PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

anna_20
09-12-2006, 03:57
Καλησπερα σε ολου και σε ολες εχω ενα πολυ μεγαλο προβλημα.Εχω μια σχεσε αποστασεις εδω και 2 χρονια τα παω σοβαρα μαζι του ειμαι 20 ετων αυτος ειναι 31.Την μια με αγαπαει και την αλλη με γραφει.Εχω περασει παρα πολλα με την οικογενοια του.Αυτος λεει οτι δεν τον νοιαζει τι λεει η οικογενοια του στις 17 του μηνος ερχεται και θελω να ξεκαθαρησω μαζι του τι θα γινει με την σχεση μας.Τα παω σοβαρα μαζι του ειναι η τριτη μου σχεση.Θελω να καταλαβω αν με αγαπαει πραγματικα ή απλα περναει την ωρα του μαζι μου.Τον αγαπαω και το ξερει ολος ο κοσμος.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.Τον περιμενω(τον περιμενω στα αληθεια) δεν ξερω τι να κανω.Με αγαπαει?Νοιαζεται για εμενα?Τι θα γινει με την σχεση μας?

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.
Ρωτηστε με οτι θελετε και θα σας απαντησω(με την απαντηση μπορει να καθυστερησω)

Aris_dj_77
09-12-2006, 04:02
exei ginei ena antistoixo thread...
des to mporei kapoia post na se voithisoyn....http://www.forums.gr/showthread.php?t=56...

Theio_Vrefos
09-12-2006, 04:07
kopela mou epikoinwneis? exete megalh diafora hlikias, eiste makria kai to pate sovara? dhladh ti allo prepei na sou fwnaksei oti se thelei gia na kalopernaei :p? Na sou riksei ypotitlous?

Aris_dj_77
09-12-2006, 04:09
kopela mou epikoinwneis? exete megalh diafora hlikias, eiste makria kai to pate sovara? dhladh ti allo prepei na sou fwnaksei oti se thelei gia na kalopernaei :p? Na sou riksei ypotitlous?

theio....μην την κανεις κομματια την κοπελα....

Theio_Vrefos
09-12-2006, 04:10
episis de tha itan kalytero na zitiseis symvoules apo kapxion pxio "anthrwpina"? Auth h epikoinwnia mesw tou internet einai poly aproswph gia tetxia zhthmata. Tha eprepe na miliseis se kapxia filh sou pou kserei kai to palikari.

Den lew oti den eimaste prothymoi vevaia na se voithisoume, apla egw de tha protimousa auth thn odo gia proswpika mou zitimata.

anna_20
09-12-2006, 04:11
μου εχει πει οτι με αγαπαει

Sorreah
09-12-2006, 04:11
Κοίτα, είμαι σίγουρος πως ένας 31χρονος που τα έχει με 20χρονη και την γράφει αρκετές φορές, δεν της λέει τι βλέπει στην σχέση τους κτλ. ΣΙΓΟΥΡΑ την βλέπει σοβαρά και δεν την έχει για ένα π@@τσ@.

Στάνταρ σου λέω, μάλλον αγοράζει τα δαχτυλίδια, γι'αυτό δεν προλαβαίνει να μιλήσετε για το τι θέλετε και οι δυο.

Και είμαι σίγουρος επίσης, πως αφού με το καλό παντρευτείτε, θα είστε ευτυχισμένοι για πάντα, γιατί και αυτός είναι ώριμος για να τα έχει με 20χρονη και εσύ είσαι ώριμη για να κυνηγάς την σιγουριά της σοβαρής σχέσης και τον γαμπρό από τα 20 σου και με 3 σχέσεις.

ΝΙΩΣΕ ΛΙΓΟ.

Theio_Vrefos
09-12-2006, 04:13
afou petaei sta synnefa re arh. Real world ... pisteuw oti prepei kapote na ton anakalypsei. Oi prigkipes einai mono sta paramythia :-(

episis otan kapote tha ftasei sta 40 tis, tha thymatai mia fora kai ena kairo pou zitage symboules se ena forum kai poso ilithia kai mikri itan.

Nomizei oti pnigetai kai einai apelpismenh, enw stin ousia den exei idea pws einai auta ta synaisthimata.

understracker
09-12-2006, 04:15
11 χρόνια διαφορά σε τέτοια ηλικία είναι πολλααααααααααααααααααααααάααααααααααααααααααα. Αυτός είναι άνδρας και αυτή είναι τρυφερούδι.

Theio_Vrefos
09-12-2006, 04:16
anna kai egw se agapaw :love2: na pantreutoume twra :p? xaxxaxaxax

pera apo ti plaka... KAI? epeidh sou eipe oti se agapaei? Ligo eukolo den einai auto? Ena s'agapw kai teleiwsame? Live happily ever after ?

Aris_dj_77
09-12-2006, 04:17
einai eroteumeni kai den vlepei i den thelei na dei pio pera..
giati i alitheia ponaei?

simfono theio pos isos tin ekmetaleyetai...
alla i kopela gia na grafetai se ena forum kai na leei amesos ta prosopika tis se agnostoys deixnei oti einai se apognosi...

anna_20 giortazeis kiolas simera....niose ligo pragmatiki zoi...

edit :
@theio : gamise ayto pou eipes :s'agapao.. pantreuomaste?''
gelao akoma.....:D :D :D

Sorreah
09-12-2006, 04:17
11 χρόνια διαφορά σε τέτοια ηλικία είναι πολλααααααααααααααααααααααάααααααααααααααααααα. Αυτός είναι άνδρας και αυτή είναι τρυφερούδι.

@@ άνδρας είναι αν από την μια υπόσχεται αγάπες, τάζει και φτύνει όποτε τον βολεύει τι, ένα 20χρονο. Από άποψη ωριμότητας είναι στα ίδια επίπεδα, ΙΜΟ.

anna_20
09-12-2006, 04:19
Αυτην την στιγμη ειμαι χωρις φιλους εχω μονο την οικογενοια μου για παρεα.Δεν ξερω με πιον αλλον να μιλησω για το προβλημα μου.Για να ειμαι μαζι του ο πατριος μου θελει να ανοιξει μαγαζι στο ονομα μου για να μην ειναι μακρια μου και να μην δουλευει στο εξωτερικο.Εχω ονειρευτει παρα πολλα για εμας τους δυο.Δεν ξερω ομως αν πρεπει να του το πω ή οχι.

human
09-12-2006, 04:20
δεν παιζουν συναισθηματισμοι...αγαπες κ μαλακες...too early to say so...μη θαφτεις απο τα 21 σου...απλα ζησε ελευθερα κ με βαση τη λογικη

anna_20
09-12-2006, 04:21
θελω να καταλαβω τι θελει πραγματικα απο εμενα

Aris_dj_77
09-12-2006, 04:22
μου εχει πει οτι με αγαπαει

sygnomi alla ayto den leei tipota....
ksereis poso eukola merika atoma lene toso simantika pragmata...
xoris profanos na ta ennooun....

kai ego pisteuo xoris pareksigisi...oti eisai mia kavantza...

kai opos les EXEIS ονειρευτει παρα πολλα μαζι του...

anna_20
09-12-2006, 04:22
τον περιμενω 2 χρονια χωρις να κανω κατι παρανομο.Ειμαι σε πολυ μεγαλη απογνωση,αυτο ειναι αληθεια

understracker
09-12-2006, 04:23
@@ άνδρας είναι αν από την μια υπόσχεται αγάπες, τάζει και φτύνει όποτε τον βολεύει τι, ένα 20χρονο. Από άποψη ωριμότητας είναι στα ίδια επίπεδα, ΙΜΟ.

Πάμε με μεγαλύτερο για να μάθουμε ( να χάσουμε την παρθενιά yo ) και μετά τα φτιάχνουμε με έναν της ηλικίας μας. Όπως και να χει στο τέλος με 11 χρόνια διαφορά νοσοκόμα του θα γίνεις. Μην ακούω για γάμους και αηδίες από τόσο μικρή. Ακόμα το μυαλουδάκι είναι κουρκούτι για τέτοια πράγματα. Πάω για ύπνο δεν την παλεύω άλλο... Κοπελίτσα πέρνα καλά, αλλά κράτα και μια πισινή. Έχει μεγάλες πιθανότητες να μην κρατήσει! :wavey:

anna_20
09-12-2006, 04:24
πραγματι εχω ονειρευτει παρα πολλα μαζι του.Ειναι ενας ανθρωπος που του ειναι δυσκολο να εμπιστευτει μια γυναικα(ολες οι σχεσεις που ειχε οσο ηταν στο εξωτερικο τον εχουν απατησει)ειμαι η μονη που δεν το εχω κανει

Aris_dj_77
09-12-2006, 04:25
τον περιμενω 2 χρονια χωρις να κανω κατι παρανομο.Ειμαι σε πολυ μεγαλη απογνωση,αυτο ειναι αληθεια

2 χρονια???
θεε μου....εχεις καει για παρτυ ετσι?????
σε θαυμαζω...αλλα ισως δεν αξιζει...

μιλησε του και ασε εμας να λεμε οτι θελουμε....
βγαλε λιγο τα ματια του ερωτευμενου
και καταλαβε επιτελους τι θελει και τι θελεις εσυ
και τι μπορει...

anna_20
09-12-2006, 04:25
δεν εχω χασει μαζι του την παρθενια μου.Ηταν μια σχεση 4 ετων 5 χρονια διαφορα ειχαμε.Ημουν 14

anna_20
09-12-2006, 04:26
Δυο χρονια τον περιμενω.Πολυ συχνα μαλωνουμε για μικρο πραγματα αλλα μετα ειμαστε μαζι και αγαπημενοι.

human
09-12-2006, 04:27
πραγματι εχω ονειρευτει παρα πολλα μαζι του.Ειναι ενας ανθρωπος που του ειναι δυσκολο να εμπιστευτει μια γυναικα(ολες οι σχεσεις που ειχε οσο ηταν στο εξωτερικο τον εχουν απατησει)ειμαι η μονη που δεν το εχω κανει

δε θα σου το ελεγε ομως αν αυτος τις ειχε απατησει καθολου....

Aris_dj_77
09-12-2006, 04:28
δεν εχω χασει μαζι του την παρθενια μου.Ηταν μια σχεση 4 ετων 5 χρονια διαφορα ειχαμε.Ημουν 14

οπως βλεπω εχεις σχεσεις διαρκειας...
αυτο σημαινει οτι δενεσαι πολυ με τα ατομα αυτα...

ελπιζω να σου βγει σε καλο...
αλλα εισαι 20 και δεν εχεις αρκετες εμπειριες
για να κλειστεις σε ενα γαμο και να πιστεψεις σε αυτον...

Theio_Vrefos
09-12-2006, 04:32
2.57 anoigei to thread :p

1 lepto argotera msn :

Ο χρήστης Poniro Ksotikouli λέει:
http://forums.gr/showthread.php?t=12081
Ο χρήστης So You Want to be Poniro Ksotikouli... | ...iluokitosK orinoP eb ot tnaW uoY oS λέει:
http://forums.gr/showthread.php?t=12081
Ο χρήστης So You Want to be Poniro Ksotikouli... | ...iluokitosK orinoP eb ot tnaW uoY oS λέει:
AXAXAXAXAXax
AXXAXAAXXAAXAXAX
xaaxaxaxax

meta apo syzhthsh postaroume.

to thread pernei fwtxia. oi sxeseis flegontai.

3.28 to thread exei ftasei hdh tis 3 selides.

gamw.

Kopelia xalarwse kai arakse ... don't live too fast pou leei kai to tragoudi. Xronia sou polla btw.

re malaka
eskase post
anamesa
sto refresh mou
kai sto diavasma
tou post pou den ixa dei

anna_20
09-12-2006, 04:33
Human αν με εχει απατησει αυτος ειναι ανδρας και θα το κανει.Υπαρχει εστω ενας που εχει αντεξει 3 μηνες χωρις να κανει κατι?

Sorreah
09-12-2006, 04:34

Ήσουν 14 και τα είχες για 4 χρόνια. Δηλαδή τα φτιάξατε από τα 10 σου και αυτός ήταν 15. 15 είσαι στην αρχή του λυκείου λογικά. Και εσύ ήσουν στην 4η δημοτικού.

5 χρόνια μετά το κάνατε. Πήγες με κάποιον που ήταν 19..ενώ ήσουν 14, έτσι? Και μετά η εμπειρία σου σου έδειξε πως αξίζουν τέτοιες σχέσεις, οπότε τώρα ανέβασες την διαφορά στα 10 χρόνια.
Άντε ρε! Και στα 25 σου με έναν 45ρι. :D

Μου φαίνεσαι καμμένο χαρτί..

larry_tsoukou
09-12-2006, 04:34
μιν τολεσ στον human...πικραμενη ιστορια

Theio_Vrefos
09-12-2006, 04:35
Human αν με εχει απατησει αυτος ειναι ανδρας και θα το κανει.Υπαρχει εστω ενας που εχει αντεξει 3 μηνες χωρις να κανει κατι?

LOL re paidia :p mazeute tin :p

o morissey einai agamitos poso kairo ... kai malista to perifaneuetai :p

Theio_Vrefos
09-12-2006, 04:37
re sovara twra, pio troll eisai apo ola? Etsi apofanthike to symboulio tis epikrateias. Elpizw na eisai apo net cafe h' proxy :p. Euge pantws paizei na eisai o neos foskolos :p

Sorreah
09-12-2006, 04:38
re sovara twra, pio troll eisai apo ola? Etsi apofanthike to symboulio tis epikrateias. Elpizw na eisai apo net cafe h' proxy :p. Euge pantws paizei na eisai o neos foskolos :p

Σσσστ, συνέχισε το thread σοβαρά, έχει πλάκα. :P

Άστον και βρες έναν στην ηλικία σου ρε Άννα να ζήσετε τον έρωτα από κοντά..

Theio_Vrefos
09-12-2006, 04:40
anna postare sto "den eisai o monos pou de pidas" aggelia .... stadar kapxios tha endiaferthei. 25 kai katw :p

Aris_dj_77
09-12-2006, 04:42

kai goustareis ta keratiatika......?
mpravo...!!!!
poy xathikan aytes oi ginaikes re gamoto???

anna_20
09-12-2006, 04:42
δεν το καταλαβα

human
09-12-2006, 04:43

ειμαι η ζωντανη αποδειξη!!!χαχα πιστεψε το...απατα τον και εσυ...δε μπορω να βλεπω τετοια ποστ σο 2006...αλλο αγαπη/ερωτας και αλλο σεξ...

anna_20
09-12-2006, 04:47
δεν θελω να τον απατησω.Δεν λεω οτι δεν το εχω σκεφτει αλλα κατι μου ελεγε οτι δεν,δεν θα το κανω και μου περνουσε.Καθε φορα που ερχεται ειμαι ευτυχισμενοι.Αυτη η ευτυχια δεν περιγραφεται οταν πηγενεις στο αεροδρομιο και τωρα θα βγει θα τον αγκαλιασεις και θα τον φιλησεις.Οποιος δεν εχει ζησει ακτι τετοιο δεν μπορει να καταλαβει.

anna_20
09-12-2006, 04:47
Οταν τον φιλας κατι παθαινει ι κοιλια σου.Δεν το εχετε παθει ποτε αυτο?

larry_tsoukou
09-12-2006, 04:48
τα ισοπεδωνεις ολα ρε χιουμαν

Sorreah
09-12-2006, 04:49
ειμαι η ζωντανη αποδειξη!!!χαχα πιστεψε το...απατα τον και εσυ...δε μπορω να βλεπω τετοια ποστ σο 2006...αλλο αγαπη/ερωτας και αλλο σεξ...

Ναι αλλά ότι και να κάνουμε ο άνδρας είναι άνδρας, έχει και ένα δίκιο το κορίτσι.

Εμένα ένας γνωστός μου δεν έκανε σεξ για 3 μήνες και πέθανε. Αυτό το ποστ έκανε τον κύκλο του κόσμο 7 φορές μέχρι τώρα και τώρα είναι στα χέρια σου. Ο theio_vrefos δεν το διάβασε, το πέταξε στο καλάθι και δεν πήδησε για 2 βδομάδες, μετά το πήρε, το ξετσαλάκωσε και το πόσταρε σε 3 θρεντς και του κάθησε η της γραμματείας. Ένας οικοδόμος στην Κίνα είπε δεν πιστεύω σε τέτοιες βλακείες και δεν του σηκωνόταν μέχρι το βράδυ που πέθανε.
Αν το ποστάρεις σε 15 άλλα τοπικς σου το καλό κάρμα θα σε ακολουθεί για πάντα, αλλιώς δεν θα κάνεις σεξ για 3 μήνες.

larry_tsoukou
09-12-2006, 04:52
εγω ειμαι κατα της απιστιας.αν δεν μπορει να στο προσφερει ο ανθρωπος σου τοτε παρε πουλους σιγα σιγα

anna_20
09-12-2006, 04:53
μηπως υπαρχει καποιος τροπος για να καταλαβω τι πραγματικα θελει απο την σχεση μας?

human
09-12-2006, 04:55
μηπως υπαρχει καποιος τροπος για να καταλαβω τι πραγματικα θελει απο την σχεση μας?

κανονες δεν υπαρχουν σε αυτα...απλα να εισαι καχυποπτη και να μη περιοριζεσαι...

Sorreah
09-12-2006, 04:56
Αν υπάρχει καταυλισμός τσιγγάνων εκεί κοντά πας και ζητάς από κάποια γριά να σου πει τον καφέ και τα ταρώ.
Εναλλακτικά, αν δεν περνάτε όλη την ώρα που βρίσκεστε μαζί ξαπλωμένοι, μπορείτε να το συζητήσετε κιόλας. :love2:

human
09-12-2006, 04:57
Οταν τον φιλας κατι παθαινει ι κοιλια σου.Δεν το εχετε παθει ποτε αυτο?

ερωτας λεγεται...σιγα σιγα αναρωνουμε κ απο αυτο...αλλα σου λεω αλλο σεξ αλλο ερωτας....

anna_20
09-12-2006, 04:59
οπως μια ημερα επινα καφε ερχεται μια τσιγανα κοντα μου και μου τα ειπε ολα.Για την οικογενοια μου για τα παντα.Και μου ειχε πει οτι σε μια εβδομαδα θα κανω κρεβατι και ετσι εγινε(ηρθε σε μια εβδομαδα)και ηταν να ερθει σε 3 εβδομαδες.Και ας το ειπες για πλακα

human
09-12-2006, 05:01
οπως μια ημερα επινα καφε ερχεται μια τσιγανα κοντα μου και μου τα ειπε ολα.Για την οικογενοια μου για τα παντα.Και μου ειχε πει οτι σε μια εβδομαδα θα κανω κρεβατι και ετσι εγινε(ηρθε σε μια εβδομαδα)και ηταν να ερθει σε 3 εβδομαδες.Και ας το ειπες για πλακα

βασικα αμα δεν πονεσεις μυαλο δε βαζεις...λοιπον μην κανεις τιποτα και περιμενε σαν την πηνελοπη τον οδυσσεα σου...

Aris_dj_77
09-12-2006, 05:02
βασικα αμα δεν πονεσεις μυαλο δε βαζεις...λοιπον μην κανεις τιποτα και περιμενε σαν την πηνελοπη τον οδυσσεα σου...

human prosferesai gia mnistiras?

Sorreah
09-12-2006, 05:04

Δεν το είπα τελείως για πλάκα, αν και το είπα έτσι γιατί δεν περίμενα να το πάρεις σοβαρά, εγώ πιστεύω πως υπάρχουν δυνάμεις που μπορούν να μας δείξουν και να αλλάξουν το μέλλον μας, τις οποίες δεν μπορούμε να τις κατανοήσουμε. Αλλά κάποιοι άνθρωποι (οι λεγόμενοι και σύνδεσμοι Μ) μπορούν να έρθουν σε επαφή μαζί τους. Συνήθως αυτοί έχουν τσιγγάνικο αίμα.

human
09-12-2006, 05:04
human prosferesai gia mnistiras?

as usuall...:p :p

anna_20
09-12-2006, 05:12
σε μια εβδομαδα ερχεται στην ελλαδα και θελω να ξεκαθαρισω ολα μαζι του.Τον αγαπαω και θα μου ειναι δυσκολο(το ξερω) αυτο αλλα θα το κανω

human
09-12-2006, 05:24
σε μια εβδομαδα ερχεται στην ελλαδα και θελω να ξεκαθαρισω ολα μαζι του.Τον αγαπαω και θα μου ειναι δυσκολο(το ξερω) αυτο αλλα θα το κανω

κοιτα δεν ειναι απλο το θεμα σου...δες τα pm σου...

ForumTroll
09-12-2006, 05:38
κοιτα δεν ειναι απλο το θεμα σου...δες τα pm σου...

Θες να την περάσεις εσύ ένα χέρι πρώτα να δεις αν κάνει για 31άρη έ;:cool:

nikoscbr
09-12-2006, 08:05

Nαι κοπελλα μου,υπαρχει,εγω στα 18 περιμενα οχι 3 μηνες αλλα 2 χρονια και ημουνα πολυ ερωτευμενος.Τωρα,το αν σε αγαπαει η οχι δεν μπορει να στο πει κανενας απο δω μεσα,και η διαφορα ηλικιας ειναι οντως μεγαλη αλλα αυτο δεν αποκλειει απο μονο του τιποτε.Τι πρεπει να κανεις; Πιαστον και μιλησε του ανοιχτα,πες του ολα αυτα που λες εδω και κουβεντιασε μαζι του εντελως ανοιχτα ολα οσα σε απασχολουν χωρις να φοβηθεις η ντραπεις να θιξεις οτιδηποτε.Μετα απο την κουβεντα και αφου επαναλαμβανω θιξεις και συζητησεις μαζι του ολα οσα λες εδω,μονη σου πρεπει να αποφασισεις για τη οποια συνεχεια της σχεσης σας.Κανεις αλλος περα απο σενα δεν μπορει να σου πει τι να κανεις η τι να μη κανεις,εσυ μονη σου θα αποφασισεις και κανενας αλλος.Παντως 20 χρονων κοριτσι να δεσμευτεις τοσο νωρις σε ενα γαμο χωρις να εχεις ακομη ωριμασει και να εχεις και αρκετες εμπειριες,θα σου ελεγα να το αποφυγεις (το γαμο τοσο νωρις δηλαδη).Τη λυση θα την αποφασισεις εσυ,αφου τον πιασεις και τα κουβεντιασετε ολα διεξοδικα,ολα τα αλλα ειναι φιλολογιες...:smokin:

Kαι επισης Αννα,ξερω οτι ειναι δυσκολο γιατι οταν εισαι ερωτευμενος λειτουργεις με το συναισθημα και οχι τη λογικη,προσπαθησε να παραμερισεις τα ονειρα και να βαλεις κατω την λογικη σου δηλαδη να μην κρινεις επηρεασμενη απο το συναισθημα αλλα απο τη λογικη και μονο.Πιστεψε με 20 χρονων εισαι πολυ μικρη για να παντρευτεις και το μυαλο σου δεν εχει πηξει ακομη ωστε να βλεπεις την πραγματικοτητα οπως ειναι και οχι οπως εσυ θα ηθελες να ειναι..:smokin:

chryssanthoula
09-12-2006, 08:32
δε μπορω να βλεπω τετοια ποστ σο 2006...αλλο αγαπη/ερωτας και αλλο σεξ...

Παιδιά!!!! Συγνώμη θα συμφωνήσω! Και εγώ αυτής της λογικής είμαι (του "'ασε τον άντρα να μαμήσει και δεν θα το κάνει τελικά") ...όχι όμως σε μία σχέση απόστασης....

Λοιπόν Αννούλα μου :smokin: Καταρχας εγω δεν θα μείνω στην διαφορά ηλικίας γιατι προσωπικά δεν πιστεύω οτι ειναι μεγάλη. Στο μόνο που θα σταθώ επαυτού είναι ότι ένας άντρας στα 31 του είναι ένας άντρας εργένης! Και ο εργένης άντρας που έχει μπιπ τη μισή υφήλιο δεν είναι απο αυτούς που αράζουν εύκολα. Και σπάνια για ένα κοριτσάκι σαν και εσένα! Τέτοιοι άντρες θέλουν πραγματικές γυναίκες δίπλα τους και οχι 20χρονα που δεν ξέρουν ούτε πατάτα να τηγανίσουν!:-)

Επίσης γλυκιά μου είσαι μόλις 20! Έπρεπε αυτή τη στιγμή να ζείς ένα χαζοέρωτα και να είσαι στην κοσμάρα σου όχι να σκάς με το τι θα αποφασίσει ο "ακατανομαστος" για την σχέση σας. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνουμε αυτό εμείς οι γυναίκες...:-(

Μην το φτάνεις σε σημείο να γίνεται αρρωστημένο! Θεωρείς τη σχέση σου υγιής? Με τσακωμούς και αποστάσεις και ενδιάμεσα κέρατο?:wow: Είναι αυτο που λες "τη μια μου μιλαει καλα την αλλη οχι". Γιατί τη μια μπορεί να μιλήσει και την άλλη οχι διοτι ειναι με άλλη και αν οχι εκεινη τη στιγμη ΣΙΓΟΥΡΑ πιο πριν και "δεν εχει ορεξη να ασχολειται με την πάρτη σου":angryfire.

Αν τον αγαπάς πραγματικά...ΑΓΑΠΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!! Κοίτα που έφτασες! Να ζητάς τη γνώμη άσχετων γιατί οι δικοί σου σου λέν τα ίδια και ψάχνεις διαφορετικά....;-)

Αν συνεχίσεις με αυτόν τον άνθρωπο (ακόμα και αν επισημοποιηθεί η σχέση σας) σε μερικά χρόνια θα χτυπάς το κεφάλι σου!!! Όπως όλες μας!!! Ας τον που σου λέω τώρα που ειναι νωρίς! Μετά θα ποναέι περισσότερο! Άστον!!!!:wavey:

nikoscbr
09-12-2006, 09:38
Παιδιά!!!! Συγνώμη θα συμφωνήσω! Και εγώ αυτής της λογικής είμαι (του "'ασε τον άντρα να μαμήσει και δεν θα το κάνει τελικά") ...όχι όμως σε μία σχέση απόστασης....

Λοιπόν Αννούλα μου :smokin: Καταρχας εγω δεν θα μείνω στην διαφορά ηλικίας γιατι προσωπικά δεν πιστεύω οτι ειναι μεγάλη. Στο μόνο που θα σταθώ επαυτού είναι ότι ένας άντρας στα 31 του είναι ένας άντρας εργένης! Και ο εργένης άντρας που έχει μπιπ τη μισή υφήλιο δεν είναι απο αυτούς που αράζουν εύκολα. Και σπάνια για ένα κοριτσάκι σαν και εσένα! Τέτοιοι άντρες θέλουν πραγματικές γυναίκες δίπλα τους και οχι 20χρονα που δεν ξέρουν ούτε πατάτα να τηγανίσουν!:-)

Επίσης γλυκιά μου είσαι μόλις 20! Έπρεπε αυτή τη στιγμή να ζείς ένα χαζοέρωτα και να είσαι στην κοσμάρα σου όχι να σκάς με το τι θα αποφασίσει ο "ακατανομαστος" για την σχέση σας. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνουμε αυτό εμείς οι γυναίκες...:-(

Μην το φτάνεις σε σημείο να γίνεται αρρωστημένο! Θεωρείς τη σχέση σου υγιής? Με τσακωμούς και αποστάσεις και ενδιάμεσα κέρατο?:wow: Είναι αυτο που λες "τη μια μου μιλαει καλα την αλλη οχι". Γιατί τη μια μπορεί να μιλήσει και την άλλη οχι διοτι ειναι με άλλη και αν οχι εκεινη τη στιγμη ΣΙΓΟΥΡΑ πιο πριν και "δεν εχει ορεξη να ασχολειται με την πάρτη σου":angryfire.

Αν τον αγαπάς πραγματικά...ΑΓΑΠΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!! Κοίτα που έφτασες! Να ζητάς τη γνώμη άσχετων γιατί οι δικοί σου σου λέν τα ίδια και ψάχνεις διαφορετικά....;-)

Αν συνεχίσεις με αυτόν τον άνθρωπο (ακόμα και αν επισημοποιηθεί η σχέση σας) σε μερικά χρόνια θα χτυπάς το κεφάλι σου!!! Όπως όλες μας!!! Ας τον που σου λέω τώρα που ειναι νωρίς! Μετά θα ποναέι περισσότερο! Άστον!!!!:wavey:

Θεωρω πολυ λογικη την απαντηση της Χρυσανθουλας,στη θεση σου Αννα θα το σκεφτομουν καπως ετσι πιστευω,αν και εσυ θα αποφασισεις τι θα κανεις τελικα.:smokin:

understracker
09-12-2006, 13:11

Αυτό σαφώς και δεν ισχύει για τον Human! :D

human
09-12-2006, 14:20
Αυτό σαφώς και δεν ισχύει για τον Human! :D

δεν ισχυει,πραγματικα αμα δεν ξερεις να μη μιλας σε παρακαλω...βεβαια τωρα δεν ξερω πως θα χειριζομουν αναλογη περιπτωση...(μαλλον ξερω:D )

understracker
09-12-2006, 14:28
δεν ισχυει,πραγματικα αμα δεν ξερεις να μη μιλας σε παρακαλω...βεβαια τωρα δεν ξερω πως θα χειριζομουν αναλογη περιπτωση...(μαλλον ξερω:D )

Πλάκα έκανα φυσικά. Για αυτό και το ( :D ).

human
09-12-2006, 14:31
Πλάκα έκανα φυσικά. Για αυτό και το ( :D ).

i guessed so αλλα καποιοι μπορει να μην το επιασαν...φιλικα παντα :wavey:

Madvil
09-12-2006, 14:33
Apostasi = elaxisth swmatikh epafh.
Diafora ilikias = Eipame 4 ok, 6 na paei sta kommatia an einai o allos anwrimos kai ekeini wrimi alla 11? T_T

[quote]Αν τον αγαπάς πραγματικά...ΑΓΑΠΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!![quote]

Mikro, syntomo, periektiko, xwris "frou-frou" kai arwmata. Dekto?

HaNNiBoT
09-12-2006, 16:48
u just got trolled.klassiko trollaki,pianei pantou kai apoti blepw poli petiximeno edw kiolas.6 selides se misi mera dn ka8olu kako

human
09-12-2006, 17:38
u just got trolled.klassiko trollaki,pianei pantou kai apoti blepw poli petiximeno edw kiolas.6 selides se misi mera dn ka8olu kako

εισαι διπλοπροφιλο της αννας_20;;;χαχα αμα τη βρισκεις ετσι παω πασο...:D :D

anna_20
09-12-2006, 19:41
Σας ευχαριστω ολους για τις γνωμες ας και τα σχολια σας.Εχω σκεφτει το τι θα κανω.Με την πρωτη ευκαιρια θα του μιλησω και ας γινει οτι γινει.Αυτο μονο ο θεος το ξερει.Εαν θελει να ειναι πραγματικα μαζι μου θα μεινει στην ελλαδα και δεν θα ξαναγυγει στο εξωτερικο.Ευχαριστω ολους.Θα ερθω να σας πω τι εγινε μετα.[quote]

HaNNiBoT
09-12-2006, 20:18
εισαι διπλοπροφιλο της αννας_20;;;χαχα αμα τη βρισκεις ετσι παω πασο...:D :D

oxi apla kanei mpam oti einai trollaki...
ektos bebaia an exw ginei toso kaxipoptos apo ta 3ena fora pou sixnazw :p

DI tourist
09-12-2006, 21:38
Απο το moderation panel :D

http://img148.imageshack.us/img148/2735/theiogotownedfe4.jpg

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Hyper-κομπαρσος... :p

understracker
09-12-2006, 22:40

http://img148.imageshack.us/img148/2735/theiogotownedfe4.jpg

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Χαλαρά best pwned post evah!!! :wavey:

HaNNiBoT
09-12-2006, 23:03
kai gia alli mia fora o bioforos bgike ali8inos:D :baby:
(bioforos=egw)

Theio_Vrefos
10-12-2006, 02:41
axxaaxxaxaaxxa GAMISE

eilikrina omws, den imoun egw... :p

The_Truth
10-12-2006, 11:10
axxaaxxaxaaxxa GAMISE
eilikrina omws, den imoun egw... :p

Φίλε Θείο_Βρέφος, σαν βετεράνος Τρολ, σου δίνω συγχαρητήρια για την όλη προσπάθεια. :wavey: :D

Για να με φτάσεις βέβαια έχει ψωμί ακόμα... (και μή κρίνετε το έργο μου από αυτό το φόρουμ... Εδώ είμαι τύπος και υπογραμμός. ;-)

Theio_Vrefos
10-12-2006, 14:34
ehm sovara, den eimoun egw, den asxoloumai allo omws...

dt008
10-12-2006, 15:39

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

eeeeeeee....
oute KAN omws??
idio ISP, so fucken what??
kai idia IP na eixane, afou einai random by DHCP, den leei kati ayto....
ante na poume giati san poli mod tin eide o kaskanter tourist mi xesw!:D
:D:D:D:D

HaNNiBoT
11-12-2006, 00:52
nai k basika dn exete kan to idio ip,tora to prose3a :p
esena einai xx.xx.xx.75 tou troll xx.xx.xx.xx.7

anna_20
18-12-2006, 00:42
καλησπερα σας.Παλι ειμαι εγω.Εχθες ηρθε και μου εκανε δωρο ενα κολιε,και μου ειπε οτι ηθελε να μου κανει δωρο δαχτυλιδι αλλα επιδη δεν ηξερε ακριβως τι νουμερο φοραω δεν μου το πειρε.Εχθες περασαμε σχεδον 24 ωρες μαζι και μου ειπε οτι με αγαπαει και τα λοιπα.Δεν ειμαι ομως σιγουρη.Οπως λενε το αινστικτο της γυναικας λενε δεν λεει ψεμματα(οπως και του ανδρα).Κατ ομως δεν μου λεει οτι ειμαι σιγουρι.Τι να κανβω? βοηθηστε με,σας παρακαλω παρα πολυ..........

Sorreah
18-12-2006, 01:00
Οπως λενε το αινστικτο της γυναικας λενε δεν λεει ψεμματα(οπως και του ανδρα).Κατ ομως δεν μου λεει οτι ειμαι σιγουρι.

Όπως λένε, λένε ότι δεν λέει? Το Αινστικτο τι σχέση έχει με τον Αϊνστάιν?

Δεν νομίζεις πως πριν συμβουλευτείς τα forumz για το πως θα τυλίξεις τον γαμπρό, θα ήταν χρήσιμο να τελειώσεις δημοτικό ώστε να μάθεις να γράφεις? :wavey:

YoMa-Sensei
18-12-2006, 01:04
Omg, is this the new level of PWNage?:baby:

anna_20
18-12-2006, 03:08
Εχω πιει αρκετα εως αυτην την στιγμη για αυτο και γραφω ετσι.Εχθες ηρθε και περασαμε πολυ καλα.Μου ειπε οτι με αγαπαει,αλλα δεν ειμαι σιγουρη για τις λεξεις του.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΒΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΑΝ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ?ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ..........ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ Α ΜΑΘΩ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ........................

Aris_dj_77
18-12-2006, 03:25
και εγω σ'αγαπαω..............δεν λεει κατι αυτο?????????
προφανως εξηγησε του τι θελεις απο αυτον...
αν μπορει να ανταποκριθει σε αυτα.......
και να εισαι εσυ οκ με τον εαυτο σου...τοτε συνεχισε αλλιως.....

anna_20
18-12-2006, 03:45
δεν ξερω γιατι αλλα καπιο τροπο φοβαμαι να του πω αυτο που θελω.Δεν θελω να τον χασω.Φοβαμαι μαλλον να τον χασω.Θελω να ειμαι μαζι του,θελω να κανω μαζι του οικογενοια(το ξερω οτι ειμαι μικρη) απλως εχω σκεφτει πολλες φορες να κανω μαζι του οικογενοια.Μονο μαζι του.δεν ξερω γιατι.Για αυτο και ζηταω βοηθεια.Δεν εχω φιλες ή καπιους που μπορω να εμπιστευτω.

Theio_Vrefos
18-12-2006, 03:59
aurio pame gia ksydia na to syzhthsoyme, epivaletai.
de mporeis na mas empisteuteis, alla mporoume na methysoume...

anna_20
18-12-2006, 04:05
ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΙΩ ΞΥΔΙΑ?

/*RaDioHeAD*\
18-12-2006, 04:29
Σορρυ κιόλας αλλα μονο εγω νομίζω ότι αυτο το thread είναι τοσο κομπάρσικο?:tounge:

νο οφενς δλδ απλά την αποψή μου ειπα:D

The_Big_Brother
18-12-2006, 04:35
Σορρυ κιόλας αλλα μονο εγω νομίζω ότι αυτο το thread είναι τοσο κομπάρσικο?:tounge:

νο οφενς δλδ απλά την αποψή μου ειπα:D

ρε ασε το θειο ,κανονιζει ξιδια με το αλλο προφιλ του :D
[τωρα βγαινει και κανει login με το αλλο]

*jk,αλλος εκανε το κομπαρσιλικι οχι το θειο :p

Theio_Vrefos
18-12-2006, 13:30
ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΙΩ ΞΥΔΙΑ?

nai. se agapame :love2:

John_Kouts
18-12-2006, 14:00
koita mhn kaneis kanena theio vrefos me theio vrefos twra...ksidi sto ksidi den ksereis ti ginetai..(plakitsa plakitsa..):D

The_Truth
18-12-2006, 14:34
Παιδιά σταματήστε να κάνετε πλάκα με το Θείο_Βρέφος - Η κατάσταση παίζει να είναι πολύ πιο σοβαρή απόσο δείχνει... Μπορεί το συγκεκριμένο άτομο να είναι διπλή προσωπικότητα και να μη το ξέρει. Μπορεί να έχει ψυχολογικά απωθημένα γιατί δεν γεννήθηκε κοπέλα που να τη λένε Άννα :p :p ή γιατί δεν έχει αδερφή. Η κατάσταση λογικά θα ξεκίνησε σε πιο ήπια μορφή αλλά με τη πάροδο του χρόνου εξελίχθηκε σε μανιακή σχιζοφρένεια με κόμπλεξ κατωτερότητας... :p Το θ.βρεφ. χρειάζεται τη βοήθεια ειδικών ψυχιάτρων δεν είναι για γέλια η τραγική του αυτή κατάσταση. Πιθανότατα να χρειαστεί και εγκλεισμός σε ψυχιατρική πτέρυγα υψήστης ασφαλείας... :p

Theio_Vrefos
18-12-2006, 15:25
ta theia_vrefh de zeugarwnoun metaksy tous.