γρήγορα. Έτσι θα χαλαρώσει πολύ την προσέγγισή του με τις κοπέλες, και θα μπορεί να τις πλησιάζει με μεγαλύτερη άνεση και χωρίς εκείνες να νιώθουν την απειρία του να τον βαραίνει.

Και, σαν κατακλείδα, όσο σκληρό και να ακουστεί, υπάρχουν κοπελιές εκεί έξω τέτοιας ηθικής, συμπεριφοράς και αισθημάτων, τις οποίες δε θα επέλεγα έναντι της χειρότερης πουτάνας για την πρώτη μου φορά. Ελάχιστες κοπέλες έχω γνωρίσει που να άξιζαν να τις δεις έτσι, και θα τις σκέφτομαι και θα τις αγαπώ για πάντα.

Λευτερία στον αγοραίο έρωτα. :wavey:

Προσωπικά,δεν διαφωνώ με αυτά π λες..αλλά εγώ αναφέρθηκα στο τι είναι πιο ενδιαφέρον για πρώτη φορά,δεν καταδίκασα αυτή την τακτική..:p
Στην ηλικία π αποφασίζεις να ολοκληρώσεις για πρώτη φορά τα πράματα είναι πιο ρομαντικά κ όσο να ΄ναι έχει την χάρη του να ΄χεις μια σχέση ,να κάνεις σχέδια πως θα ΄ναι η πρώτη φορά,να περιμένεις με αγωνιά κλπ κλπ...από το να ξυπνήσεις μια μέρα,να πας να πληρώσεις κ όλα μηχανικά πιστεύω θα είναι..Κ ποιος σου πε εξάλλου ότι αυτό με την νευρικότητα π λες δεν ισχύει κ για τις κοπέλες?
Άσε π όσοι ξεκινάνε με μπρουρδελότσαρκες,μάλλον δεν ξέρουν τι θα πουν προκαταρκτικά κ σεξ πάνω απο 5 λεπτά..:tounge:
Τσπα,δεν ξέρω μπορεί κ να μην είμαι η κατάλληλη να το σχολιάσω αυτό..Ας επεκταθούν τα αγόρια π είναι φανατικοί αντι-μπουρδελιάρηδες..:tounge:

understracker
16-11-2008, 00:31
Άσε π όσοι ξεκινάνε με μπρουρδελότσαρκες,μάλλον δεν ξέρουν τι θα πουν προκαταρκτικά κ σεξ πάνω απο 5 λεπτά..:tounge:
Τσπα,δεν ξέρω μπορεί κ να μην είμαι η κατάλληλη να το σχολιάσω αυτό..Ας επεκταθούν τα αγόρια π είναι φανατικοί αντι-μπουρδελιάρηδες..:tounge:

Αυτό είναι μια πραγματικότητα. Μαθαίνεις στο ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε και μετά δεν μπορείς να προσφέρεις απόλαυση στην κοπέλα που θέλει τον χρόνο της να ανάψει. Είναι από την φύση του ο άντρας του στυλ "να προλάβει να διαιωνίσει το είδος πριν τον φάει η αρκούδα", το εξασκείς αυτό και στο μπουρδέλο και στο τέλος γίνεσαι "γρηγορογαμούλης".

Ο έρωτας για να είναι σωστός και ολοκληρωμένος είναι μια ιεροτελεστία.

Επιβαρυντικοί παράγοντες της πρόωρης εκσπερμάτισης:

# Αυνανισμός
# Μικρό και βιαστικό παιγνίδι
# Φόβος στυτικής απώλειας
# Ενοχή και άγχος της σεξουαλικής πράξης (παράνομο σεξ, ακατάλληλες συνθήκες-έλλειψη οργανωμένου χώρου)
# Ηλικία έναρξης (συνήθως ξεκινάει από την αρχή της σεξουαλικής ζωής του άνδρα)
# Συχνές επαφές με κοινές γυναίκες (αγοραίο σεξ)
# Συναισθηματική κατάσταση στη σχέση μεταξύ των δύο συντρόφων (περίοδοι βελτίωσης και επιδείνωσης)
# Αραίωση συχνότητας επαφών

http://www.askitis.gr/sexproblems_psixologiko.asp#c1

Octopus Handjob
16-11-2008, 01:59
Προσωπικά,δεν διαφωνώ με αυτά π λες..αλλά εγώ αναφέρθηκα στο τι είναι πιο ενδιαφέρον για πρώτη φορά,δεν καταδίκασα αυτή την τακτική..:p
Στην ηλικία π αποφασίζεις να ολοκληρώσεις για πρώτη φορά τα πράματα είναι πιο ρομαντικά κ όσο να ΄ναι έχει την χάρη του να ΄χεις μια σχέση ,να κάνεις σχέδια πως θα ΄ναι η πρώτη φορά,να περιμένεις με αγωνιά κλπ κλπ...από το να ξυπνήσεις μια μέρα,να πας να πληρώσεις κ όλα μηχανικά πιστεύω θα είναι..Κ ποιος σου πε εξάλλου ότι αυτό με την νευρικότητα π λες δεν ισχύει κ για τις κοπέλες?

Δε μπορώ με ασφάλεια να πω αν θα προτιμούσα η πρώτη μου φορά να είχε γίνει με το άγχος της προετοιμασίας της κατάλληλης στιγμής που αρκετά γλαφυρά περιγράφεις, καθώς η πρώτη μου φορά παρά το γεγονός ότι δεν ήταν σε οίκο ανοχής ήταν με μια κοπέλα που γνώριζα ελάχιστα, επομένως το ρομαντικό στοιχείο ήταν σχεδόν μηδαμινό. Ίσως να είμαι πιο κοντά στο πρότυπο των παιδιών που πήγαν σε επαγγελματία ακριβώς για αυτό: Ότι δηλαδή δεν υπήρχε ένα τεράστιο συναισθηματικό overhead πριν την πράξη και η πράξη η ίδια θύμιζε πιο πολύ κάθαρση παρά δέσιμο με άτομο που αγαπάς (αν τα δει όλα αυτά ο Hannibot θα πέσει γέλιο =/ ).

Πάντως από τη δικιά μου εμπειρία, που ήταν θετική, και από μια επαφή με παιδιά από το εξωτερικό με τα οποία συζητάω και πολλές φορές συγκλίνουν οι απόψεις μας, είμαι σε θέση να πω ότι σιγά σιγά θα πρέπει να διαχωρίζουμε στην Ελλάδα το σεξ, τον έρωτα, τη σχέση, την αγάπη. Να ξέρουμε τί ψάχνουμε. Μπορούν όλα μαζί να συνυπάρξουν; Τέλεια. Δε μπορούν; Η ζωή είναι μικρή, δε μπορώ να περιμένω μέχρι να έρθουν οι πλανήτες σε μια ευθεία και να εμφανιστεί ο τέλειος σύντροφος μπροστά μου.

ΑΝΤΩΝΗΣ Σ
16-11-2008, 04:18

Όντως ρε παιδιά δεν μπορώ όταν βλέπω 15,16χρονα να πηγαίνουν για την πρώτη τους φορά πληρωτικά.Έχω την εντύπωση ότι μετά κάποιοι υποτιμούν έστω και άθελα τους το γυναικείο φύλο.Η καλή μέρα από το πρώι φαίνεται και όταν ξεκινάς στραβά..........δεν ξέρω είναι μια σημαντική εμπερία και για μας τους άνδρες όχι μόνο για τις γυναίκες η πρώτη φορά.

Και ντάξει δεν είναι τόόόσο δύσκολο πια να βρει κανείς μια κοπέλα.Μου φαίνεται ότι με το να λέμε πόσο δύσκολο κτλ είναι καθόμαστε στα αυγά μας και δεν προσπαθούμε.

manta-rini
17-11-2008, 00:25
Δε μπορώ με ασφάλεια να πω αν θα προτιμούσα η πρώτη μου φορά να είχε γίνει με το άγχος της προετοιμασίας της κατάλληλης στιγμής που αρκετά γλαφυρά περιγράφεις, καθώς η πρώτη μου φορά παρά το γεγονός ότι δεν ήταν σε οίκο ανοχής ήταν με μια κοπέλα που γνώριζα ελάχιστα, επομένως το ρομαντικό στοιχείο ήταν σχεδόν μηδαμινό.

Όπως κ να ΄χει, σε χρονομετρήσανε πόσο θα κάτσεις ή ήρθε κανείς να σου χτυπήσει την πόρτα επειδή άργησες?:tounge:

(αν τα δει όλα αυτά ο Hannibot θα πέσει γέλιο =/ ).

ε δώστου link..:D

Πάντως από τη δικιά μου εμπειρία, που ήταν θετική, και από μια επαφή με παιδιά από το εξωτερικό με τα οποία συζητάω και πολλές φορές συγκλίνουν οι απόψεις μας, είμαι σε θέση να πω ότι σιγά σιγά θα πρέπει να διαχωρίζουμε στην Ελλάδα το σεξ, τον έρωτα, τη σχέση, την αγάπη. Να ξέρουμε τί ψάχνουμε. Μπορούν όλα μαζί να συνυπάρξουν; Τέλεια. Δε μπορούν; Η ζωή είναι μικρή, δε μπορώ να περιμένω μέχρι να έρθουν οι πλανήτες σε μια ευθεία και να εμφανιστεί ο τέλειος σύντροφος μπροστά μου.

Δεν αντιλέγω,αλλά όχι κ να βγαίνω χαζορομαντική επειδή είπα τι είναι πιο ενδιαφέρον για πρώτη φορά από το πληρώστε,ψεκάστε,σκουπίσατε κ άντε να τελειώνετε γιατί περιμένει κ ο επόμενος..

Quintadeen
19-11-2008, 01:06
Οχι οτι θα τη φιλαγα στο στομα και να επιτρεποταν. Τοσα τσιμπουκια εχει κανει με αυτο μη τρελαθουμε... :D :tounge:
Φαντάζομαι λοιπόν πως όταν σου έκανε στοματικό σεξ, είχες ήδη βάλει το προφυλακτικό, σωστά;

Quintadeen
19-11-2008, 01:24

Καλά, σκέφτομαι "προκαταρκτικά" και "παίρνω μπρος". Εκεί να δεις ξενύχτι και βάσανος. Αυτά τραβάμε όσοι δεν συχνάζουμε στις επαγγελματίες... Ενώ στον "οίκο" είσαι ωραίος, με το που περνάς το κατώφλι πέφτει η πιστολιά και αρχίζει η κούρσα. Έτσι πας γρήγορα και για ύπνο. Εργάζονται για την υγεία σου βρε κουτό. :tounge:

Όσο για τη θέση που διατυπώνεις, απλά προσυπογράφω. Πιστεύω όμως ότι ουδείς είναι ανεπίδεκτος μαθήσεως, γι' αυτό και θέλω να πιστεύω ότι η κατάσταση αυτών των ανθρώπων είναι προσωρινή. Εκτός κι αν γεράσουν έτσι... :wow:

Quintadeen
19-11-2008, 01:32
...δεν ξέρω είναι μια σημαντική εμπερία και για μας τους άνδρες όχι μόνο για τις γυναίκες η πρώτη φορά.

Και λίγο λες. Είναι πολύ σημαντική για ορισμένους. Αλλά τι ντροπές είναι αυτές με τον καθένα εδώ μέσα; Τόσες μέρες μιλάμε περί ανέμων και υδάτων και κανείς δεν είπε κάτι επί του θέματος. Δε λέω, ενδιαφέρουσα και χρήσιμη η παρεμφερής συζήτηση, αλλά κάτι επί του θέματος; Ή μήπως πρέπει να κάνω εγώ πάλι την αρχή; :baby:

Και ντάξει δεν είναι τόόόσο δύσκολο πια να βρει κανείς μια κοπέλα.Μου φαίνεται ότι με το να λέμε πόσο δύσκολο κτλ είναι καθόμαστε στα αυγά μας και δεν προσπαθούμε.
Προσοχή τ' αυγά, όχι μόνο δεν πρόκειται να εκκολαφθούν, αλλά θέλουν και δροσιά. ;-)

Hellraiser
19-11-2008, 04:18
Αν και ειναι κατι πολυ προσωπικο και σκεφτομουν να απαντησω τελικά θα το πώ. Πρωτη φορα 19 χρονων και ναι επι χρήμασι.... :blush:

angeles
26-11-2008, 15:45
:blush:
πριν 8 μηνες :blush:
18 :blush:
και το μετανιωσα...:blush:

ευρύνοος
27-11-2008, 02:49
:blush:
πριν 8 μηνες :blush:
18 :blush:
και το μετανιωσα...:blush:

που δεν το έκανες νωρίτερα? :tounge:

angeles
27-11-2008, 02:53
που το εκανα με αυτον!:tounge:
δε λεω μαρεσε αλλα δεν αξιζε για την πρωτη μου φορα.επρεπε να περιμενω γιατι ο ιδανικος ειναι ακομη στο μυαλο μου!και αν το πιστεψω θα γινει και πραξη!:love2:

17. Trezegoal
27-11-2008, 11:21
που το εκανα με αυτον!:tounge:
δε λεω μαρεσε αλλα δεν αξιζε για την πρωτη μου φορα.επρεπε να περιμενω γιατι ο ιδανικος ειναι ακομη στο μυαλο μου!και αν το πιστεψω θα γινει και πραξη!:love2:

xexexexe...

klassika eikonografimena...

to 90% ton gynaikon poy exo gnorisei lene akrivos to idio pragma...

to 90% ton antron lene, ntaksei more kala itan de variesai, paraggeilame kai pitses meta...

angeles
27-11-2008, 12:33
κλασσικη διαφορα κυνισμου και ευαισθησιας!:angryfire
αντρες....

vaguraw
28-11-2008, 03:10
enw eseis pou nomizete ka8e 3 mhnes oti vrhkate ton idaniko
eiste poli pio evais8htes
ougk karoumpalougk

angeles
28-11-2008, 13:12
εγω το νομιζω εδω και 1 χρονο και 3 μηνες!:tounge:

και δεν αλλαζει!:love2:

Black Depth
01-12-2008, 15:09
Πρώτη φορά στα 16,5

Bobcat
01-12-2008, 15:23
ougk karoumpalougk

xaaxxaxaxaxa pes ta!!!Entaksei merikes ginaikes kai oxi oles ayto akribos to pragma lene sthn kollhth toys h se enan filo..''popo brika ton idanikotero antra''kai otan ginei kamia strabh kai ta xalane meta h moira toy idanikoy antra pernaei ston allon poy tha broyne.Ayto pisteyo einai poli blakeia giati den mporoyme oloi na ginoyme idanikoi antres me ta legomena twn ginaikwn gia polloys kai diaforoys logoys.O kathenas einai aytos poy einai kai se opoia/opoion aresei kai den mporei na allaksei ayto poy eiani gia kanenan.Ayto pisteyo ego.

xtin@
09-12-2008, 18:20
ougk karoumpalougk

mwre ti mas les?dn einai oles etsi....pf antres!eleos.........

:smokin: :D

ChristosG
11-12-2008, 04:16
"Ο Τσακ Νορις εκανε σεξ με την 45χρονη γυναικα που τον ξεγεννησε, σε ηλικια 16 δευτερολεπτων. Ηταν ο πρωτος της. Ηταν η τριτη του." :D

Απο chucknorrisfacts

bastounovlaxos
18-12-2008, 15:35
Και γω διαφωνω με την μπουρδελο-φαση ειτε για πρωτη πρωτη ειτε γενικα. Ουτε εχω παει ουτε και θα παω ποτε.
Αλλα με ολα αυτα που διαβασα σκεπτηκα κατι αλλο. Υπαρχουν πολλες εκει εξω (για να μην πω οι περισσοτερες) οι οποιες ειναι με καποιον για τα λεφτα, το αυτοκινητο και γενικα ολα οσα μπορει αυτος να τους προσφερει. Εκει τι γινεται;
Ξερω ατομο που ειχε σχεση με καποια αρκετα χρονια η οποια καθοταν μαζι του γιατι χαλαγε για αυτην αβερτα. Αυτη μολις βρηκε καποιον που χαλαγε περισσοτερα τον παρατησε. Αν εξαιρεσουμε πως η συγκεκριμενη ηταν απλα (νομιζω δηλαδη δεν παιρνω και ορκο) πιο καθαρη απο μια πουτανα τι εχετε να πειτε; Ειναι καλυτερο δηλαδη που αυτος τοσα χρονια πηγαινε μαζι της και οχι με μια πουτανα;

manta-rini
18-12-2008, 16:51
Και γω διαφωνω με την μπουρδελο-φαση ειτε για πρωτη πρωτη ειτε γενικα. Ουτε εχω παει ουτε και θα παω ποτε.
Αλλα με ολα αυτα που διαβασα σκεπτηκα κατι αλλο. Υπαρχουν πολλες εκει εξω (για να μην πω οι περισσοτερες) οι οποιες ειναι με καποιον για τα λεφτα, το αυτοκινητο και γενικα ολα οσα μπορει αυτος να τους προσφερει. Εκει τι γινεται;
Ξερω ατομο που ειχε σχεση με καποια αρκετα χρονια η οποια καθοταν μαζι του γιατι χαλαγε για αυτην αβερτα. Αυτη μολις βρηκε καποιον που χαλαγε περισσοτερα τον παρατησε. Αν εξαιρεσουμε πως η συγκεκριμενη ηταν απλα (νομιζω δηλαδη δεν παιρνω και ορκο) πιο καθαρη απο μια πουτανα τι εχετε να πειτε; Ειναι καλυτερο δηλαδη που αυτος τοσα χρονια πηγαινε μαζι της και οχι με μια πουτανα;

Εξαρτάται..αυτό μόνο ο ίδιος μπορεί να σου το απαντήσει.

bastounovlaxos
18-12-2008, 17:04
Εξαρτάται..αυτό μόνο ο ίδιος μπορεί να σου το απαντήσει.

Eσενα πως σου φαινεται;
Εγω δεν μπορω να το καταλαβω πως το εκανε αυτο το πραγμα και για μενα καλυτερα να πηγαινε με πουτανα, μιας και η πουτανα στο ξεκαθαριζει και σου λεει θα μου σκασεις τοσα και θα σου κατσω, αυτη ομως του πουλαγε αγαπες και ερωτες τα οποια ολα ηταν παραμυθια απο οτι φανηκε τελικα (και μεταξυ μας τοσα χρονια αποκλειται να μην το ειχε καταλαβει)

Quintadeen
18-12-2008, 17:42
...μιας και η πουτανα στο ξεκαθαριζει και σου λεει θα μου σκασεις τοσα και θα σου κατσω, αυτη ομως του πουλαγε αγαπες και ερωτες τα οποια ολα ηταν παραμυθια απο οτι φανηκε τελικα (και μεταξυ μας τοσα χρονια αποκλειται να μην το ειχε καταλαβει)
Το ό,τι η συγκεκριμένη λειτούργησε τελικά σαν μια "του δρόμου" όπως λέμε, δε σημαίνει ότι η εμπειρία για τον άντρα ήταν και η αντίστοιχη. Flash news: έχουν και οι άντρες συναισθήματα ακόμα κι αν αποδειχθεί ότι όλα ήταν ένα παραμύθι.

Βέβαια δε γνωρίζουμε λεπτομερώς την περίπτωση για ασφαλέστερη εξαγωγή συμπερασμάτων.

A.K.t.f
21-12-2008, 12:39
egw tote prin 10 xronia (imouna 15 tote) peripou thimame eixa 1 kopelitsa pou tin agapousa poli ithele na to kanoume alla fobomouna poli nomiza oti tha tin ponesw itane kai auti parthena kai to apefeuga meta gnwrisa 1 alli sinmathitria pou den itane parthena tin rwtisa an ponese mou eipe oti ponese iati to pedi pou to eixe kanei itan poli bieo kai oti an to ekana me agapi den tha ponouse katholou i kopela mou mou edikse 1-2 prameta itane expert den tis ekatsa ekinis mono ligo, meta apo liges meres to ekana me tin kopella mou kai pragmatika den ponese einai gia to mono prama pou mporw na eimai perifanosgiati isws na einai to mono pou ebala ws stoxo kai to petuxa. Meta ap[o 1 xrono xwrisame apo diki mou m@l**@, pragmatika tote tin agapousa twra den pana g**** i p*****a:p :p :p

REDHOTSTEF
28-12-2008, 05:49
ΕΓΩ.ΑΡΓΗΣΑ ΛΙΓΟ Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 4.41πμ. ΕΓΩ ..ΑΡΓΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ! ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΤΟ 87 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΣ!ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΠΟΥΤΑ ΣΤΑ 17 ..ΚΟΜΠΛΑΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ Η ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ..ΕΚΤΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ....ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ! ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΤΑΝΩ..ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΡΙΜΑ . . .ΤΙ ΛΕΤΕ? ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ.. ΕΛΠΙΖΩ... ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ! Thanks

bastounovlaxos
28-12-2008, 15:47
ΕΓΩ.ΑΡΓΗΣΑ ΛΙΓΟ Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 4.41πμ. ΕΓΩ ..ΑΡΓΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ! ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΤΟ 87 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΣ!ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΠΟΥΤΑ ΣΤΑ 17 ..ΚΟΜΠΛΑΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ Η ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ..ΕΚΤΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ....ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ! ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΤΑΝΩ..ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΡΙΜΑ . . .ΤΙ ΛΕΤΕ? ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ.. ΕΛΠΙΖΩ... ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ! Thanks

Καλα εκανες και δεν πηγες με την πουτανα, δεν αξιζει τετοια φαση καθολου ουτε για πρωτη, ουτε για τελευταια φορα. Οσο για την ηλικια σιγα το θεμα, καθε πραγμα στον καριο του, που λεγανε και οι παλιοι

ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ
28-12-2008, 18:43

ΑΜΜΜ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ...ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ...( ΕΓΩ ΕΞΑΙΡΟΥΜΑΙ ..) ΕΙΔΑ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΚΑΙ ΜΥΗΘΗΚΑ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΜΦΙΑΛΩΣΕΩΣ ...ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΩΤΕΡΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΜΑΣ ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΑΡΘΕΝΙΕΣ ...ΠΟΙΟΣ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ??? ΑΥΤΕΣ ΕΙΤΕ ΣΠΑΣΟΥΝ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΦΩΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ...........ΚΑΛΟ <<ΞΕΠΑΡΘΕΝΕΜΑ >>ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΓΡΑΦΤΑ ΤΟ WALLBROKER ΣΤΑ Γενικα <ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ...ΑΥΤΟΣ ΕΙΔΙΚΕΥΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΤΟΥΒΑΡΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΠΑΡΘΕΝΙΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ.......ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΥΜΕΝΑ ΤΟΝ ΤΣΙΜΕΝΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ...................

Jo22
28-12-2008, 20:49
ΑΜΜΜ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ...ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ...( ΕΓΩ ΕΞΑΙΡΟΥΜΑΙ ..) ΕΙΔΑ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΚΑΙ ΜΥΗΘΗΚΑ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΜΦΙΑΛΩΣΕΩΣ ...ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΩΤΕΡΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΜΑΣ ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΑΡΘΕΝΙΕΣ ...ΠΟΙΟΣ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ??? ΑΥΤΕΣ ΕΙΤΕ ΣΠΑΣΟΥΝ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΦΩΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ...........ΚΑΛΟ <<ΞΕΠΑΡΘΕΝΕΜΑ >>ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΓΡΑΦΤΑ ΤΟ WALLBROKER ΣΤΑ Γενικα <ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ...ΑΥΤΟΣ ΕΙΔΙΚΕΥΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΤΟΥΒΑΡΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΠΑΡΘΕΝΙΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ.......ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΥΜΕΝΑ ΤΟΝ ΤΣΙΜΕΝΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ...................
Εν οίδα, ότι ουδέν οίδα.
Όποιος λέει ότι ξέρει πολλά, στην ουσία δεν ξέρει τίποτα, στο κάτω κάτω η γνώση στον κόσμο είναι απεριόριστη όπως το ανθρώπινο πνεύμα, οπότε δύσκολα μπορείς να πεις πως είσαι πεφωτισμένος, το μόνο που μπορεί να πει κανείς είναι, ότι κυνηγά την γνώση, αντί να μένει αδρανής και να συμβιβάζεται με την ζωή, να γίνεται ένα απρόσωπο μέλος της μάζας δηλαδή...

Mumra
29-12-2008, 04:23
ρε σεις τι γράφεται εδώ ρε?Μήπως είστε ολοί παρθένοι και σας έχει βαρέσει η τεστοστερώνη τον εγκέφαλο?Όχι οτι είναι κακό απλά μένω μ@λ@κ@ς με αυτά που διαβάζω...

Octopus Handjob
29-12-2008, 13:53
http://apps.rockyou.com/images/facebook/apps/superwall/2008_01_24_caps_lock.jpg

bastounovlaxos
29-12-2008, 15:06
ρε σεις τι γράφεται εδώ ρε?Μήπως είστε ολοί παρθένοι και σας έχει βαρέσει η τεστοστερώνη τον εγκέφαλο?Όχι οτι είναι κακό απλά μένω μ@λ@κ@ς με αυτά που διαβάζω...

Μιλησε ο γαμιας...

ChristosG
29-12-2008, 15:44
make love, not war (sto klima tou thread :p)

YoMa-Sensei
30-12-2008, 00:45
Fuck yeah, you're the worst thread ever!

specialone
02-01-2009, 20:00
Fuck yeah, you're the worst thread ever!

ade re playmobile des drehk sto youtube

ilu
18-01-2009, 18:11
egw pistevw o erwtas einai kati to opoio enwnei ena zeugari me amoivaia aisthimata kai einai ekfrash agaphs.den uparxei logikh sto na pas se "oiko anoxhs". ti diladi, mono kai mono na ikanopoihseis th sarka sou?? den anaferomai se kapoion proswpika apla lew tin apopsi mou gia auta ta "polusyxnasta merh"

ChristosG
18-01-2009, 18:15
egw pistevw o erwtas einai kati to opoio enwnei ena zeugari me amoivaia aisthimata kai einai ekfrash agaphs.den uparxei logikh sto na pas se "oiko anoxhs". ti diladi, mono kai mono na ikanopoihseis th sarka sou?? den anaferomai se kapoion proswpika apla lew tin apopsi mou gia auta ta "polusyxnasta merh"

an omws o allos den mporei na vrei kopela kai thelei opwsdhpote na kanei sex, den prepei na yparxei kapoios tropos na eksyphretithei? ton pakistano sta fanaria? aytos ti na kanei, poia tha ton proseggisei ayton? gemata ta mpourdela pakistanous kai genika allodapous :D

Jo22
18-01-2009, 19:23

Υπάρχει το sex ως έρωτας ( δυνατή η ελληνική γλώσσα, έχουμε διαφορετική λέξη γι' αυτό ), που είναι περίπου αυτό που περιγράφεις, αλλά υπάρχει και το sex μόνο και μόνο για ευχαρίστηση και ικανοποίηση των ορμών, το οποίο δεν χρειάζεται να πάει και κανείς σε μπουρδέλο για να το βρει, είναι η πιο κοινή μορφή στο κάτω κάτω, ο έρωτας είναι η ιδανική κατάσταση.

savvas5011
25-01-2009, 23:49
16 xrono kai to koritsi 15
savvas

savvas5011
25-01-2009, 23:51
mia erotisi pou oloi exoume tin periergia sxetik a me to ti kanoun oi antres oi oi gynekes pano se afto to thema

kiko2
20-05-2009, 18:49
Πρωτη φορα παιδια πηγα με μια φιλη της μανας μου .......
εγω 17 εκεινη 28 χωρισμενη .με ειχε Ξεμ************ει.ειχα σχεση μαζι της μεχρι που πηγα φανταρος και γυρισα ........Κανονικη δασκαλα σας λεω και ολα τα ΓΟΥΣΤΤΤΤΤΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

DafniV
23-05-2009, 23:32
Εγω ημουν 13, βασικα 1 μηνα πριν γινω, δλδ 12 ακομα (!!!!!!), η φαση ηταν πολυ σκατα, απο το κακο στο χειροτερο, κατι μεταξυ βιασμου και αναγκης για αγαπη αλλα δεν μετανιωνω για τα λαθη μου και δεν με ενδιαφερει τι λενε οι αλλοι. Μπορει να ειναι τραγικο οπως το θυμαμαι, αλλα τωρα ειμαι 16, ολες μου οι φιλες τρωνε τα μουτρα τους χωρις να μαθαινουν και εγω εχω φοβερη σχεση 2 χρονια και ολοι τρεχουν απο πισω μου! Ολα ξεπληρωνονται ;)

alberto6
24-05-2009, 18:42
θελω να γινεις το πουτανακι μου
αυτο ηταν παντα κρυφο μερακι μου

John_Kouts
25-05-2009, 22:10

vres esy koritsaki swsto na sou katsei sto gymnasio...
axaxaxaxaxaxaxa

pragmatika i apantisi einai profanis

giwrgos95
25-05-2009, 22:36
8a apantousa alla einai dyskolo na to syzhthseis me mia kopela

giwrgos95
25-05-2009, 23:11
8a apantousa alla einai dyskolo na to syzhthseis me mia kopela

sorry guys akyro to sxolio phgene se allh selida......to prwto mou sxolio kai to ekana la8os
:angryfire

giwrgos95
25-05-2009, 23:51
κλασσικη διαφορα κυνισμου και ευαισθησιας!:angryfire
αντρες....

mpaaaaaa mia xara einai oi pitses....
:tounge:

MikeN
27-05-2009, 15:32
Κορυφή

αχαχαχαχα

Scarlett
29-05-2009, 15:26
ελεοοοοος! τα ειχα κι εγω με ενα παιδι που ειχε παει την πρωτη του φορα σσε πορνειο (πριν απο μενα) και ευτυχωςπου δεν καναμε σεξ.Τον χωρισα μολις μου το ειπε.Ενιωσα τετοια αηδια που δεν περιγραφεται..Γτ ητανε και ωραιο παιδι και δεν καταλαβα γτ το εκανε.παντως το θεωρω τοσο ελεεινο οσο να ζητιανευεις για ενα κομματι ψωμι στο δρομο.δεν πιστευω οτι ειναι σοβαρος ο ανθρωπος που θα παει να πληρωσει πορνη.
και επισης δεν πιστευω οτι καλα κανουν και υπαρχουν πορνεια -γτ αναφερθηκε μεσα εδω- γτ ενισχυουν την βια εναντι των γυναικων και τον φαλοκρατισμο.

Black Depth
29-05-2009, 18:14
ελεοοοοος! τα ειχα κι εγω με ενα παιδι που ειχε παει την πρωτη του φορα σσε πορνειο (πριν απο μενα) και ευτυχωςπου δεν καναμε σεξ.Τον χωρισα μολις μου το ειπε.Ενιωσα τετοια αηδια που δεν περιγραφεται..Γτ ητανε και ωραιο παιδι και δεν καταλαβα γτ το εκανε.

Και εγώ στη θέση σου δεν θα το καταλάβαινα.Στην εποχή μας ειδικά με τόσες "εύκολες" γυναίκες που έχει γεμίσει ο τόπος και κοριτσάκια που τα βλέπεις από τα 15 έχουν σεξουαλικές σχέσεις,αφού είναι και ωραίο παιδί,δεν δικαιολογείτε.Δεν μιλάμε για καμιά 20αριά χρόνια πριν που τα πράγματα ήταν διαφορετικά...Ίσως να φαίνεται κάπως αυστηρό σε μερικούς που έχουν ακουμπήσει τα χρήματα σε κάτι τέτοιο αλλά και εγώ στη θέση σου και σε μικρότερη ηλικία θα χώριζα.Και λέω σε μικρότερη ηλικία γιατί αν τώρα ήμουν ανύπαντρη θα έβγαινα με άντρες άνω των 30(εγω είμαι 29) που εκεί θα ίσχυαν άλλα πράγματα γιατί όπως είπα ήταν αλλιώς όταν εκείνοι ήταν 15 χρονών.

Scarlett
29-05-2009, 20:06
Και εγώ στη θέση σου δεν θα το καταλάβαινα.Στην εποχή μας ειδικά με τόσες "εύκολες" γυναίκες που έχει γεμίσει ο τόπος και κοριτσάκια που τα βλέπεις από τα 15 έχουν σεξουαλικές σχέσεις,αφού είναι και ωραίο παιδί,δεν δικαιολογείτε.Δεν μιλάμε για καμιά 20αριά χρόνια πριν που τα πράγματα ήταν διαφορετικά...Ίσως να φαίνεται κάπως αυστηρό σε μερικούς που έχουν ακουμπήσει τα χρήματα σε κάτι τέτοιο αλλά και εγώ στη θέση σου και σε μικρότερη ηλικία θα χώριζα.Και λέω σε μικρότερη ηλικία γιατί αν τώρα ήμουν ανύπαντρη θα έβγαινα με άντρες άνω των 30(εγω είμαι 29) που εκεί θα ίσχυαν άλλα πράγματα γιατί όπως είπα ήταν αλλιώς όταν εκείνοι ήταν 15 χρονών.

δεν θεωρω και πολυ εξυπνες τισ γυναικες που μιλανε ασχημα για το φυλο τους...Δεν ειναι οτι ειναι ευκολες απλα ανακαλυπτουν την σεξουαλικοτητα τους.δεν εχει κατι κακο αυτο.και επειδη καποιος ειναι μεγαλυτερος απο 15 δεν σημαινει οτι ειναι και ωριμος.(και πριν πεις τιποτα εγω ειμαι 21 και ειχα πρωτη φορα σεξουαλικη σχεση στα 20 γτ τοτε ενιωθα ετοιμη..)

Black Depth
29-05-2009, 20:41
δεν θεωρω και πολυ εξυπνες τισ γυναικες που μιλανε ασχημα για το φυλο τους...Δεν ειναι οτι ειναι ευκολες απλα ανακαλυπτουν την σεξουαλικοτητα τους.δεν εχει κατι κακο αυτο.και επειδη καποιος ειναι μεγαλυτερος απο 15 δεν σημαινει οτι ειναι και ωριμος.(και πριν πεις τιποτα εγω ειμαι 21 και ειχα πρωτη φορα σεξουαλικη σχεση στα 20 γτ τοτε ενιωθα ετοιμη..)

Καταρχήν,δεν εννοούσα ότι όσοι είναι πάνω από 15 είναι και ώριμοι.Εννούσα ότι την εποχή που οι 30άρηδες ήταν 15 τα πράγματα ήταν διαφορετικά στο θέμα του έρωτα επί πληρωμή σε σχέση με σήμερα.Δεν μίλησα για ωριμότητα.Επιπλέον,κακώς κρίνεις αν ο άλλος είναι έξυπνος ή όχι από το συγκεκριμένο στοιχείο που ανάφερες γιατί βιάζεσαι στα συμπεράσματα όταν δεν τον ξέρεις τον άλλο.Έτσι και αλλιώς δεν μειώνω το φύλο μου λέγοντας κάτι τέτοιο,και εγώ ανακάλυπτα την σεξουαλικότητα μου όταν ήμουν πιο μικρή αλλά όχι με το να αλλάζω συντρόφους σαν τα πουκάμισα έτσι απλά και μόνο για την δοκιμή και παρόλαυτα δεν υπήρξα ποτέ σεμνότυφη.Δεν είναι κακό να ανακαλύπτει κανείς τη σεξουαλικότητα του,μόνο κακός ο τρόπος μπορεί να είναι γι'αυτό και πολλοί άνδρες δεν σέβονται κάποιες συμπεριφορές γυναικών και αντίστροφα.Και το παλικάρι που αναφέρεις την σεξουαλικότητα του ανακάλυπτε αλλά δεν σου άρεσε ο τρόπος.
Καλά έκανες και είχες στα 20 σεξουαλική επαφή αφού τότε ένιωθες έτοιμη.Δεν είχα σκοπό να σχολιάσω κάτι για σένα.

Scarlett
30-05-2009, 13:48
Καταρχήν,δεν εννοούσα ότι όσοι είναι πάνω από 15 είναι και ώριμοι.Εννούσα ότι την εποχή που οι 30άρηδες ήταν 15 τα πράγματα ήταν διαφορετικά στο θέμα του έρωτα επί πληρωμή σε σχέση με σήμερα.Δεν μίλησα για ωριμότητα.Επιπλέον,κακώς κρίνεις αν ο άλλος είναι έξυπνος ή όχι από το συγκεκριμένο στοιχείο που ανάφερες γιατί βιάζεσαι στα συμπεράσματα όταν δεν τον ξέρεις τον άλλο.Έτσι και αλλιώς δεν μειώνω το φύλο μου λέγοντας κάτι τέτοιο,και εγώ ανακάλυπτα την σεξουαλικότητα μου όταν ήμουν πιο μικρή αλλά όχι με το να αλλάζω συντρόφους σαν τα πουκάμισα έτσι απλά και μόνο για την δοκιμή και παρόλαυτα δεν υπήρξα ποτέ σεμνότυφη.Δεν είναι κακό να ανακαλύπτει κανείς τη σεξουαλικότητα του,μόνο κακός ο τρόπος μπορεί να είναι γι'αυτό και πολλοί άνδρες δεν σέβονται κάποιες συμπεριφορές γυναικών και αντίστροφα.Και το παλικάρι που αναφέρεις την σεξουαλικότητα του ανακάλυπτε αλλά δεν σου άρεσε ο τρόπος.
Καλά έκανες και είχες στα 20 σεξουαλική επαφή αφού τότε ένιωθες έτοιμη.Δεν είχα σκοπό να σχολιάσω κάτι για σένα.

ενταξει καποια πραγματα αλλαζουν με τον καιρο.θα πρεπει να προσαρμοζεται καποιος σε καποια θεματα.Οχι να αλλαζει ολοκληρη την ηθικοπνευματικη του υποσταση.Εγω μπορει να "εκρινα" ενα ατομο οπως λες αλλα εσυ εκρινες ολοκληρο το γυναικειο φυλο.Δλδ το μισο και πληθυσμο της Γης:p ( ναι ειμαστε παρα πολλες:D )Ο καθενας θεωρω οτι εχει τον τροπο να ανταποκρινεται σε διαφορα θεματα ακομα και σεξουαλικα.εφοσον προστατευει τον εαυτο του για μενα ειναι οκ να κανει σεξ απο τα 15.αν ομως μπαινει σε αυτο το "παιχνιδι" χωρις ουσιαστικη γνωση τοτε σιγουρα θα βγει χαμενος.Ο ερωτας ειναι πολυ ωραιο πραγμα και σαν συναισθημα:blush: και σαν πραξη:smokin: αλλα κρυβει και πολλους κινδυνους αν δεν προσεξει κανεις.:-(

Black Depth
30-05-2009, 16:39
Εγω μπορει να "εκρινα" ενα ατομο οπως λες αλλα εσυ εκρινες ολοκληρο το γυναικειο φυλο.Δλδ το μισο και πληθυσμο της Γης:p ( ναι ειμαστε παρα πολλες:D )(

Δεν έγραψα πουθενά ότι είναι όλες έτσι,αλίμονο....

don_kihotis
01-06-2009, 11:01

Απο ολο σου το ποστ κραταω αυτην τη φραση που νομιζω, οσο κι αν πληγωνει τις "υπερανω" κυριες του φορουμ, οτι ειναι οτι καλυτερο διαβασα εδω μεσα εδω και καιρο...

don_kihotis
01-06-2009, 11:03
Και να διευκρινησω οτι η πρωτη μου φορα ηταν στα 19 μου με μια κοπελα που λατρευα και αγαπουσα και οτι δεν εχω παει ποτε σε μπουρδελο αν και τελικα το σεξ αν το καλοσκερφτω το εχω πληρωσα πολυ ακριβοτερα...

Scarlett
01-06-2009, 12:39
Και να διευκρινησω οτι η πρωτη μου φορα ηταν στα 19 μου με μια κοπελα που λατρευα και αγαπουσα και οτι δεν εχω παει ποτε σε μπουρδελο αν και τελικα το σεξ αν το καλοσκερφτω το εχω πληρωσα πολυ ακριβοτερα...

παντα θα υπαρχουν ανθρωποι με κακοβουλες προθεσεις,ειτε αντρες ειναι ειτε γυναικες.Απλα θεωρω τους αντρες κατα μακραν τους πιο αναισθητους σε τετοια θεματα.Και το εχουνε παραδεχτει και πολλοι αντρες φιλοι μου.

manta-rini
01-06-2009, 16:05

Επειδή σε κόβω να το ΄χεις μετανιώσει,πήγαινε
ποτέ δεν είναι αργά. Δεν είναι καλό πράγμα να
μένουν απωθημένα.:p

Scarlett
01-06-2009, 16:14
Επειδή σε κόβω να το ΄χεις μετανιώσει,πήγαινε
ποτέ δεν είναι αργά. Δεν είναι καλό πράγμα να
μένουν απωθημένα.:p

τι του λες οεο!!! :mad:

manta-rini
01-06-2009, 16:21
τι του λες οεο!!! :mad:

του προτείνω την πιο οικονομική
(για αυτόν πάντα )λύση..:p

Scarlett
01-06-2009, 17:35
του προτείνω την πιο οικονομική
(για αυτόν πάντα )λύση..:p

den einai lusi na paw stis poutanes..adunamia einai.kai megisti.
kai i pio oikonomiki lush dn einai.xm.o nown noeitw.

manta-rini
01-06-2009, 22:39
den einai lusi na paw stis poutanes..adunamia einai.kai megisti.
kai i pio oikonomiki lush dn einai.xm.o nown noeitw.

Φυσικά κ δεν είναι πιο οικονομικό,ειδικά όταν
κάποιος θέλει να το κάνει απεριόριστα κ
όχι με το σταγονόμετρο,αλλά μην ξεσυνεριζόμαστε
τώρα τα πικραμένα της ζωής..:p

giwrgos95
02-06-2009, 18:25
Πρωτη φορα παιδια πηγα με μια φιλη της μανας μου .......
εγω 17 εκεινη 28 χωρισμενη .με ειχε Ξεμ************ει.ειχα σχεση μαζι της μεχρι που πηγα φανταρος και γυρισα ........Κανονικη δασκαλα σας λεω και ολα τα ΓΟΥΣΤΤΤΤΤΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

ti akrivws ennoeis me to Ξεμ************ει?????steile mou tn apanthsh me pm kalytera

DafniV
02-06-2009, 22:09
ξεμαλλιασει; ξεματιασει; :Ρ

TopGear
02-06-2009, 23:18
ξεμαλλιασει; ξεματιασει; :Ρ

Ξεpussiaσει. :p

manta-rini
03-06-2009, 01:20
ξεμοναχιάσει? :confused: :tounge:

TopGear
03-06-2009, 01:23
ξεμοναχιάσει? :confused: :tounge:

Σύμφωνα με όσα περιγράφει "για όλα τα γούστα", μάλλον το παραπάνω. :p ;-)