PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια τραγική ειρωνεία στις σχέσεις αντρών γυναικών...

Knight Templar
15-05-2008, 20:20
Σήμερα καθώς έψαχνα σε ένα site για γνωριμίες, καθώς ψάχνω και εκεί μήπως βρω ένα τέλος στη μοναξιά μου και κάνω καμιά σχέση της προκοπής, πέτυχα και μια αγγελία απο μια 45χρονη που αναρωτιόταν γιατί δε μπορεί να βρει κάποιον στην ηλικία της που να είναι καλλιεργημένος ωραίος με καριέρα και λεφτά, αλλά βρίσκει μόνο κατί 50άρηδες με προβλήματα ή πιτσιρικάδες που δε θέλει ούτε για αστείο.

Της απάντησα εν ολίγοις πως όπως έστρωσε θα κοιμηθεί τώρα.. Όταν ήταν μικρή το πιο πιθανό είναι πως απέρριπτε τα παλικάρια τον ένα μετά τον άλλο και τώρα ξαφνικά που σίτεψε έμεινε μόνη... Νωρίς αποφάσισε να φτιάξει τη ζωή της... Στα 45 δεν έχει ποτέ παντρευτεί ούτε παιδιά...

Αυτό όμως μου γέννησε την επιθυμία να πω 5 πράγματα σε κάποιους και ειδικά κάποιες που ίσως αποβούν σωτήρια για τη ζωή τους...

Στατιστικά γεννιούνται κάθε χρόνο περισσότερα αγόρια απο κορίτσια. Ο λόγος που οι γυναίκες είναι περισσότερες είναι γιατί οι άντρες πεθαίνουν νωρίτερα. Δηλαδή έχουμε πολλές γριές. Πχ και οι 2 γιαγιάδες μου ζουν σε αντίθεση με τους παπούδες μου. Αυτό στατιστικά κάνει 2 γυναίκες παραπάνω αλλά σίγουρα δε πρόκειται για πιθανές ερωτικές συντρόφους...

Αν προσθέσουμε και το πρόβλημα πως γενικά οι γυναίκες προτιμούν τους μεγαλύτερους γιατί έχουν περισσότερα λεφτά και έχουν πάει πιο μπροστά στη καριέρα τους(νομίζω το λένε "ωριμότητα") αυτό αμέσως εξηγεί γιατί :

1. Έχουμε πολλούς 20άρηδες μπακούρια

2. Έχουμε πολλές 40άρες+ χωρισμένες ή και ποτέ παντρεμένες...

Βλέπετε οι 20άρες δε φτάνουν καν για τους συνομίλικους τους. Δεν φτάνουν αν όλοι πάρουν απο μια. Αν λοιπόν παράδειγμα ο κάθε 30αρης παρατάει την 30αρα του και παίρνει μια 20άρα, αυτόματα μένει ένας ακόμα 20αρης μόνος, και μία 30αρα μόνη. Ο 20άρης δε μπορεί όμως να πάρει την 30άρα, γιατί της πέφτει μικρός και "ανώριμος"(δεν έχει λεφτά). Έτσι μένουν και οι 2 μόνοι.

Αυτό το απλοποιημένο παράδειγμα είναι για να δείξει το μέγεθος του προβλήματος. Το οποίο θα οδηγήσει αναπόφευκτα σε άλλα μεγαλύτερα. Όλα ξεκίνησαν με την "σεξουαλική απελευθέρωση". Τώρα οι άντρες παρατάνε πολύ πιο εύκολα τις γυναίκες τους, και μπορούν να πηγαίνουν με μικρές χωρίς να δίνουν λόγο σε κανένα πατέρα ή αδερφό. Έτσι κλέβουν τα ταίρια των νέων αντρών και αφήνουν τις μεγαλύτερες μόνες. Αυτό οδηγεί σε παρενέργειες. Οι μεγαλύτερες μόνες αν δεν γουστάρουν τους μικρότερους, και δε μπορούν να βρουν ευκολα συνομίλικους ελεύθερους καθώς μεγαλώνουν, αναγκαστικά πάνε με παντρεμένους και διαλύουν σπίτια. Και οι μικρότεροι εθίζονται στο εύκολο σεξ αφού δε μπορούν να βρουν κάποια σχέση στον ορίζοντα. Είτε πουτάνες, είτε μεγαλύτερες παντρεμένες για καμια ξεπέτα, είτε η "παλιά μου τέχνη κόσκινο" και το πορνό... Και ακόμα χειρότερα αυτό που γίνεται με όλο και μεγαλύτερη συχνότητα, η μοιρασιά μιας κοπέλας... Ένα φαινόμενο που θα γίνεται όλο και πιο συχνό και το λένε και οι μελέτες, είναι να μοιράζεται μια κοπέλα μια παρέα 2-3 ή και περισσότερων ατόμων. Γνωρίζω προσωπικά τέτοια περίπτωση, και μου έχουν πει να πάρω και μέρος... Απο τη στιγμή που δε φτάνουν για όλους, γιατί να μην μοιραστούν τη μία; Αυτό όμως δεν είναι η λύση, είναι απλά μια παρενέργεια που θα οδηγήσει στον τελειωτικό εκφυλισμό των σχέσεων και τη καταστροφή της οικογένειας... Όλες οι διάφορες ανωμαλίες που έχουν μεγάλη άνθιση τα τελευταία χρόνια, όπως ομοφυλοφυλία, σοδομισμός, παιδεραστία, σαδομαζοχισμός κλπ κλπ, όλα προέρχονται απο τη καταστροφή του γάμου και της μονογαμικότητας. Όλοι οι μεγάλοι πολιτισμοί τις παρουσίασαν πριν την ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ τους(για όσους γνωρίζουν ιστορία...).

Όταν ο Χριστός έλεγε να παίρνει κάθε άντρας ΜΟΝΟ μία γυναίκα και να μένει με αυτή μέχρι το τέλος, δια πυρός και σιδήρου, ήξερε γιατί το έλεγε... Δε Τον ακούσαμε, επαναστατήσαμε σε όσα η Εκκλησία λέει γιατί "είμαστε μοντέρνοι", και βγάζουμε τα ματάκια μας με 1000 τρόπους μέρα με τη μέρα.

Αυτό λοιπόν που έχω να πω, είναι στους μεν άντρες να είναι πιο σοβαροί και υπεύθυνοι με τις κοπέλες τους, και να μην τις παρατάνε, και στις δε γυναίκες να μην υποτιμούν τους συνομίλικους μόνο και μόνο επειδή δε βγάζουν όσα ο παντρεμένος που τους τη πέφτει. Τυχαίνει ο μεγαλύτερος να έχει το πλεονέκτημα, όμως ο μεγαλύτερος δε θα τις αγαπήσει όπως ο συνομίλικος...

3face
15-05-2008, 20:58
Μιλας φυσικα για την τωρα γενια.Αυτη που μενει με τον μπαμπα και την μαμα στο σπιτι ως τα 30+.Αυτοι που τρωνε τα λεφτα των γονεων τους και δεν εχουν δουλεψει ποτε.Ειλικρινα θελει η γυναικα τετοιον συντροφο?Μηπως εκει ειναι το "μυστικο" ? Κατι "φημες" λεγαν πως οι γυναικες θελουν να νιωθουν προστασια και σιγουρια,σου λεει κατι αυτο?
Εχεις παρακολουθησει συζητησεις νεων? 20ριδων?Ξερεις για τι μιλανε? Αυτοκινητα,ποδοσφαιρο και γυναικες*.
-Ειναι ολοι ετσι?
-ΟΧΙ!
-Τοτε?
-Ειναι το 96%!
Ναι ξερω οτι ανηκεις στο αλλο 4% οπως και ολο το 96%.
Μηπως οντως ειναι ανώριμοι?
-Το 96% ψαχνει σαρκικη γυναικα.
-Ειναι κακο αυτο?
-ΟΧΙ!Ειναι φυσιολογικο.
Το 4% ειναι ρομαντικο και ευαίσθητο.Το αλλο 96% λεει οτι ειναι στο 4%.
Πως γινετε ο 20ρης να μενει μονος?Μονος απο σαρκικη γυναικα?Χρειαζεται να ειναι 20ρα?η 30ρα δε του κανει?Γιατι να χάσει τον χρονο του με 20ρα οταν η 30/40ρα κανει καλυτερο sex?Ααααα για σχεσεις μιλουσες,ουπς ξεφυγα.Ξεχασα εισαι στο 4%!
Οσον αφορα τις "ανωμαλιες" που αναφερεις ειναι αποτελεσμα της εξελιξης,ζουμε στον 21 αιωνα μη το ξεχνας.Αν δεν το αντεχεις,καλο ειναι να αλλαξεις δογμα.
Καλη τυχη σου ευχομαι,ελπιζω να βρεις αυτο που ψαχνεις,σε εναν κοσμο τοσο δηθεν που προτιμω την μελαγχολια της 30/40ρας παρα την "χαρα" της 20ρας.Κατα τα λεγομενα σου always.
Με σεβασμο παντα :)

alibaba
16-05-2008, 13:43
Με το συμπάθειο κιόλας αλλά μάλλον ο καθένας βλέπει τα πράγματα από τη μεριά του. Εγώ γύρω μου βλέπω 30αρες και 40αρες με άντρες μικρότερους τους. Όχι μια και δυο. Και επειδή δουλεύω σε υπηρεσία που βλέπω καθημερινά κόσμο, τα ζευγάρια είναι ή συνομήλικα (+ 3 χρόνια ο άντρας) ή ο άντρας είναι νεότερος. Όσες σαραντάρες γνωρίζω έχουν έναν 30αρη δίπλα τους. Είναι η ιδέα μου;;

Alan Don
16-05-2008, 14:36
Αυτά που λέει ο συντοπίτης μου ιπποτης ισχύουν αλλα ια μικρες ηλικίες , 16-17 χρονών οχι παραπάνω ..Δηλαδη οι εικοσάρηδες "κλέβουν "τις πιτσιρίκες από τους συνομιλήκους τους...μετα ειναι ο καθένας με τα όπλα του ...γιατι δεν ειναι τυχαιο που κάποιοι ειναι μονιμα με γυναικες δίπλα και άλλοι οχι.

3face
16-05-2008, 15:31
Με το συμπάθειο κιόλας αλλά μάλλον ο καθένας βλέπει τα πράγματα από τη μεριά του. Εγώ γύρω μου βλέπω 30αρες και 40αρες με άντρες μικρότερους τους. Όχι μια και δυο. Και επειδή δουλεύω σε υπηρεσία που βλέπω καθημερινά κόσμο, τα ζευγάρια είναι ή συνομήλικα (+ 3 χρόνια ο άντρας) ή ο άντρας είναι νεότερος. Όσες σαραντάρες γνωρίζω έχουν έναν 30αρη δίπλα τους. Είναι η ιδέα μου;;

Εεεε αμα δεν ειναι 40ρα με 20ρι τζαμπα βλεπεις :P
Αλαν Ντον θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!

thefreaK
18-05-2008, 16:07
Knight Templar πιστεύω πώς το πρόβλημα και ο λόγος που βρίσκεσαι σε μοναξιά όπως λες και ο ίδιος είναι λόγο του ότι ΥΠΕΡαναλύεις τις καταστάσεις. Όπως είπε και ο alibaba o καθένας βλέπει τα πράγματα απο την μεριά του, από την στιγμή που εσύ ο ίδιος πιστεύεις πως οι συνομίλικες σου πανε με πιο "ώριμους" άντρες τότε εσύ ο ίδιος απορίπτεις τον ευατό σου και δίνεις μεγαλύτερο πλεονέκτημα στους πιο "ώριμους" άντρες.
Από την στιγμή λοιπόν που εσύ ο ίδιος απορίπτεις τον ευατό σου πως πιστεύεις ότι μια κοπέλα θα σε δεχτεί?
Όλα σχετίζονται με το μυαλό μας, αυτό είναι προσωπική μου άποψη μπορεί να κάνω και λάθος.

ntoing
18-05-2008, 17:57
ΥΠΕΡαναλύεις τις καταστάσεις

Αυτό.

(αν και ο συγκεκριμένος τρόπος σκέψης λειτουργεί όπως και η υπεραπλούστευση: σε ατέλειωτες συνομωσίες και στο ανέκδοτο με το γρύλο). :-)

she-Dragon
18-05-2008, 18:02
Εγώ έχω μια ερώτηση: τι είναι μία "σαρκική γυναίκα"; Και υπάρχει το αντίστοιχο μοντέλο σε αρσενικό;

ntoing
18-05-2008, 18:36
Εγώ έχω μια ερώτηση: τι είναι μία "σαρκική γυναίκα"; Και υπάρχει το αντίστοιχο μοντέλο σε αρσενικό;

Μάλλον πρόκειται για εκείνες που προτιμούν (και το λένε δηλαδή) απλά σεξ από λουλούδια-κεριά-πανσέληνο-καληνύχτα. :D

ΠΑΛΑΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
18-05-2008, 19:39
ΓΙΑ ΑΚΟΥΤΕ ΜΕ ΕΔΩ ΒΡΕ ΑΓΓΟΥΡΑΚΙΑ...ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ Η ΓΡΙΑ Η ΚΟΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΕΝΩ Η ΝΙΑ Η ΠΟΥΛΑΚΙΔΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΡΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΝΕΡΟΒΡΑΣΤΗ ......ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΓΡΙΑ ΚΟΤΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΕΡΒΙΡΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΤΗς ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗς ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ...
ΑΛΛΑ ΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΖΟΥΜΙΑ ...ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΕΤΡΕς ΚΑΤΑΠΙΝΕΤΕ
ΑΠΟ ΝΕΡΟΒΡΑΣΤΕς ΠΟΥΛΑΚΙΔΕς.......ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ..
ΣΤΗ ΣΥΝΟΥΣΙΑ ...ΠΕΡΙΠΤΥΞΗ ΧΩΡΙς ΖΟΥΜΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΗ ΚΑΙ ΑΚΑΡΠΗ
ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΑ 40 ΖΟΥΜΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ.......Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑς ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 40 ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟ , ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΥΕΙ ΚΑΙ ΛΕΗΛΑΤΕΙ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΦΥΣΗ
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΠΑΡΑ ΤΗ ΣΤΑΘΕΡΗ ΚΑΙ ΒΑΘΜΙΑΙΑ ΦΘΟΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΜΗ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

thefreaK
18-05-2008, 19:50
Όπως είπα και πριν ο καθένας βλέπει τα πράγματα απο την μεριά του, ο ΠΑΛΑΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ ήρθε για να επιβεβαιώση την άποψη μου, σε ευχαριστώ. :smokin:

ΠΑΛΑΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
18-05-2008, 21:20
h gria h kota mporei na exei to zoumi, alla sinithws thes na gamiseis oxi na fas soupa...;-)

ΚΙ ΟΜΩΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝΩΤΙΚΗ -ΔΥΝΑΜΩΤΙΚΗ ΣΟΥΠΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΙΕΣΑΙ ΤΡΩΓΩΝΤΑΣ ΤΗΝ .....ΒΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗς ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΙΓΝΥΩΝΤΑΙ ΟΙ ΨΥΧΙΚΕς ΜΑς ΟΥΣΙΕς ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΜΙΞΗ ΟΙ ΔΥΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΑ ...ΜΙΑ ΑΛΗΘΙΝΗ << ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΜΥΣΤΑΓΩΓΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗς >>.....ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΞΕΡΟ ΚΑΒΛΩΤΙΚΟ ΓΑΜΗΣΙ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΒΛΩΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΕΣ ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙς ΠΕΡΙ ΞΕΣΚΙΣΜΑΤΟΣ ΞΕΠΑΤΩΜΑΤΟς ...Κ.ΤΛ ΚΤΛ....
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΡΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΟΥΣ Ο ΕΝΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ
ΤΗΝ ΚΑΥΣΩΝΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΦΟΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΞΕΜΠΟΥΚΩΜΑ
............................ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ΠΙΟ ΑΔΕΙΟΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΓΑΜΗΘΟΥΝ.....

FuriouSinaF
18-05-2008, 22:05
Η μαλακια σε ολο της το μεγαλειο
Και σταματα να γραφεις κεφαλαια

3face
18-05-2008, 23:36
Και σταματα να γραφεις κεφαλαια

+1
xaxaxaxa

3face
18-05-2008, 23:59

Η γυναικα που χρησιμοποιειται αποκλειστικα για σεξ(μονο σαρκα),το αντιστροφο του αντρα υποθετω πως ειναι ο σαρκικος αντρας :P
Στο εξωτερικο που ειναι ποιο απελευθερες οι γυναικες (i wanna have fun) μπορει να χρησιμοποιηθει ποιο ευκολα ο ορος :P Αν και δεν μπαινουν ποτε σε αυτην την διαδικασια(it's just a sex).Ειναι ταμπου στο "ελαντα" αλλα αυτα σε αλλο thread :smokin:

she-Dragon
19-05-2008, 13:14
Α.... Κι εγώ νόμιζα πως είναι πιάτο ώρας.... :d
Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση!

Γιατί ενοχλήθηκες από το συγκεκριμμένο ποστ; Εγώ το βρίσκω πολύ σωστό. Όχι, για να είμαστε δίκαιοι δηλαδή...

FuriouSinaF
19-05-2008, 19:27
Α.... Κι εγώ νόμιζα πως είναι πιάτο ώρας.... :d
Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση!

Γιατί ενοχλήθηκες από το συγκεκριμμένο ποστ; Εγώ το βρίσκω πολύ σωστό. Όχι, για να είμαστε δίκαιοι δηλαδή...

Θελεις μωρο μου να σε ξεμπουκωσω ?

she-Dragon
19-05-2008, 19:41
Μωρό; Ξεμπουκώσεις; Εεε...

std04131
19-05-2008, 22:01
πω πω ρε παλαιε πατρε αμπελοφιλοσοφίες.ίσα ίσα με τον άνθρωπό σου κάνεις έρωτα έντονα και είναι αυτό που λές πήδημα και γαμήσι.τι διαφορά έχει;επειδή δλδ έχουμε δώσει σε αυτές τις λέξεις αρνητική χροιά;στέκεσαι στις λέξεις και όχι στην ουσία.όταν η άλλη φωνάζει γάμησέ με κι άλλο και μετά έχει αγκαλιά τον σύντροφό της και του λέει σ'αγαπώ,ερωτικά του φωνάζει όχι επειδή θέλει να νιώσει οποιοδήποτε πούτσο.Όσο το φιλοσοφείς και τα μπερδεύεις.Τα πράγματα είναι απλά,εμείς γουστάρουμε να τα περνάμε από κοσκίνισμα.

FuriouSinaF
19-05-2008, 22:01
Αυτα που ελεγε ο προηγουμενος σου αρεσαν οπως το λεω εγω δεν σου αρεσει?
Παιρνω αποτομα αερα

she-Dragon
19-05-2008, 22:38
Καλά, σοβαρολογείς; Μπήκες στον κόπο να διαβάσεις το ποστ που με βρίσκει σύμφωνη; Και δε νομίζω να σε προκάλεσα, ούτε να σε πρόσβαλα. Γιατί αντιδράς τώρα έτσι;

Τέλος πάντων, πρόβλημά σου.

FuriouSinaF
19-05-2008, 22:48
Απλα αναγουλιασα με αυτα που λεει ο πατρων!
Οποτε κανεις εσυ ερωτα το κανεις οπως το περιγραφει ?

she-Dragon
19-05-2008, 22:56
Τι, αυτά με τα ζουμιά και τις σούπες; :d
Εντάξει, χρησιμοποιεί λίγο περίεργες εκφράσεις, αλλά το "ζουμί" είναι ένα: κάποιοι κάνουν έρωτα, κάποιοι απλώς πηδιούνται.

she-Dragon
19-05-2008, 22:58
.ΒΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗς ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΙΓΝΥΩΝΤΑΙ ΟΙ ΨΥΧΙΚΕς ΜΑς ΟΥΣΙΕς ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΜΙΞΗ ΟΙ ΔΥΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΑ ...ΜΙΑ ΑΛΗΘΙΝΗ << ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΜΥΣΤΑΓΩΓΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗς >>.....ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΞΕΡΟ ΚΑΒΛΩΤΙΚΟ ΓΑΜΗΣΙ ...Κ.ΤΛ ΚΤΛ....

............................ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ΠΙΟ ΑΔΕΙΟΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΓΑΜΗΘΟΥΝ.....
Ε, ναι, σ' αυτά συμφωνώ!

FuriouSinaF
19-05-2008, 23:08
Αυτο σχετικο με το ποτε κανουμε ερωτα και ποτε σεξ εχει τεραστια διαφορα.
Ερωτα το πολυ να εχω κανει 2 φορες στην ζωη μου και εχω παρα πολλες αποτυχημενες αποπειρες .
Πρεπει να εισαι εσυ καλα με το ψυχολογικο σου και με το σωμα σου , το ιδιο και ο αλλος , να ειναι τελειες οι συνθηκες , να μην σας το χαλασει κανεις , να εχετε πολυ καιρο να βρεθειτε , να μην γινει κανια ξενερωσια πανω στην πραξη κτλ κτλ κτλ.
Δεν κανω σεξ για να ενωθω με τον αλλον.Το κανω γιατι ειναι διασκεδαστικο και για να περασει η ωρα και φυσικα για να επιβεβαιωθω !
Αυτη ειναι η μονη αληθεια

Jo22
20-05-2008, 22:17
Μην πνίγεσαι, δεν είναι τόσες πολλές οι προϋποθέσεις για να κάνεις έρωτα. Έρωτας είναι απλά το σεξ με βαθύ συναίσθημα, απλά τα πράγματα και όταν υπάρχει συναίσθημα γενικότερα στις διαφυλικές σχέσεις, ξαφνικά η ζωή αποκτά ενδιαφέρον.

paraponaki
21-05-2008, 01:54
den ksero ti grafeis dioti terastio to keimeno barethika na to diabasso alla mou fainesai sobaro atomo opote tha simfoniso mazi soy xaxaxa

3face
21-05-2008, 18:51
Πρεπει να εισαι εσυ καλα με το ψυχολογικο σου και με το σωμα σου , το ιδιο και ο αλλος , να ειναι τελειες οι συνθηκες , να μην σας το χαλασει κανεις , να εχετε πολυ καιρο να βρεθειτε , να μην γινει κανια ξενερωσια πανω στην πραξη κτλ κτλ κτλ.

Ενολιγις να υπαρχει παθος?Πιστευω ειναι το ποιο συμαντικο απ'ολα τα υπολοιπα.Εχω ακουσει πολλους να λενε οτι πρεπει να εισαι ερωτευμενος με τον αλλον(ανθρωπο),να γνωριζετε καιρο κτλ κτλ για να βγει ωραιος ο ερωτας,παλαιοτερα το πιστευα ομως οχι πια!Μπορει να υπαρξει χημεια και απ την πρωτη επαφη.Πολυ δυσκολο αλλα γινετε,ημουν ενας απ τους τυχερους και ατυχους ταυτοχρονα (γιατι εληξε γρηγορα) :( :(
Καλη τυχη στα υγρα σας! :P

thefreaK
22-05-2008, 14:55
Αυτο σχετικο με το ποτε κανουμε ερωτα και ποτε σεξ εχει τεραστια διαφορα.
Ερωτα το πολυ να εχω κανει 2 φορες στην ζωη μου και εχω παρα πολλες αποτυχημενες αποπειρες .
Δεν κανω σεξ για να ενωθω με τον αλλον.Το κανω γιατι ειναι διασκεδαστικο και για να περασει η ωρα και φυσικα για να επιβεβαιωθω !
Αυτη ειναι η μονη αληθεια
FuriouSinaF πάρε με ένα τηλέφωνο όταν θα χρειαστείς ξανά επιβεβαίωση , ή έστω για να περάσει η ώρα σου :P

FuriouSinaF
23-05-2008, 21:33
FuriouSinaF πάρε με ένα τηλέφωνο όταν θα χρειαστείς ξανά επιβεβαίωση , ή έστω για να περάσει η ώρα σου :P

Μενεις και στην Κυπρο παναθεμα σε και δεν μου αρεσουν οι σχεσεις εξ αποστασεως !

thefreaK
23-05-2008, 23:38
Ααα τυχερούλα μετακομίζω αθήνα σε 2 μήνες για σπουδές.. :wavey:

FuriouSinaF
23-05-2008, 23:48
ΡΕ ΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΑ
Ο Yngwie J Malmsteen ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑ ΚΥΠΡΙΕ

thefreaK
24-05-2008, 00:02
το ξέρω πως δεν είναι γυναίκα ηλίθιε, αλλά το nickname σου γυναικείο είναι αλλά τι να κάνουμε ο καθένας δηλώνει ότι θέλει εδω μέσα...

FuriouSinaF
24-05-2008, 00:30
Που το ειδες οτι ειναι γυναικειο μωρη ταπιροκωλου ?

FURIOUSINAF

Furious + Fanis = FuriouSinaF

killer_instinct
25-05-2008, 04:03
Ρε συ Knight Templare εσύ δεν ήσουν μισογύνης; :tounge:

Τι ψάχνεσαι τώρα στα site με γνωριμίες και μετράς κουκιά πόσες 30ρες πρέπει να χωρίσουν 10 40ρηδες για να τα φτιάξουν με 5 20ρηδες; :p

:love2: :love2: :love2:

alibaba
26-05-2008, 17:52
Και πάλι με το συμπάθειο αλλά τι το κακό έχει το σεξ;; Και επιτέλους γιατί πρέπει να μεγαλώνουμε με αυτή τη γαμη*ένη και εντελώς αβάσιμη θεωρία της "ένωσης των ψυχών" και όλα αυτά τα βαθυστόχαστα; Εδώ λέμε το 60% των γυναικών έχει σοβαρό πρόβλημα σεξουαλικό (είτε λόγω έλλειψης σεξουαλικής διάθεσης, είτε ολοκλήρωσης) και ένα 30% δεν έχει βιώσει καν οργασμό, και εμείς εμμένουμε στη θεωρία του πρίγκηπα με το λευκό άλογο. Δεν υπάρχει πρίγκηπας ούτε Χιονάτη, ούτε λευκό άλογο. Μας ποτίζουν τον εγκέφαλο με τέτοια παραμύθια και μετά καταλήγουμε ακριβώς όπως περιγράφει ο φίλος που άνοιξε το θέμα. Μόνοι να αναζητάμε αυτό το θεϊκό, μοναδικό συναίσθημα, που πρέπει υποχρεωτικά όταν φιλάς τον άνθρωπο σου να βλέπεις αστεράκια και όταν κάνεις έρωτα μαζί του να γίνεται σεισμός. Εεεεεεεεε! Τσουρέκια δηλαδή. Άνθρωποι είμαστε εμείς, άνθρωποι και οι γύρω μας και σπανίως τυχαίνουν φορές που μπορεί να γίνει σεισμός και περισσότερες φορές που απλώς "παίρνουμε τα πολλά πολλά" (συγχωρέστε μου την έκφραση, αλλά συγχύζομαι ελαφρώς). Η ερωτική πράξη είναι και βιολογική ανάγκη και συναισθηματική ανάγκη. Δεν είναι ούτε μόνο το ένα ούτε μόνο το άλλο. Και παρακαλώ όποιον βρει τη Ραπουνζέλ να της ξεριζώσει τα μαλλιά. :cool:

3face
27-05-2008, 04:32
Βιολογικη ξεβιολογικη , οταν δεν ολοκληρωνεις τι $@ατα κανεις.Μα τοσο εγωιστες,να σκευτονται μονο τα πρωτα 15 τους λεπτα?(πολλα ειπα? :P ) Παλαιοτερα θα ελεγα πως το ποσοστο που δινεις με τις μη ολοκληρομενες,ειναι ψευτικο.Αφου ομως βγηκα στην κοινωνια και παρακολουθησα συζητησεις αντρων και αργοτερα γυναικων(ναι απο σπηλια βγηκα),θα σου βγαλω το καπελο(ειναι ναικι).Ειλικρινα τις λυπαμαι,υπομονη κοπελες και παντα υπαρχουν τα sex shop ε!(τα περι βιολογικων :P)