PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι λετε σε μια γυναικα οταν σας αρεσει?

osfp
22-09-2008, 21:50
Οταν θελετε να πλησιασετε μια κοπελα τι θεμα ανοιγετε? Τι της λετε? Πως ξεκινατε την συζητηση?

FuriouSinaF
22-09-2008, 22:51
Γνωριζομαστε απο καπου ???

raniac
22-09-2008, 22:54
ela re furious gia pes kati pio prototipo.....

FuriouSinaF
22-09-2008, 23:34
Ωραιο σκουλαρικι εχεις στον αφαλο( αν φοραει ) . Σε πειραζει να το αγγιξω απο την μεσα πλευρα ?

raniac
22-09-2008, 23:58
kai ama de forai furious???

ChristosG
23-09-2008, 01:32
kai ama de forai furious???

ε αμα δεν φοραει της λεμε: γνωριζομαστε απο καπου :D

osfp
23-09-2008, 14:41
κατι προτοτυπο... Εκτος απο τα κλασσικα...

Alan Don
23-09-2008, 17:28
κατι πρωτοτυπο θα ηταν το :"μου αρεσεις , θα θελες να παμε για ενα καφεδακι -ποτακι ή φαγητο ;"

δεν το λεει κανεις αλλα αυτο ειναι στην τελικη το νοημα

FuriouSinaF
23-09-2008, 17:37
Αν περιμενεις με μια συγκεκριμενη ατακα να ριξεις οποια γυναικα μπροστα σου ή θα πρεπει ολες οι γυναικες να ειναι ιδιες ή θα πρεπει να εχεις μεγαλο ταλεντο στα " χειλη "...
Ποτε μα ποτε μα ποτε δεν εχω ακουσει μια γυναικα να πεφτει με μονο μια ατακα . Προσπαθησε να εισαι ο εαυτος σου και να εισαι απροβλεπτος . Τιποτα αλλο δεν χρειαζεσαι

osfp
24-09-2008, 21:14
meta τι θεμα ανοιγεται συνηθως? ενδιαφεροντα μουσικη κτλ για αρχη?

hisra
27-09-2008, 12:32
Είμαι εύκολος. Εσυ;:p

ΑΝΤΩΝΗΣ Σ
27-09-2008, 12:34
Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά....................και αφού κάνεις μια σβούρα ρωτάς αν πιστεύει με την δεύτερη...σαν την παλιά διαφήμιση.:tounge: :D :D

osfp
28-09-2008, 13:39
ok, thnx 2 much

NordicWarrior
28-09-2008, 13:47
ok, thnx 2 much

thanks too much?!?!

Αυτό ακούγεται σαν thanks for nothing!:tounge:

mageiras902
28-09-2008, 17:58
Οταν θελετε να πλησιασετε μια κοπελα τι θεμα ανοιγετε? Τι της λετε? Πως ξεκινατε την συζητηση?

eisai k olympiakos k anoigeis tetoies malakies thread. oust k ntropi.

NordicWarrior
28-09-2008, 18:52
eisai k olympiakos k anoigeis tetoies malakies thread. oust k ntropi.

Ε, βέβαια...Όσοι είναι Ολυμπιακοί απαγορεύεται να είναι άνθρωποι και να έχουν αίσθήματα και ανησυχίες κατά τον mageiras902. Αλλά αν ρίξει κανείς μια ματιά στο avatar του, θα καταλάβει τι είδους υπο-όντα είναι που δεν έχουν αισθήματα - ούτε άνθρωποι είναι...

3face
29-09-2008, 13:36
hi msn ?

seth2113
02-10-2008, 15:20
katarxhn psaxneis tin katalhlh eukereia... tin koitas sta matia (ta panw matia!!!) kai paizeis mazi tis, blepeis an 8elei i oxi apo to yfos tis kai to pws se koitaw kai to poso syxna se koitaei, ama pareis to mnm oti goustarei apo ta parapanw arxizeis to diko sou paixnidi, pas konta tis, tis systinese rwtas an exei problhma na katseis mazi tis (kai rwtas kai tin ypoloipoi parea an exei mazi tis) systinese stin parea tis (an exei) kai arxizeis to mpla mpla, an eisai an8ropos pou to katexei tote dn 8a exeis kanena problhama, ama oxi tote kalhtera na fygeis san kyrios, afou exeis ka8isei loipon mazi tis prosexeis tis kiniseis tis, blepeis ti tis aresei na kanei, tis syni8eies tis, to styl tis, ta panta, ama kapnizei idika einai i kalhterh sou(akoma kai an dn kapnizeis exe panta enan anapthra panw sou kalou kakou), tis dineis ton anapthra (prosoxh: dn tis anabeis to tsigaro, tis dineis tin eleu8ereia na to kanei apo monh tis), kratas tin synexi apafh me ta matia tis (nai nai 3ana ta panw ennwo... pfff) kai apo ekei kai pera tin afineis na kanei kai kati apo monh tis, na sou di3ei kai ekeinh to endiaferon tis, molis teleiosoun ola auta me to kalo, zhtas thlefono (oxi msn kai malakies) kai tis les ama 8a endiaferotane na bgeite gia kana kafe i duo sas i kai me parea the rest is up to you.

(prosoxh, otan pbreite tin eukairia rwtiste me plagio tropo an exei idi agori i oxi, pote dn 3ereis :P)

alibaba
02-10-2008, 15:37
Μια χαρά τα λέει ο άνθρωπος. Θέλει τόλμη και αρετή! Με ευγένεια και θάρρος δε νομίζω να βγει κανένας ζημιωμένος. (Και τα κοριτσάκια να είναι λίγο πιο ευγενικά, μη το παίζουμε ντίβες :d ).

specialone
02-10-2008, 18:50
efkolo re c....
apla tis les oti oles oi pic tis sto hi5 ine GAMATEs!!
den pezi na min exi hi5 :)

FRANKEINSTEIN
04-10-2008, 00:09
katarxhn psaxneis tin katalhlh eukereia... tin koitas sta matia (ta panw matia!!!) kai paizeis mazi tis, blepeis an 8elei i oxi apo to yfos tis kai to pws se koitaw kai to poso syxna se koitaei, ama pareis to mnm oti goustarei apo ta parapanw arxizeis to diko sou paixnidi, pas konta tis, tis systinese rwtas an exei problhma na katseis mazi tis oxi, pote dn 3ereis :P)

...το ποιο δυσκολο πραμα ειναι αυτο που περνας στο ντουκου, δηλ να βρεις τη καταλληλη ευκαιρια. Ποια ειναι η καταλληλη ευκαιρια να χωθεις σε μια κοπελα που δεν εχετε μιλησει ποτε, δε σε ξερει και απλα πατε στην ιδια σχολη ή στο ιδιο φροντηστηριο?

Master_User
04-10-2008, 17:58
Exasa to mpoufani mou mipos einai mesa ston kolo sou :p

Theio_Vrefos
04-10-2008, 18:16
Σου αρέσει το κρέας?

thodoris_turtle
04-10-2008, 18:54
πως σε λενε ? :blush: τι ηλικια εχεις ? :blush: ευχαριστω θα τα ξαναπουμε χαρηκα !!! :wavey:

ChristosG
04-10-2008, 19:41
geia sou... e... kala mh varas feygw!!! :D:D:D:D:D

Quintadeen
17-10-2008, 19:04

- Πώς σε λένε;
- Αναΐς.
- Αχ, τι ωραίο όνομα, από πού βγαίνει;
- Απ' το Παναής...

Γκντούπ. :D

Quintadeen
17-10-2008, 19:06
ΟΚ, σοβαρά τώρα. Γιατί πρέπει να πώ κάτι σε μια γυναίκα που δεν γνωρίζω αλλά που απλά την είδα μια φορά και μου άρεσε; Μάλλον θα προσπερνούσα.

Black Depth
17-10-2008, 20:26
- Πώς σε λένε;
- Αναΐς.
- Αχ, τι ωραίο όνομα, από πού βγαίνει;
- Απ' το Παναής...

Γκντούπ. :D

καλό!!!:D :D

prof
17-10-2008, 23:36
Πες της : Τι γνώμη έχεις για την παγκοσμιοποίηση?

raniac
17-10-2008, 23:53
to klassiko pedia = oreos keros simera e???? hehehehehehe

prof
18-10-2008, 01:51
-Έχεις αγόρι?
-ΟΧΙ
-Θες να απόκτισεις?

εναλλακτικά

-Έχεις αγόρι?
-ΝΑΙ
-Θες να τον αντικαταστίσεις?

Nasia
18-10-2008, 10:54
seth 2113 σε βρίσκω πολύ καλό στην προσέγγιση γιατί φαίνεται να έχεις αρκετή αυτοπεποίθηση ή να έχεις καταλάβει πως όλα τελικά είναι απλά πράγματα και εμείς τα κάνουμε δύσκολα. Αν της αρέσεις σίγουρα θα ανταποκριθεί, αν όχι το πιάνεις το μήνυμα και φεύγεις, αν το παίζει ντίβα ίσως να μην αρεσει σε εσένα τελικά!

Να προσθέσω, και να μου πουν οι υπόλοιπες γυναίκες αν συμφωνούν, ότι μας αρέσει και κάνα καλυμμένο κοπλιμέντο όχι τύπου "ζαχαροπλάστης ήταν ο μπαμπάς σου". Ίσως και η ειλικρίνεια να έχει αποτέλεσμα : "Έχεις κάτι που με τράβηξε και τα μάτια μου καρφωθηκαν σε εσένα. Θα' θελα να σε γνωρίσω."

Νομίζω μια γυναίκα κερδιζεται μετά, όχι με μια πρώτη καλή ατάκα...

raniac
18-10-2008, 13:29
a kala nasia an to poun auto se mia kopela edo pou meno dio ine ta tina=
1. na xerathi sta gelia giati poli apla oi dikoi mas oi antres den milane etsi opotan tha ton perasi gia oufo (kakos vevea alla etsi ine....)
2. na to pistepsi kai na nomisi oti ine thea kai apla toso kairo den to xe katalavi oute auti alla oute kai kanis giro tis!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nasia
18-10-2008, 15:41
a kala nasia an to poun auto se mia kopela edo pou meno dio ine ta tina=
1. na xerathi sta gelia giati poli apla oi dikoi mas oi antres den milane etsi opotan tha ton perasi gia oufo (kakos vevea alla etsi ine....)
2. na to pistepsi kai na nomisi oti ine thea kai apla toso kairo den to xe katalavi oute auti alla oute kai kanis giro tis!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα' ταν καλυτερα λες ο άντρας να κατεβαινε από το άλογο, να έβγαζε την πανοπλία και να τα έλεγε? :-)
Δεν ξέρω για τα λόγια ακριβώς (δεν μου έχει τύχει, ούτε το χω σκεφτει!) αλλά ένα κομπλιμέντο ρε συ καλό είναι. Πιο πολύ ούφο θα ναι η κοπέλα που θα πιστέψει ότι με ένα θετικό σχόλιο είναι η θεά Αφροδίτη παρά ο χριστιανός που θα της το πει!

Vr13
19-10-2008, 22:13
-Έχεις αγόρι?
-ΟΧΙ
-Θες να απόκτισεις?

εναλλακτικά

-Έχεις αγόρι?
-ΝΑΙ

poli kalo avto arese m!!!!!!!!!!! :D :D :D
kai sintomo kai ekfrazei ton skopo s! ;-)

Vr13
19-10-2008, 22:17
geia sou... e... kala mh varas feygw!!! :D:D:D:D:D

Kai auto einai poly kalo!!! Re christoG min eisai omws toso ittopa8is pou 3ereis isos o allos na exei pi8anotites...:tounge:

Soulfeeling
22-10-2008, 13:50

... δυνατότητες μέσα μας που άν τις εξασκούσαμε (νοητικά), η επικοινωνία με το άλλο φύλο θα έπαιρνε άλλη διάσταση.... Αν και πιστεύω οτι επικοινωνία με ανθρώπους δεν σημαίνει πάντα ομιλία προφορική, ένας τρόπος που μπορείς να επικονωνήσεις με μιά κοπέλα είναι η διακριτική παρατήρηση της, αν είναι σε παρέα. Ετσι, ίσως, αν έχεις και λίγο καθαρό νού, θα αντιληφθείς πράγματα και αν είσαι εξασκημένος,συναισθήματά της, που "βγαίνουν" απο την όλη της στάση στο χώρο, όπου και η παρέα της. Αν λοιπόν δεν μπορείς να της μιλήσεις (=δεν σου "βγαίνει" γιατί κουβαλάς τις αναστολές σου κλπ.), τότε γράψε της κάτι σε ένα χαρτί και δώσε τό της.... (η περιέργεια είναι γένους θηλυκού και η (κάθε) λήπτρια την διαθέτει μπόλικη και σε ετοιμότητα οποτεδήποτε και οπουδήποτε, καθώς και η επιτηδευμένη (προσωπική, ατομική και μυστική) γνώση του περιεχομένου του...απο αυτήν και καμμία άλλη !!) Τι γράφεις... ; Μα κάτι που παρατήρησες σε αυτήν και διέγειρε τα αντίστοιχα συναισθήματά σου ! (= πρόσεχε ! Αλλο το τι παρατηρείς, απο το τι θα ήθελες να είχε όταν την παρατηρούσες....).
Αν δεν είναι σε παρέα, αλλά ντε και καλά σου "έκατσε" (= πείσμωσες) να την γνωρίσεις.., η πρωτοτυπία και η αυτοσχεδίαση στην επικοινωνία μαζί της, είναι πάλι γένους θηλυκού... :D Αρα, παρατήρηση και εγκράτεια, γιατί οι κοτσάνες δίνουν και παίρνουν.... Κάτι λοιπόν στο "έκτακτο"(= τυχηρό) που θα λάχαινε, για να πώ, θα ήταν (αν εξαιρέσω τα παραπάνω που μπορούν να πάρουν και λίγο χρόνο), όπως τώρα μου έρχεται στο μυαλό : " (χαμόγελο), ....., ....., πολύ ευχάριστη η ματιά σου...! Μακάρι να μπορούσα να σε κοιτάω καθημερινά...!" (δηλαδή πρέπει ο,τι λέμε, "δείχνουμε", στον άλλην/ον, να έχει χρώμα εσωτερικό, κάποια συναισθηματική μας - στιγμιαία - υπογραφή, ειδάλλως μείνετε στο κοίταγμα, το ευγενές και διακριτικό, διότι και αυτό κάποιο συναίσθημα "αφήνει") ;-) :D

:wavey: :smokin:

Quetzalcoatl
22-10-2008, 23:55
Λάθος απάντηση. Προσπάθησε ξανά! (http://www.forums.gr/showpost.php?p=733438&postcount=1801)

elgren
23-10-2008, 10:25
Αν για παραδειγμα εισαι σ ενα μπαρακι..πρωτα βλεπεις αν ανταποκρινεται στο βλεμμα σου μετα αν ανταποκρινεται στο χαμογελο σου..αν ολα πανε καλα ως εδω μπορεις να πλησιασεις χωρις φοβο σ αυτο το σημειο δεν εχει και πολυ σημασια τι θα πεις εφοσον εχεις περασει τα προηγουμενα σταδια θα συστηθεις και το ενα θα φερει το αλλο..υποτιθεται για να σου δωσει το οκ να πλησιασεις σημαινει οτι θελει κι αυτη να σε γνωρισει..στα συν ειναι να εισαι ειλικρινης

ΑΝΤΩΝΗΣ Σ
24-10-2008, 23:42
Την αγγίζεις και την ρωτάς άν ξέρει ποιό είναι το πιό όμορφο πράγμα πάνω της και τότε της λες το χέρι σου που την ακουμπά!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχα

lilly
26-10-2008, 00:49
-Έχεις αγόρι?
-ΟΧΙ
-Θες να απόκτισεις?

εναλλακτικά

-Έχεις αγόρι?
-ΝΑΙ

Αυτην την ερωτηση την κάνει η κολλητη μου... "έχεις κοπέλα?".. "θες?" δεν εχει φτασει ακομα στην αντικατάσταση... πάντως αν με ρωταγε καποιος κατι τετοιο θα έλιωνα στο γέλιο! Οσο για το ζαχαροπλάστης μου τό'παν μια φορά κι απάντησα "όχι! χασάπης..." :tounge:
Η πιο "επιθετική" πρωτη ατάκα ήταν σε κλάμπ πρόσφατα που ένας μου είπε οτι θελει να δει τα ρουχα μου στο πάτωμα του σπιτιου του... για την ακρίβεια μου είπε "Ωραίο φόρεμα! Θα το δω στο πάτωμα του σπιτιου μου απόψε?" Ελεοοοοος! Μην το πει κανεις σας... :p

she-Dragon
26-10-2008, 13:16
Κλεμμένο:

-Τα μάτια σου είναι σαν τα βάθη της θάλασσας
-Κοινότυπο.
-Η σοφία σου ταιριάζει σε μια θεά.
-Πολύ ψυχρό. Αλήθεια, αυτό σκέφτεσαι όταν με βλέπεις;
-Ο κώλος σου κάνει τους άλλους να ντρέπονται!

ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ
26-10-2008, 17:50
ΠΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕς ΜΠΟΥΚΑΛΙΣΙΕς ΚΟΥΒΕΝΤΕς:

-Η ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΣΟΥ.!!!!!..
-ΘΕΣ ΝΑ ΤΣΟΥΓΚΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΥΚΑΛΕς ΜΑΣ ????...
-ΘΕΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΣΟΥ???
-ΦΟΥΣΚΩΣΕ Η ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!...
-ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΒΑΛΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΥΚΑΛΕς ΜΑΣ ???
-ΘΕΣ ΝΑ ΧΩΘΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΣΟΥ ???
-ΓΥΡΙΣΕΣ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΗ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΜΟΥ???
-ΧΤΥΠΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΣΟΥ ???
-ΕΛΑ ΝΑ ΣΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΥΚΑΛΕς ΜΑς!!!
-ΘΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ !!!
ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ .........................
ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΛΙΤΩΣΕ ΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

columbus
26-10-2008, 18:43
Μωρ' δως της μια να γινει θρυψαλα,να παει στον διαολο...:smokin:

serk
26-10-2008, 18:55
καλύτερα να μη πεις και πολλά και να την αφήσεις να μιλήσει αυτή. Στη κάθε γυναίκα αρέσουν διαφορετικά πραγματα και θέλει χρόνο(όχι πολύ) μέχρι να καταλάβεις τι πρέπει να κάνεις...

ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ
26-10-2008, 22:21
Μωρ' δως της μια να γινει θρυψαλα,να παει στον διαολο...:smokin:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ... ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΣΠΑΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΑΝΑΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΤΗς ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ....ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ Ο ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΙΑΚΑ ΕΡΩΤΑς ΣΠΑΕΙ ΤΙΣ ΜΠΟΥΚΑΛΕς ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΦΡΟΙ ....ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ..ΑΡΧΙΖΕΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ Η ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΟΥΝ ΤΑ ΤΕΧΝΗΤΑ ΠΕΔΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ...<<ΤΟ ΓΥΑΛΙ ΤΗΣ ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ>>

(κοιταχτε το θεμα η << ζωη στη μπουκαλα>> στην Ψυχολογια )

columbus
26-10-2008, 22:56
Και καλα ρε Μπουκαλα,δεν υπαρχει ελπιδα για μας τους εμφιαλωμενους δηλαδη;Αμα ειναι ετσι να παω ν αυτοκτονησω.

Swordbrother
28-10-2008, 08:10
Πόσο πάει???

(έμμεσα ή άμεσα όλο και κάμποσο πάει οπότε...)

manta-rini
29-10-2008, 02:21
Πόσο πάει???

(έμμεσα ή άμεσα όλο και κάμποσο πάει οπότε...)

ποιο είναι το nick σου στο bourlela.com?:D

Quintadeen
29-10-2008, 12:45
Αν επιτρέπονται τέτοιου είδους αστεία στο συγκεκριμένο θέμα, ξέρω κι εγώ ένα "χοντρό" :tounge: ... να το πω; Με τις κατάλληλες περικοπές βέβαια (λογοκρισία γαρ http://www.allemoticons.com/Evil/censored.gif).

Jo22
29-10-2008, 14:59
ποιο είναι το nick σου στο bourlela.com?:D

Ωραίο site, είναι λίγο ( καλά πολύ ) κάφροι τα παλικάρια, αλλά ρίχνω τρελό γέλιο.

necromancer_t
29-10-2008, 19:43
Ρε σεις, με τι site κάθεστε και ασχολείστε;Δεν μπορώ να φανταστώ κάποιον να είναι τακτικός χρήστης ενός τέτοιου site!!!!!

Taliban**
01-11-2008, 23:56
Το ακολουθο ειναι περα για περα αληθινο και μου το διηγηθηκε φιλος μου. Πλησιαζει ενας μια γκομενα και της λεει:

-Τι κολαρα εχεις μανα μου.

και αυτη του λεει:

-Θες να σου γνωρισω το γαμια μου να σου κανει τον ιδιο????

lilly
02-11-2008, 22:51
Το ακολουθο ειναι περα για περα αληθινο και μου το διηγηθηκε φιλος μου. Πλησιαζει ενας μια γκομενα και της λεει:

και αυτη του λεει:

ta sygxarhthria moy sthn kopela...:p :p :p

Quintadeen
03-11-2008, 00:34
ta sygxarhthria moy sthn kopela...:p :p :p
Γιατί; Αυτή μιλάει από πλεονεκτική θέση... Αρκεί να είναι λίγο ετοιμόλογη και από την απάντηση φαίνεται ότι είναι τουλάχιστον "πεπειραμένη"... ;-)

spirospo
07-11-2008, 12:26
paidia to kalytero einai na poylas moyrlia ... phgene konta tis kai pesths kapela moy eisaiv gia ena sta grhgora sta pisw ka8hsmata toy aytokinhtoy <an exeis panta>

POORMAN
07-11-2008, 13:24
Οι Γυναίκες Θέλουν Μυστηριο Προφιλ Και Σαγηνευτικό ταυτόχρονα.Μπορεί Να πέσουν στο Κρεβάτι σου με ένα βλέμμα,αλλα μπορεί και να μην πέσουν καθόλου αν είσαι Λαπας.Τι να σε κάνουν έτσι??

lilly
07-11-2008, 15:50
paidia to kalytero einai na poylas moyrlia ... phgene konta tis kai pesths kapela moy eisaiv gia ena sta grhgora sta pisw ka8hsmata toy aytokinhtoy <an exeis panta>

Βεβαιως! αυτο ειναι η ιδανική ατακα αν θες να καταλήξεις στο ΚΑΤ ή με ΣΜΝ...
:p :p :p

Hellraiser
07-11-2008, 17:16
Το ερωτημα πιστευω θα ηταν καλύτερο αν ρωταγε τις κοπέλες τι θελουν να ακούν...

Octopus Handjob
07-11-2008, 20:57

και αυτη του λεει:

Taliban's friend's original content. (http://www.maximonline.gr/girls/models/c354,%CE%9C%CE%AC%CF%87%CE%B7+%CE%9D%CE%AC%CE%BA%C E%BF%CF%85.html):wavey:

dj Skoplus
08-11-2008, 02:26
Taliban's friend's original content. (http://www.maximonline.gr/girls/models/c354,%CE%9C%CE%AC%CF%87%CE%B7+%CE%9D%CE%AC%CE%BA%C E%BF%CF%85.html):wavey:

axxaxaxaxaxax astikos muthos

les na einai taxitzhs o taliban?:D

"emenane filaraki pou me vlepeis hmoun odhgos ths ferrari"

Taliban**
08-11-2008, 17:29
Οχι σοβαρα. Αυτο μου το είπε πριν χρονια ο φιλος μου. ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ τη σηνεντευξη αυτη. Ειναι αλήθεια.

moonlight
09-11-2008, 01:07
τελικα φαινεται ολες οι κοπελες οταν ακουσουν κατι τετοιο σχολιο πετουν την ιδια ατακα.εμενα αυτο μου το ειχε πει μια φιλη μου που της το ειπε ο πρωην της ο οποιος ηταν και παρον την ωρα του συμβαντος.καθοταν σε μια καφετερια με εναν φιλο του κ τοτε περναει μπροστα απο τν φιλο του μια κοπελια και του λεει ποσο του αρεσει ο κωλος της και αυτη οταν τον ακουσε του απαντησε το ιδιο με αυτο που απανταει και η κοπελια στο ποστ του ταλιμπαν. ρε συ ταλιμπαν λες να ειναι το ιδιο περιστατικο;;

FuriouSinaF
09-11-2008, 02:34
Μηπως το εχετε κανει και δεν θυμαστε ?

WishBone
10-11-2008, 03:47
Proteino na broume mia apadisi stin ataka auti gia na mporei na xrisimopioithei xana apo tous peftoules analogou eidous.

Oi atakes ligosteuoun min tis spatalate

Quintadeen
10-11-2008, 10:38
Proteino na broume mia apadisi stin ataka auti gia na mporei na xrisimopioithei xana apo tous peftoules analogou eidous.

Oi atakes ligosteuoun min tis spatalate
Here you go :D :

-Θες να σου γνωρισω το γ..μια μου να σου κανει τον ιδιο????
-Άσ' το καλύτερα, μην μπω μέσα και σαν παιδεραστής!

ή

-Θες να σου γνωρισω το γ..μια μου να σου κανει τον ιδιο????
-Τι, του μένει κι άλλος αέρας; :p

Scarlett
10-09-2009, 11:26
emena an erxontan enas agnwstos k elege oles tis kafriles pou diavasa tha ton eixa sapisei sto ksilo:angryfire :blush:

vsk to thewrw kapws thrasutato genika na erthei na m piasei kouvanta kapoios ksenos k na nomizei k kala oti mporei na me riksei me mia ataka..gia tous afeleis einai auta.:D

Xynon
10-09-2009, 18:28
emena an erxontan enas agnwstos k elege oles tis kafriles pou diavasa tha ton eixa sapisei sto ksilo:angryfire :blush:

Κατά πάσα πιθανότητα θα σε σάπιζε αυτός στο ξύλο, αλλά για να ήμαστε ρεαλιστές δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος άγνωστος να σου την πέσει, οπότε μείνε στην φαντασία σου εκεί που μπορείς να σαπίζεις στο ξύλο τους άντρες.

Xynon
10-09-2009, 18:30

Τι χάζη ερώτηση...

Cataphract
10-09-2009, 18:41
Κατά πάσα πιθανότητα θα σε σάπιζε αυτός στο ξύλο, αλλά για να ήμαστε ρεαλιστές δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος άγνωστος να σου την πέσει, οπότε μείνε στην φαντασία σου εκεί που μπορείς να σαπίζεις στο ξύλο τους άντρες.

Τι χάζη ερώτηση...

http://www.trephination.net/gallery/macros/attention_whore.jpg

mpourmpoulithra
10-09-2009, 23:05
Ξενερώνω με ατάκες τύπου:
"Να σε κεράσω ένα ποτό/γλυκό?"

Σκεφτείτε αγόρια κάτι πιο νορμάλ να πείτε, δηλαδή κάτι σαν:
«Πως σε λένε?», «Έρχεσαι εδώ συχνά?», κτλ.

Xynon
11-09-2009, 00:11
Σκεφτείτε αγόρια κάτι πιο νορμάλ να πείτε, δηλαδή κάτι σαν:
«Πως σε λένε?», «Έρχεσαι εδώ συχνά?», κτλ.

αγόρια οι απορίες σας πλέον βρήκαν την λύση τους, χαρη της μπουρμπου,

ενα μεγάλο ευχαριστώ στην μπουρμπου.

mpourmpoulithra
11-09-2009, 00:18
αγόρια οι απορίες σας πλέον βρήκαν την λύση τους, χαρη της μπουρμπου,

ενα μεγάλο ευχαριστώ στην μπουρμπου.

Απλά μου φαίνεται πολύ στιμένο το "Να σε κεράσω ένα ποτό" ως πρώτη ατάκα. Σαν να το λέει σε όλες τις γυναίκες που βλεπονται. Προτιμώ μία πιο φιλική, καθημερινή προσέγγιση που δεν θα κάνει "κρα" ότι είναι (γλυώδες!)καμάκι.

Xynon
11-09-2009, 00:43
Απλά μου φαίνεται πολύ στιμένο το "Να σε κεράσω ένα ποτό" ως πρώτη ατάκα. Σαν να το λέει σε όλες τις γυναίκες που βλεπονται. Προτιμώ μία πιο φιλική, καθημερινή προσέγγιση που δεν θα κάνει "κρα" ότι είναι (γλυώδες!)καμάκι.

αν ειναι γλυώδες στην ουσια της (η προσέγγιση) δεν πειραζεί, αρκει να μην κάνει ''κρα'' . εχεις λογική.

mpourmpoulithra
11-09-2009, 00:46
Το γράφω και με σωστή ορθογραφία:

Απλά μου φαίνεται πολύ στημένο το "Να σε κεράσω ένα ποτό" ως πρώτη ατάκα. Σαν να το λέει σε όλες τις γυναίκες που βλέπονται. Προτιμώ μία πιο φιλική, καθημερινή προσέγγιση που δεν θα κάνει "κρα" ότι είναι (γλοιώδες!)καμάκι.

Xynon
11-09-2009, 00:49
Το γράφω και με σωστή ορθογραφία:

Απλά μου φαίνεται πολύ στημένο το "Να σε κεράσω ένα ποτό" ως πρώτη ατάκα. Σαν να το λέει σε όλες τις γυναίκες που βλέπονται. Προτιμώ μία πιο φιλική, καθημερινή προσέγγιση που δεν θα κάνει "κρα" ότι είναι (γλοιώδες!)καμάκι.

τωρα αν γράψω και εγω παλι τα ιδια θα εχει καποιο νοημα?

mpourmpoulithra
11-09-2009, 00:52

Λέγοντας κάτι απλό και άνετο, όχι κάτι που να κάνει την κοπέλα να νιώθει ότι χρειάζεται να "αμυνθεί" και να βρει τον κατάλληλο και γρήγορο τρόπο αποκρούσει/αποκρίνει τον άνδρα που της μίλησε. Μην λέτε «κουλά» που σας κάνουν να φαίνεσθε «ούφο» και «μ@λ@κας» και επίσης μην πείτε οτιδήποτε που να κάνει την κοπέλα να νιώσει άβολα.

Queen^^Ianthe
05-10-2009, 10:50
Η κάθε γυναίκα είναι και μια διαφορετική περίπτωση. Δεν υπάρχουν κανόνες. Ο καθείς λειτουργεί αυθορμήτως σε τέτοιες περιπτώσεις νομίζω και δεν υπάρχουν μαγικές συνταγές. Ας φροντίσει ο καθένας να κρατά την αξιοπρέπειά του και ας φροντίσει να μην γίνεται περίγελος, πιέζοντας μια κατάσταση,εφ'οσον έχει ήδη εισπραξει την πρώτη άρνηση. Δεν είναι λίγες και αυτές οι περιπτώσεις..
Προσωπικά,δεν με συγκινούν οι έτοιμες ατάκες. Προτιμώ κάτι πιο ειλικρινές και αυθόρμητο και για το αν θα ενδώσω ή όχι τελικά,ευθύνη θα φέρει,όχι η ατάκα αλλά η γενικότερη εντύπωση του ανθρώπου που θα έχω απέναντί μου.

specialone
06-10-2009, 03:49
Kathws goustarw oi kopeles na exoune xioumor,kalo einai na ksekiname kai me mia arketa megali dosi:
Px Pao apo piso tis kai tis lew: Eee kopelia exis kati karfomeno sta opisthia sou?
Psaronei ayti kai rotaei: Ti exw?
Kai i sofi apantisi: Ta matia mou.
An gelasei eisai liga vimata prin to krevati :P
An oxi eisai liga vimata prin ti sfaliara !

Methusmenos
09-10-2009, 07:11
Plhsiazeis olo autopepoi8ish k thn rwtas mhpws mporeis na mou dwseis ton ari8mo tautotitas sou?Auth sou apantaei kata pasa pi8anothta dn ton 8umamai k tote esu me ena xamogelo olo gohteia ths apantas dn peirazei sumvivazomai k me to thlefwno sou...

Arlekin
09-10-2009, 09:40
171

Plhsiazeis olo autopepoi8ish k thn rwtas mhpws mporeis na mou dwseis ton ari8mo tautotitas sou?Auth sou apantaei kata pasa pi8anothta dn ton 8umamai k tote esu me ena xamogelo olo gohteia ths apantas dn peirazei sumvivazomai k me to thlefwno sou...

Όχι μόνο πήρε φόρα ο καινούριος, είναι και καλόοοοοος :D

Serseris
09-10-2009, 11:10
Εγώ λέω σε μια γυναίκα που μου αρέσει για γόβες και μπότες!....
Λέω αρρωστιάρικα μποτο-ταΐσματα και γοβο-ταΐσματα!:cool: :love2: :p

mpourmpoulithra
12-10-2009, 00:11

Εγώ αν μου έλεγε ο άλλος αυτό που λες θα μου φαινόταν πολύ παράξενο, θα ένοιοθα πολύ άβολα και ίσος ενοχλημένη. Θα ρωτούσα "γιατί τον θέλεις?". Μόνο σε μια υπηρεσία αν μου ζητάγανε τον αριθμό ταυτότητας και δεν είχα την ταυτότητα μου μαζί θα έλεγα πως δεν τον θυμάμαι.

Απο που και ως που να ζητήσει ένας άγνωστος αριθμό ταυτότητας?

Θα το θεωρούσα κουλό/άστοχο αστοίο αν μου έλεγε μετά "dn peirazei sumvivazomai k me to thlefwno sou".

Methusmenos
12-10-2009, 02:30
Εγώ αν μου έλεγε ο άλλος αυτό που λες θα μου φαινόταν πολύ παράξενο, θα ένοιοθα πολύ άβολα και ίσος ενοχλημένη. Θα ρωτούσα "γιατί τον θέλεις?". Μόνο σε μια υπηρεσία αν μου ζητάγανε τον αριθμό ταυτότητας και δεν είχα την ταυτότητα μου μαζί θα έλεγα πως δεν τον θυμάμαι.

Απο που και ως που να ζητήσει ένας άγνωστος αριθμό ταυτότητας?

Θα το θεωρούσα κουλό/άστοχο αστοίο αν μου έλεγε μετά "dn peirazei sumvivazomai k me to thlefwno sou".

Koita auto pou egrapsa htan mesa sta oria tou xavale.Pantws otan to eixa pei eixe piasei.Dn tha pas sthn allh me to ufos tou astunomikou k tha ths peis dwsmou ton arithmo ths tautothtas.pezei rolo k to pws tha to peis...

Proof
18-10-2009, 18:25
Οχι, το πρωτότυπο είναι:

"Μου αρέσεις πολύ, σε σκέφτομαι ολόγυμνη στα τέσσερα και το πουλί μου γίνεται πέτρα, μήπως θα μπορούσες να μου πάρεις τις κάυλες;"

Αν είναι να την πάω για φαγητό και να σκάσω 50 ευρώ, με 25 πηδάω δίμετρες ρωσίδες..

Υ.Γ. Μην αρχίσετε γκομενίδια να το παίζετε θιγμένες.

Scarlett
18-10-2009, 18:33
Οχι, το πρωτότυπο είναι:

"Μου αρέσεις πολύ, σε σκέφτομαι ολόγυμνη στα τέσσερα και το πουλί μου γίνεται πέτρα, μήπως θα μπορούσες να μου πάρεις τις κάυλες;"

Αν είναι να την πάω για φαγητό και να σκάσω 50 ευρώ, με 25 πηδάω δίμετρες ρωσίδες..

Eξω απο εδω! :p

Taliban***
18-10-2009, 22:39
"Θες να γινεις μια απο τις 4 γυναικες μου?"
ή εναλλακτικά: "Θες να γινεις η μητέρα των γιών μου?"

understracker
19-10-2009, 00:13

Θα το παίξουμε εμείς οι "Αγαπούληδες" θιγμένοι. Μαζεύεις λεφτά για Ρωσία? Έχει φθηνά η EasyJet για εκεί? Δεν έχω κοιτάξει... :tounge:

manta-rini
19-10-2009, 00:21
Οχι, το πρωτότυπο είναι:

Ρωσσιδάκια εδώ (http://www.bourdela.tv/)..
Επίσης θα βρεις και πολλούς συμπάσχοντες που θα σε καταλάβουν
και να πείτε τον πόνο σας βρε αδερφέ..

manta-rini
19-10-2009, 00:22
"Θες να γινεις μια απο τις 4 γυναικες μου?"
ή εναλλακτικά: "Θες να γινεις η μητέρα των γιών μου?"

Εσύ μόνο γιους θα κάνεις;:p

mparmpakotsos
21-10-2009, 21:26
Συμφωνώ με την μπουρμπουλήθρα ότι δεν πρέπει να νοιώσει άβολα η κοπέλα και να μην ακούσει κοτσάνα. Βέβαια εξαρτάται και τι ψάχνει ο άντρας, αν πχ ψάχνει για κάτι σοβαρό καλό θα 'ταν να ξεκινήσει μια ψιλοσοβαρή κουβέντα απ' την αρχή για να δει αν συννενοούνται. Αν ψάχνει κάτι εύκολο τότε λέει όλο ναι και κοπλιμέντα. Τώρα για να ξεκινήσεις συζήτηση το αποδοτικότερο είναι να πεις κάτι απλό, πχ ωραία μέρα σήμερα, καλημέρα, γεια κλπ. Εναλακτικά μπορείς να κάνεις ένα κοπλιμέντο αρκεί να έχει κάποια σχέση με την πραγματικότητα πχ μην πεις σε μια παχουλή αν είναι αθλήτρια

Taliban***
21-10-2009, 22:52
Εσύ μόνο γιους θα κάνεις;:p

Τωρα που μπορουμε να διακρινουμε τα χρωμοσωματα του σπερματοζωαριου ΝΑΙ

:p :D

mpourmpoulithra
25-10-2009, 21:40
Συμφωνώ με την μπουρμπουλήθρα ότι δεν πρέπει να νοιώσει άβολα η κοπέλα και να μην ακούσει κοτσάνα. Βέβαια εξαρτάται και τι ψάχνει ο άντρας, αν πχ ψάχνει για κάτι σοβαρό καλό θα 'ταν να ξεκινήσει μια ψιλοσοβαρή κουβέντα απ' την αρχή για να δει αν συννενοούνται. Αν ψάχνει κάτι εύκολο τότε λέει όλο ναι και κοπλιμέντα. Τώρα για να ξεκινήσεις συζήτηση το αποδοτικότερο είναι να πεις κάτι απλό, πχ ωραία μέρα σήμερα, καλημέρα, γεια κλπ. Εναλακτικά μπορείς να κάνεις ένα κοπλιμέντο αρκεί να έχει κάποια σχέση με την πραγματικότητα πχ μην πεις σε μια παχουλή αν είναι αθλήτρια

Se genikes grammes exeis dikio