PDA

Επιστροφή στο Forum : μιστεσ τισ ηδονισ- Ωδη στον pitsilisti

The Gravedigger
27-10-2007, 15:02
Δηλωστε τιν παρουσια σασ ιπποτεσ , ορκισμενοι εχθροι της ανηδονιασ!
Δηλωστε τον σεβασμο σασ και την ταπεινοτητα σασ, στον πνευματικο μασ ηγετη κ πορνορεπορτερ pitsilisti!:cool:

τουτον τον μονοφθαλμο δρακοντα που ξερναει υγρο πυρ!

Swordbrother wrote:

διξτε το δεοντα σεβασμο κ γραπστε αναλογοσ.
καθε ποστ που δν θα εχι αθτι τι μορφι θα διαφραφετε.

ειθε ο τιτανασ τις πορνοντισνευλαντ να μασ τιμησει με τιν παρουσια του σε αυτο το νημα.

13th Warrior
27-10-2007, 15:11
Ave Pitsilisti!!!
Always at your service!

Swordbrother
27-10-2007, 15:13
Για σου χιστι,μιχτι,μπιχτι,σκιστι grave πνευματικε οδιγε τισ αρχεγονισ ορμισ που κιλααει στισ φλεβεσ μασ και καλι τον προτεινουχο μασ ζομο να χιθει στα σοκακια τισ αθινασ.

ενα ποστ απο τον pitsilisti στισ αρχεσ του.

μπαγασακος ο πιτσιλιστισ!!!ρε παιδια σιγνομι αλλα δεν μπορο να γραφο ελινικα...τοσα χρονια γραφο στο πλικτρολογιο με λατινικουσ χαρακτιρες και εχο σινιθισει ετσι.δεν μπορο ελινικα.μου σπανε τα νευρα!σιγχορεστε με καυλιαριδες!!!παντος απο ορθογραφια ηερο!σπουδαστισ καυλιαρις ειμαι!!!εχουμε και μια μορφοσι!αχαχαχαχαχαχ!!!

διξτε το δεοντα σεβασμο κ γραπστε αναλογοσ.
καθε ποστ που δν θα εχι αθτι τι μορφι θα διαφραφετε.

πιτσιλλλλλαααααααττττττεεεεεεε

Rotting
27-10-2007, 18:30
γειας σας χιστες και μιστεσ αυτουνου του ατελιοτου κοσμου αχαλινοτις ιδονις! Διλονο παρον!!

Εξαρχισ θα ιθελα να σασ παρακαλεσο εδο μι γραφετε με αγγλικουσ χαρακτιρεσ! Με τα ελινικα καβλονουμε περισοτερο!!

Επισισ, για να μιν ιπαρχουν παρεξιγισισ, οι εποχες περνανε σε νεες διαστασεις!γι αυτο κρατιστε τισ προκαταλιψεις μερικοι απο σας εδο μεσα για παρτι σας!
αφιστε τον καθε καυλιαρι να κανει τιν καυλα του!μιν κρινετε γιατι θα κριθιτε!!!!
καταλαβατε χιστες και μιστες ??????

The Gravedigger
27-10-2007, 18:32
ποιοσ δεν λισμονη τιν φισι του μεγιστου αμαζονομαχου και τισ μαχεσ που εδοσε με δροσερεσ μεταλλαγμενεσ πορνεσσσσσσσσ!χχααχχααχχα

Swordbrother
27-10-2007, 18:45
και οχι μονο χιστι γκρειβ... και οχι μονο
το πορνορεπερτοριο ειχε και ιστοριεσ με τσατσουσ και σκουπιδοτενεκεδεσ
τι χιστισ θεεε μου!!!!

Rotting
27-10-2007, 18:46
που ειναι ο sada ο μεγασ κλιτοριδομαχοσ που με το αροστιμενο του κονταρι καταδικαζι ολεσ τισ πορνεσ στιν μεγαλιτερι τιμορια τους??????? Καυλιαρετζο εμφανισου τορα!!!!

Swordbrother
27-10-2007, 18:50
οντοσ θελουμε σαντα
το μεγιστο χιστι που δεν μπορι να κρατισει τισ ορμεσ του και τιμορει σινεχος τα ατιθασα πορνιδια τα οπια τον παρακαλουν να τισ θρεψι με τον προτεινουχο του ζομο οστε να αντεξουν τι μακρια νιχτα γεματι απο ιδονι....

Rotting
27-10-2007, 18:51
δεν εχισ κ αδικο! τελευταια πασχι ασχιμα απο τιν ασθενια τισ καυλασ ο πιτσιρικασ sada!

...ρε swordbrother, εχισεσ στο απο πανο ποστ????? σταζι εδο !! τι χιστισ που εισαι πια!

Swordbrother
27-10-2007, 18:53
χεχεχεεεχ καβλιαρι ροτινγκ δν φτεο εγο
ι ασθενια τισ καβλασ ινε αυτι που δν με αφινι

Rotting
27-10-2007, 18:54
ατιμοι χιστεσ γλιστραει πολι σ αυτο εδο το θρεντ! Βαστικτε τιν καυλα σασ για ολιγα λεπτα!!!!

The Gravedigger
27-10-2007, 18:57
δεν ιπαρχη θαιραπια για την ασθενια τον σταυροφορων και μονομαχον τησ ηδονισ!καταδικασμενοι να υπηρετουμαι την σκοτεινη φυσι του παθουσ μασ,σε αναζητισισ του ιερου δισκοποτιρου που μασ δινει ελπιδεσ να καβαλαμε τις ατιθασεσ αμαζονεσ , να τισ δαμαζουμε ταιζοντασ τες τον μαγικο ζωμο , να τισ ταπινωνουμαι σε ανελεητα τσιμπουκλοβερ!

γαματε γιατι χανομαστεεεεε!χιστεεεεεεεεε ολοι μιστεσ τουτισ εδω τισ δοξασμενισ χορασ!

The Gravedigger
27-10-2007, 19:08
τορα ποιοσ θα μασ ενημερονει για τα νεα παιχνιδια τισ πορνοντισνευλαντ?
εχουμε χρεοσ να συνεχισουμε το μεγαλοπρεπεσ εργο που μασ παραδοθικε!
ανεκτιμιτοσ θισαυροσ οι διδαχεσ του!αμολιστε τα λαγονικα σασ!

γειας σας χιστες και μιστεσ αυτουνου του ατελιοτου κοσμου αχαλινοτις ιδονις!
αυτο το γεγονος που θα σασ περιγραψο ειανι απο τα πιο ξεκαρδιστικα γεγονοτα που εχουν σιμβει στιν μπουρδελοκαριερα μου!!!!σοκαριστικο πλανο να βλεπισ ενασ τσατσο να πιτσιλαει εναν σκουπιδοτενεκε!!!χεχε!!!!
σιμερα λοιπον μετααπο μια βολτιτσα με εναν σιναγονιστι...και μετα απο μια τσαρκα παρεα..τραβιξαμε τουσ δρομουσ μασ....ειπα λοιπον να περασο απο τα διανικτερευοντα μπουρδελοσπιτα τισ φοκεας....
ασ μιν τα πολιλογο και ασ μπουμε στο ψιτο!!!
μπενο λοιπον αγκιρας 1!αρχιζει λοιπον ο τσατσος να με παρακαει να πιτσιλισο το πορνιδιο του...ελα μπες αγορι μου εσι που εισαι ορεο παιδι..που θα βρεις καλιτερα τετια ορα...μπες εδο αγρι μου...
μπουκαρο στο μπουρδελοδοματιο ,πιτσιλαο τιν πορνι...φευγι εκινι....
και πλισιαζο τον νιπιρα να ξεπλινο το πεος μου απο το ψολοδες και καυτο ιγρο πιρ μου!!!
και να σου αξαφνα μπουκαρει μεσα ο τσατσος...και με ρωταει..ολα ενταξει αγορακι μου?

και αρχιζει να μου λεει...τι πουτσα ειναι αυτι που εχεις ?να τιν βγαλο μια φοτογραφια να τιν εχο?αχ τι σομα ειναι αυτο....
και αρχιζο να σφιγκο το κολασμενο μου κορμι...και να του λεο πιασε μπρατσο καυλιαρι μου...γουσταρεις καυλιαρι μου σομα?
ειχε φουντοσει ο χιστισ...
εγο εντομεταξι ειχα αρχισει να ντινομαι...
αυτος λοιπον με μια κινισι...βγαζει το εργαλιο εξο και αρχιζει να το παιζει μονος του με μανια....και να μου λεει ελα χαιδεψε με ...ελα ελα....
και να του απανταο....καπια αλι στιγμι που θα ειμαστε πιο ισιχα ολα θα γινουν ψολαρα μου!
αφου λοιπον τον επνιγε ι καυλα τον χιστι τσατσο αρχισε να μου λεει να του δειξο το κολαρακι μου για να χισι...αρχισα λοιπον να του σφιγκο τα φλογερα μου μουσκουλα ...μπουαχαχχααχχαχαχαχα!!
ο καυλεας αναβε ολο και περισοτερο εος οτου ειχε στρεψει το εργαλιο του προσ τον σκουπιδοτενεκε για να τον πιτσιλισει!
αφου λοιπον δεν αντεξε εχισε μεσα στον τενεκε!!!!χαχαχαχα!!!τι χιστισ θεεε μου!!!

human
28-10-2007, 14:52
τοσι χιστεσ....τι λολα απο τι φοτια πιοσ θα τη βγαλι?

floyd21
28-10-2007, 16:08
Μα τι χιστες θεε μου...

Ripper
28-10-2007, 16:17
μα τι χιστεσ ανθροπι εδο μεσα!!!!!!!

ω χιστεσ και μιστεσ ισ παλιδρομικισ ιδονισ

καβλιαριδεσ τον ριχτερ ΧΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

sada
28-10-2007, 16:20
χιστες μου ελατε να ενωθουμε ολοι και να δαμασουμε με τα πυρωμενα δαδια μας τις ατακταις πορνες και κορασιδες που με τοσο παθος ζιτουν να γευτουν το ιγρο μας πιρ...ι ασθενεια τις καυλας ειναι μεγαλι ζιμια και ενα προβλιμα στιν εποχι μας...δικο τους οχι δικο μασ εμις χινουμε και πιτσιλαμε με τα κονταρια μας και με τα φλογερα μας εργαληα....

sada
28-10-2007, 16:22
αυτο το ακοιρο θρεντ πρεπει να σπαρταραει απο ιδονι να μιν σταματαη να χινι

Rotting
28-10-2007, 16:27
σαντα πιστευο οτι εισαι τελιοσ πορνοδιαστροφικοσ μπουρδελιαρισ! σου αρεσι να χινισ σινεχοσ βαρονε τισ καβλασ!!! Πρεπι οποσδιποτε να γνορισισ τον δροσερο τσατσο αγκιρασ 1 να πιτσιλατε μαζι τον ατακτο σκουπιδοτενεκε!!! μπουαχαχαχα, γελιοοοοο!!!!

Swordbrother
28-10-2007, 16:28
αυτο το θρεντ πρεπι να πιστιλισι τι βασι αγρια οστε να μν μινι τπτ
ι καβλα πρεπι να ινε στο κοκικο οποσ κ τα φοτα τον πονιρον σπιτον

PiCoMiKe
28-10-2007, 16:34
Χαιρετω τα δροσερα αγορια τουτου του νηματοσ και προσφερω με τη σιρα μου το μαγικο μου ζωμο για ολεσ τισ ανιερεσ κορασιδεσ που υποφερουν απο την ασθενια τησ καβλασ!!1

Ολι μαζι οι χιστεσ να θεραπευσουμε τη νοσο τησ ηδονισ!!

Rotting
28-10-2007, 16:36
Καλοσοριζο το χιστι Μικε στιν παρεα, γνοστο κ οσ μιστι τισ εφιβικισ ιδονισ!!!!!!
Χιιιιιιιιισε καβλιαριιιι!!! Η καυλα δεν εχι ορια!!!

sada
28-10-2007, 16:38
Και σις γενναοι καβλιαριδες το ξερω πος ξεροχινετε διαβαζοντας τα τριφερα μας λογακια χιστε αφοβα δν ειναι κακο ι ζωι απαιτι χισιμο και εκγιμνασι του εργαλιου που τοσο περιφανα μας χαρισε ι φισι
ξεσικωθιτε βγαλτε εξω τα καδρονια σας και τους πιθωνες που κριβονται στα σωβρακα και ξεροχιστε μαζι μας λιωστε απο ιδονι
ν ακουτε τον κλιτοριδομαχι ροττινγκ ξερει απο χισιμο του αρεσει το μοτο του ειναι χινε χινε χινε....

Swordbrother
28-10-2007, 16:38
ετσι μιν φοβαστε να εκδιλοσετε τιν καβλα σασ αναμεσα σε σιναγονιστεσ
ολι πασχοθμε απο τιν ιδια ασθενια
τιν ασθενια τισ καβλασ που μονο στο πλισιεστερο γιατρο μπορι να θεραπευτι με το μαγικο μπλε χαρτονομισμα...χιιιιιστεεεε

sada
28-10-2007, 16:44
ετσι σιναδελφε και σιναγωνιστι sword το χισιμο απαιτει χαρτι αλλιως δν γινεται...και γιατρει ιπαρχουν πολι παρα πολι αρκι να προσπαθησετε να ακαλιψετε τα μιστικα δρομακια τους...ζουμερα πορνιδια ορεγονται τα τροφαντα μας παπαρια και εμεις σαν περιφανοι πιτσιλιστες ειμαστε ετοιμι να τις ιποταξουμε και να τις ταπινωσουμε τιμωροντας τεσ με τουσ καυτους χιμουσ μας

The Gravedigger
28-10-2007, 16:54
ανιξε το κουτι τισ πανδορασ συντροφοι, πανταχου παροντες τιμοροι νυμφιδιον και κορασιδον!Σκυλια του πολεμου, νιοστε στο λουσμενο απο τον ιδροτα κορμι σασ την σκοτινι διναμι τησ καβλασ!Καθικον μασ να μαστιγονουμε με τα ραβδια μασ οσεσ δεν υπακουν στη θεοτιτα που υπιρετουμαι!

Ι καβλα δεν εχι συνορα λεβεντεσ , τσαχπινογαργαλιαριδεσ μου!
Χιστε για να μι χιστειτε!Λουστε τες με τον προτεινουχο ζομο σασ!

sada
28-10-2007, 16:57
ετσι Grave χισε χισε χισε μονο ετσι θα ιπαρκσει θεραπια χισε μεσα σε μιτρες πορνοδιαστροφικων ανιθικων πετσινων πλασματων

The Gravedigger
28-10-2007, 16:58
πρεπι να κανονιστι η 2η πρνοφορουμικι! μαζικι τιμορια!

sada
28-10-2007, 17:01
εγω μεσα αρκει να γινουμε ολι ζορο πανω σε πορνιδια χωρις αναστολες και ενδοιασμους...αντε ας μαζευτουμε ολι ι καβλεουρες να σπαρταρισουμε απολαμβανοντας και σισορουφωντας το νεκταρ τις ιδονις

Ripper
28-10-2007, 20:56
αααχχχ υπερκαβλι χιστεσ και μιστεσ!!!!!!!

πλισιαζι ι ορα που θα κανουμε εφοδο στο αντρο ατακτον πορνιδιον........

std04131
28-10-2007, 21:54
μεγαλε χιστι gravedigger μιν τολμισισ και κλισισ αλλο μαλακοθρεντ που θα φτιακσουμε γιατι θα πρεπει να σε χισουμ ολοι μαζι...

Octopus Handjob
29-10-2007, 00:31
Σιντροφι χιστιδεσ δεχεστε αλλουσ στο κλαμπ σασ η αργισα πολι να καταστισο τα ζουμια μου διαθεσιμα για το κινο καλο;

Rotting
29-10-2007, 00:40
Σιντροφι χιστιδεσ δεχεστε αλλουσ στο κλαμπ σασ η αργισα πολι να καταστισο τα ζουμια μου διαθεσιμα για το κινο καλο;

Mιν ακουο τετιεσ διλεσ πορνοεροτισισ!!! Το νιμα ετουτο ανηκι σε ολουσ του χιστεσ του πορνοσιμπαντοσ μασ!! Εδο καθενασ μπορι να εκφραζι ελευθερα τιν καβλα του κ παραλιλα να δινι πλιροφοριεσ και στουσ αλλους χιστεσ για πιο επιτιχιμενα πιτσιλισματα!! ο χιστισ, μιστισ, μπικτισ swordbrother ειναι ετιμοσ να σε καθοδιγισι προσοπικα στουσ ναουσ τισ ιδονισ!!

The Gravedigger
29-10-2007, 01:09
Κινονατε και μετανοητε!Οι μερεσ τισ κρισεοσ πλησιαζουν! Μυηθιτε στα πρνοδιαστροφκα σασ αρχεγονα παθη!

sada
29-10-2007, 01:11
ρε χιστε και μιν ροτατε...ακου εκει κανει.........χιστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Swordbrother
29-10-2007, 01:20
εδο ιμαστε ενομενοι ολι μαζι
δεν εχουμε να χορισουμε αθλιτικα,πολιτικα ι οτι αλλο
μονο ι αθεραπευτι κ αδυσοπιτι καβλα ινε αυτι που μασ οδιγει σαν αστρο στισ δισκολεσ περιπετιεσ για τιν αναζιτισι τισ ατακτισ κορασιδασ
οποιοσ νιοθει το σπαθι του δινατο κ ακονισμενο περνει μεροσ
χιιιιστε κ δν θα το μετανιοσετε

Rotting
29-10-2007, 01:27
μονο ι αθεραπευτι κ αδυσοπιτι καβλα ινε αυτι που μασ οδιγει σαν αστρο
ποσ τα λεσ ετσι καβλιαρι μου!! θα εκσπερματοσο απο το γελιο!!! μπουαχαχαχα!!! κι ομοσ εχισ δικιο..μιλαμε για χιστεσ μαγουσ με τα δορα!! μονο που τα δορα εδο ειναι πλουσια σε προτεινεσ, και πολι πιχτα!!! μπουαχαχα!!

manta-rini
29-10-2007, 01:29
ορεοι ιστε ρε παιδια συμφονο κ επαυξανο με αυτα π λετε,αλλα και οι γινεκεσ χινουν οχι μονο οι ανδρεσ

νταξ δεν πιτσιλανε τον κοσμο ολο αλλα το χισιμο,χίσιμο

Swordbrother
29-10-2007, 01:45
μανταρινι απαγορευονται οι τονισμενεσ λεξεισ κ τα εμοτικονσ αλλα μαλλον κ εσυ εχεισ ασθενισει που δν μπορεισ να καταλαβεισ τι διαφορα
προλαβαινεισ να κανισ εντιτ πριν δεχτισ τιν τιμορια απο τον γκρειβ

καλοιρθεσ στο πιτσιλοθρεντ

Octopus Handjob
29-10-2007, 01:49
α ωρεα ετσι ετσι μου αρεσι οποτε πλεον μπορο ελεφθερα να κανο αφτο για το οποιο με επλασε ο θεοσ διλαδι να χινο ασταματιτα σασ εφχαριστο για το οτι μου ανοικσατε τα ματια κι εγο τορα ηρθε η ορα να αναζητησο κορασιδεσ που ανοιγουν τα ποδια μπουχαχαχαχα αν κσερετε τι εννοο

understracker
29-10-2007, 01:54
φιλε προσεχε μονο που πιτσιλασ γιατι αμα πιτσιλισισ εκι περα αναμεσα στα μπουτια μπορι να σου βγι σε κακο

sada
29-10-2007, 02:32
μπραβο εκδιλωστε ολοι αυτο που ξερουμε και ξερετε καλα...οτι μποριτε να χινετε χωρις ενδοιασμους...ετσι θα παμε μπροστα δαμαζοντας μιτρες και κωλαντερα ναι μανταρινι χιστε και σεις αφοβα βγαλτε τους χιμουσ σασ σε προεξεχουσεσ γλωσσεσ χιστων και μιστων ποθ θελουν να πιουν το μαγικο σασ ελιξιριο

Morgoth
29-10-2007, 02:49
Μιιμενα αδελφια τισ παλινδρομικισ ηδονησ χαιρομε που μπενω κι εγω στο κλαμπ σασ και ευχομε σε ολουσ μασ τα καλλιτερα στο δρομο για τιν ανατιζισι τισ απολαυσισ, τισ εξτασισ κε τισ ανομαλιασ.

Master_User
29-10-2007, 17:39
Ησ πήρασ μασ εδίδαξε, αυτοπροσωποσ. Οποιοσ τασ βραδιασ επερπατουσην χιστεσ κι πιτσιλιστασ εσυναντη σσ;

Master_User
29-10-2007, 17:47
Ο ενασ επουτσοσ εχυνε τον αλλον και και τα δυο μαζι τασ πρόσωποσ.
Kalitero tou mix ever ^^.

Rotting
29-10-2007, 18:44
Ο ενασ επουτσοσ εχυνε τον αλλον και και τα δυο μαζι τασ πρόσωποσ.
Kalitero tou mix ever ^^.
Εχισεσ λιγο παραεξο καβλιαρι μου!!!!
Το να πεοσ χινι τ αλλο κ τα διο το προσοπο!!! ειχα πει

Ο καλοσ ο χιστισ στιν παρτουζα φαινετε!!

N_acro
30-10-2007, 00:29
http://www.forums.gr/showpost.php?p=449377&postcount=5062
Αφτο το μινιμα ιταν για μενα το εναβσμα για μια κενουργια ζοι.Ο σαδα αν κε δεν τον κσερω εινε μεγαλος δασκαλος και τρανο δροσερο αγορι.Στα υπολιπα θα με μιισι ο Ριππερ στο μαθιμα του αρχικαμακιου-χιστι Στεφανου

Octopus Handjob
30-10-2007, 04:01
Σιναδελφι χιστεσ σιγνομι που δεν εδοσα το παρον ολεσ αφτεσ τισ μερεσ αλα με δεδομενο οτι στη σχολη εχουν γινει ολα μπουρδελο εχινα χορισ σταματιμο καταλαβενετε ποποπο πολι δουλια σιντροφι αλλα εμισ στο καθικον μασ

sada
30-10-2007, 11:16
N_acro ετσι μι σταματασ να χινισ ποτε....γινε ενασ ταπεινοσ σπερματολατρησ χωρισ να καταπιεζεσαι...
εγω αν δεν χισω μια φορα τιν ιμερα αρχιζω και ανισιχω!!!ατιμι ι ασθενια τησ καυλασ αγαπιτοι σινεμπουρδελιαριδες!!!

std04131
30-10-2007, 12:45
αδερφοι χιστεσ ζιτω ταπινα τιν βοιθια σασ.θελω να χινω και γω ασταματιτα αλλα μονο που σκεφτομαι τη σχολη ξεκαβλωνω.ινε σοβαρο;τι να κανω;δωστε μου τα φωτα σασ αδερφια...

Rotting
30-10-2007, 14:13
Καπιοι εδο μεσα δε σεβαστικαν τουσ κανονεσ του νιματοσ μασ! Πιστευο πρεπι να αναλαβουμε ολι μαζι τον ρολο του τιμορου χιστι τον ατακτων φορουμιτων και να επιβαλουμε τιν μεγαλιτερι ταπινοσι και παραλιλα αυστιρι τιμορια....οι προτεινες απο το μαγικο μασ ραβδι θα ποτισουν τιν στεριμενι πιγι του αχαριστου φορουμιτι και θα γευτει το μαγικο και γλικοπιοτο νεκταρ τον απανταχου καυλιαριδον!

Swordbrother
30-10-2007, 14:18
οντωσ καποιοι δεν εχισαν οποσ πρεπι και ι τιμορια θα ειναι ομαδικο χισιμο απο ολουσ τουσ διψασμενουσ για εκδικισι ξυλοκοπουσ που εγραψαν εδω μεσα
ο χανιμποτ ισοσ ξεφυγει γιατι εχει διξι οτι ειναι μεγαλοσ χιστισ με τιν τρομερι του ατακα πουτσα στομα αλλα ο γιομα δν ξερο
προλαβαινι παντοσ να το διορθοσει

The Gravedigger
30-10-2007, 15:08
δινο διορια 24 ορόν να διορθοσουν το ατοπιματα τουσ , αλιοσ θα ειναι ιπολογι στο δικαστιριο τισ μεταλαγμενησ ανομαλισ ηδονισ. Τιμορια σκλιρι τουσ περιμενι διχοσ ελεοσ. Μετανοιται διωτι το τσαικρι μασ θα αποκεφαλισι τον ψολοσαυρο σασ! Το νιμα τουτον ινε ιερο εδαφοσ για τουσ απανταχου χιστεσ και μιστεσ των ναον τισ καβλσ!Κιριτομεν ιερον πολεμο στουσ ασυμορφοτουσ

swoop
30-10-2007, 21:05
χιστεσ μιστεσ και απανταχου πιτσιλιστεσ αφιστε με να σινταχθο μαζι σασ και να χισω τουσ χυμουσ μου και εγο σ αυτο το θρεντ

ρισπεκτ σε σιντοπιτι και μεγα χιστι σαδα

Rotting
31-10-2007, 00:30
αδερφοι χιστεσ ζιτω ταπινα τιν βοιθια σασ.θελω να χινω και γω ασταματιτα αλλα μονο που σκεφτομαι τη σχολη ξεκαβλωνω.ινε σοβαρο;τι να κανω;δωστε μου τα φωτα σασ αδερφια...
Κανισ ενα τεραστιο λαθοσ καβλιαρι μου!! Το χισιμο πρεπι να ειναι προτι σου προτερεοτιτα! Αν δεν αδιαζισ το σπερμα σου δεν εχι νοιμα να ζεισ! Αστιν λιπον τιν σχολι στιν ακρι μεχρι να χισισ οσο αντεχισ κ μετα τιν ξαναπιανισ ανανεομενοσ !

std04131
31-10-2007, 00:35
Κανισ ενα τεραστιο λαθοσ καβλιαρι μου!! Το χισιμο πρεπι να ειναι προτι σου προτερεοτιτα! Αν δεν αδιαζισ το σπερμα σου δεν εχι νοιμα να ζεισ! Αστιν λιπον τιν σχολι στιν ακρι μεχρι να χισισ οσο αντεχισ κ μετα τιν ξαναπιανισ ανανεομενοσ !

σε ευχαριστω μεγαλε αδερφε χιστι.τορα μπορο να πορευθο με μεγαλιτερι καβλα και να αναζητισο τον δρομο των μεγαλων χισιων.ελπιζο καπια μερα να γινω ανταξιος σας...θα ξεκινισω τιν παλινδρομικι μου καριερα αμεσως!

Swordbrother
31-10-2007, 00:41
std καβλιαρι μου σου απαντισε ο χισταρχοσ ροτινγκ ολοσοστα αλλα πρεπι να σιμλιροσο οτι πρεπι να χινισ κ οχι να σε χινι!!!!!
ι μαγια του βλασταριου σου πεοκρουστι μου κε ι ορα του ξεφλοκιασματοσ δν σιγκρινετε με καμια ορα μαθιματοσ
χισια πολλα

Master_User
31-10-2007, 00:50

std04131
31-10-2007, 00:53
αγαπητε καβλιαρι αδερφε κατανοω απολιτα αυτο που λες.ηδη νιωθω πως το χυσι ειναι πρωτι μου προτερεοτητα...χορις αυτο δε ζω λεπτο...θα χινω σινεχια και οποσ ιπα πριν ελπιζο μια μερα να γινο ανταξιοσ των μεγαλων χιστων.σασ εφχαριστω χιστεσ αδερφια μου για την καθοδηγισι!

The Gravedigger
31-10-2007, 01:24
Ripper μονομαχε, ορκισμενε ιπποτι που αρεσκεσαι στν τιμορια μεταλλαγμενων πρνιδιον σε εφχαριστο για τουσ διθυραμβουσ καβλασ που μου αφιερωσεσ! να σαι καλα χιστι και αγαπημενε μου κλιτριδομαχε!Ο μονοφθαλμοσ μου δρκοντασ δακριζι απο τν οδυνι. (http://www.forums.gr/showpost.php?p=543116&postcount=74)

Ripper
31-10-2007, 13:46
δεν κανι τιποτα ω γκρειβ πορνιδιοχιστι!!!!!

Rotting
02-11-2007, 02:48
Σταματισατε να χινετε ολι εδο μεσα?? Μα ποσ γινετε? Το χισιμο ειναι τροποσ ζοισ!!! Ελατε ολι να χισουμε, να χισουμεεε, να χισουμεε ολι μαζι, οοολι μαζι...!

ChristosG
02-11-2007, 02:48
γιατί "σ" και οχι "ς" ?

Rotting
02-11-2007, 02:50
γιατί "σ" και οχι "ς" ?
Ετσι μασ διδαξε ο μεγαλοσ χιστισ πορνοδιδασκαλοσ Πιτσιλιστισ κ εχουμε χρεοσ να κρατισουμε τιν παραδοσι, οποσ κραταμε κ το αροστιμενο μασ κονταρι παντα ορθιο κ ακονισμενο! Ελπιζο να σε καλιψα καυλιαρετζο!

ChristosG
02-11-2007, 02:56
καυλιαρετζο? <-- ιταλικό επώνυμο??? :d

Octopus Handjob
02-11-2007, 10:28
σε παρακαλο χριστο τζι φροντισε να ακολουθισ τουσ καβλιαρικουσ κανονεσ μασ αλλιοσ θα τιμορηθισ οποσ μονο ο μεγασ αρχιχιστισ γκρειβντιγγερ γνοριζι. προειδοποιηθηκεσ.

The Gravedigger
02-11-2007, 18:26
οποιος αψηφα τουσ νομουσ τισ απαραβατεσ διδαχεσ τισ ηδονισ θα τιμοριται!
Ακονιζο το λαμπρο τσκρι μου ,θα πεσι στα πρνοδιαστροφικα κεφαλια τησ σκυλασ σασ. πλισιαζι ο αρμαγεδδον!Ιμαστε το προπυργιο τισ καβλασ σε τουτον τον ιστοχορο. Αμολιστε τισ βαλιστρεσ του υγρου σασ πυρ και στοχεφστε τισ ατιθασεσ αμαζονεσ.

ChristosG
02-11-2007, 19:30
You have received an infraction at Forums.gr
Dear ChristosG,

You have received an infraction at Forums.gr.

http://www.forums.gr/showthread.php?p=544331

Reason: Inappropriate Language
-------
δροσερο μεταλλαγμενο αγορι θα τιμοριθεισ για τουτιν ασεβεια!συμορφοσου τιτανοκαβλιαρι!
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

All the best,
Forums.gr

Post Date Expires Points Reason Posted By
μιστεσ τισ ηδονισ- Ωδη... 02-11-2007 17:29 12-11-2007 17:29 1 Inappropriate Language The Gravedigger

Έλεοσ πιά :sleep:

Swordbrother
02-11-2007, 20:37
Έλεοσ πιά :sleep:

κι ομοσ καβλιαρι μου σινεχιζεισ να ισε λατρισ τισ μεταλλαγμενισ ιδονισ
βαζισ ακομα τονουσ και εμοτικονσ
ι θα χισισ οποσ πρεπι ι αλλιοσ θα δεχθισ μεγαλιτερι τιμορια ι οποια αυτι τι φορα θα ινε μαζικι

να ιποθεσο δν σου εμινε αλλο σπερμα καβλιαρι μαστερ υσερ με το υπολο καβλοτικο ιφοσ που ετοιμαζεσε να χτιπισισ εκι που κανισ δν το περιμενι

να αναφερο και αλλουσ διο μεγαλουσ καβλιαριδεσ τουσ οποουσ αναμενουμε λιαν σιντομοσ kingspiro και gavrako

γκρειβντιγκερ ανεκαθεν το ιξερα οτι ισε τιμοροσ των μεταλλαγμενον δροσερον αγοριον και παλι καλα δεν με διεψευσεσ ω μεγα χιστι

understracker
02-11-2007, 22:23
Ατσα! Ο πιτσιλιστισ μαλαξε εκι που πιτσιλισε κ εγινε στικισ!

kingspiro
03-11-2007, 18:08
DDOoS αραν το σαιτ και φιμοσαν τον δασκαλο πιτσιλιστι..να πνιγουν στιν στο υγρο πυρ τισ ιδονισ

Octopus Handjob
06-11-2007, 03:10
χινοοοοοοοοοοοοοοοο

swoop
06-11-2007, 11:54
που ινε οι μιστεσ μονο ο νοβεμπερ ρειν εχισε
χινοοοοοο και εγο

Kertran
09-11-2007, 07:00
πρεπι να κανονιστι η 2η πρνοφορουμικι! μαζικι τιμορια!

οχι δεν ινε δινατον....τοσεσ μερεσ δεν ενιμερωσε κανισ τον ταπινο μιστι χιστι και πιτσιλιστι δροσερον αμολιντον παρθενον.......τασω εαυτον στιν μιστικι υπιρεσια τις ιερισ φλογασ τις ηδονισ, στο κινιγι τον μιστικον τις παλινδρομικισ αδερφοτιτοσ.......

κανονιστε πορνοφορουμικι σιντομοσ....πρεπι να σιστι-χισουμε τα ιερα μασ κονταρια και να τιμορισουμε ατακτεσ αθηνεεσ κορασιδεσ......

TheRapper
09-11-2007, 12:53
και εγω μαζι να τιμησουμε το γεγονος...

μονο η προβοσκιδα δεν του λειπει του κυριου απο την φωτο ...

ps..το τι εχει παραπεμπει σε γνωστη ασθενεια για αυτον που δεν ξερει...(!!)

Kertran
10-11-2007, 16:57
και εγω μαζι να τιμησουμε το γεγονος...

μονο η προβοσκιδα δεν του λειπει του κυριου απο την φωτο ...

ps..το τι εχει παραπεμπει σε γνωστη ασθενεια για αυτον που δεν ξερει...(!!)

Γριγορι ατακτε τιμορε παρθενον δεσποσινον κανε εντιτ στο ποστ σου γριγορα. Ιπαμε τα ποστσ εδο εχουν σιγκεκριμενι μορφι. Αν ινε ποτε δινατον εσι ενασ προτομαστορασ τισ παλινδρομικισ ιδονισ να μιν σιμορφονεσε με τουσ αρχεγονουσ κανονεσ. Θα επελθι τιμορια.

TheRapper
10-11-2007, 21:14
ωδες στον ...πεοκρατη και αρχιδαμο...

Swordbrother
13-11-2007, 18:53
οχι δεν ινε δινατον....τοσεσ μερεσ δεν ενιμερωσε κανισ τον ταπινο μιστι χιστι και πιτσιλιστι δροσερον αμολιντον παρθενον.......τασω εαυτον στιν μιστικι υπιρεσια τις ιερισ φλογασ τις ηδονισ, στο κινιγι τον μιστικον τις παλινδρομικισ αδερφοτιτοσ.......

κανονιστε πορνοφορουμικι σιντομοσ....πρεπι να σιστι-χισουμε τα ιερα μασ κονταρια και να τιμορισουμε ατακτεσ αθηνεεσ κορασιδεσ......

κερταν μεγαλε κλιτοριδομαχε κ ατλαντα τισ καβλασ τον απανταχου καβλιαριδον θελο απλα να σου υποβαλο τα σεβι μου και να σε καλοσορισο στον κικλο τον καβλομενον ιπποτον

ινε τιμιτικο τετια μελι να περνουν μεροσ στο κινιγι πορνομαγισον
καλοσορισεσ και καλα πιτσιλισματα

TheRapper
14-11-2007, 13:06
ωδη στην συνουσια ...

"εστι ουν συνουσια μιμισης πραξεως σπουδαιας και τελείας
μεγεθος εχουσης, επρησμενα πεη χωρις παυσιν εις των αιδοιων εν
τοις κινησεις εισερχομενα, δρωντων καιου δι απαγγελιας, δι εκφορμισεως και φοβου περαινουσα την των κορασιδων παρθενία στερησην"

:D :D

:wavey:

Master_User
14-11-2007, 15:30
τι χιστισ που νε ο ραπερ θεε μου. :baby:

Master_User
14-11-2007, 15:47
Διαφορα χυσιματα απο μεγαλουσ πιτσιλιστεσ

χιστισ μη υπερβαινειν, τουτ εστι μη πλεονεκτειν

μη τπ πεωσ τη μαχαιρα σκαλευειν, οπερ ην μη τον ανοιδουντα και οργιζομενον καβλασ εκσ τεθηγμενοισ

στεφανον τε μη εχισασ, τουτ εστι τουσ νομους μη λυμαινεσθαι

μη ηδονισ καρδιαν εσθιειν , οιον μη λυπειν εαυτον ανιαισ

μηδ επι ηδονισ καθεζεσθαι, οιον μη αργον ζην

μηδ κλιτοριδα επιστρεφεσθαι, μη εχεσθαι του βιου τουτου αποθνησκοντα

τασ τε λεωφορους μη εχιστε, δι ου ταις των πολλων χισια επεσθαι γνωμαισ εκωλυεν, τασ δε των πορνολογιων καί εκσπερματομενων μεταθειν

μηδε χελιδονας κλιτοριδεσ εν οικια σασ, τουτ εστι λαλους πιτσιλιστεσ και περι γλωτταν ακρατεις μη το ποιεισθαι

θεων τα πεοι δακτυλιοις και σακουλεσ μη φορειν, τουτ εστι την περι θεων δοξαν και λογον μη πορνοδιαστροφικοσ μηδε φανερον εχινη

understracker
14-11-2007, 16:06
ωδη στην συνουσια ...

"εστι ουν συνουσια μιμισης πραξεως σπουδαιας και τελείας
μεγεθος εχουσης, επρησμενα πεη χωρις παυσιν εις των αιδοιων εν
τοις κινησεις, δρωντων καιου δι απαγγελιας, δι εκφορμισεως και φοβου
περαινουσα την των κορασιδων παρθενία στερησην"

:D :D

:wavey:

βγαλε το τονισκο κ τα εμοτικον ο υπερμετρε χισοπιτσιλιστι γιατι θα σε τιμορισι ι ραβδοσ του θεου πιτσιλιστι

TheRapper
14-11-2007, 16:11
αι μικραι αλλαγαι επηλθεντο εις συνουσιακον ορισμον.... μικρε και αθωε πριγκηπα εκ των ανωθεν

εξ ' υμων αλλαγων αποδεκτες εστι ευχαριστον....

:p :D

Rotting
21-11-2007, 17:51
Αγαπιτι χιστεσ!
Με μεγαλι λιπι και σιμφονα με επιβεβεομενεσ μπουρδελοπλιροφοριεσ, σασ ανακινονο οτι ο μεγαλοσ μασ αρχιγοσ, ο χιστισ μιστισ μπικτισ πιτσιλιστισ, κατεταγι στα ελινικα στρατα! Μπορι πλεον να μι μαχετε τισ ατακτεσ κορασιδεσ τον μπουρδελοσπιτον, ιμαστε ομοσ ολι αισιοδοξι οτι πλεον μπορι να δαμαζι με το μαγικο του ραβδι ολουσ τουσ ξεβρακοκεφαλουσ λοχαγουσ στα ακριτικα φυλακια τισ ιδονισ! Σασ καλο ολουσ τορα να αναπλιροσουμε το κενο σπερματοσ που αφισε πισο του ενασ τοσο μεγαλοσ χιστισ! Για τιν πατριδα !

Ripper
28-11-2007, 01:21
Τιμι στον χιστι πιτσιλιστι ο οποιοσ με το που μπικε στο στρατο προάχθικε με το βαθμο του μεγιστου καβλαρχι.....

Φιμες λένε πως τριγιρνα στο στρατοπεδο τιμοροντασ με το σπερματοπολιβολο του ατιθασουσ φανταρουσ λογο ελλιπσεοσ ατακτον πορνιδιον.......

Kertran
28-11-2007, 06:24
τιμιμενοσ καβλαρχισ, παρασιμοφοριμενοσ στον πολεμο τισ ιδονισ, μεταδιδι πλεον τισ πολιτιμεσ γνοσις του στα ελλινικα στρατεφματα, θα φερι μαζι του νεεσ γενιεσ πιτσιλιστον, ορδεσ τιμορον με αστιρευτι καβλα ετιμεσ να φερουν τιν ταξι και τιν ασφαλια στισ ιγρεσ και γεματεσ ιδονι κλιτοριδεσ ατακτον πορνιδιον. εμπροσ στα χναρια του μεγαλου αρχιγου. εμισ ι μαθιτεσ σου, σου ιποσχομαστε οτι θα κρατισουμε ψιλα το κονταρι και ασβεστι τιν φλογα τισ παλινδρομικισ ιδονισ οστε να μπορισ να εσθανεσε περιφανοσ για τα πιτσιλισματα μασ.

χερε μεγα καβλαρχι.

TheRapper
31-12-2007, 16:07
μιστες και χιστες η εν λογω ιστιακον συνδιασκεψις σελιδος πλεει τα λοισθια ...αρχηγε μεγα πιτσιλιστι ...περηφανε καβλαρχη των Ε.Σ. (ελληνικα στρατά), τιμημενε νεανια ου φεροντος ..συκωτι (κερτραν) ... ανανεοσατε το εν λογω ιστιακον συνδιασκεψις σελιδος με νεωτερες σκεψεις και πεπραγμενα ...

και τι η σελις πλεει τα λοισθια μαγικα ραβδια ημων σταση ορθη φεροντο κορασιδας παρθενια στερησιν ...

χερε μεγα καβλαρχι προσκυνησον ...

χαχαχαχα

Rotting
31-12-2007, 21:20
θα ιθελα να εκφρασο μια φλεγον και πιπερατι ευχι...!!!
με το νεο ετος περισοτερες πορνες και πολλυ πιτσιλισμα!!!
να μα στε ολοι καλα!!!χρονια πολα ευτιχισμενο το νεο ετος!!!
σε καλο να μασ μπι!μπουαχαχαχαχα!!!

Kertran
31-12-2007, 21:51
θα ιθελα να εκφρασο μια φλεγον και πιπερατι ευχι...!!!
με το νεο ετος περισοτερες πορνες και πολλυ πιτσιλισμα!!!
να μα στε ολοι καλα!!!χρονια πολα ευτιχισμενο το νεο ετος!!!
σε καλο να μασ μπι!μπουαχαχαχαχα!!!

χαρουμενα πιτσιλισματα αδερφια ιθε ο μεγασ μαγιστροσ τισ ιδονισ να φερνι στο δρομο μασ αβουλεσ τροφαντεσ πορνεσ προσ σοδομισμον :wavey:

TheRapper
31-12-2007, 22:46
χαχαχαχαχχαχαχαχαα. μποαοαοχαχαχαχ

The_Big_Brother
01-01-2008, 19:03
πητσιλισμένο το νέο ετοσ αδερφοια

Swordbrother
01-01-2008, 22:07
χρονια πολλα σε ολουσ τουσ τιτανοκαβλιαριδεσ ετουτου εδο του κοσμου
ιγια εφτιχια και κιριοσ πολλεσ ατακτες κορασιδεσ
να μαστε ολι καλα και να χινουμε σινεχοσ

καβλομενο το νεο ετοσ

The Gravedigger
16-01-2008, 17:23
τιμοριτε ατακτα κολασμενα πρνιδια! Μη διχνεται ελεοσ, πυρπολησται με το υγρο καφτο σασ πυρ! Εχει πλιμιρισει ο τοποσ με ατιθασεσ αδαμαστεσ αμαζονεσ!

Ripper
22-01-2008, 13:22
τι χιστισ θεε μου!

Ο αδισοπιτε τιμορε ατακτον πορνιδιον, μεγα καβλαρχι και ιπποτι τισ ιδονισ, τρισμεγιστε στρατιγε του σπερματοβολικου και διικιτι του σμινους τον ιπταμενον καβλιον, φροντισε να καβλοβολισ καθε ατακτη κορασιδα που βρισκετε στο σπερματοστρομενο δρομο σου, στο ονομα τισ μαμασ πατριδασ!

Εμεισ οι αξιοι σινεχιστεσ σου και υποκαβλιαριδεσ τησ μοναδασ τησ καβλασ σινεχιζουμε να χινουμε το δρομο που μασ εδιξεσ και σε χερετουμε μεγα αστροναφτι τισ ιδονισ!!!!!!!

elefandas
04-02-2008, 17:40
Ποιός είναι αυτός ο "πιτσιλιστής" ; Πηγαίνει και πληρώνει...όταν θα κολήσει κανα παράσημο τότε να τον δώ τι θα λέει.

Rotting
05-02-2008, 01:30
Ποιός είναι αυτός ο "πιτσιλιστής" ; Πηγαίνει και πληρώνει...όταν θα κολήσει κανα παράσημο τότε να τον δώ τι θα λέει.
H σιγουρι αροστια που μπορι να εχι ενασ τετιοσ χιστισ ειναι ι αροστια τις καυλασ! Απο κι κ περα ολεσ οι ιπολιπεσ ειναι λιγοτερο ανισιχιτικεσ!

Με τιν ευκερια να ενιμεροσο, οτι ο μεγας πιτσι βρισκετε σε πιτσιλοαδεια. δεν ειναι μια απλι αδεια ...
ειναι αδεια μπουρδελοτσαρκοβιου-πιτσιλοαδεια ι οποια εγκρινετε απο το εροτοδικιο και απο κανεναν αλον..εφοσον το εροτοδικιο εξετασε και εκρινε τον ασθενι αροστο απο γκαυλα ,εγκκρινε τιν πιτσιλιαρα πορνοαδεια !!!

για τον πιτσι ι αθινα τιν νιχτα μεταμορφονετε σε μια κακοβουλι λενεα ιδρα, με τοσα κεφαλια οσο και οι επιλογες ιδονις!...ι αναζιτισι τις ιδονις στα απογευμενα στεκια ,ι εξαρσι τισ μεταλαγμενις ιδονις στους εροτικουσ παραδρομουσ ,οι ατακτοι ,εροτικοι και προστιχοι τσατσοι,τα εκφιλα πορνιδια ,που ψαχνουν για μερικα λεπτα ιδονις ,χιμενα στους πιο βρομικους δρομουσ,και αλλα πολλά θα αναταραξουν το φιλιδονο κορμι του πιτσι μετα απο τοσο καιρο αποχισ και γκαυλας, οποσ διλονι χαρακτιριστικα...

Swordbrother
06-02-2008, 15:53

ο πιτσιλιστισ ινε ο πνευματικοσ μασ ιγετισ και μασ δισασκι ολα τα πορνομιστικα για τον δυσκολο δρομο τισ ανελειτισ τιμοριασ ατακτον πορνιδιον

παρασιμα εχει κε πολλα μαλιστα
για το λογο αυτο πιγε και στρατο για ν απαρι τι θεσι του πορνοστρατιγου

αν θεσ μινε μαζι μασ να χισισ τιροντασ τουσ κανονεσ του χισοθρεντ αλλιοσ ατακτε τζαμπο θα τιμοριθισ για τιν ελεφαντιασι που θα μασ προκαλεσισ

Rotting
07-02-2008, 02:49
Και εδο το απολιτο πεχνιδι για καθε χιστι!

http://viral.lycos.co.uk/games/condomgame.html

Μεσα στα καποτιδια παντα!

Anna maria
07-02-2008, 03:53
χα! χα! χα! έχει πολύ γέλιο!!!!

Anna maria
07-02-2008, 04:23
πάντως δυο φίλες μου είναι διαθέσιμες αν ψάχνεστε! παραθέτω photo...
http://www.forums.gr/attachment.php?attachmentid=23326&stc=1&d=1202347382
Dimitra - Alexia.JPG

trooper7
07-02-2008, 04:56
Dimitra - Alexia.JPG

εαν ειναι ατακτεσ κορασιδεσ ειναι ευπροσδεκτεσ για πιτσιλισμα απο τουσ λατρεσ τησ αρχεγονησ αφτησ ηδονησ

Anna maria
07-02-2008, 04:57
πάντως κορίτσια για σπίτι δεν είναι (κακά τα ψέμματα...)...

trooper7
07-02-2008, 05:02

αρα για να τισ εχεισ φιλεσ κι εσυ εισαι κακο κοριτσι κι οχι για σπιτι
θα τιμωρηθεισ λιαν συντομωσ

edit:i aleksia wraio roloi foraei pantws:D :D :p

Anna maria
07-02-2008, 05:10

(είμαστε όλες μαζί μοντέλα της MED) Αχ... ναι... πες μου τι θα μου κάνεις :D :D :D

Swordbrother
07-02-2008, 08:25

τι διλαδι θα πρεπι να τρεχουμε στα ξενοδοχια?
ποσο παι ι ωρα παρεμπιπτοντοσ?

lilly
07-02-2008, 15:13

ναι λες και εκατσες και κοιταξες μονο το ρολοι...
Το πολυ πιτσιλισμα φιλε μου σε χαλασε...:p

(είμαστε όλες μαζί μοντέλα της MED) Αχ... ναι... πες μου τι θα μου κάνεις :D :D :D

χμμμ... καποιος να αναρτισει το Χ ακαταλληλο για ανηλικους...:p :D :D

Anna maria
07-02-2008, 15:19
χμμμ... καποιος να αναρτισει το Χ ακαταλληλο για ανηλικους...:p :D :D

ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! Μην ανυσηχεις lilly μου με τη χαρά θα με αφήσει :D :D :D

The Gravedigger
07-02-2008, 15:32
Dimitra - Alexia.JPG

ξεβρακωκεφαλεσ νεραιδεσ τισ στιθοφορασ ηδονισ οι φιλεσ σου.
Να ξερισ ομωσ οτι το νημα τουτον ειναι φοροσ τιμισ και ωδη στον μοναχικο καουμπου που λυμαινεται στουσ σκοτεινουσ δρομουσ τησ αγριασ στισισ.

οποιοσ δεν σεβεται τον υψιστο πρνορεπορτερ, και τουσ ασθενισ τισ αχαλινοτησ νοσου θα τιμοριτε στο εροτοδικιο.Οποιοσ αμφισβητει το μεγαλειο αυτουνου του υπερτατου χιστι και μιστι θα διαγραφεται το ποστ του χωρισ προειδοποιησι.

Παραθετο τη τελευταια του πρνοεπισκοπηση τουτη τη στιγμη.Τα λογια του ιερα ,χυνουν το φωσ στα σκοτινα μιαλα τον απιστον και τιφλονουν με το υγρο πυρ τις ατιθασεσ αμαζονεσ.

καλιμερα σε ολους τουσ σινεμπουρδελιαριδες!
μετα απο καιρο ειχα τιν τιμι να πορνορεπορταρο με τουσ φιλτατους σιναγονιστες gangsta και gomenio ,στα εροτικα ιατρια τις αχαλινοτισ νοσου ,στιν πουτανομανα φιλις!!!
τα μπουρδελοσοκακια τις φιλις αρχισαν να φλεγονται μανιοδος στο βομο τισ ιδονις αφου ο μεγαλος πλεον ρεπορτερ gangstaxz εσκασε μιτι στους αμαρτολους δρομους και πεζοδρομουσ τις φιλις!στιν παρεα μας ομος και ο πατερ γκομενιος παντοτινοσ σκλαβος και προφιτις τισ ιδονις!ενασ μοισις του εροτα!ενασ ιεροφαντις τον ιεροδουλον μιστιριον!ναι αυτοσ ειναι ο μεσιας τισ αγαπις!
φιλις 67 ...ραμονα, ρουμανικις προελευσις πορνιδιο...!
το πορνιδιο αναστατοσε τα εγεφαλικα μου κιταρα με τιν εροτικι τις αυλα,και χορις δευτερι σκεψι το λαγνο χαρτονομισμα εφιγε απο τα χερια μου!
μια αφροδιτι του εροτα!ακρος ενδιαφεροουσα στον εμφανισιακο τομεα,με καυλιαριδες ασπρες μποτουλες!κορμι θανατιφορο!στα μειον η μικρι τις βιζουμπα!
στιν αρχι τις εροτοπραξις στα ορθεια αρχιζα να τιν φιλαο στα βελουδινα μπουτακια τις και στον απαλουλι λαιμουδακο τισ...εν ολιγισ με ξαπλονει στο κρεβατι ,ξεγιμνονο τον αιματιρο απο φλοκια πεοντα μου και μου βαζει το καποτιδιο στο διχασμενο και σκλριρο ραβδι μου οπου αρχειζει ενα σιμπαθιτικο τσιμπουκλοβερ!
αφου ιμουν τοσο ερεθισμενος λοιπον τιν διαταγο να σκαρφαλοσει πανο του..ι οποια χορισ δεσμευσεις καβαλαει αμεσοσ τον αγριο ταυρο και αρχειζει ενα γλικο ροντεο εροτα και παθουσ...κουναγε το κορμακι τισ τοσο γλικα που νομιζες ποσ ειναι ενα ονειρο!
ι δευτερι στασι ιταν με θεα τιν ομορφι και ζουμερι κολαρα τις...σκετι φοτια!σιμετοχι αρκετα καλι!
τριτι στασι ιεραποστολικο με τισ μποτουλες τισ να ακουμπανε στο καυτο μου στιθος....ιταν ι αποκοριφοσι οπου δεν αντεξα και ι βρισι εσπασε και ξερασε ολο τον προτεινουχο ζομο που αναζιτουσε ι ατακτι αμαζονα!
αξιζει ενα πιτσιλισμα σιναγονιστες!
ανεπιφιλακτα!ειναι μια καλι προτασι στιν μπουρδελομανα φιλις!!!!
καλα πιτσιλισματα σε ολους τουσ χιστες!!!

Kertran
07-02-2008, 15:58
ιποβαλο ταπινα τα σεβι μου στους τιτανομεγιστουσ καβλαρχεσ τισ ιδονισ.

ι φιλι αναμαρια θα πρεπι να εχι ελιψι κολπικισ και προκτικισ ιδονισ αν σιναναστρεφετε με τουσ μοντελουσ του λινκ τισ υπογραφισ τισ καθοσ αφτι σιγουρα ινε λατρισ τισ μικροσκοπικισ ιδονισ. ι χρισι προσθετον για τονισμο του ανιπαρκτου πεουσ ινε πασιφανισ. μιν στεναχοριεσε ανα μαρια. μπορουμε να σε αναλαβουμε εσενα και τισ φιλεσ σου και να σασ μαθουμε τα μιστικα τισ κλιτοριδικισ βιβλου και τον κολπικον προτοκολον τιν νεασ στασισ πραγματον.
οταν ισε ετιμι ενιμεροσε για να ετιμαστι το τελετουργικο. lilly αν θεσ μπορισ κι εσι να παρεβρεθισ για να μιιθισ αρχικα στον κοσμο τισ οπτικισ ιδονισ.

kid X
07-02-2008, 16:04

ι φιλι αναμαρια θα πρεπι να εχι ελιψι κολπικισ και προκτικισ ιδονισ αν σιναναστρεφετε με τουσ μοντελουσ του λινκ τισ υπογραφισ τισ καθοσ αφτι σιγουρα ινε λατρισ τισ μικροσκοπικισ ιδονισ. ι χρισι προσθετον για τονισμο του ανιπαρκτου πεουσ ινε πασιφανισ. μιν στεναχοριεσε ανα μαρια. μπορουμε να σε αναλαβουμε εσενα και τισ φιλεσ σου και να σασ μαθουμε τα μιστικα τισ κλιτοριδικισ βιβλου και τον κολπικον προτοκολον τιν νεασ στασισ πραγματον.
οταν ισε ετιμι ενιμεροσε για να ετιμαστι το τελετουργικο. lilly αν θεσ μπορισ κι εσι να παρεβρεθισ για να μιιθισ αρχικα στον κοσμο τισ οπτικισ ιδονισ.

ισε απιστεφτοσ πιτσιλιστισ! θα πισκεφτο τις ιπογραφαισ λιαν σιντωμοσ!

lilly
08-02-2008, 00:11

Με τιμαει η προσκληση σου αλλα δεν μπορω παρα να την αρνηθω... Δεν ειμαι αρκετα καλη για να περασω κι εγω σε ενα τοσο σπουδαιο τελετουργικο... Καλοι μου χυστες, μυιστε στον κόσμο σας αρχικως την νεοφερτη αννα μαρια και ισως καποια στιγμη καταφερω να φανω ανταξια σας!...Και παλι σας ευχαριστω για την τιμη που μου κανατε!...:-) :wavey:

Rotting
08-02-2008, 20:29
Με τιμαει η προσκληση σου αλλα δεν μπορω παρα να την αρνηθω... Δεν ειμαι αρκετα καλη για να περασω κι εγω σε ενα τοσο σπουδαιο τελετουργικο... Καλοι μου χυστες, μυιστε στον κόσμο σας αρχικως την νεοφερτη αννα μαρια και ισως καποια στιγμη καταφερω να φανω ανταξια σας!...Και παλι σας ευχαριστω για την τιμη που μου κανατε!...:-) :wavey:
μιν εισαι τοσο απαισιοδοξι ατιθασι λιλυ! Οι δεξαμενεσ σπερματοσ φτανουν κ περισεβουν για ολεσ! Κ για αυτεσ που δεν εχουν δαμαστι ακομα πολι καλα θα δοθι μια ιδικι προτερεοτιτα μιισισ! Προλαβενισ να επιβιβαστισ στο τρενο τισ καβλασ οσο ειναι ακομα καιροσ!! Δεξου τον προτεινουχο ζομο που θα σου το χαρισι τιν πραγματικι σοτιρια!

Rotting
18-02-2008, 10:59
Αγαπιτι καβλιαριδεσ κ ατακτεσ αμαζονεσ!
Ο ουρανοσ εχισε για τα καλα αυτι τι φορα! Δν μπορουσε να σιγκρατισι τιν καυλα του!

Ωσ μιστισ τισ πολικισ ιδονισ, καυλοσα κ ιθελα να δοσο μαθιμα με τα χιονι..αλλα το κοκινοσπιτο του Di στιν πανεπιστιμιουπολι παρεμινε κλιστο! Σασ μεταφερο ποσ ιταν το μετοπο τισ καυλασ στισ 8 το προι οπου οποσ φενετε πλιθος μεταλαγμενον ντιιτον ιχε ιδι φτασι για τιν προινι εξπερματοσι!

lilly
18-02-2008, 11:52
Ο ουρανοσ εχισε για τα καλα αυτι τι φορα! Δν μπορουσε να σιγκρατισι τιν καυλα του!

Ωσ μιστισ τισ πολικισ ιδονισ, καυλοσα κ ιθελα να δοσο μαθιμα με τα χιονι..αλλα το κοκινοσπιτο του Di στιν πανεπιστιμιουπολι παρεμινε κλιστο! Σασ μεταφερο ποσ ιταν το μετοπο τισ καυλασ στισ 8 το προι οπου οποσ φενετε πλιθος μεταλαγμενον ντιιτον ιχε ιδι φτασι για τιν προινι εξπερματοσι!

χα χα χα! Δεν εισαι καλα εσυ! :D :D Ωραια φωτο!

Roxalas
18-02-2008, 14:33

πω ρε και γαμω τις φωτο:p

Vazelosss
18-02-2008, 16:31
χαχααχα καβλομενι σιντροφι διτε εδο. οι καβλιαριδεσ οπαδι τυ παναθιναικου σασ καλοθν να ενοσουμε ολιιιι μαζι τι καβλα κε το σεπρμα να ρεει αφθονο. κε να ικανοπιιτε οπια αμαζονα θελι χορισ να μασ χοριζι τιποτα πλεον. περιμενο απο ολοθσ να ακολουθισουν το καλο παραδιγμα κε να προτρεπσουν για παρομιεσ ενεργιεσ

http://img164.imageshack.us/img164/9789/pitsilistesfh8.th.jpg (http://img164.imageshack.us/my.php?image=pitsilistesfh8.jpg)

Swordbrother
18-02-2008, 16:34
μπουαχαχαα
ομοσ οι βαζελοι ινε δροσερα αγορια που πιτσιλανε ο ενασ τον αλλον
εμισ 8ελουμε να πιτσιλαμε αμαζονες καιμονο δεν μασ ενδιαφερι ι ομοφιλοφιλιλι σασ ετερια

//παντοσ πρεπι να παραδεχτο οτι εχισεσ καλα για προταρισ ευγε

dartakan
29-02-2008, 19:35
Βλέπω ΚΑΙ εδω εκανε "σχολη" ο (στρατευσιμος??) pitsi!!! πρεπει να βγει ενας ορθογραφικοε ελεγχος να τα γραφεις κανονικά να τα γραφει pitsiκα!! Τελικα εχει γραψει στο φορουμ ο pitsi (εστω και με αλλο username) ή αναφερεστε στο ακατανομαστο σαιτ που ως παντρεμενος και σεβομενος την θέση μου στην κενωνία (βασικα ως παντρεμενος-δεν εχω καμια σοβαρη θέση στην κοινωνία) θα αρνηθω οτι εστω και κατα google επισκεφτηκα !!!

ΥΓ επειδη βαριεμαι να το "ανορθογραφησω" οπου ο βαλτε ω και οπου η βαλτε υ

Swordbrother
05-03-2008, 20:11
Βλέπω ΚΑΙ εδω εκανε "σχολη" ο (στρατευσιμος??) pitsi!!! πρεπει να βγει ενας ορθογραφικοε ελεγχος να τα γραφεις κανονικά να τα γραφει pitsiκα!! Τελικα εχει γραψει στο φορουμ ο pitsi (εστω και με αλλο username) ή αναφερεστε στο ακατανομαστο σαιτ που ως παντρεμενος και σεβομενος την θέση μου στην κενωνία (βασικα ως παντρεμενος-δεν εχω καμια σοβαρη θέση στην κοινωνία) θα αρνηθω οτι εστω και κατα google επισκεφτηκα !!!

ΥΓ επειδη βαριεμαι να το "ανορθογραφησω" οπου ο βαλτε ω και οπου η βαλτε υ

χαχαχα
καβλιαρι μου προτο σου ποστ κε εχισεσ εδο μεσα ενο ξερισ αρκετα και για το πορνοπλιροφορισισ σαιτ και γιατο μεγιστο διδαξα πιτσιλιστι
ασε τισ νροπεσ και παραδεξου οτι ουτε καν παντρεμενοσ ισε αλλα πανο απολα καβλομενοσ κε σου αρεσι να χινισ σινεχοσ
τι γοογλε και πρασειν αλογα μπουκμαρκ το εχισ το σαιτ

Octopus Handjob
05-03-2008, 21:24
Προχθεσ στο πι σι λαμπ ο χριστισ και μεγασ χιστισ σολιντουσ αρχισε να τραγουδα τον υμνο μασ δυνατα για να τον ακουσουν ολι. Εβγε μεγα χιστι και πιτσιλιστι σολιντουσ. εβγε.

Gravity
06-03-2008, 04:12
Παντα ονιρευομουν το κοσμο πνιγμενο στα χισια οστε να ξαναγενηθι απο τα ζουμια πιο καβλιαρισ πιο δυνατοσ. Ω μεγιστοι χιστεσ να σασ συνοδευσο στο εκπληρομα τησ προφιτιασ και στην πορια σασ σε αυτη την εροτικι επανασταση?

ι δινατοτητεσ μου στην ιπιρεσια σασ.. Ταπινα γραβιτι...

polinaki
21-04-2008, 15:48
συγνωμη, ποιος ειναι ο πιστιλιστις βρε αγορια?

dj Skoplus
21-04-2008, 17:00

μολισ διεπρακσεσ μεγα λαθοσ...δεν τα ρωταμε αθτα..ντροπι...

polinaki
21-04-2008, 17:02
μολισ διεπρακσεσ μεγα λαθοσ...δεν τα ρωταμε αθτα..ντροπι...

e steile pm na mou ksigiseis...timafinis na robizo?........

dj Skoplus
21-04-2008, 17:06
e steile pm na mou ksigiseis...timafinis na robizo?........

πρωτον ιμε πολυ ντροπαλοσ για να μιλισε με πριβε μηνιμα και δευτερον μπορεισ να ανατρεκσεισ στισ πρωτεσ σελιδεσ και να παρεισ καποιεσ απαντησεισ.

polinaki
21-04-2008, 17:12
katalava ... malakas...

dj Skoplus
21-04-2008, 17:14
katalava ... malakas...

τι λε βρε παιδακι μοθ?

μπραβο μπραβο

στειλε εσυ πριβε και τηα τα βροθμε

Kertran
21-04-2008, 17:14

καλοσ ιρθεσ στιν παρεα μασ μικρι διψασμενι για μαγικο ζομον αμαζονα, για τον πιτσιλιστι πολα εχουν ακουστι, δεν τον εχι δι ποτε κανισ, αρεα κε που εμφανιζετε οσ διατον αστιρ κε μασ μεταδιδι τιν σοφιαν του και τιν εμπιριαν του με σκοπο και στοχο τιν εξερεβνισιν τισ σαρκικισ ιδονισ. εμισ οσ γνισια τεκνα του κε με αρχιγο και μπροσταρι τον μεγιστον αρχιπιτσιλιστι και καβλαρχι τισ αεροψολιασ Gravedigger αποφασισαμεν το ανιγμα του νιματοσ τουτου οσ φορον τιμισ προσ τον πιτσιλιστι, δια ανταλαγι εμπιριον πιτσιλισματοσ και οργανοσι και διαχιρισι σιναντισεον σαρκικισ απολαφσισ στισ οπιεσ φισικα κε ισε καλοδεχουμενι να προσελθισ ατακτι κορασιδα, να προσελθισ για να εξαγνιστισ στο βομο τισ ομαδικισ ιδονισ βαπτισμενι στο ιγρο πιρ που θα εκτοξεβουν στο γιμνο κορμι σου τα καλογυαλισμενα κονταρια τον τιμορον πιτσιλιστον

//
katalava ... malakas...

ανακαλεσε τιν διλοσιν σου αφτιν ι αλιοσ θα αναγκαστουμε να σε τιμορισουμε παραδιγματικοσ

polinaki
21-04-2008, 17:17
xixixi...olon ektos apo ton malaka...orea ta le8

dj Skoplus
21-04-2008, 17:23
xixixi...olon ektos apo ton malaka...orea ta le8

thelei arxidia gia na to peis auto.yeaaaaaaahhhhhh

The Gravedigger
21-04-2008, 17:30
η ασεβεια προσ τον μιστη τησ ηδονησ θα τιμωρείται.

dj Skoplus
21-04-2008, 17:37
η ασεβεια προσ τον μιστη τησ ηδονησ θα τιμωρείται.

εγο λεο να συγχορισοθμε την ανοητι κορασιδα καθοσ φενετε οτι στερειται εγκεφαλικισ διαυγειασ και νοητικισ ικανοτητασ ποθ πιθανοτατα οφειλοντε σε επανελημενοθσ πιτσιλισμουσ ποθ την εχοθν διαβαλλει...

οστοσο το γεγονοσ οτι εχει χρησιμοποιησει τη λεκσι μαλακασ περισσοτερεσ φορεσ κι απ'τα ποστσ τησ φανερωνει οτι ο τελευτεοσ πιτσιλισμοσ ποθ εδεχθι ελαβε χοραν αρκετο καιρο πριν

ηθε καποιοσ εκ του ταγματοσ τον πιτσιλιστων να την επαναφερει στο σςστο δρομο

Kertran
21-04-2008, 17:46
τα σεβι μου μεγαλε αρχιγε, προτινο αν δεν μετανοισι εντοσ εβλογου χρονικου διαστιματοσ να αναζιτιθι ι ιλεκτρονικι τισ διεφθινσι κι αφου επελθι ταφτοποιισισ πραγματικισ διεφθινσισ να σιγκαλεσουμε πιθαρχικο σιμβουλιο και να τιν τιμορισουμε

The Gravedigger
21-04-2008, 17:52
η αλαζονεια οποιασ ατίθασης κορασιδασ θα αναχαιτιζεται απο την συστοιχία των πυραύλων εδάφους αέρος μας. Μόλις αναγνωριστεί η ακριβής θέσης του στόχου θα γίνει η εκτόξευση.

Klinika_Nekros
21-04-2008, 18:29
μεσσιν γουι8 πιτσιλιστες , γκοου εν νται

polinaki
21-04-2008, 23:06
o pitsiliaris pios einai?...o gravediger?

dj Skoplus
21-04-2008, 23:32
ανοικσε τα ματια σου και θα δισ την αλιθια

ανοικσε τα ποδια σου και θα δισ τον πιτσιλιστι

;-)

Sirimourdios
21-04-2008, 23:32
θα ιταν μεγαλι τιμι να ενσοματοθο στιν καμαριλα τον ακολουθον του θεου πιτσιλιστι και προστατι του λευκου πρωκτεινουχου ζωμου.

παραθετο ταπινα καπιεσ οδεσ στιν λατρια του μιθυκου πεοτζουσοκρατορα θεοθ

ΟδΙ 1 (http://www.youtube.com/watch?v=bD58jdCPE_I&feature=related)
Οδη 2 (http://www.youtube.com/watch?v=OJrSyFpK3iQ)
Οδοι 3 (http://www.youtube.com/watch?v=s_CRjq96B5k)
Οδοιοι 4 (http://www.youtube.com/watch?v=qC-W0_cv85E)

Δεσποτικι αφεντεσ και ανιπερκαβλοι κριτες τις στισισ δεχθιτε με...
Ανιπομονο καυλομενα να ανελυχθο στιν καβλιεραρχια και να διδαχ8ο απο τουσ μεγιστανεσ του πορνοσυμπανοσ.

Το νεκταρ μου στι δια8εσι σασ

Klinika_Nekros
21-04-2008, 23:38
ανοικσε τα ματια σου και θα δισ την αλιθια

ανοικσε τα ποδια σου και θα δισ τον πιτσιλιστι

;-)

άνοιξε το στόμα σου για να μπεί ο πιτσιλιστισ

Ioulitsa
22-04-2008, 00:42
άνοιξε το στόμα σου για να μπεί ο πιτσιλιστισ

Kai an bei kamia myga???

Klinika_Nekros
22-04-2008, 00:44
Kai an bei kamia myga???

κακό του κεφαλιού της ;-)
ενδέχετε να μν προλάβει και βεβαιότατα δν χωράει :wavey:

η μύγα

polinaki
22-04-2008, 00:49
prosexe mi bei apo piso...:baby:

Ioulitsa
22-04-2008, 00:51
prosexe mi bei apo piso...:baby:

eeee ama brosta eheis tin pipila, apo kapoui prepei na mpei :p

polinaki
22-04-2008, 00:54
i miiiigaa enoo , xazooooooooooooooo

Ioulitsa
22-04-2008, 00:56
i miiiigaa enoo , xazooooooooooooooo

ai mari, pou tha me peis hazo :p pies ton anana sou :p

polinaki
22-04-2008, 00:57
ego den eipa gia anana esi eipes...
btw eisai poli kouklitsa...

Ioulitsa
22-04-2008, 00:59
ego den eipa gia anana esi eipes...
btw eisai poli kouklitsa...

Kai esy... alla giati eheis aspromavri fwto? haneis ligo pistevo.... u got pm

dj Skoplus
22-04-2008, 00:59
εισβολι στο αντρο τον πιτσιλιστον απο κορασιδεσ ποθ εχοθν αγκιλοσι στο αριστερο τουσ χερι.μαλιστα

Ioulitsa
22-04-2008, 01:00
εισβολι στο αντρο τον πιτσιλιστον απο κορασιδεσ ποθ εχοθν αγκιλοσι στο αριστερο τουσ χερι.μαλιστα

To pontiki me to deksi to pianw, to aristero einai to kalo mou to hrisimopoiw gia alles doulies. opote atopo to sholiaki sou, mesie...

polinaki
22-04-2008, 01:07
Kai esy... alla giati eheis aspromavri fwto? haneis ligo pistevo.... u got pm

kalos o dikos sou , postare ton edo ti mou to stelneis?...:o

Ioulitsa
22-04-2008, 01:12
kalos o dikos sou , postare ton edo ti mou to stelneis?...:o

afta mono koritsakia ta vlepun ;)

Sirimourdios
22-04-2008, 01:21
γαμο τι γραφιοκρατια να κιταται τισ αιτισοισ (http://www.forums.gr/showpost.php?p=643216&postcount=140)

χυνω και πλημμιριζι
δν ειμαι σκετοσ μιστισ ειμαι ο τρομεροσ πλημμιροχιστισ
Εχω το λερναιο πΕοσ

**βραδυαττικα τελιοσαν οι μπαταριεσ και οι κορασιδεσ ξεχυ8ηκαν οσαν φρεσκο λευκο φαλλλικο ζουμιιιιι

polinaki
22-04-2008, 01:29
se vrika ke sepsaxna...
xexe..
akou8a pola gia 8ena...

Sirimourdios
22-04-2008, 01:40
se vrika ke sepsaxna...
xexe..
akou8a pola gia 8ena...

ει8ε μπουκωμενη?
και αν ναι με τι?

Και τωρα που με βρηκεσ 8α με αφισεισ να σε πιτσιλισω?
(γνωρειζω οτι οι υψηλοτερι στιν καβλιεραρχια εχουν πρωκτεραιοτητα για να πιτσιλισουν ασπιλεσ (που δν τοθσ εχει γινει σπηλια δλδ) κορασιδεσ, αλλα εσυ μ επσαχνεσ οποτε το λευκο και υγρο βιβλιο κανονισμων τον πιτσιλιστων μου επιτρεπι να σε σοβαντισω)

polinaki
22-04-2008, 01:49
de me niadei ti lene oi arxikavladoroi...
ego telo e8ena...

Master_User
22-04-2008, 01:52
ει8ε μπουκωμενη?
και αν ναι με τι?

Και τωρα που με βρηκεσ 8α με αφισεισ να σε πιτσιλισω?
(γνωρειζω οτι οι υψηλοτερι στιν καβλιεραρχια εχουν πρωκτεραιοτητα για να πιτσιλισουν ασπιλεσ (που δν τοθσ εχει γινει σπηλια δλδ) κορασιδεσ, αλλα εσυ μ επσαχνεσ οποτε το λευκο και υγρο βιβλιο κανονισμων τον πιτσιλιστων μου επιτρεπι να σε σοβαντισω)
o kalos o pitsilistis stin partouza fenete ase na xisi o arxipitsilistis porta kai meta h ali reeee :p :wavey: :p

Sirimourdios
22-04-2008, 01:52
de me niadei ti lene oi arxikavladoroi...
ego telo e8ena...

εισαι ετιμη να γευτεισ το μελι του μικρου μου κατελη?

Panoylhs
22-04-2008, 23:26
..τα κοριτσακια λιγα ποστ πιο πανω να τα πουν με pm...ΕΛΕΟΣ!!! :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire

polinaki
22-04-2008, 23:54
zileveis pou gousternoume ?...

Klinika_Nekros
22-04-2008, 23:59

ένασ μύστησ τησ υδονήσ δν ζηλεύει , παρά μόνο παράγει πεοντικά υγρά σε αθώεσ κορασίδεσ

polinaki
23-04-2008, 00:03
gia eksigise mou ke tis ipolipes teletec

Klinika_Nekros
23-04-2008, 00:10
gia eksigise mou ke tis ipolipes teletec

αυτά δεν εξηγούντε , αλλά δείχνοντε στασ πράξησ :smokin:

morgana_de_fey
23-04-2008, 00:32
χμμμ...καποιος/α μου φαίνεται ότι έχει διπλό προφίλ εδω περα. Παντως ρε παιδιά τι να πω... Απορώ που υπάρχουν θεματα σαν κ αυτο, και ατομα που απαντάνε. Βέβαια, όποιος δεν μπορεί να τα ζήσει στην πραγματικότητα, τα ζει στο internet. Βγείτε εξω ρε να ζήσετε αυτά που λέτε μέσα απτην οθόνη!!!! Γιατί είμαι σίγουρη ότι κάτι αγορακια και κοριτσάκια που το παίζουν καζανόβες και καυτές γκόμενες σε ένα φόρουμ, δεν κάνουν τίποτα πέρα απο αυτό.

std04131
23-04-2008, 17:50
μικρι ανιποπσιαστι κορασιδα ισε λαθοσ.ι ωδη στο πιτσιλισμα δε γινετε για να το πεκσουμε καζανοβες αλλα το αντιθετο.να ιμνισουμε κατι τοσο ωρεο οποσ το πιτσιλισμα.το ιφοσ του θρεντ ινε ακριβοσ αφτο.σοστα δε μιλο αδερφια μου πιτσιλιστεσ;

ChristosG
23-04-2008, 18:41
πολι σωστα αδερφε μιστι

Klinika_Nekros
23-04-2008, 18:53
σοστοσ αδελφε

std04131
23-04-2008, 19:06
σασ εφχαριστο που με ενθαρινετε στα προτα μου πιτσιλοβιματα.

Octopus Handjob
23-04-2008, 21:44
καλα πλακα κανετε δεσπινις μοργκανα ντε φει το πιτσλισμα ινε πραγματικοσ τροποσ ζωησ. και ειναι πραγματικα θεσπεσιο που υπαρχουν ατιμεσ κορασιδεσ οποσ η πολινα και η αλλη ποσ τι λενε α ναι η ιουλιτσα οθτοσ οστε να πιτσιλαμε με τιν ισιχια μασ

morgana_de_fey
23-04-2008, 23:22
:D :D :D :D :D

Δεν ειχα διαβάσει όλο το thread, αλλά τα τελευταια ποστς που γίνεται αυτό ακριβώς που λέω. Τεσπά ο καθένας οπως τη βρίσκει.... Όσο για το διπλό προφίλ ειμαι σχεδόν σίγουρη ότι ισχύει.
Καλά πιτσιλίσματα στα κοριτσάκια τότε :wavey:

dj Skoplus
24-04-2008, 00:20
"The Pitsilismos is like a game of chess...You must think first before you move."

μοργκανα εχεισ αδικο.ο πιτσιλιστισ ειναι ταπινοσ.βγαζει το προσοπιο τισ σοβαροφανιασ και αφηνει τα ειλικρινι του αισθιματα να βγουν προσ τα εξο.ο εροσ και ενιοτε το παθοσ δεν εινε ντροπι.οσο για τα διπλοπροφιλα πιθανοτατα εχεισ δικιο μα ακομα και σ'αυτι τιν περιπτοσι αξιζουν πιτσιλισμο,για διαφορετικο λογο βεβαια αλλα το ιδιο κανι;-) :wavey: :-)

Klinika_Nekros
24-04-2008, 00:43
πιτσιλισμοσ στα διπλοπροφιλα

Panoylhs
24-04-2008, 02:32

..τι γουστερνεις μωρε παρτσακλο?!?!?!?! :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire ..τριμπαζο...λυσσαρα..ΕΛΕΟΣ!!!!εχουμε γεμισει σκατα...

alibaba
24-04-2008, 11:19
:D :D :D :D :D

Δεν ειχα διαβάσει όλο το thread, αλλά τα τελευταια ποστς που γίνεται αυτό ακριβώς που λέω. Τεσπά ο καθένας οπως τη βρίσκει.... Όσο για το διπλό προφίλ ειμαι σχεδόν σίγουρη ότι ισχύει.
Καλά πιτσιλίσματα στα κοριτσάκια τότε :wavey:

Παντελώς άσχετο, αλλά (άκου τώρα συνειρμός) είδα την προηγούμενη καταχώρηση σου και γέλασα πολύ, μετά είδα το blog σου και σκέφτηκα αξίζει να το δω (σαν την Τατιάνα κι εγώ), το επισκέφτηκα και ανακάλυψα την Αμερική (έρχονται οι Kiss και δεν είχα ιδέα!!!!). Οπότε σε ευχαριστώ πολύ πολύ :wavey: . Επίσης ας είναι καλά ο πιτσιλιστίσ και ο μίστισ και όλο το φαν κλαμπ, που έγιναν αφορμή να ενημερωθώ για τη συναυλία!

Υ.Γ. Τα κοριτσάκια να κρατάνε και καμιά ομπρελίτσα που και που μην πνιγούν από τόση πλημμύρα :cool: .

Octopus Handjob
24-04-2008, 11:32
Υ.Γ. Τα κοριτσάκια να κρατάνε και καμιά ομπρελίτσα που και που μην πνιγούν από τόση πλημμύρα :cool: .

ΡΙΧΤΕ ΤΑ ΣΟΣΙΒΙΑ
ΡΙΧΤΕ ΤΑ ΣΟΣΙΒΙΑ

Klinika_Nekros
24-04-2008, 14:44
ΡΙΧΤΕ ΤΑ ΣΟΣΙΒΙΑ
ΡΙΧΤΕ ΤΑ ΣΟΣΙΒΙΑ

ρίχτε κε τισ λέμβουσ

std04131
24-04-2008, 14:47
χτιπισαμε πιτσιλοβουνο,βιθιζομαστεεεε

Εχετλαίος
24-04-2008, 15:11
Θα καείτε στην κόλαση, αντίχριστοι παλιάνθρωποι. :p

std04131
24-04-2008, 15:13
νε νε στιν κολασι θα πιτσιλιομαστε χορισ φοβο!

Octopus Handjob
24-04-2008, 16:34
αν η κολασι ινε τοσο καφτη οσο λενε, τοτε τα ζουμια του πιτσιλιστι κε τον ακολουθον τοθ ινε ακριβοσ οτι χριαζετε

alibaba
29-04-2008, 13:34
ΡΙΧΤΕ ΤΑ ΣΟΣΙΒΙΑ
ΡΙΧΤΕ ΤΑ ΣΟΣΙΒΙΑ

Άνθρωπος στη θάλασσαααααααααααααααα! :cool:

ChristosG
19-06-2008, 15:30
xaxa, den thn paleyei stala o eyrovouleyths mou fainetai :p

GeorgeTI
11-07-2008, 10:26
'Η μάλλον ήταν ανορθόγραφος από παιδί και του έμεινε ψυχολογικός κάλος στον εγκέφαλο....

Theodore
04-08-2008, 11:40
http://s3.bitefight.gr/c.php?uid=47283

manta-rini
04-08-2008, 11:57
ακόμα κ το thread τον πιτσιλιστών χαράμισες αθεόφοβε..

lilly
04-08-2008, 14:26
ακόμα κ το thread τον πιτσιλιστών χαράμισες αθεόφοβε..
Κ τωρα περιμενω να μαζευτουν οι πιτσιλιστες και να αρχισουν τα κλασσικα τους! χεχε!:D :D

Kapoios-4-
10-08-2008, 21:54
Κ τωρα περιμενω να μαζευτουν οι πιτσιλιστες και να αρχισουν τα κλασσικα τους! χεχε!:D :D

Ένας εδώ :D

understracker
10-09-2008, 22:12
http://www.youtube.com/watch?v=CoTgU_WfYbI&feature=related

καταθεσις βιντεο στιν μνιμιν του πιτσιλιστιν

Ripper
16-09-2008, 13:43
http://www.youtube.com/watch?v=CoTgU_WfYbI&feature=related

καταθεσις βιντεο στιν μνιμιν του πιτσιλιστιν

Μα ποσο καβλιαριδεσ ανθροποι ιπαρχουν πια σε αυτον τον κοσμο?????????

understracker
10-11-2008, 14:36
Κλισανε το "σπιτι" του πιτσιλιστισ (http://prezatv.blogspot.com/2008/11/bourdelacom-admin-site-sexporno.html)

Jo22
10-11-2008, 16:34
Κλισανε το "σπιτι" του πιτσιλιστισ (http://prezatv.blogspot.com/2008/11/bourdelacom-admin-site-sexporno.html)

Κρίμα και είχε πλάκα το site

ευκωλόπιστος
10-11-2008, 17:58
Κρίμα και είχε πλάκα το site
ναι ρε γαμώτο...:angryfire
κι εμείς τώρα τι θα γίνουμε οι εθισμένοι???:-(

manta-rini
10-11-2008, 19:14
ναι ρε γαμώτο...:angryfire
κι εμείς τώρα τι θα γίνουμε οι εθισμένοι???:-(

να δο π θα ξεκατινιαζοσαστε τορα για τισ ελεηνιδες
τι κριμα

understracker
10-11-2008, 19:28
τι κριμα

http://www.youtube.com/watch?v=ZOD0oK-R8hg

ευκωλόπιστος
10-11-2008, 19:40
τι κριμα
όταν ήταν να λείψω για δέκα μέρες βγήκαν πολλοί και μου ευχόντουσαν να περάσω καλά και με το καλό να γυρίσω...
όταν τα είχα πάρει και ήθελα να διαγραφώ κάποιοι άνοιξαν thread με τίτλο "γύρνα πίσω ευκωλόπιστε"...
τέτοια και άλλα παρόμοια δεν ξεχνιούνται..
κατά τα άλλα πιστεύω ότι έχεις δει ξεκατινιάσματα και μαλλιοτραβήγματα στις καλύτερες παρέες...
κάτι τέτοιο είμαστε...:love2:

understracker
10-11-2008, 21:44
κατά τα άλλα πιστεύω ότι έχεις δει ξεκατινιάσματα και μαλλιοτραβήγματα στις καλύτερες παρέες...
κάτι τέτοιο είμαστε...:love2:

πιτσιλαμε να σε πιτσιλο να τον βρουμε και οι διο!

ευκωλόπιστος
10-11-2008, 22:07
πιτσιλαμε να σε πιτσιλο να τον βρουμε και οι διο!

ακριβώς,
η αντιπαράθεση οδηγεί στην κατανόηση της οπτικής γωνίας που ο άλλος βλέπει τα πράγματα και τελικά στη σύνθεση
ακόμη και αν λόγω εγωισμού δεν το παραδεχτεί, μέσα του έχει αντιληφθεί πολλά…
η πολλή ησυχία δεν είναι ένδειξη υγείας… (όχι τουλάχιστον για ελληνικό site!) :cool:

ευκωλόπιστος
10-11-2008, 22:25
η πολλή ησυχία δεν είναι ένδειξη υγείας… (όχι τουλάχιστον για ελληνικό site!) :cool:
θέλετε ένα παράδειγμα?
από το προηγούμενο post μου ως τώρα θα είχαν δοθεί καμιά δεκαπενταριά απαντήσεις... :D

Jo22
10-11-2008, 23:13
θέλετε ένα παράδειγμα?
από το προηγούμενο post μου ως τώρα θα είχαν δοθεί καμιά δεκαπενταριά απαντήσεις... :D

Όντως είχε εκπληκτικά μεγάλη κινητικότητα το site, δεν πολυpostara, κυρίως διάβαζα, αλλά είχε ωραία θεματάκια και γέλαγα με τις καφριλιές.

Ξέρει κανείς κάποιο καλό forum, που να καλύπτει μεγάλο εύρος θεμάτων και να έχει activity;

manta-rini
11-11-2008, 01:37
Όντως είχε εκπληκτικά μεγάλη κινητικότητα το site, δεν πολυpostara, κυρίως διάβαζα, αλλά είχε ωραία θεματάκια και γέλαγα με τις καφριλιές.

Ξέρει κανείς κάποιο καλό forum, που να καλύπτει μεγάλο εύρος θεμάτων και να έχει activity;

Για πες τι διαβαζες..

takis2200
02-12-2008, 11:54
Για ρίξε καμία ματία σε κανένα ιnsomnia .

ΧΡΟΝΟΣ
21-12-2008, 02:01
Για δειτε και αυτο...
http://paysanias.blogspot.com/

giamadujon
20-01-2009, 22:33
Ave Psitsilisti morituri te salutant!!!xD

Αristero-fa
09-03-2009, 00:20
Mολισ εγγραφηκα .λεφτερια στο υγρο πυρ πιτσιλισταδεσ ...καλωσ σασ βρηκα!

Odysseas97
31-03-2010, 03:52
Mi pitsilate poly mh plimirisoume edo pera.

theofilos
04-09-2010, 21:44
γεια σας χιστες.ειμαι και εγω fun του μεγαλου πιτσιλιστη.
βρηκα και το blog που εφτιαξε.
www.pornoreportaz.blogspot.com