PDA

Επιστροφή στο Forum : Πήρες πτυχίο? Congrats!

Σελίδες : 1 [2] 3

sxizoφρeneia658
01-09-2008, 15:58
Congrats και από μένα.. καλή συνέχεια σε ότι κάνετε.
Δυνατά με τσαμπουκά γιατί τυπάκια σαν εσάς τα χρειαζόμαστε.
Άντε και σε μας τις λέυτερες,όχι πως βιαζόμαστε..

(αυτά για τώρα,γιατί δεν την παλεύω άλλο)

Ripper
01-09-2008, 16:00
Congrats κ στο Riddlara!

anthix
01-09-2008, 16:10
πολλα συγχαρητηρια σε riddle και leo!!! μπραβο παιδια, καλη συνεχεια απο εδω και περα σε οτι κανετε και παντα επιτυχιες!!!!
:-) :-)

Trifyllenia
01-09-2008, 16:13
Συγχαρητήρια και σε Riddle!!!!

orchid
01-09-2008, 16:25
Συγχαρητήρια παιδιά! Ζούμε μεγάλες στιγμές στο forum...δεν περιγράφω άλλο! :D

Lauril
01-09-2008, 16:39
Πολλά συγχαρητήρια και άλλα τόσα ευχαριστώ και στα δύο παιδιά!!!:D
Καλή συνέχεια από εδώ και πέρα....:wavey: :wavey:

άντε και στα δικά μας σιγά σιγά

Cataphract
01-09-2008, 16:58
Sygxaritira kai sto Riddle, sorry man, ta pianw arga :o

understracker
01-09-2008, 17:48
Congrats Χρήστο!!! :-) :-) Και στα δικά μας οι δεσμευμένοι! :wavey:

noiR
01-09-2008, 19:33
συγχαρητήρια και σε riddle εννοείται:wavey:

kapotas
01-09-2008, 20:11
sugxaritiria paides.

kali zoi.

floyd21
02-09-2008, 00:21
Ναι ρε Λέουρα...

Ναι ρε Riddlah...

Ναι ρε Rapper...

Πολύ το χάρηκα.
Καλή λευτεριά ρεεεεεεεεεεεεεεεε...

Μη μας ξεχνάτε...:wavey: :wavey: :wavey:

FuriouSinaF
02-09-2008, 00:39
Σε όλους εμάς που μαζί προσπαθήσαμε να είμαστε η διαφορά που θέλαμε να δούμε στον κόσμο

Δεν εισαι ο μονος

http://watchingamerica.com/images/superman_pic.jpeg

Void
02-09-2008, 01:17
Αντίο dude...περάσαμε τα καλύτερα και τα χειρότερα...enjoy Vienna

Χρήστο είσαι ο καλύτερος! καλή συνέχεια και επιτυχία σε οτι κάνεις!

:wavey:

Morgoth
02-09-2008, 01:21
Ήρωες, χωρίς πλάκα...http://img440.imageshack.us/img440/8055/iconcool5lwfv3.gif

trooper7
02-09-2008, 01:51
Congrats kai se Riddle of course...
Kalh synexeia man:wavey: :wavey:

nightcrawler
02-09-2008, 07:55
Sigxaritiria se ola ta paidia pou ptyxiwthikan(atsss)...Alla thelw na pw ena megalo bravo ston Riddle kai ena megalo eyxaristw gia tin voitheia pou prosefere tosa xronia anidiotelws stous sinadelfous tou me diaforous tropous...Axios kai bravo....Kali stadiodromia se oloys kai oti kalitero gia to mellon...

Hellhammer
02-09-2008, 09:30
πραγματικα συγκινητικο να τελειωνουν λεο και riddle (φυσικα χωρις ιχνος αστεϊσμού οπως ειπε και ο Λεο εδω δεν "χωρανε" πλακες).Η σχολη τους οφειλει πολλα και εμεις-προσωπικα οσο κι αν ακουγεται κλισε ή κατι τετοιο το εννοω 1000%.Μακαρι καποια στιγμη να σας εχω συναδελφους εκτος σχολης.Να ειστε παντα καλα και οι δυο και γεροί και τα καλυτερα ερχονται.Ελπιζω να τα πουμε συντομα.Το νου σας αδερφια.

:wavey: :wavey: :-)

di\n@
02-09-2008, 12:01
congrats παιδια!
το di σιγουρα σας χρωσταει πολλα
Καλη τυχη στον εξω κοσμο!:wavey: :wavey: :wavey:

beatblaster666
03-09-2008, 04:32
ΝΑΙ ΜΩΡΕ ΠΑΛΙΟΣΕΙΡΕΣ , συγχαρητήρια ρε , τα γαμάμε όλα.
Χρηστάρα περιμένω ποστ ανάπτυξης εδώ.:d :d

THE_RIDDLE
06-09-2008, 00:33
ΝΑΙ ΜΩΡΕ ΠΑΛΙΟΣΕΙΡΕΣ , συγχαρητήρια ρε , τα γαμάμε όλα.
Χρηστάρα περιμένω ποστ ανάπτυξης εδώ.:d :d

Με αυτα που τραβαω εδω και 50 μερες δεν εχω κεφι οχι απλα για πανηγυρι, αλλα ουτε να παω να το παρω... Anyway, μην χαλασω το θριαμβευτικο κλιμα του θρεντ.

Δεν τα καταφερνω στις μακροσκελεις αναλυσεις και δεν ειμαι σε φαση να το κανω. Θελω απλα να ευχαριστησω τους φιλους και συναδελφους μου που με βοηθησαν και με στηριξαν αυτα τα 5 χρονια, οσους βοηθους εργαστηριων εκαναν οτι μπορουσαν για να κανουν τη ζωη μας ευκολοτερη, τους μεταπτυχιακους που ουσιαστικα κρατανε μονοι τους το τμημα και φυσικα το Στεφανο (ειναι ειδικη κατηγορια μονος του, μιας και κανει τα παντα εκει μεσα).
Μα πανω απ ολα ευχαριστω το ζευγος Σταματοπουλο-Καραλη που μου διδαξε οτι ακομα και σε αυτο το "στεκι τσιφλικαδων" της αδιαφοριας, του παραλογισμου και της ανικανοτητας που ονομαζουμε τμημα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων, υπαρχουν ΑΝΘΡΩΠΟΙ με ψυχη και πεισμα που παλευουνε στην κυριολεξια να περισωσουνε οτι μπορουνε απο την αξιοπρεπεια και την υποληψη του τμηματος.
Τελος να ευχαριστω ολους εσας που μου ευχηθηκατε και που με ανεχτηκατε φορουμικως τοσα χρονια. Καλο πτυχιο σε οσους δινουν τα τελευταια μαθηματα και καλη συνεχεια σε οσους εχουν ακομα μελλον.

Με τις θερμοτερες ευχες μου για υγεια και καλη δυναμη σε ολους,
Χρηστος Τσιγγενοπουλος
:wavey: :wavey:

FuriouSinaF
06-09-2008, 03:55
το ζευγος Σταματοπουλο-Καραλη

ειναι παντρεμενη η Ιζαμπω με τον Σταματο ? Δεν το παιζω εξυπνακιας , απλα δεν εχω καμια ιδεα επι του θεματος

terezoulini
06-09-2008, 12:40
ειναι παντρεμενη η Ιζαμπω με τον Σταματο ? Δεν το παιζω εξυπνακιας , απλα δεν εχω καμια ιδεα επι του θεματος

yes.. ........

Gcc
06-09-2008, 18:59
Μπράβο Χρηστάρα, τα καταφερες τελικα, το παιρνεις το χαρτι :wow:
Εμεις πρεπει να σε ευχαριστουμε για τη βοηθεια που μας εδωσες αυτα τα χρονια, ηταν πολυτιμη :-)
Καλη σταδιοδρομια ευχομαι και υπομονη για το φανταριλικι, θα αποτοξινωθεις απο τον κωδικα τωρα και θα σου λειψει θα δεις :D

The_Big_Brother
06-09-2008, 19:23
Ωωωωω

Συγχαρητήρια στον άνθρωπο που άν το di ήταν τορεντάδικο θα είχε share ratio που προσέγγιζε το άπειρο, τον άνθρωπο του οποίου η φωτογραφία συνοδεύει το λήμμα "συνάδελφος" σε κάθε εγκυκλοπαίδεια, [Βασίλης Σκουντής mode] το παιδί με το χέρια σαν πλοκάμια,τον Αρσέν Λουπέν [/mode] Χρήστο "Χρηστάρα" Riddle :wavey: .
Τώρα μπορείς να αφοσιωθείς στην καριέρα σου σαν προγραμματιστής. :D
Συγχαρητήρια και στον ευχούλη Λεωνίδα Κωνσταντινίδη Μαριέττα Γιαννάκου Κουτσίκου Περέλλη -και ντροπή του by the way.
Και οι δύο αφήσατε κάτι πίσω σας παιδιά,σας χρωστάμε κάτι όλοι.:-)
Άντε περιμένουμε και τον τελευταίο της τριανδρίας να περάσει Σαγκριώτη. :p

Χρόνια πολλά και σε όποιον άλλο managed to escape απ'το μπουρδέλο before it sucked the life out of him (marktheshark cp)

//χρόνια πολλά είπα? o_O ναρκωτικά..

THE_RIDDLE
06-09-2008, 20:38
Μπράβο Χρηστάρα, τα καταφερες τελικα, το παιρνεις το χαρτι :wow:
Εμεις πρεπει να σε ευχαριστουμε για τη βοηθεια που μας εδωσες αυτα τα χρονια, ηταν πολυτιμη :-)
Καλη σταδιοδρομια ευχομαι και υπομονη για το φανταριλικι, θα αποτοξινωθεις απο τον κωδικα τωρα και θα σου λειψει θα δεις :D

Θενξ ρε Γιωργο. Οντως περι κατορθωματος προκειται. Τελικα ολοι μπορουν να αποφοιτησουν απο αυτο το τμημα καποτε.:D
Μεταπτυχιακο εχω τωρα, σε πολυ χαλαρους ρυθμους ομως. Το φανταριλικι ευτυχως θα το γλιτωσω λογικα. Και παλι καλα για τους ιδιους δηλαδη, γιατι θα σημαδυεω μπεκατσα και θα πετυχαινω τον λοχαγο με την ηλιθια παθηση που με χτυπησε στο αριστερο ματι.
Καλα κουραγια με τη σχολη.

Ωωωωω

Συγχαρητήρια στον άνθρωπο που άν το di ήταν τορεντάδικο θα είχε share ratio που προσέγγιζε το άπειρο, τον άνθρωπο του οποίου η φωτογραφία συνοδεύει το λήμμα "συνάδελφος" σε κάθε εγκυκλοπαίδεια, [Βασίλης Σκουντής mode] το παιδί με το χέρια σαν πλοκάμια,τον Αρσέν Λουπέν [/mode] Χρήστο "Χρηστάρα" Riddle :wavey: .
Τώρα μπορείς να αφοσιωθείς στην καριέρα σου σαν προγραμματιστής. :D
Συγχαρητήρια και στον ευχούλη Λεωνίδα Κωνσταντινίδη Μαριέττα Γιαννάκου Κουτσίκου Περέλλη -και ντροπή του by the way.
Και οι δύο αφήσατε κάτι πίσω σας παιδιά,σας χρωστάμε κάτι όλοι.:-)
Άντε περιμένουμε και τον τελευταίο της τριανδρίας να περάσει Σαγκριώτη. :p

Χρόνια πολλά και σε όποιον άλλο managed to escape απ'το μπουρδέλο before it sucked the life out of him (marktheshark cp)

//χρόνια πολλά είπα? o_O ναρκωτικά..

Για ακομα μια φορα γελασα απο καρδιας με τα επικα ποστ σου. Τελικα εκτος απο κορυφαιος αντιτριτοτομιτης, εισαι και επικος ποστ-ερατζης στο φορουμ DI κατα την ταπεινη μου γνωμη.
Ευχαριστω για τα υπερβολικα καλα λογια, σιγουρα δεν τα αξιζω.
Να σαι καλα ρε μαν και να καθαρισεις γρηγορα ολα τα δευτεροτομιτικα ευχομαι, ωστε να αφοσιωθεις στο μαθημα που σε εξιταρει, τα Σηματα και Συστηματα. Καποιος πρεπει να κανει μια γαματη πτυχιακη σχετικα με την κυκλικη συνελιξη η οποια να γινει paper.:D

Υ.Γ. Αρχισε απο τωρα ενα προγραμμα που να σου φτιαξει το πληρες δεντρο με τα μαθηματα για το προγραμμα χειμερινων εξετασεων. Εχεις να μελετησεις γυρω στα 2^5 μονοπατια:tounge:

leo
07-09-2008, 21:41
Με αυτα που τραβαω εδω και 50 μερες δεν εχω κεφι οχι απλα για πανηγυρι, αλλα ουτε να παω να το παρω... Anyway, μην χαλασω το θριαμβευτικο κλιμα του θρεντ.

Δεν τα καταφερνω στις μακροσκελεις αναλυσεις και δεν ειμαι σε φαση να το κανω. Θελω απλα να ευχαριστησω τους φιλους και συναδελφους μου που με βοηθησαν και με στηριξαν αυτα τα 5 χρονια, οσους βοηθους εργαστηριων εκαναν οτι μπορουσαν για να κανουν τη ζωη μας ευκολοτερη, τους μεταπτυχιακους που ουσιαστικα κρατανε μονοι τους το τμημα και φυσικα το Στεφανο (ειναι ειδικη κατηγορια μονος του, μιας και κανει τα παντα εκει μεσα).
Μα πανω απ ολα ευχαριστω το ζευγος Σταματοπουλο-Καραλη που μου διδαξε οτι ακομα και σε αυτο το "στεκι τσιφλικαδων" της αδιαφοριας, του παραλογισμου και της ανικανοτητας που ονομαζουμε τμημα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων, υπαρχουν ΑΝΘΡΩΠΟΙ με ψυχη και πεισμα που παλευουνε στην κυριολεξια να περισωσουνε οτι μπορουνε απο την αξιοπρεπεια και την υποληψη του τμηματος.
Τελος να ευχαριστω ολους εσας που μου ευχηθηκατε και που με ανεχτηκατε φορουμικως τοσα χρονια. Καλο πτυχιο σε οσους δινουν τα τελευταια μαθηματα και καλη συνεχεια σε οσους εχουν ακομα μελλον.

Με τις θερμοτερες ευχες μου για υγεια και καλη δυναμη σε ολους,
Χρηστος Τσιγγενοπουλος
:wavey: :wavey:

Γεια μας ρε Χρηστάρα - όλα τα είπες πάλι, καλύτερα απ'όλους μας :baby::baby::wavey:

greg_apateonas
08-09-2008, 15:02
Παιδια, μία ερώτηση καθαρά από περιέργεια. Γνωρίζουμε αν υπάρχει έστω και ένας από τους εισαχθέντες το 2004 που να πήρε πτυχιο (και αν ναι πόσοι)? Ρωτάω για να δούμε κατα πόσο είναι ρεαλιστικός ο υποτιθέμενος χρόνος σπουδών στο τμήμα μας...

floyd21
08-09-2008, 15:06
Παιδια, μία ερώτηση καθαρά από περιέργεια. Γνωρίζουμε αν υπάρχει έστω και ένας από τους εισαχθέντες το 2004 που να πήρε πτυχιο (και αν ναι πόσοι)? Ρωτάω για να δούμε κατα πόσο είναι ρεαλιστικός ο υποτιθέμενος χρόνος σπουδών στο τμήμα μας...

Του 2003 ήταν πάνω απο 10 αν δε κάνω λάθος.

Του 2004, απο φορουμικούς τουλάχιστον, ο anthikos νομίζω ήδη τελείωσε και ο emufear τελειωνει Σεπτέμβρη...

Πολύ πολύ μικρό το ποσοστό...

gavos
08-09-2008, 15:18

Του 2004, απο φορουμικούς τουλάχιστον, ο anthikos νομίζω ήδη τελείωσε και ο emufear τελειωνει Σεπτέμβρη...

Είναι κι άλλοι.

Dedilou
10-09-2008, 18:14

Είναι κι άλλοι.

Είμαστε δυο, είμαστε τρεις, είμαστε χίλιοι δεκατρείς!!!!:D :D yeAHHH
χαχαχα οχι ειναι ειναι και αλλοι...είναι κάπου 7-8 ατομα απο τον Ιούνιο και καμια 12αρια απο Σεπτεμβρη..εε δλδ απο το 2004 σίγουρα 20 ατομα πιστεύω οτι τελείωσαν-θα τελειώσουν φέτος....ειναι κ πολλοί που δεν γράφουν στο φόρουμ ή και αυτοί που γράφουν δεν βγαίνουν να το πουν

Malgor21
10-09-2008, 18:21
egw exw teleiwsei apo iounh apla perimenw na perastei h anaptuksh sto my-studies gia na vgw kai na to pw ;x

THE_RIDDLE
10-09-2008, 18:27
Είμαστε δυο, είμαστε τρεις, είμαστε χίλιοι δεκατρείς!!!!:D :D yeAHHH
χαχαχα οχι ειναι ειναι και αλλοι...είναι κάπου 7-8 ατομα απο τον Ιούνιο και καμια 12αρια απο Σεπτεμβρη..εε δλδ απο το 2004 σίγουρα 20 ατομα πιστεύω οτι τελείωσαν-θα τελειώσουν φέτος....ειναι κ πολλοί που δεν γράφουν στο φόρουμ ή και αυτοί που γράφουν δεν βγαίνουν να το πουν

egw exw teleiwsei apo iounh apla perimenw na perastei h anaptuksh sto my-studies gia na vgw kai na to pw ;x

Congrats both. Καλο μεταπτυχιακο και καλη σταδιοδρομια στο μελλον:wavey:

Dedilou
10-09-2008, 18:32

ΑΑΑΑν είναι το πτυχίο αμαρτία , θα βγω να το φωνάξω με λατρεία, θα βγω να το φωνάξω να το πω...πως ειμαι αμαρτωλή-ος που το κρατωωωω....

congrats malgor21...;-) ελπίζω να μην χρειαστεί να περιμένεις για πολύ ακόμα

anthix
11-09-2008, 02:46
ΑΑΑΑν είναι το πτυχίο αμαρτία , θα βγω να το φωνάξω με λατρεία, θα βγω να το φωνάξω να το πω...πως ειμαι αμαρτωλή-ος που το κρατωωωω....
congrats malgor21...;-) ελπίζω να μην χρειαστεί να περιμένεις για πολύ ακόμα

παντα με το τραγουδακι!! congrats και φορουμικως δεσποινουκο! :-) :-) :cool:

για οταν περαστει η ανατυξη congrats κ σε malgor!

:sleep: αντε να παιρνουμε σειρα και η ελευθερες!:D

floyd21
11-09-2008, 09:40
congrats σε dedilou σε malgor! :wavey:

Ναι ρε Δέσποινα...:tounge:

leo
11-09-2008, 11:37
Στοιχεία παιδιά! Στοιχεία για να σας βάλει ο Floyd στη λίστα (http://www.forums.gr/showpost.php?p=524591&postcount=1)!

Μπράβο :wavey::wavey:

kamari_tou_di
11-09-2008, 18:33
Posa mathimata xriazontai gia ptixio?Me 5 to examino pairneis ptixeio?

Panoylhs
11-09-2008, 19:46
Posa mathimata xriazontai gia ptixio?Me 5 to examino pairneis ptixeio?

..w00t?? ..45 θες μαζι με τις μουφοιστοριες (+ πτυχιακες η πτυχιακη και πρακτικη).. :baby:

..btw Ατελείωτα CONGRATS στα παιδια! :D :D :D

TheRapper
16-09-2008, 14:10
ΕΥΓΕ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ (ΚΕΡΤΡΑΝ) ΚΑΙ ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΜΑΜΗΣΕ και στο ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΕΞΩ

ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ

congrats ρε φιλε και να τα χωνεις παντα !!!!!!!!!!!!!!!!
Γρηγορης ...!

Klinika_Nekros
16-09-2008, 14:12
ναι ρε Χρηστάρα
Kertran γερά γάμα τα μουνιά :smokin:

trooper7
16-09-2008, 14:20
Polla syxarikia ston vrwmonaksiwth...

Kalh synexeia re xrhstara sthn ksenitia kai mhn ksexaseis pote th megalh sou agaph

To DI:D :D

HeavenShallBurn
16-09-2008, 14:58
to phres mwrh koufala????
ante me to kalo agori mou!!!!xerw poso polu to theles...
epitelous!!!

dj Skoplus
16-09-2008, 15:36
skoteinh pleura gamhmene

nai re ptyxio kertran:D thymise mou na sou dwsw ena roufhxto fili

Solidus
16-09-2008, 15:56
Συγχαρητήρια ρε αρρώστια Kertran, καλή σταδιοδρομία, τώρα κάνε μου μια χάρη όμως και στο μεταπτυχιακό ξέσκισε τους τον πάτο μία, να 'σαι πάντα καλά man :D

John_Kouts
16-09-2008, 16:15
mori vrwmogalliano sou euxomai o,ti kalutero kai na gineis megalos karieristas.kalh synexeia se oti kai na kaneis!!!!!!!!!

vaguraw
16-09-2008, 16:44
vlepw h palia sxolh to phre to ptyxio ths :p
me emas den thn kovw thn douleia ..

floyd21
16-09-2008, 16:53
Kertran με τόσα που μου έχεις πει κι έχουν γίνει, δε σε συγχαίρω ακόμα...:p

Μόνο όταν δω ποστ σου εδω να το λες ο ίδιος.

Να ρίξεις μαύρη πέτρα ρε...:wavey:

Ripper
16-09-2008, 17:48
ΝΑΙ ΡΕ Kertran ΑΣΤΕΡΑΡΑ!!!!

ΓΑΜΑ ΤΑ ΟΛΑ ΤΩΡΑ!!!!!

kapotas
16-09-2008, 17:59
mprabo re galliano.
o,ti epi8umeis re agorina.to 8eles kai to kataferes.
ante kali sinexeia se o,ti kai an kaneis.

17. Trezegoal
16-09-2008, 18:09
mpravo xristo, ante kantin tora kai min ksanapatiseis pote di...

:D :D :D

Nickliff
16-09-2008, 18:29
Τί γίνεται τον τελευταίο καιρό;
Όλοι μαζί βαλθήκατε να τελειώσετε να ερημώσει τελείως η σχολή;;; :p

Καθυστερημένα ΜΠΡΑΒΟ (με κεφαλαία) σε THE_RIDDLE, Leo και Kertran!

Καλή συνέχεια και καλή σταδιοδρομία σε ό,τι κι αν κάνετε! Because you're worth it! :p :D

Olorin
16-09-2008, 20:32
Έτσι, ρε μάγκες!!!! :smokin: :cool:

My deepest respekt @

*leo
*THE_RIDDLE
*Kertran

Άντε να περάσουν κι άλλοι στην άλλη όχθη του ποταμού, γιατί ακόμα έχει πολύ μοναξιά εδώ πέρα... Αρχίζω να πιστεύω πως περισσότεροι είναι αυτοί που την παράτησαν τη σχολή, παρά αυτοί που πήραν πτυχίο...:confused:

Trifyllenia
16-09-2008, 22:39
Μπράβο ρε Kertran, άξιος !! :D

//κάνω edit τη λίστα αμέσως μόλις δωθούνε ακριβή σου στοιχεία και ακριβή ημερομηνία, αλλά αφήνουμε μια θέση κενή κάτω από leo για έναν άλλον ;-)

//soon θα γίνουν τα απαραίτητα και για Dedilou & Malgor

beatblaster666
16-09-2008, 22:43
Ρε αν δεν βγει να το επιβεβαιώσει η αγάπη μου ο Galliano εγώ δεν πιστεύω τπτ.:D

//επίσης Trif ψήσουν να τα βάλεις στο πρώτο ποστ σε αύξουσα σειρά αποφοίτησης αν γίνεται.
:-)

leo
17-09-2008, 12:11
Έτσι, ρε μάγκες!!!! :smokin: :cool:

My deepest respekt @

*leo
*THE_RIDDLE
*Kertran

Άντε να περάσουν κι άλλοι στην άλλη όχθη του ποταμού, γιατί ακόμα έχει πολύ μοναξιά εδώ πέρα... Αρχίζω να πιστεύω πως περισσότεροι είναι αυτοί που την παράτησαν τη σχολή, παρά αυτοί που πήραν πτυχίο...:confused:

Ευχαριστούμε μαν :wavey::wavey: Άντε, ζωή τώρα :p

mavri_gata
17-09-2008, 16:05
Ααααααχ... Μπράβο ρε παιδιά... Άντε και στα δικά μας!

Theio_Vrefos
17-09-2008, 17:18
Μπράβο στα παιδιά. Εσείς δε θα γλιτώσετε, εάν δεν κεράσετε ξύδια θα είστε πολύ χλεχλέδες.

///edit: κέρτραν αι λοβ γιου

ronin
17-09-2008, 19:00
Πολλα congrats σε leo, RIDDLE και Kertran

Καλη λευτερια bros :wavey:
Αντε και στα δικα μας ...

THE_RIDDLE
19-09-2008, 17:03
ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΟ ΕΠΙΚΟ ΠΛΕΟΝ ΘΡΕΝΤ ΟΤΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΟΥΜΙΚΕΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΠΗΡΕ ΠΤΥΧΙΟ.
ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ emufear κατα κοσμο Μανολη Πλατακη. ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΝ. ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ:wavey: :wavey:
http://www.freelayouticons.com/graphics/1172276080-gb-Congrats__Smiley.gif

Klinika_Nekros
19-09-2008, 17:13
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΝΩΛΗ
ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ
GONGRATS ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΡΕΝΑ

Cataphract
19-09-2008, 17:34
Irwas irwas! Ante Manwlare kali tyxi sto metaptyxiako! Partous ta swvraka kai kanta gripomantilaaa!

beatblaster666
19-09-2008, 17:46
congrats man , καλή τύχη σε ότι κάνεις αν και δεν την χρειάζεσαι.:wavey: :wavey:

floyd21
19-09-2008, 17:58
Ναι ρε Μανόλη Πλατάκη...

Και εις ανωτερα...:wavey:

Solidus
19-09-2008, 19:49
Μπράβο ρε Μανωλιό, άντε και καλή σταδιοδρομία

jv13
19-09-2008, 20:01
να πω κ εγω με τη σειρα μου τα συγχαρητηρια κ στους 3...

leo, riddle & emu.....

αν κ δεν σας ξερω προσωπικα εχετε κανει πολλα για τη σχολη κ σας αξιζουν συγχαρητηρια κ πολλα ευχαριστω...:wavey:

καλη συνεχεια μαγκες κ εξω απ τη σχολη....:wavey:

anthix
19-09-2008, 23:14
αυτα ειναι!!! κλεισιμο πτυχιου με σαγκριωτη :p!

συγχαρητηρια μανωλη! καλη δυναμη και καλη συνεχεια στο μεταπτυχιακο! :wavey: :wavey:

*πολυ καλη αυτη η χρονια για το φορουμ, πολλα πτυχια :-) !

Hellscream
19-09-2008, 23:19
Congrats Manwlh.
Kai sta dika mas:p

Octopus Handjob
19-09-2008, 23:23
ΤΗΕ_RIDDLE, emufear, leo, Kertran

Συγχαρητήρια και πολλά πολλά respect για την προσφορά σας σε σχολή και φόρουμ. Κάθε επιτυχία στα μεταπτυχιακά η/και τις δουλειές σας.

emufear
19-09-2008, 23:49
χεχε πάλι με συγκινήσατε :wavey::wavey: Σας ευχαριστώ όλους εκ βαθέων!

Συγχαρητήρια και στη dory που πήρε και αυτή πτυχίο σήμερα και χωρίς τη βοήθεια της οποίας στο διάβασμα θα τα είχα βρει μπαστούνια! :baby::baby:

Μπράβο και στον kertran που είναι παλικάρι και ελπίζω να μας θυμάται στη γηραιά αλβιώνα.

Πάνω από όλα ταπεινά respect στα φιλαράκια μου, τους ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΥΣ riddle και leo!

http://www.majhost.com/gallery/fuzzball7/emoticons/bow.gif

TheRapper
19-09-2008, 23:51
και απο μενα τα congrats για ενα απο τα ποι πολυασχολα, βαθια απονυχτερους που την μερα την κανει νυχτα και αντιστροφως και αξια ατομα που γνωρισα στη σχολη

αντε και να σαρωσεις και στο μεταπτυχιακο ..

και να κερασεις ή τουλαχιστο να σε κερασουμε ρε αδερφε...

οτι αλλο να πω περιτευει μπραβο ρε μανωλακη

Γρηγορης

ποτε ηταν που σε πρωτοειδα στο 224 για το μετρο και πισαμε κουβεντα τον μαιο του 2005 και μα την πιστη μου ησουν πετσι και κοκκαλο (ε τωρα πηρες κατι δραμια παραπανω ...παρομοιως)

Φιλια πολλα και το φορυμ η σχολη κλπ σε χαιρετουν κα ευχονται οτι καλυτερο

ΕΥΓΕ κυριε εμουφiαρ

φιλια πολλα....

keep being an emo..
:wavey: :love2:

TheRapper
19-09-2008, 23:54
congrats και στη ρενα ακα dory....

οτι επιθυμεις και παντα οτι καλυτερο ρένα

Trifyllenia
20-09-2008, 00:08
Ήδη γράφτηκε με χρυσά γράμματα ο Μανόλης στους πτυχιούχους!

Είπαμε τώρα ξεκινάνε τα πάντα!!

===

Ρένα μου πολλά συγχαρητήρια, χίλιες φορές άξια !!:love2:

Panoylhs
20-09-2008, 00:11
Πάρα μα παρα πολλά συγχαρητήρια στον μανώλη, τον χρήστο, τον λεό και την ρένα :D :D καλή σταδιοσρομία παιδιά και ότι καλύτερο σας εύχομαι :-) :-)

Gcc
20-09-2008, 00:26
να πω κ εγω με τη σειρα μου τα συγχαρητηρια κ στους 3...

leo, riddle & emu.....

αν κ δεν σας ξερω προσωπικα εχετε κανει πολλα για τη σχολη κ σας αξιζουν συγχαρητηρια κ πολλα ευχαριστω...:wavey:

καλη συνεχεια μαγκες κ εξω απ τη σχολη....:wavey:

+++
Εκτος απο τον Riddlako που τον ξερω ;-)

Συγχαρητηρια παιδια, καλη σταδιοδρομια και παντα επιτυχιες :wavey:

leo
20-09-2008, 00:30
Συγχαρητήρια Ρένα :wavey::wavey: Πάντα τέτοια :smokin:

Μανόλη, αδερφέ, να 'μαστε πάντα καλά. Με αμέριστη αγάπη - τα έχω ξαναπεί (http://www.forums.gr/showthread.php?t=14538&page=25).

17. Trezegoal
20-09-2008, 00:32
sygxaritiria ston manoli kai stin rena...

oti epithymeite paidia...

THE_RIDDLE
20-09-2008, 00:42
Προσωπικα, αλλα πιστευω οτι εκφραζω και τους παναξιους συνοδειπορους μου (Μανωλη, Λεο), θελω να χιλιοευχαριστησω και παλι ολους οσους μπηκαν στον κοπο να πουν μια καλη κουβεντα σε αυτο το θρεντ και να χαρουν με το πτυχιο μας. Ειλικρινα ευχομαι και στα δικα σας. Καντε κουραγιο και σιγουρα το πτυχιο θα ερθει για ολους:wavey: :wavey:

[]http://actingforaliving.files.wordpress.com/2008/03/dory.jpg ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ.:wavey: :wavey: Καλο μεταπτυχιακο και καλη σταδιοδρομια στο μελλον.
[/]http://www.topolewski.com/coloring-page/pictures/dory.gif:D

Ripper
20-09-2008, 00:47
Μπράβο ρε παιδιά!!!!

Συγχαρητήρια σε όλους και καλή σταδιοδρομία!!!!!!:-)

Solidus
20-09-2008, 02:03
Συγχαρητήρια και σε σένα Ρένα, καλή σταδιοδρομία

trooper7
20-09-2008, 02:24
Sygxarhthria kai sto manolh kai sth rena.
Kai eis anwtera euxomai:wavey: :wavey:

Cataphract
20-09-2008, 02:45
Congrats kai sti Rena :D :D

jimmaras_ilion
20-09-2008, 10:07
Συγχαρητήρια στα παιδιά και από μένα.....

terezoulini
20-09-2008, 10:55
Polla congrs emu kai dory! Kali stadiodromia pleon!:wavey:

yuxas0eneia7
20-09-2008, 10:56
Πωπω καλά πρώτη φορά μπαίνω εδώ μέσα και βλέπω πτυχία γνωστών. Μπράβο ρε Μανώλη! Συγχαρητήρια κι ότι καλύτερο αδερφέ από εδώ και μπρος!!

Συγχαρητήρια και στο Λεωνίδα και το Χρήστο που είχα τη χαρά να μιλήσουμε 2-3 φορές.

Συγχαρητήρια και στη Ρένα που την ξέρω αν είναι αυτή που νομίζω... Κι αν δεν είναι πάλι συγχαρητήρια :tounge:

Καλη συνέχεια σε ότι κάνουν και όλα τα παιδιά που τελειώνουν φέτος. Περιμένουμε και άλλα ευχάριστα ακόμα με καλύτερο τον φίλο μου τον psychiko21 :smokin: :smokin:

N(ANSI)
20-09-2008, 11:00
sigxarhthria se olous !!
igeia eutuxia kai polles epitixies na exete!!

EvaS
20-09-2008, 11:38
Πολλά συγχαρητήρια σε emu,dory και THE_RIDDLE φυσικά :wavey: !

//Λίγο-πολύ όλοι στο ίδιο κτήριο θα μείνουμε :baby: !

floyd21
20-09-2008, 13:15
Συγχαρητήρια Ρενάκι... :love2:

Πάντα επιτυχίες...:wavey:

chdatmmtnk
20-09-2008, 13:23
Συγχαρητήρια Μανώλη, Ρένα, Λίο[:p ] και Χρήστο!!! :wavey: :wavey:
Καλή σταδιοδρομία και πολύ κουράγιο! ;-)

understracker
20-09-2008, 16:28
Και του χρόνου-παραχρόνου!

manta-rini
20-09-2008, 16:48
Να δώσω κ εγώ τα συγχαρητήρια μου στους πτυχιούχους κ να πω κ 2 λογάκια για τον καθέναν.:-)

THE RIDDLE:Τα γνωστά.Είχα την τιμή να είναι ο πρώτος συνάδελφος π γνώρισα στο di την ημέρα των εγγραφών. Από τους πρώτους κιόλας μήνες τον θυμάμαι να βοηθάει κόσμο στα μαθηματικοειδή κυρίως.Μεγάλο respect!!

emufear: Φτάνωντας εγώ 2ο έτος λοιπόν κ χρωστώντας τα πιο πολλά μαθήματα του 1ου έτους,τύχαινε να βλέπω τον emufear π φαινόταν από τότε πόσο χαρισματικό άτομο είναι.:-)

Leo: Back στο μακρινό 2003,είχε τύχει να μιλήσουμε τότε,αν θυμάμαι καλά ήταν η απεργία διαρκείας των καθηγητών κ σε ρώταγα συνέχεια πότε θα ξεκινήσουν τα μαθήματα.Παίζει να σε είχα ζαλίσει,όπως επίσης παίζει κ να μην θυμάσαι τπτ από όλο αυτό.Οπότε καλή συνέχεια σε ό,τι κάνεις.

Kertran:Λοιπόν εσένα σε θυμάμαι στάνταρ όταν είμουν πρώτο έτος π είχες πάρει εισαγωγή στον προγραμματισμό με noir,το είχε ο Μισυρλής ακόμα..:sleep: Επίσης παίζει να φορούσες γυαλιά μυωπίας..:D Στην ιστορική φορουμική του 2006 στο Θησείο έμαθα ότι εισαι ο Κertran π γράφει στο forum. Έχεις κ τα καταγωγή από τα Κανάλια Καρδίτσας,τα οποία έχω επισκεφτεί κ μου άρεσαν,οπότε respect κ εδώ.

Dory:Σε ξέρω μόνο φατσικά,οπότε καλή συνέχεια στο μεταπτυχιακό κοπέλα μου..

Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν...:sleep:
Άντε κ στα δικά μας...

beatblaster666
20-09-2008, 16:59
Πάει και η Ρένα.:-) :-)
Συγχαρητήρια και καλή επιτυχία σε ότι κάνεις.
Ιστορικές μορφές τελείωσαν φέτος.
Το di δεν θα είναι ίδιο χωρίς αυτούς.:-(

leo
21-09-2008, 00:05
Ιστορικές μορφές τελείωσαν φέτος.
Το di δεν θα είναι ίδιο χωρίς αυτούς.:-(

Οπότε καιρός είναι, να σηκωθείτε να φύγετε :D:D

Σας το εύχομαι όλων από καρδιάς :wavey:

dory
21-09-2008, 18:55
Αν και επιφυλλάσομαι για τους μεγάλους πανηγυρισμούς αφού δω όλους μου τους βαθμούς περασμένους στο my-studies.... ευχαριστώώωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :D :D :baby:

Να πω κι εγώ με τη σειρά μου πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους συν-πτυχιούχους, στο leo και στον Kertran και φυσικά στους emufear και THE_RIDDLE των οποίων η βοήθεια και συνεργασία υπήρξε πολύ σημαντική για μένα όλον αυτόν τον καιρό :-).

Καλή συνέχεια σε όλους :wavey: :wavey: :love2: :love2:

di\n@
21-09-2008, 19:53
end of era λοιπον!
να πω κι εγω καπως καθυστερημενα στον μανολη
και στο ρενακι many congrats!καλη συνεχεια απο δω και περα:wavey:

Dejan
21-09-2008, 22:23
ελα ρε leo, αν δεν βαριεσαι βαλε με και εμενα :wavey:
τι συγκινηση τοσα χρονια στο φορουμ :p
νιωθω εκ των ιδρυτων...

St3f@n0s
21-09-2008, 22:48
νιωθω εκ των ιδρυτων...

Arxonta...
To phres???
Panta tetoia man kai tuxeros na eisai makria apo to di...:wavey:

Dejan
21-09-2008, 22:55
Arxonta...
To phres???
Panta tetoia man kai tuxeros na eisai makria apo to di...:wavey:

χεχεχε....:D
thanks re!
και σε εσενα με το καλο

psychiko21
22-09-2008, 00:34
νιωθω εκ των ιδρυτων...

Συγχαρητηρια και φορουμικα!
Καλη σταδιοδρομια και καλη επιτυχια στο μεταπτυχιακο.
Αν και προηγειται το χακι :smokin:

THE_RIDDLE
22-09-2008, 01:40
Καλο πτυχιο ρε Γιωργο. Αντε και καλος πολιτης πλεον.:wavey: :wavey:
Και αλλαξε επιτελους ομαδα. Δε βαρεθηκες μια ζωη να εισαι δευτερος?:D :D

beatblaster666
22-09-2008, 01:42
νιωθω εκ των ιδρυτων...

Αυτά είναι , πολλά συγχαρητήρια και καλή επιτυχία από εδώ και πέρα ρε.:wavey:

fotinoula88
23-09-2008, 15:20
..αν και λίγο καθυστερημένα...συγχαρητήρια στη Δεσποινούλα μας ( Dedilou )!!!!
τα κατάφερες τελικά εεεεε??? :p :p
άντε άντε καλή σταδιοδρομία τώρα..εύχομαι όλα να σου πάνε όπως τα χεις υπολογίσει!δε σε φοβάμαι εσέναααα...:p

// συγχαρητήρια και σε όλα τα παιδιά που πήραν το πολυπόθητο πτυχίο!
καλή σταδιοδρομία σε όλους!

!~mariA#
23-09-2008, 15:22
Congratulations Dedilou!! Καλη σταδιοδρομια στη συνεχεια :-) :-)

Συγχαρητηρια κ στον Kertran κ σ'ολα τα υπολοιπα παιδια!!

Καλη συνεχεια στο μεταπτυχιακο σας κ γενικοτερα σε ο,τι κανετε :wavey:

TheRapper
23-09-2008, 16:41
Congrats Δεσποινακι μου ΦΙΛΙΑ τα λεμε

Γρηγορης

Hellhammer
23-09-2008, 16:47
Πολλα συγχαρητηρια στη Δεσποινα για το πτυχιο της και ευχες εκ βαθους καρδιας για καλη σταδιοδρομια.

Γιωργος Μποσγανας

yohoho
23-09-2008, 18:14
Ο psychiko21 πηρε το χαρτι και φευγει απο το DI !!!! Συγχαρητητια Μητσο!!!!

beatblaster666
23-09-2008, 18:22
Ο μεγαλύτερος Τσάτσος που γνώρισε αυτή η σχολή πήρε πτυχίο.:p
Μητσάρα μου σου εύχομαι τα καλύτερα.:love2: :love2: :wavey:

Dejan
23-09-2008, 18:25
Ο psychiko21 πηρε το χαρτι και φευγει απο το DI !!!! Συγχαρητητια Μητσο!!!!

Μπραβο ρε παικτη:-)
DI is gone and a new life has become:p

//thanks Και για τα υπολοιπα παιδια (για μενα) και γενικα ολο το φορουμ
ελπιζω να εγραψα τοσα χρονια και καποια χρησιμα ποστς εδω μεσα

nia
24-09-2008, 01:15
Έστω λίγο καθυστερημένα :baby:
Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που τέλειωσαν!!
Ιδιαίτερα σε THE_RIDDLE, emufear, dory, Dejan!!
Καλή συνέχεια σε ό,τι κάνετε!! :-)

anthix
24-09-2008, 02:27
χχχμμμμ, νομιζω πως και η ιδια δεν θα εχει προβλημα να της κανω την τιμη να το ανακοινωσω εγω:baby: .
αφου βγηκε και η πολυαναμενωμενη θεωρια υπολογισμου, μπορω να βγαλω τα απλυτα στη φορα.

αγαπητοι συμφoρουμητες, η γνωστη rusty του φορουμ και του καφε, πηρε πτυχιο....
:-) :-) :-) τα στοιχεια της αφηνω να τα πει μονη της, να ακνει κ κανα ποστ που τελευταια μας παραμελει!!!

συγχαρητηρια rustoula!!!:-) :-) :-)

psychiko21
24-09-2008, 03:10
Σας ευχαριστώ πολύ! Για να πω την αλήθεια μου, μετά από 6 χρόνια di μου πήρε λίγη ώρα να συνειδητοποιήσω ότι από την παράνοια των πρώτων ετών έφτασα τελικά εδώ. Με παρεούλα και χαβαλέ γιατί χωρίς αυτά δεν την παλεύεις. Όπως επίσης και χωρίς την υποστήριξη ΦΙΛΩΝ και ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ. Να είστε πάντα καλά.

Καλό κουράγιο και καλό πτυχίο σε όσους δίνουν ακόμα τον αγώνα τους, καλή σταδιοδρομία και καλή επιτυχία/συνέχεια στα μεταπτυχιακά στους υπόλοιπους.
Δημήτρης

BuenosDias
24-09-2008, 03:30
Τι είναι αυτό;
Η μεγάλη έξοδος από το dit;
Άντε καλή συνέχεια και στους 11.
Αν δεν έφαγα κανέναν στο μέτρημα.

beatblaster666
24-09-2008, 07:13
rusty congrats και καλή επιτυχία στη συνέχεια.:wavey:

floyd21
24-09-2008, 20:36
Συγχαρητήρια σε psychiko21 και rusty...:love2:
Καλή συνέχεια...:wavey:

trooper7
24-09-2008, 22:13
Sygxarhthria se psychiko21 pou dn ton kserw vevaia alla apo tis athlitikes exw katalavei oti einai wraios typas;-)

Kalh synexeia kai kala kouragia man:wavey: :wavey:

psychiko21
25-09-2008, 00:02
Να ειστε καλα μαγκες.Σας ευχαριστω πολυ!
Καλη δυναμη και καλο πτυχιο κι εσεις :wavey:

17. Trezegoal
25-09-2008, 00:04
Να ειστε καλα μαγκες.Σας ευχαριστω πολυ!
Καλη δυναμη και καλο πτυχιο κι εσεις :wavey:

sygxaritiria kai apo mena man...

na sai kala re...

Klinika_Nekros
25-09-2008, 00:10
gongrats μεγάλε
καλή συνέχεια ...

vaguraw
25-09-2008, 00:12
phres ptyxio ?
mhn mas to les...
emeis argoume akoma kai mas xalaei to kefi na to akoume

leo
25-09-2008, 02:30
Μπράβο ρε Dejan!! Κι εσύ psychiko21, congrats :smokin:

Time to leave, μάγκες :wavey::wavey:

(χώστε και τον kertran ρε mods - αρκετά τη σκαπούλαρε:p)

beatblaster666
25-09-2008, 02:32
(χώστε και τον kertran ρε mods - αρκετά τη σκαπούλαρε:p)

roufian is here

Στασινός Χρήστος aka Kertran , Galliano (Dior , Dolce & Gabbana , Gucci) 2001.

grnemo
13-10-2008, 19:19
Τέλος και για τον nemo :)

Jay-P
13-10-2008, 19:21

Congrats!!!!!

:wavey::wavey::wavey:

grnemo
13-10-2008, 20:02
Thx και καλή συνέχεια σε όλους!!!!

Klinika_Nekros
13-10-2008, 20:19
ναι ρε άγγελε
συγχαρητήρια

AENAOSS
13-10-2008, 20:26
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΗΛΕΥΩ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ

beatblaster666
13-10-2008, 20:39

Έλα μωρή αρρώστια , έφυγες και εσύ.Άντε τα καλύτερα.Το 2003 ξεκληρίστηκε.:p

floyd21
13-10-2008, 23:14

Ναι ρε Άγγελε.
Ωραίος...:wavey:

Theio_Vrefos
13-10-2008, 23:19
Έλα ρε νέμο :D
congratz

terezoulini
13-10-2008, 23:21

congraaats!! :wavey:

aloimono se mas pou xrwstame akoma ilektroniki... :sleep: :tounge:

Trifyllenia
14-10-2008, 00:09
Άγγελε χίλια συγχαρητήρια, εσύ κ αν είσαι άξιος !! :D
Τα καλύτερα έρχονται και τώρα καλή επιτυχία στο μεταπτυχιακό σου (που είναι και τέλειο λέμε :tounge: )

//list updated :p

manta-rini
14-10-2008, 00:33
Έλα μωρή αρρώστια , έφυγες και εσύ.Άντε τα καλύτερα.Το 2003 ξεκληρίστηκε.:p

θα ΄θέλαμε..:-(
btw,συγχαρητήρια σε grnemo..:wavey:

Solidus
14-10-2008, 00:53
Congrats ρε grnemo, καλή σταδιοδρομία !!

orchid
14-10-2008, 07:38
Συγχαρητήρια Άγγελε! Εύχομαι ό,τι καλύτερο από δω και πέρα :-) :wavey:

reactOS
15-10-2008, 20:03
congrats grnemo!! kali synexeia

Panoylhs
15-10-2008, 20:08

..Έλα ρε guru!!!CONGRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATS

..θα κεράσεις fajitas???? :D :D :D :D :love2:

TheRapper
16-10-2008, 09:39
well done αγγελε... CONGRATS

Hellhammer
16-10-2008, 10:05
αγγελαρα ευχομαι οτι καλυτερο ρε φιλε.αν και νομιζω οτι ηδη εχεις ξεκινησει πολυ δυνατα.οτι επιθυμεις και το νου σου.να εισαι καλα και συγχαρητηρια!

grnemo
16-10-2008, 16:59
Thx everybody παίδες!!! Να είστε όλοι καλά και σας εύχομαι μεγάλη επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!! Μερικές προτάσεις που θα ήθελα να ακούσω όταν έμπαινα εγώ στο προπτυχιακό!
Να έχετε όλοι μια καλή σταδιοδρομία και να μην απογοητεύεστε.
Διαβάστε τα μαθήματα με ανοικτό μυαλό!
Περάστε τα όλα στην ώρα τους οπωσδήποτε, ώστε να αποκτάτε στέρεες γνώσεις ακόμα και αν δεν σας ενδιαφέρει το μάθημα. Είναι σίγουρο ότι όσο περνάει ο καιρός θα το απολαμβάνετε ακόμα περισσότερο, γιατί από την μία θα φτάνετε προς το τέλος και από την άλλη θα κάνετε focus όλο και περισσότερο σε συγκεκριμένα πράγματα.
Δραστηριοποιηθείτε και ΕΝΟΧΛΗΣΤΕ τους καθηγητές μας. Έχουμε αστέρια καθηγητές. Από τον χειρότερο στην συμπεριφορά μέχρι τον καλύτερο. Κάντε extract όσο περισσότερη γνώση μπορείτε. Έρευνα, διαγωνισμοί, επικοινωνία, δημιουργία!! Είναι συνεργάτες μας και όχι δικαστές.
Ξεζουμίστε τους πόρους τις δυνατότητες του πανεπιστημίου. Από τα εργαστήρια ως την βιβλιοθήκη, από το γήπεδο έως την ομάδα χορού στην λέσχη!Και τέλος μία ερώτηση που καλό θα ήταν να σκεφτόμαστε όλοι, όσο σπουδάζουμε και να την απαντήσουμε όταν αποφοιτήσουμε (το ιδανικό θα ήταν το αντίθετο αλλά η έλλειψη εμπειρίας δεν μας το επιτρέπει).

Γιατί θέλουμε να σπουδάσουμε επιστήμη υπολογιστών;

Νομίζω ότι όποιος απαντάει το παραπάνω βρίσκει τον εαυτό του μέσα από την απάντηση. Χρέος μας σαν απόφοιτοι τώρα πια, είναι να πούμε, μία συμβουλή ή προτροπή στους νεότερους για να μην επαναλάβουν τα δικά μας λάθη στο προπτυχιακό.

Καλή σταδιοδρομία!! Τα καλύτερα έρχονται ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

understracker
16-10-2008, 22:27
Καλή σταδιοδρομία!! Τα καλύτερα έρχονται ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

Καλή σταβλοδρομία επίσης! :D

TheRapper
17-10-2008, 14:10
ευγε αγγελε για τo παραπανω post..

μη χανομαστε..

(back to work...)

KCM6985
31-10-2008, 11:35
Είδες grnemακο που σου έλεγα οτι ολα θα πάνε καλά?? Καλή συνέχεια !!!!!!
Καλή συνέχεια και στον THE_RIDDLE (λίγο αργά γιατί είμουν out..αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ..)..

Hal-Boy
04-11-2008, 17:17
Polu pou xestikate oloi sas-enas spastikos ligoteros apo to forumaki- alla ADIOS AMIGOS kai apo mena..Meta apo 6 xronakia vamos....
Thanks everyone edw mesa gia kathe voitheia..Tha parameinw fysika diathesimos gia kathe aporia...
Kala kouragia paides...

Hellhammer
04-11-2008, 17:20
Polu pou xestikate oloi sas-enas spastikos ligoteros apo to forumaki- alla ADIOS AMIGOS kai apo mena..Meta apo 6 xronakia vamos....
Thanks everyone edw mesa gia kathe voitheia..Tha parameinw fysika diathesimos gia kathe aporia...
Kala kouragia paides...

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΑ μωρη πατριδα!!!αντε αντε με το καλο.και εις ανωτερα.συγχαρητηρια και καλη σταδιοδρομια φιλαρα!!

Serendipity
04-11-2008, 17:22
Kala kouragia paides...

Se eyxaristoume hal-boy gia oti proseferes auta ta 6 xronia sto di. H apousia sou 8a ginei ais8iti stis epomenes geneies!!!!

beatblaster666
04-11-2008, 18:06
Γεια σου Hal Boy άρχοντα.
Καλή επιτυχία σε ότι και αν κάνεις.:wavey: :wavey:

Malgor21
05-11-2008, 14:15
perimena polu gia to pw dhmosia an kai htan teleiwmenh upo8esh apo ton ioulh ;p Ptuxiooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooo

Trifyllenia
05-11-2008, 15:08
perimena polu gia to pw dhmosia an kai htan teleiwmenh upo8esh apo ton ioulh ;p Ptuxiooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooo

Μπράβο και officially !!!! :D :D

:cool:

Ρεεεεε βάλε σωστό link στο site σου, το έβγαλα το blog:p

anthix
05-11-2008, 15:12

αντε παιδι μου, καιρος ηταν πια, γεννησα :p !!!
με γεια σου το κωλοpaper (και επισημα) και καλη συνεχεια! :-) :-)

Gianakin
05-11-2008, 17:58
Αντιο και απο μενα. Ευχαριστω για την υποστηριξη των Σπλαττερ (και οχι μονο) και καλα ξεμπερδεματα σε ολους.

sxizoφρeneia658
05-11-2008, 22:53
Αντιο και απο μενα. Ευχαριστω για την υποστηριξη των Σπλαττερ (και οχι μονο) και καλα ξεμπερδεματα σε ολους.

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕΕΕΕΕΕ!!
Αντε και ένα καλό νέο μέσα στην βδομάδα!!
Άντε να κάνεις αυτό που αγαπάς τώρα και να μας θυμάσαι σε καμία πρεμιέρα.:D

THE_RIDDLE
06-11-2008, 01:40
Kala kouragia paides...

Μπραβο ρε Hal-Boy. Καλη σταδιοδρομια πλεον.:wavey: :wavey:

Συγχαρητηρια Malgor. Καλο μεταπτυχιακο.:wavey: :wavey:

Ετσι ρε Γιαννη. Στο δωσανε το γαμημενο. Μπραβο ρε μαν.:wavey: :wavey:

Klinika_Nekros
06-11-2008, 01:41
hal boy , malgor και gianakin καλή σταδιοδρομία

Solidus
06-11-2008, 14:50
Καλή σταδιοδρομία παίδες !!

manta-rini
20-06-2009, 13:56
άντε να βλέπουμε ότι
τελειώνει κόσμος..

floyd21
01-07-2009, 16:36
Trifyllenia ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Πες μας ναι. :-)

sxizoφρeneia658
01-07-2009, 16:56

Επιβεβαιώθηκε..:cool:

Gravity
01-07-2009, 17:07
Σας ευχαριστω ολους για τα τοσα χρονια υπομονη σας. Να ξερετε θα ειμαι διπλα σε οποιον το ζητησει. Ελπιζω να με δεχτουν για μεταπτυχιακο στη σχολη μπας και σας βλεπω συχνα και δν χαθουμε. Καλο πτυχιο σε ολους και τι αλλο να ευχηθω.. Υπομονη

Trifyllenia
01-07-2009, 18:08
Συγχαρητήρια Gravity!! :wavey: * (τσίμπησα? του 88 λέει Ιούλιο γενέθλια, w00t :p )

Πτυχίο αν δε δούμε περασμένους όλους τους βαθμούς στο my-studies δεν μπορούμε να πούμε ότι πήραμε :p

Μάααααλλον όμως ναι :baby:

Με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα ετοιμάσω τότε ανάλογο - συμβουλευτικό post :p

Τώρα είμαι σε δίλλημα.... Τα δίνεις τα χρήματα για ΑΣΟΕΕ ή κάθεσαι 2 μεταπτυχιακά χρόνια εδώ ξανά? :D

obviously from tomorrow ασοείτισσα :D

floyd21
27-07-2009, 20:33

Τα έλεγα εγω τότε. :-)

Trifyllenia
27-07-2009, 20:45
Τα έλεγα εγω τότε. :-)

Ναι :blush: Finito :love2:

Λοιπόν μυστικό της επιτυχίας:

Ομαδικό λιώσιμο παιδιά, παρεάκι φραπεδιές και διάβασμα / εργασίες/ projects.

Τόσο απλά.-

Ντάξει τώρα πόσα ευχαριστώ να πρωτοπώ στο παρεάκι?

Από την αρχή κιόλας με Μανόλη bro, Εύη (υπερ-ευχαριστώ για όλα!!!), forum τρελό feedback (SuperManth, Tythora, leo-president :tounge: , teo-president, killer-president , Riddle) και μετά στους νεότερους εδώ, Κλαίρηηηηηηη :love2:

//oh mh god! Ξέχασα το ευχαριστώ στον Μπάκα και τα μαθηματικά του :D

//Πολλές καρδουλίτσες δεν έβαλα?

// εγγραφή: 24/09/2004 - τελευταία επιτυχής εξέταση μαθήματος: 1/07/2009 ....

St3f@n0s
27-07-2009, 21:48
// εγγραφή: 24/09/2004 - τελευταία επιτυχής εξέταση μαθήματος: 1/07/2009 ....[/SIZE]

"Dexiwsh me polla gluka" den blepw na uparxei orismenh hmeromhnia...:confused: :confused: :confused:

Congrats...:wavey:

Lauril
23-09-2009, 12:41
Συστηματα Επικοινωνιων
Τα αποτελέσματα της Περιόδου Σεπτεμβρίου 2009 βρίσκονται στο eclass στο file APOTELESMATA_SEP.PDF. Επίσης έχουν αναρτηθεί και στο Γραφείο Α52.

Μανώλης Σαγκριώτης

ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ.....
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

d3m
23-09-2009, 12:45
ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ.....
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ποτε θα γινει το παρτυ????:sleep: :sleep: :sleep: :sleep:

Klinika_Nekros
23-09-2009, 12:55
ναι ρε φώτη

anthix
02-10-2009, 02:42
να ξεθαφτει αμεσα! :D :D :D ελα να το γιορταζουμε!:D ειμαι στην ευχαριστη θεση να πω οτι εδωσα το τελευταιο μου μαθημα!!! waiting for the kwloxarto....!!!!:love2: :love2: :love2:

floyd21
02-10-2009, 10:55
να ξεθαφτει αμεσα! :D :D :D ελα να το γιορταζουμε!:D ειμαι στην ευχαριστη θεση να πω οτι εδωσα το τελευταιο μου μαθημα!!! waiting for the kwloxarto....!!!!:love2: :love2: :love2:

Ναι ρε Ανθή. :-) :-)

Congrats! :wavey:

Al-lou
02-10-2009, 18:30

Congrats κι απο μενα!!!:wavey:

Καλη συνεχεια σε ο,τι κανεις! ;-) :wavey:

anthix
04-10-2009, 13:21
thank u both παιδες!:-) :-) :-) αντε να το παρω και στα χερια μου κ τοτε κερναω!:tounge:

cursor
05-10-2009, 16:03
To Phra To Timhmeno! Telos!!!

Dj Cool - T
05-10-2009, 16:05
To Phra To Timhmeno! Telos!!!

axAxaaXAXAXaaxaXxaxaxa επιτέλους! :tounge::tounge::tounge::tounge:

Τελικά γιατί δεν είχες βαθμό στις Πιθανότητες? :D

psychastheneia7
16-06-2010, 23:51
bump

:D:D:D:dance3::dance3::D:D:D

paris7891
16-06-2010, 23:54
bump

se misw

St3f@n0s
16-06-2010, 23:55
bump

lzvy3A-czE0

kouvanos
16-06-2010, 23:57
bump

sinxaritiria file siggayre! :-) ;-) oti kalytero eyxomai!

floyd21
17-06-2010, 00:05
bump

Μπράβο ρε Παυλάρα.

psych7:
http://www.mycity.rs/phpbb/uploads/3239_Strong%20smiley.jpg

φίδια και γόνδολες...

trooper7
17-06-2010, 00:13
bump

Re skyle,de mou eixes pei oti sou emeine Sagkri?
Ektos an ekanes magika ala Gio kai ton erikses:blush:

psychastheneia7
17-06-2010, 09:39
efxaristw magkes!!!

Egw fevgw gia baxames gia diakopes!! (kai kala)
Eseis liwste sto di :D

//trooper htan ola mia megalh pare3hghsh.
eixame apla mia kontra
http://www.youtube.com/watch?v=DYi2wNKkv8A

:p

trooper7
17-06-2010, 11:45
Tote sygxarhthria epishmws file:D
O,ti kalytero eyxomai gia th synexeia kai eis anwtera!!!

To ksereis pws ekkremei byra kai me ton ksenitemeno
25/6 teleiwnoume,tha perimenw pm,sms,klhsh,epistolh h anavolh gia mia evdomada meta:p

Klinika_Nekros
17-06-2010, 11:48
τα συγχαρητήρια και από εμένα
ότι καλύτερο εκεί έξω μαν .

Holy Diver
17-06-2010, 12:13
bump

Ela re paixth :d
Congrats re:D

trooper7
19-06-2010, 18:17
Polloi tou 05 simera(an pane ola kat'eyxhn,pou tha pane)

skoubri!,fotinoula88,arnold!,slipknot,floyd21,saki l87,lvasilis22,StoneC.Original,mbot13

Mpaka voithia,ta fwta sou!!!

skoubri!
19-06-2010, 18:18

skoubri!,fotinoula88,arnold!,slipknot,floyd21,saki l87,lvasilis22,StoneC.Original,mbot13

Ρε κατσε να δουμεεεεε!!!Μη βιαζεσαι !!! :p:cool::cool:

trooper7
19-06-2010, 18:20
Ρε κατσε να δουμεεεεε!!!Μη βιαζεσαι !!! :p:cool::cool:

Koita sthn parenthesh kai skepsou thetika:-)

17. Trezegoal
19-06-2010, 18:21

mpravo re paidia. na pane ola kala, na teleionete oloi. megalosame pleon...

skoubri!
19-06-2010, 18:30
megalosame pleon...

Αστα να πανε....!!:baby::baby:

TalL_Guy
19-06-2010, 21:39
Μερικοι του 05 παραμενουν ,θα παιξουν και παραταση

17. Trezegoal
19-06-2010, 23:07
Μερικοι του 05 παραμενουν ,θα παιξουν και παραταση

eee den peirazei. to thema einai na katharisoyn to matsaki grigora esto kai stin paratasi...

sxizoφρeneia658
26-06-2010, 15:35
Επειδή είμαι καλό παιδί αν και καθυστερημένο!!

17. Trezegoal

Το πήρεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!1

Solidus
26-06-2010, 15:49
Congrats treze !! Καλή σταδιοδρομία !!

Επίσης κι εγώ τελείωσα επιτέλους (την Τετάρτη έδωσα το τελευταίο) !! Άντε να την κάνουμε σιγά σιγά :p

TalL_Guy
26-06-2010, 16:37
Congrats treze !! Καλή σταδιοδρομία !!

Επίσης κι εγώ τελείωσα επιτέλους (την Τετάρτη έδωσα το τελευταίο) !! Άντε να την κάνουμε σιγά σιγά :p
ωραιος ρε νικο.Συγχαρητηρια και καλη συνεχεια!!!!!!!!!!!!!!

Alan Don
06-07-2010, 03:25
Loipon παλικαρια και κοπέλιες το πηρα το πτυχιο ,τελος !

ειτε απο το μεταπτυχιακο μας ειτε απο το ΟΠΑ σας στελνω αγωνιστικούς χαιρετισμους!

Morgoth
06-07-2010, 03:29
Loipon παλικαρια και κοπέλιες το πηρα το πτυχιο ,τελος !

ειτε απο το μεταπτυχιακο μας ειτε απο το ΟΠΑ σας στελνω αγωνιστικούς χαιρετισμους!

:grouphug::neo::grouphug:

καλή συνέχεια! μείνε εδώ! :blush:

TalL_Guy
06-07-2010, 13:43
συγχαρητηρια !!!

γιατι να φυγεις απο εδω μωρε,τωρα που εμαθες τα κατατοπια

(ειδα las post morgoth και λεω wtf το πηρε το χαρτι???)

std04131
06-07-2010, 13:45
συγχαρητηρια μεγαλε!

//αν και κανεις δε φευγει πραγματικα απο το di.η ψυχη του περιπλανιεται για παντα στους διαδρομους.

S1lV3r._.RAnG3r
06-07-2010, 13:57
kali synexeia k kali stadiodromia man.

ola kala na s pane.

paris7891
06-07-2010, 18:55
ego pantos proteino n paei OPA

Alan Don
07-07-2010, 16:41
τελικα αποφάσισα ΟΠΑ επιστημη των υπολογιστων , κατεθεσα τα χαρτια μου σημερα . Ας ελπισουμε οτι ειναι η καλυτερη επιλογή. !!!

ΚΑΛΟ πτυχιο σε ολους παιδια!

Savael
07-07-2010, 16:45
ΟΠΑ και ξερώ ψωμί! Αρκετά κουράστηκες στην κ..λοσχολή . Καλές διακοπές (και καλοκαιρινές και μεταπτυχιακές). Συγχαρητήρια και πάλι

Alan Don
08-07-2010, 02:11
basika apo δυσκολια μονο διακοπες δεν θα εινια αλλα οκ ...τουλαχιστον ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΒΙΒΛΙΟ!!!

floyd21
23-07-2010, 17:08
Στην αποφοίτηση, όλα τα μέλη του di έχουν όνομα ή ξαναποκτούν το πραγματικό τους, οπότε ήρθε και η σειρά μου να αποκαλυφθώ.
ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ aka floyd21

Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2005
Ημερομηνία εξέτασης τελευταίου μαθήματος : 17/06/2010

Αρχικά, είχα μια λίστα με όσους θέλω να ευχαριστήσω αλλά πραγματικά είναι πάρα μα πολλοί, οπότε σίγουρα θ' αδικήσω κάποιους. Ξέρουν ποιοί είναι αυτοί και τους υπερευχαριστώ θερμά. :love2:

Υ.Γ.
Θα παρακαλούσα το moderation team αν γίνεται να γραφτώ στο πρώτο post σε DarkRed color μιας και τα περισσότερα απο τα posts μου στο αγαπημένο μου ετούτο (http://www.forums.gr/misc.php?do=whoposted&t=13135) θρεντ ήταν έτσι γραμμένα.

Savael
23-07-2010, 17:09
Ωραίος ρε μαν! Αντε καλα μεταπτυχιακά !

TalL_Guy
23-07-2010, 17:11
Στην αποφοίτηση, όλα τα μέλη του di έχουν όνομα ή ξαναποκτούν το πραγματικό τους, οπότε ήρθε και η σειρά μου να αποκαλυφθώ.

Αρχικά, είχα μια λίστα με όσους θέλω να ευχαριστήσω αλλά πραγματικά είναι πάρα μα πολλοί, οπότε σίγουρα θ' αδικήσω κάποιους. Ξέρουν ποιοί είναι αυτοί και τους υπερευχαριστώ θερμά. :love2:

Υ.Γ.
Θα παρακαλούσα το moderation team αν γίνεται να γραφτώ στο πρώτο post σε DarkRed color μιας και τα περισσότερα απο τα posts μου στο αγαπημένο μου ετούτο (http://www.forums.gr/misc.php?do=whoposted&t=13135) θρεντ ήταν έτσι γραμμένα.
συγχαρητηρια ρε!
αντε και καλος πολιτης!

skoubri!
23-07-2010, 17:26
Επειδή είμαι καλό παιδί αν και καθυστερημένο!!

17. Trezegoal

Το πήρεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!1

Συγχαρητηρια treze!!!!
Κ σε σενα κ σ ολα τα παιδια που πηραν πτυχιο!!!! Αντε πολλοι του 5 φετος!!!!

Μπραβο κλαψιαρη floyd21! You know why!

floyd21
23-07-2010, 17:28
Μπραβο floyd21!

Συγχαρητήρια και σ' εσάς δεσποινίς. :wavey:

di.nos
23-07-2010, 17:47

Υ.Γ.

Feugei o floyd21! :o
Sigxaritiria man!!!!! :tounge:
Ante kai prwtathlima stin aekara kai sinaulia pink floyd stin ellada!!!!!

17. Trezegoal
23-07-2010, 17:58
mpravo mitsara agori moy...

mpravo kai stin eleni...

Klinika_Nekros
23-07-2010, 18:07
καλή ζωή απο εδώ και δώθε σε κυρίους μπάκα και κατσούλη .
gongrats ελένη

d3m
23-07-2010, 22:32

Υ.Γ.

μαλακα ευτυχως που αποφάσισες να αποκάλυφθείς γιατί κανείς δεν ήξερε ποιός είναι ο floyd21.
mpakass μπηκες πρωτο post.

επίσης, μην ανησυχεις.
μερικοί θα νομίζουν οτι είσαι ακόμα di...:p

Morgoth
24-07-2010, 02:17
Αφ'ενός, συγχαρητήρια στα άνωθεν παιδιά που πήραν πτυχίο :grouphug: Καλή σταδιοδρομία να 'χετε :grouphug:

Απ την άλλη, το di δε θα είναι ποτέ πια το ίδιο χωρίς Μπάκα.

Αν η σχολή ήταν thread θα έπρεπε να γίνει locked. Κι ας μην έπαιρνα ποτέ πτυχίο :p

trooper7
24-07-2010, 14:58

Kapoioi ta eixane pei poly nwris!!!

THE_RIDDLE
24-07-2010, 16:53
Αφ'ενός, συγχαρητήρια στα άνωθεν παιδιά που πήραν πτυχίο :grouphug: Καλή σταδιοδρομία να 'χετε :grouphug:

Αν η σχολή ήταν thread θα έπρεπε να γίνει locked. Κι ας μην έπαιρνα ποτέ πτυχίο :p

Συγχαρητηρια και απο μενα παιδια.
Οσο για το Μπακα θα συμφωνησω απολυτα με το ποστ του Morgoth!:wavey::wavey:

Spat
24-07-2010, 18:01

Υ.Γ.

bazw sthn akrh ta sunais8hmata luphs pou exw (e opws na to kanoume h sxolh den 8a einai pote idia)
kai euxomai kalh stadiodromia, kalh normal zwh, kalo metaptuxiako (pshsou gia di :P) kai kalos poliths(btw fadaros pote pas ?) ! Bravo !

Bravo kai stous upoloipous !!!

ade kai sta dika mas :P

MikeN
24-07-2010, 22:32

Υ.Γ.

Τέρμα και η Verdia.

striker
25-07-2010, 01:16
συγχαρητήρια ρε Μπάκα... άντε με το καλό και ο στρατός τώρα να ξεμπερδεύεις..
πάντως όντως di χωρίς Μπάκα δεν θα έχει νόημα...

Olorin
25-07-2010, 18:35
Μπάκας??? Πτυχίο???

Πάει χάλασε η σχολή... Δίνουν πτυχίο στον οποιοδήποτε πια... (και κυρίως... οποτεδήποτε!)

Δεν ξέρω πάντως τι είναι δυσκολότερο να φανταστώ. Το DI(T) χωρίς τον Μπάκα ή τον Ελληνικό Στρατό ΜΕ τον Μπάκα...

//Πτυχιούχε, κανόνισε για μια αποχαιρετιστήρια ΝΣΦΣ πριν επιστρέψω στο εξωτικό Νεόκαστρο τον Σεπτέμβρη, ok?

dj Skoplus
26-07-2010, 00:40
spiti xwris baka prokoph den kanei

Solidus
26-07-2010, 21:18
Συγχαρητήρια ρε τρέλα Μπάκα !! Καλή σταδιοδρομία !! Μαζί το πήραμε το τιμημένο :p !!

floyd21
02-08-2010, 12:53
επίσης, μην ανησυχεις.
μερικοί θα νομίζουν οτι είσαι ακόμα di...:p

Πφφφφφφ.

Θα κλείσει τον Σεπτέμβριο που θα το πάρεις εσύ φίλε.

bazw sthn akrh ta sunais8hmata luphs pou exw (e opws na to kanoume h sxolh den 8a einai pote idia)
kai euxomai kalh stadiodromia, kalh normal zwh, kalo metaptuxiako (pshsou gia di :P) kai kalos poliths(btw fadaros pote pas ?) ! Bravo !

Άντε ρε. :p
Νοέμβρη φίλε.
Θέλω αγώνα στο εξωτικό σου μέρος πριν φύγω.

Τέρμα και η Verdia.

Θα πίνεις εσύ.

συγχαρητήρια ρε Μπάκα... άντε με το καλό και ο στρατός τώρα να ξεμπερδεύεις..
πάντως όντως di χωρίς Μπάκα δεν θα έχει νόημα...

Μπάκας??? Πτυχίο???

Πάει χάλασε η σχολή... Δίνουν πτυχίο στον οποιοδήποτε πια... (και κυρίως... οποτεδήποτε!)

Δεν ξέρω πάντως τι είναι δυσκολότερο να φανταστώ. Το DI(T) χωρίς τον Μπάκα ή τον Ελληνικό Στρατό ΜΕ τον Μπάκα...

//Πτυχιούχε, κανόνισε για μια αποχαιρετιστήρια ΝΣΦΣ πριν επιστρέψω στο εξωτικό Νεόκαστρο τον Σεπτέμβρη, ok?

Ό,τι πείτε.

Συγχαρητήρια ρε τρέλα Μπάκα !! Καλή σταδιοδρομία !! Μαζί το πήραμε το τιμημένο :p !!

Συγχαρητήρια ρε φίλε.

Solidus
02-08-2010, 14:10
Επιτέλους έχω και επίσημα στα χέρια μου τη βεβαίωση ολοκλήρωσης σπουδών !!!!!!!!!!!!!

larry_tsoukou
02-08-2010, 14:55
Πφφφφφφ.

Θα κλείσει τον Σεπτέμβριο που θα το πάρεις εσύ φίλε.

Άντε ρε. :p
Νοέμβρη φίλε.
Θέλω αγώνα στο εξωτικό σου μέρος πριν φύγω.

Θα πίνεις εσύ.

Ό,τι πείτε.

Συγχαρητήρια ρε φίλε.

re mlk trelos eisai?Ego ksero toulaxiston ena mathima pou tha doseis septemvri!pos teleioses? :P

xoxo kalo taksidi agori mou ptixiouxe.Telika 3 meres mallon einai 3 vradia.xaxaxaxa

Gcc
23-08-2010, 17:04
Το πηρα κ εγω το τιμημένο, πηγα σημερα γραμματεια για την βεβαιωση!
Πέντε αξέχαστα χρόνια :spank: αλλα συνεχιζω στο μεταπτυχιακο οποτε δεν θα μου λειψει και πολύ το τμήμα :p

Η επόμενη ορκωμοσία ειναι το Δεκεμβρη για όσους τελειωσαν Ιουνιο και ο κάθε αιτών θα ενημερωθει τηλεφωνικα για την ακριβη ημερα και ωρα δυο εβδομαδες πριν την ορκωμοσία.

Συγχαρητήρια σε όσους τελειωσαν και καλό κουράγιο στα υπόλοιπα παιδια :3some:

charisma
23-08-2010, 17:20
Το πηρα κ εγω το τιμημένο, πηγα σημερα γραμματεια για την βεβαιωση!
Πέντε αξέχαστα χρόνια :spank: αλλα συνεχιζω στο μεταπτυχιακο οποτε δεν θα μου λειψει και πολύ το τμήμα :p

Η επόμενη ορκωμοσία ειναι το Δεκεμβρη για όσους τελειωσαν Ιουνιο και ο κάθε αιτών θα ενημερωθει τηλεφωνικα για την ακριβη ημερα και ωρα δυο εβδομαδες πριν την ορκωμοσία.

Συγχαρητήρια σε όσους τελειωσαν και καλό κουράγιο στα υπόλοιπα παιδια :3some:

wraios man, sygxaritiria!!!!

Incubus
03-09-2010, 13:14
Κι εγώ, κι εγώ, πτυχιόοο :p

floyd21
01-03-2011, 14:29
MORGOTH

:dance3::dance3::dance3::dance3::dance3:

TalL_Guy
01-03-2011, 15:11
MORGOTH

+++++++++++++++++++++++++++++++

Trifyllenia
01-03-2011, 22:26
MORGOTH

Τι λες τώρα...
Συγχαρητήρια ρε Κώστα!! Είσαι πολύυυυ μεγάλη μορφή!
Συγκίνηση όσο σκέφτομαι τα κουλά χρόνια μας στο DI χαχαχα κομπάρσοι!
Τα καλύτερα έρχονται!

p.s. Πάμε να το γιορτάσουμε σπηλιά Νταβέλη

cunt
02-03-2011, 05:53

ME MPAFOUS.

on topic,
sygxarhthria ki apo mena sto paidi, evgaze poly pono sta post, ton eixe lypithei h psyxh mou
nice

Excessium
02-03-2011, 13:26
MORGOTH

Ας την κλεινουμε σιγα σιγα τη σχολη :grouphug:

Octopus Handjob
02-03-2011, 15:40
Morgoth, συγχαρητήρια.

Klinika_Nekros
02-03-2011, 21:21
γκρατζ μοργκοθ
πλέον το φόρουμ θα είναι πολύ φτωχότερο ...

Einstais
02-03-2011, 21:30
MORGOTH

sygxaritiria!!!!

as katagrapsoume kapou ayth th mera
forums just lost its sense of humour

asxoliastos
02-03-2011, 21:31
Υπάρχει ελπίδα τελικά...συγχαρητήρια morgoth

st@kas
02-03-2011, 21:35
MORGOTH

τα συχαρίκια μου στον MORGOTH :grouphug:

//@Einstais, άλλαξε avatar έχει λήξει...:p

larry_tsoukou
02-03-2011, 21:47
morgoth etoimase mia tetrada lastixa na pame na ta kapsoume.congrats http://thetonygrands.files.wordpress.com/2010/10/group_hug.jpg

d3m
02-03-2011, 22:37
συγχαρητηρια Morgoth :smokin:

ολοι παιρνετε πτυχιο αλλα δεν ακουω τιποτα για παρτυ :angryfire
ο diιτης μετα το Di δεν εχει ορεξη για τιποτα μαλλον

manta-rini
02-03-2011, 22:49
ME MPAFOUS.

on topic,
sygxarhthria ki apo mena sto paidi, evgaze poly pono sta post, ton eixe lypithei h psyxh mou
nice

Και εγώ παρακολουθούσα τον πόνο του και συνέπασχα-και ακόμα συμπάσχω- και ήθελα να τον παρηγορήσω λέγοντας πως υπάρχουν και χειρότερα..:p:blush:
...αλλά τώρα όλα είναι παρελθόν...:-)

congrats και από μένα morgoth! :wavey:

j_walker
02-03-2011, 22:52
bravo re morgoth!!

Morgoth
03-03-2011, 04:43
:dance3:

Μέχρι να το δω γραμμένο από εσένα δεν πίστευα ότι μπορεί να είναι αλήθεια, πως θα γίνει να μου το δώσεις εσύ το πτυχίο στην ορκομωσία κι όχι καθηγητής/πρύτανης ;

+++++++++++++++++++++++++++++++

ανταποδίδω μαν, αυτή την εξεταστική τη μπαλέψαμε και οι δύο για τα καλά :grouphug:

Τι λες τώρα...
Συγχαρητήρια ρε Κώστα!! Είσαι πολύυυυ μεγάλη μορφή!
Συγκίνηση όσο σκέφτομαι τα κουλά χρόνια μας στο DI χαχαχα κομπάρσοι!
Τα καλύτερα έρχονται!

Ευχαριστώωωωωω, έχουμε υπάρξει μεγάλοι κασκαντέρ πραγματικά ρε γαμώτ' :p Αναζητώ τα πιο παραπληγικά μέρη για εορτασμό με μια προτίμηση στο Σούνιο χάραμα όπου με την άμπωτη στην κονταυγή θα σκορπίσουμε στάχτες από καμένα λουκάνικα για να ξορκίσουμε το κακό του di για πάντα. Καλή ακαδημαϊκή; σταδιοδρομία επίσης βέβαια

ME MPAFOUS.

on topic,
nice

Φίλε όταν μπήκα χρειαζόταν να ξυριστώ μία φορά τη βδομάδα για να μη βγάλω υποψία μουσταικού και παίζει να έβλεπα ακόμα pokemon τα πρωινά κάθε Σάββατο (μετά το ξύρισμα).
Τώρα έχω μούσια ναυτικού και άσπρες τρίχες. Ευχαριστω ρε φιλε, και για την υπομονη σας με μενα και τις π@παριες που γραφω που κ που ΧD

Ας την κλεινουμε σιγα σιγα τη σχολη

Το θεμα θα ηταν να μην υπηρχε καν για να μην την παθουμε! Τωρα ας μεινει ανοιχτη να υπενθυμιζει στην ανθρωποτητα πως ο,τι κακο κι αν σου συμβει παντα μπορει να υπαρχει κατι χειροτερο: να εισαι φοιτητης στο di

Morgoth, συγχαρητήρια.

Octopus χειροεργατικε, σε ευχαριστω και ευχομαι τα βελτιστα σε σενα

γκρατζ μοργκοθ
πλέον το φόρουμ θα είναι πολύ φτωχότερο ...

Φτωχότερο σε κλαψούρα, μιζέρια και κατηγόρια,δεν νομιζω να ειναι κακο αυτο :p

sygxaritiria!!!!

as katagrapsoume kapou ayth th mera
forums just lost its sense of humour

Ας καταγραφει η μερα και ας γινει banned απο τα ημερολογια του πλανητη ολοκληρου ως morgoth graduated, your argument is invalid
Thx man!

Υπάρχει ελπίδα τελικά...συγχαρητήρια morgoth

Κάπου εκεί ανάμεσα στα Σήματα και Συστήματα και στην Αριθμητική Ανάλυση,όταν κάθε ίχνος ελπίδας έχει σβήσει ξαφνικά η θεϊκή παρέμβαση στέλνει το άγιο 5.

τα συχαρίκια μου στον MORGOTH

Ευχαριστώ ρε φίλε, όταν κάνω το δικό μου συνεργείο (γιατί κατά κει με κόβω) να έρχεστε να σας αλλάζω λάδια τσαμπέ

morgoth etoimase mia tetrada lastixa na pame na ta kapsoume.congrats

Ετσι να παλαβωσουν ολοι. Θα το σκωσουμε ορθιο το C2; Θα μαζευτουμε με Μπακα να κανουμε μια τετοια uberfag αγγαλια σαν της φωτο σου και να φωτογραφηθουμε για εξωφυλλο στο burnout

http://www.youtube.com/watch?v=HAbbb6M0uDs

συγχαρητηρια Morgoth

ολοι παιρνετε πτυχιο αλλα δεν ακουω τιποτα για παρτυ
ο diιτης μετα το Di δεν εχει ορεξη για τιποτα μαλλον

Ο diiτης μετα το di δεν ειναι πια diiτης,οι παραδοσεις λενε οτι οταν εκπληρωνει τον σκοπο του γινεται vanish απο τον υλικο κοσμο και περνά στην αιωνιότητα με 72 παρθενες lara croft και έναν core i7 με το Call of Duty. Καπου καπου κανει επισκεψεις στους προπτυχιακους για να τους στοιχειωσει την ωρα που κανουν εργασιες. Το γαργαλημα στα μπαμπαλα που νιωθεις οταν γραφεις κωδικα για Αναπτυξη Λογισμικού; Αυτο ειναι ενα πνευμα πτυχιουχου diιτη που σε επισκεφτηκε.

Και εγώ παρακολουθούσα τον πόνο του και συνέπασχα-και ακόμα συμπάσχω- και ήθελα να τον παρηγορήσω λέγοντας πως υπάρχουν και χειρότερα..
...αλλά τώρα όλα είναι παρελθόν...

congrats και από μένα morgoth!

Ευχομαι συντομη απελευθερωση, να μη χρειαστει να περασεις πολλη κατηγόρια ακόμα στο di! Αν ημουν στη θεση σου και ειχα Modeριλίκι μια μερα που θα ξυπναγα στραβωμενος θα τους μπαναρα ολους και θα γελουσα χαιρεκακα,σκεψου το μπορει να βοηθησει :grouphug:

bravo re morgoth!!

Εις υγειαν ρε αδερφε, και στα δικα σου
http://www.sommelier.dn.ua/eng/whisky-new/images/Johnnie-Walker-1.jpg

---

Όσο κι αν το έχω μπινελικώσει το di κατά καιρούς (κάθε μέρα εδώ και 6-7 χρόνια δηλαδή) δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι άξιζε τον κόπο, Μερικές φορές δεν έχει σημασία τι πραγματικά παίρνεις αλλά τι αξία έχει για εσένα αυτό, και με τον κόπο που ρίχνουμε για να το πάρουμε το χαρτί η αξία του για εμάς είναι τιτανοτεράστια.

Και το να βλέπεις thread όπως "Εργασίες", "Αποτελεσματα", "Νεοι λογοι του di να μεινεις αυπνος για τις επομενες 19 μερες" etc να ανανεώνονται κι εσύ να είσαι έτσι

http://images.encyclopediadramatica.com/images/0/03/Give_a_fuck.gif

ειναι μια απολαυση που θελει καιρο να συνηθισεις

Farewell καθως βλέπω μια αγέλη από Λάρες να έρχονται πάνω σε ένα σύννεφο

--και μετα ξυπνησα--

κερναω πιτογυρα στο σουβλατζιδικο που θα ανοιξω καποτε με το πτυχιο τοιχοκολλημενο πανω απο τη σουβλα! Cheerz ρε! :grouphug:

Cataphract
04-03-2011, 02:04
Ουστ ρε. Καλός μαλάκας (κατά το καλός πολίτης). Αφού άντεξες, να πας και στους πεζοναύτες (σιγά τα ωά, εδώ τέλειωσες το di)

Άντε να αδειάζουμε να παίρνουμε σειρά εμείς οι λεύτερες :-p

di\n@
07-03-2011, 14:47
ω ρε φιλε πηρε πτυχιο ο Morgoth :adore::adore::adore:

χαμπάρι δεν πήρα :baby:

Πολλά συγχαρητήρια και ό,τι επιθυμείς!Είσαι από τους αγαπημένους μου χρήστες στο
φορουμ, plz don't stop posting, οι νέοι χρειάζονται τη σοφία σου :cool:

Γμτ, ένας ένας από τους παλιούς φεύγει, μελαγχολώ :-(

Morgoth
09-03-2011, 00:58
Ουστ ρε. Καλός μαλάκας (κατά το καλός πολίτης). Αφού άντεξες, να πας και στους πεζοναύτες (σιγά τα ωά, εδώ τέλειωσες το di)

Άντε να αδειάζουμε να παίρνουμε σειρά εμείς οι λεύτερες :-p

Ευχαριστώ ρε Οδυ, μετα το di ακομα και το Ιρακ μου φαινεται βατη επιλογη. Παρτε σειρα και οι υπολοιποι τωρα!

ω ρε φιλε πηρε πτυχιο ο Morgoth :adore::adore::adore:

χαμπάρι δεν πήρα :baby:

Πολλά συγχαρητήρια και ό,τι επιθυμείς!Είσαι από τους αγαπημένους μου χρήστες στο
φορουμ, plz don't stop posting, οι νέοι χρειάζονται τη σοφία σου :cool:

Γμτ, ένας ένας από τους παλιούς φεύγει, μελαγχολώ :-(

Ευχαριστώ! Θα συνεχισω να τρολαρω με ο,τι ανουσιο μου ερχεται στο μυαλο οπως εκανα, αλλα μετα το περας του di εχω παρατηρησει αισθητη μειωση εμπνευσης.Ισως φταιει που δεν εχω καποιο αμεσο στοχο να ριξω ολη μου τη κατηγορια για ο,τι κακο συμβαινει. Ειμαι κι εγω αποπροσανατολισμενος και ψαχνω μανιωδως κατι να μου φταιξει για να το κραξω και να του φορτωσω ολο το φταιξιμο :/
Μεχρι τοτε παντως συνεχιζω να βριζω το di. Ειχα προσφατα διαλογο με φιλο
"Παμε ρε να βγουμε"
-"Οχι δε μπορω εχω σαπισει με τη σχολη"
-"Μα πηρες πτυχιο"
-"Ναι σωστα :S δε πειραζει νιωθω κουραση απο πριν 2 χρονια που εκανα Δελη"

yeah

TalL_Guy
09-03-2011, 10:08
Ευχαριστώ ρε Οδυ, μετα το di ακομα και το Ιρακ μου φαινεται βατη επιλογη. Παρτε σειρα και οι υπολοιποι τωρα!

Ευχαριστώ! Θα συνεχισω να τρολαρω με ο,τι ανουσιο μου ερχεται στο μυαλο οπως εκανα, αλλα μετα το περας του di εχω παρατηρησει αισθητη μειωση εμπνευσης.Ισως φταιει που δεν εχω καποιο αμεσο στοχο να ριξω ολη μου τη κατηγορια για ο,τι κακο συμβαινει. Ειμαι κι εγω αποπροσανατολισμενος και ψαχνω μανιωδως κατι να μου φταιξει για να το κραξω και να του φορτωσω ολο το φταιξιμο :/
Μεχρι τοτε παντως συνεχιζω να βριζω το di. Ειχα προσφατα διαλογο με φιλο
"Παμε ρε να βγουμε"
-"Οχι δε μπορω εχω σαπισει με τη σχολη"
-"Μα πηρες πτυχιο"
-"Ναι σωστα :S δε πειραζει νιωθω κουραση απο πριν 2 χρονια που εκανα Δελη"

yeah
true story indeed.
κατι σαν εθισμος,κατι σαν συνηθεια εγινε.

Παντως αυτο με την ελλειψη εμπνευσης που αναφερεις,ειναι οτι σου ξεζουμισε η σχολη ολη τν φαια ουσια..

Alan Don
29-03-2011, 15:35
Ενημερωνω/υπενθυμιζω οτι εχει βγει ανακοινωση για ορκομωσια στις 14 απριλιου για οσους τελειωσαν τον σεπτεμβρη ! αντε να παρουμε και το χαρτι!

path
28-10-2011, 20:33
!!!!bump!!!!

psychastheneia7
28-10-2011, 21:16
θα γινει καμια ορκομωσια τα χριστουγεννα?

dj Skoplus
28-10-2011, 21:36
θα γινει καμια ορκομωσια τα χριστουγεννα?

eixan pei kapou 20-22 dekemvrh mallon

elpizw na apofasisoun pote akrivws sxetika suntoma giati oso nyxtwnei to aeroporiko megalwnei

TalL_Guy
29-10-2011, 00:30
eixan pei kapou 20-22 dekemvrh mallon

elpizw na apofasisoun pote akrivws sxetika suntoma giati oso nyxtwnei to aeroporiko megalwnei
++++++++++++

John_Kouts
30-10-2011, 12:04
Ενημερωνω/υπενθυμιζω οτι εχει βγει ανακοινωση για ορκομωσια στις 14 απριλιου για οσους τελειωσαν τον σεπτεμβρη ! αντε να παρουμε και το χαρτι!

Logika tha vgei anakoinwsh sto episimo site, etsi den einai?
Na vgoun k oi vathmoi prwta gia to typiko :baby::p

trooper7
30-10-2011, 17:14
Logika tha vgei anakoinwsh sto episimo site, etsi den einai?
Na vgoun k oi vathmoi prwta gia to typiko :baby::p

Gia aytous pou teleiwsan septembrh tou 2010 leei

John_Kouts
30-10-2011, 18:11
Gia aytous pou teleiwsan septembrh tou 2010 leei

sorry τωρα ειδα οτι ηταν ποστ νεκραναστασης