PDA

Επιστροφή στο Forum : Αισθητική στο Σεξ

Feanaro
24-09-2008, 12:40
Απλώς από περιέργεια, ξυρίζετε την περιοχή γύρω από τα γεννητικά σας όργανα?

Επίσης προτιμάτε ο/η ερωτικός σας σύντροφος να είναι γενικά άτριχος/η ή όχι?

:p

Octopus Handjob
24-09-2008, 17:30
Εγώ τον θέλω άτριχο.

ΑΝΤΩΝΗΣ Σ
24-09-2008, 22:53
Πες μου...είσαι άτριχος??Αυτό θέλω μόνο...Τέλος...

:d :d :d :d :d

ChristosG
25-09-2008, 02:06
xaxaaxaxxaxxxaaxxa

:D:D:D:D:D

ma ti asemnes erwthseis einai aytes pia, ntroph :blush:

vaguraw
25-09-2008, 02:23
http://www.forums.gr/showthread.php?t=12494

re ston palio re ?

17. Trezegoal
25-09-2008, 02:25
http://www.forums.gr/showthread.php?t=12494

re ston palio re ?

ontos...

elleipestato thread xoris oles tis epiloges...

ntropi...

Master_User
25-09-2008, 03:43
eimai perifanos gia tis trixes m kai den tis kopo epipelon exo kani kai extension + ebala xromatista kordonia kai ta ekana kai rasterfari look oste na fenete pio agrio to dasos dokimaste to kai eseis ta apotelesmata sto alo filo einai pio kala :p. Men ligo to kalokairi einai paraksena otan bazo konto panteloni bgenoun apo kato h trixes alla den pirazi :p. Mena me aresi na exei mia grami me 8imizi meta dromos prosgiosis opos sta aerodromia gia to boing 797 mou :p

Taliban**
13-10-2008, 04:16
Η γυναικα οφειλει να το εχει ξυρισμενο και στη κοντρα μαλιστα. :cool:

Exploder
17-10-2008, 21:50
Σαν αντρας τα ψαλιδιζω,αλλα ποτε δε τα ξυριζω διοτι,στο κοντραστ με το σωμα μου φαινεται σα να χω φαλακρισει στο σημειο εκεινο.Ειμαι τριχερος βλεπετε....

Η γυναικα ωστοσο οφειλει παση θυσια να το χει ξυρισμενο...αξυριστο αιδειο ειναι σα τριανταφυλλο με αγκαθια!(τσιμπανε οι τριχες κιολας)

columbus
23-10-2008, 20:39
:tounge::tounge:Εδω τωρα μιλαμε σοβαρα πραματα κι οχι τιποτα τριχες...
Το καλοκαιρι πρεπει σιγουρα να ειναι καλοξυρισμενο [βλ. αισθητικη] αλλα το χειμωνα ξερετε κανα καλυτερο τροπο για να ζεσταινονται τα γονατα;

Octopus Handjob
23-10-2008, 20:51
Το καλοκαιρι πρεπει σιγουρα να ειναι καλοξυρισμενο [βλ. αισθητικη] αλλα το χειμωνα ξερετε κανα καλυτερο τροπο για να ζεσταινονται τα γονατα;

Καλά εσένα μόνο μέχρι τα γόνατα σου φτάνει;

columbus
24-10-2008, 00:26
Γιατι, εσενα;;;

thodoris_turtle
24-10-2008, 19:30

:p

:blush: :blush:

Quintadeen
24-10-2008, 22:44

Ούτε καν την κουρεύω, πόσο μάλλον να την ξυρίσω, και ούτε έχω την πρόθεση να το κάνω αν δεν προκύψει ιατρικός λόγος.

Το τριχωτό είναι πιο "άγριο"... ;-)

Και αν κρίνω από το αποτέλεσμα, μου φαίνεται σε κάποιους ο χρόνος περισσεύει για να μπορούν να ασχολούνται με αυτό. Να υποθέσω ότι δεν έχουν κάνει ακόμα οικογένεια και ότι η μόνη απασχόληση της ημέρας είναι η εργασία τους;

ΑΝΤΩΝΗΣ Σ
24-10-2008, 23:40
έχει φιλοσοφηθεί πολύ το θέμα μιλάμε...............:D :D :p

lilly
26-10-2008, 01:20
Ούτε καν την κουρεύω, πόσο μάλλον να την ξυρίσω, και ούτε έχω την πρόθεση να το κάνω αν δεν προκύψει ιατρικός λόγος.
Το τριχωτό είναι πιο "άγριο"... ;-)
Και αν κρίνω από το αποτέλεσμα, μου φαίνεται σε κάποιους ο χρόνος περισσεύει για να μπορούν να ασχολούνται με αυτό. Να υποθέσω ότι δεν έχουν κάνει ακόμα οικογένεια και ότι η μόνη απασχόληση της ημέρας είναι η εργασία τους;
:o :o :o
Και μετα λέτε οτι οι γυναικες παντρεύονται και παύουν να περιποιουνται τον εαυτο τους... Πολυ θελω να δω την γυναικα σου να αφηνει ενα φοινικοδασος εκει κάτω γιατι θα'ναι πιο "άγριο"... :p :p

serk
28-10-2008, 00:45
αμα δεν ειναι ατριχη, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!

και για τον άντρα ισχύει όμως αυτό, εκτός απο κάτι χαζούς..

Quintadeen
28-10-2008, 10:40
:o :o :o
Και μετα λέτε οτι οι γυναικες παντρεύονται και παύουν να περιποιουνται τον εαυτο τους...

Ποιοι... λέμε;

Πολυ θελω να δω την γυναικα σου να αφηνει ενα φοινικοδασος εκει κάτω γιατι θα'ναι πιο "άγριο"... :p :p
Χε χε... ;-)

Quintadeen
28-10-2008, 10:50
Μου φαίνεται ότι βλέπεις ανάποδα το θέμα της αισθητικής. Λόγω αισθητικής λοιπόν ένας άντρας θα έπρεπε να μην ξυρίζεται εκεί κάτω. Εκτός κι αν ξυρίζει και το υπόλοιπο σώμα ή αν είναι φύσει άτριχος στο υπόλοιπο σώμα. Ναι, τότε το πράγμα αλλάζει.

Ένας τριχωτός όμως άντρας με ξυρισμένη την επίμαχη περιοχή και μόνο, είναι σκέτη αηδία... από αισθητικής απόψεως πάντα.

*witch*
28-10-2008, 15:08
quintadeen συμφωνώ απόλυτα μαζι σου,ενασ αντρασ - αρκούδα οταν εχει ξυριστεί εκει ειναι μουφα εντελώς.. νταξει οταν ειναι αρρενοπώς, οσο για τισ γυναικεσ εξαρτάται,οταν μια εχει σχεση θα το ξυρίζει συνεχεια οταν εισαι ομως παντρεμενη αντε να βρεισ χρονο με τα παιδια αλλα και μια κοπέλα εκτοσ σχεσης πολυ καιρο σιγα μη καθεται καθε 3 και λιγο να το ξυρίζει... δημιουργέ λάβε παραμέτρους...