PDA

Επιστροφή στο Forum : Το αλκοόλ του Πληροφορικάριου

Σελίδες : [1] 2 3 4 5

emufear
11-11-2006, 19:49
Με αφορμή τη συζήτηση του flames ανοίγω αυτό το θέμα μαζί με μια δημοσκόπηση.

Σε κάθε μία από τις επιλογές μπορείτε να βάλετε όλα τα παραγόμενα της. Δηλαδή αν μας αρέσουν τα ρακόμελα βάζουμε ρακή, τα οινόμελα κρασί, η ursus και η βότκα λεμόνι βάζουμε βότκα κτλ κτλ...

Εμένα μου αρέσουν πολύ η ρακή, το κόκκινο κρασί και τα οινόμελα, η βότκα, η ursus και βότκα λεμόνι πορτοκάλι...

psychastheneia7
11-11-2006, 19:50
Xik .

τοσο πολυ εχω πιει??

Που ναι η δημοσκοπηση ρε????

// οκ εμφανιστηκε. Εννοειται καλσσικα παραδοσιακα ποτε ρε συ.

//vaguraw το συκωτι σου το χεις κοιταξει τωρα προσφατα? Δε σε κοβω καλα με ολα αυτα που ψηφισες:tounge:

vaguraw
11-11-2006, 19:50
παντως ολο το καλοκαιρι επινα
stolichnaya με στημενο λεμονι
και καμια τεκιλα λευκη

επισης εχω να δηλωσω οτι απαγορευτεται να πινεις ursus εκτος αμα εχεις βυζακια
η εισαι κατω των 17 :D :D

πσηφισα :tounge: :D :D

N_acro
11-11-2006, 19:52
Χεχέ ωραίο thread!!Λοιπόν όπως είπα και στο flames απο ουίσκι μου αρέσει το Johnny το Black!!Απο εκέι και πέρα μου αρέσουν οι "καλοκαιρινές" μπυρες aka Carrib,Corona,καθώς και κάποιες πιο βαριές οπως πχ η Leffe και η Paulander (lager).Και για ούζο σε μερικές περιστάσεις πάντως δεν λέω και όχι!

TheRapper
11-11-2006, 19:53
ε ρε πιωμα και λιωμα μαζι...οδηγω και πινω ..πινω και οδηγω
για αθτο μπαμπα μην τρεχεις ...θα τρεχω μονο εγω...:d

..βοτκες, μπυρες και κρασακι...

GUINESS ... οχι για πολλα πολλα βαρυ πραγμα!!!

floyd21
Mpuritsa....

Tythora
Χαχα ωραιο thread, πειτε να εχουμε καμια ιδεα τι να παραγγειλουμε οταν βγαινουμε εξω σε κυριλε κλαμπακια. (Δεν μιλαω για Ψυρρη και ουζα, ουτε για ροκαδικα και μπυρες...) :D

vaguraw
11-11-2006, 19:54
Χεχέ ωραίο thread!!Λοιπόν όπως είπα και στο flames απο ουίσκι μου αρέσει το Johnny το Black!!Απο εκέι και πέρα μου αρέσουν οι "καλοκαιρινές" μπυρες aka Carrib,Corona,καθώς και κάποιες πιο βαριές οπως πχ η Leffe και η Paulander (lager).Και για ούζο σε μερικές περιστάσεις πάντως δεν λέω και όχι!

απο ουισκακι
απο τα φτηνα λεει και το haig :love2:

Sorreah
11-11-2006, 19:54
Μπύρα κανονικά, Vodka για μεθύσι..:blush:

N_acro
11-11-2006, 19:55
απο ουισκακι
απο τα φτηνα λεει και το haig :love2:

Σωστός ;-) ;-) ;-) ;-) !

deggial
11-11-2006, 19:56
Bourbon και Tennessee whiskey (που μοιάζει με bourbon έτσι κι αλλιώς).

TheRapper
11-11-2006, 19:59
και επ' αυξανω tythora ...white Horse, Ballantines, Tia Maria, Cutty Shark, Grand Marnier ...μισο λεπτο να ανοιξω το ...μπαρ του σαλονιου...!!

@εμου μπας και τα πινες πριν ... περιεργο νωρις ειναι !!!!:D :D

..παγακια ....που ναι τα παγακια !!!!

Udaj
11-11-2006, 20:07
MARTINI BIANCO FTW

diamartyromai pou den yparxei stis epiloges (estw ws "allo")

TheRapper
11-11-2006, 20:08
φερε και καμια περδικα...:d

ΛΕΟ ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕIΣ ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ......ξερεις εσυ!!! οπως τις προαλλες

μου φαινεται ..το πραγμα (thread) θα οδευσει..το 1ο μου μεθυσι...κλπ κλπ

Maki_Maki
11-11-2006, 20:18
Den pinw.
Den kapnizw.
Den pairnw narkwtika.
Den spaw.
Den xalaw.
Anaksoidwto atsali.
12 xronia eggyisi.
Dikaiwma allagis kai epistrofis tokwn.
Erxomai se paketo mazi me odhgies xrhsis.
Ta eksoda apostolis dwrean.

Pare ki esy ena MAKI_MAKI spiti sou!

DiMiS
11-11-2006, 20:26
Έπρεπε να έχει επιλογή milko... :baby:

sxizoφρeneia658
11-11-2006, 20:30
afhste ta...zw ena drama...pairnw antiviwsh kai dustuxws gia tous epomenous 4 mhnes den prepei na pinw...oute kan gia na 3exasw...na pinete kai gia mena pou kai pou!!!
pantws dokimaste thn duvel,apo mpures ka8ws kai thn new castle 'h thn macfarland!!
geia sou re floyd21,mpuropoth!!
steile kanena stixaki na goustaroume an den variesai!!

floyd21
11-11-2006, 20:33
na pinete kai gia mena pou kai pou!!!
pantws dokimaste thn duvel,apo mpures ka8ws kai thn new castle 'h thn macfarland!!
geia sou re floyd21,mpuropoth!!
steile kanena stixaki na goustaroume an den variesai!!

Tote tha piw mia mcFarland gia party sou simera,ante!!:D
Logika kati tha steilw,exeis kamia protimisi??
Elliniko-kseno?

Sorry gia to off-topic:p :blush: :p

dt008
11-11-2006, 20:35
επιφυλάσσομαι να απαντήσω κάποια στιγμή αργότερα...

THIS THREAD ROCKS:D

DI tourist
11-11-2006, 20:37
Βασικα θα κωλοπει να ποσταρουμε εδω, εχοντας πιει τα ξυδια. :D :D :D

Εκει να δεις επικα ποστς... :tounge:

Ολο και κατι θα γραψω κι εγω συντομα... :cool:

dt008
11-11-2006, 20:37
συντομα... :cool:

πόσο σύντομα κομπαρσούλη;;;
αχαχαχαχαχ:p

THE_RIDDLE
11-11-2006, 20:38
Πες μας τι βοτκα πινεις εσυ και δεν μας δινεις:p :p :D :D

Υ.Γ. Ursus ρε for the win:wavey: :wavey:

sxizoφρeneia658
11-11-2006, 20:38
opa thn 3eroume vlepw??
xairomai,meta apo auto nomizw pws perasa sthn swsth sxolh!!!
steile ellhniko,trupes...(akous e??)kata protimhsh auto pou leei:einai h agaph ena ta3idi apo plhgh se plhgh..(den 8umamai titlo...ta xapia vlepeis)
dont worry gia to offtopic,o emu akouei trupes(nomizw...)
@floyd 21 ola auta

skarab
11-11-2006, 20:50
Στα μεγάλα κέφια, κρασάκι, κατά προτίμηση κόκκινο χύμα

Στα μικρά κέφια, Fanta :D

Στις ζέστες του καλοκαιριού, πού και πού καμιά Μύθος.

ΥΓ. Παρεμπιπτόντως, άμα έχετε σκοπό μετά να ανοίξετε κανένα thread "Το τσιγαράκι :smokin: του πληροφορικάριου", να υπενθυμίσω ότι το κάπνισμα σε public forums απαγορεύεται...ι :tounge:

...ακόμα και με ανοιχτά windows!

Thinking Man
11-11-2006, 20:57
Κρασί, κόκκινο κρασί, σε ποτηράκι παραδοσιακό με χρυσά σχέδια που μου το έχει δώσει η γιαγιά μου.

lau7gr
11-11-2006, 21:01
100% kokkino krasi, alla kai to ouzaki einai special

dt008
11-11-2006, 21:10
ΥΓ. Παρεμπιπτόντως, άμα έχετε σκοπό μετά να ανοίξετε κανένα thread "Το τσιγαράκι :smokin: του πληροφορικάριου", να υπενθυμίσω ότι το κάπνισμα σε public forums απαγορεύεται...ι :tounge:

...ακόμα και με ανοιχτά windows!

κατοχυρώνω το δικαίωμα να το ανοίξω εγώ :D:D:D

εεεε, φανταστικέ Στέλιο;;;

druid
11-11-2006, 21:10
Χαχα ωραιο thread, πειτε να εχουμε καμια ιδεα τι να παραγγειλουμε οταν βγαινουμε εξω σε κυριλε κλαμπακια. D
τι σημαινει κυριλε κλαμπακια...:mad: ...beer FTW και εκει...:cool:

http://img133.imageshack.us/img133/9222/guinnesscb3.jpg

αντε και για χειμωμα ενα pint of guinness:smokin:

DiMiS
11-11-2006, 21:13
Έπρεπε να έχει επιλογή milko... :baby:
Ας σοβαρευτώ κι εγώ...
Καθημερινές: κρασί (any colour αλλά ποτέ κόκκινο με ψάρι! Την πάτησα μία φορά, δε την ξαναπατάω!)
Ειδικές περιστάσεις: βότκα (κατά προτίμηση με χυμό πορτοκάλι ή άλλο συνδυασμό)
Εξαιρετικά σπάνιες περιστάσεις: ουίσκι (καμμία ιδιαίτερη προτίμηση)

Και milko οποτεδήποτε μπορώ βέβαια! :wavey:

Alan Don
11-11-2006, 21:25
Ρε σεις οποιος δεν εχει πιει σφηνακι MotherFucker ή αλλιως ΜοFo den jerei tipota apo poto ΖΗΤΩ Η ΑΝΤΙΠΑΡΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!:love2:

sxizoφρeneia658
11-11-2006, 21:28
a,rwta to coyote,kati tetoia katevazei!!!
file coyote,akoma na postareis??r u sick??

Metal_Lover
11-11-2006, 21:36
Όπως μου είπε και ένας σοφός γέροντας μην πίνεις ούζο αγόρι μου γιατί κάνει κοιλιές!Ρακή να πίνεις!:p

StoneC.ORIGINAL
11-11-2006, 21:39
An to ouzo kanei h byra ti kanei?Telika enas allos sofos eixe dikio otan eipe:"Ta wraia pragmata sthn zwh 'h tha einai paranoma 'h anhthika 'h tha paxainoun!"

StoneC.ORIGINAL
11-11-2006, 21:46
Kai mias pou to 'gere h kouventa sthn byra.H byra ypeirxe kai sthn arxaiothta(vlepe Asterix) alla htan sketo dhlhthrio kamia sxesh me thn shmerinh pou exei tis rizes ths ston 19o aiwna otan enas germanos(poios allos?) thn ekane akindynh kai emeis twra gia na ftiaxtoume theloume kamia dekaria enw o Pharaoh epine enan kelth kai evlepe ton Orus kai extize pyramides gia na ton ftasei.Eixan gnwsh oi arxaioi ma thn Isida!

frapes_drinker
11-11-2006, 21:55
Whiskey to xeimwna
Mpyra to kalokairi
kai krasi me to fai

Kertran
11-11-2006, 21:59
Λοιπόν όταν είδα αυτό το thread σκέφτηκα τα εξής:

1. Το χει ανοίξει ή ο emu ή ο dt ή o kertran:D
2. Πάνω από 100 φορές είχα σκεφτεί να ανοίξω κάτι τέτοιο όταν γύρναγα σπίτι "χαρούμενος" αλλά δεν το έκανα ποτέ...:-(
3. Τι ωραία που θά ταν να κάναμε καμιά συνάντηση με ξύδια όπου θα λυώναμε...βασικά αυτό το οργανώνω, τό χω υποσχεθεί και σε μερικούς, αναμείνατε...ααα και το άλλο με την εξεταστική?? όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν:confused:

Τώρα όσον αφορά στα πκιοτά, που λένε και στο χωριό μου:

Κρασί κόκκινο για παρεΐστικες βραδιές και ειδικά αν υπάρχει τζάκι χιόνι κτλ.Το λευκό κι η ρετσίνα και το κοκκινέλι είναι για τους gay...
Ρακή ή τσικουδιά ή ότι άλλη ονομασία το λένε στο χωριό σας ( και στο δικό μου)....για γλυκούς μεζέδες, για γρήγορα σφηνάκια για γρήγορα μεθύσια για για για....
Τσίπουρο: Το ποτό των Θεών, οι ειδικές δυνάμεις των πνευμάτων, η ελληνική απάντηση στην ατομική βόμβα, ο γαμάω και δέρνω των ποτών παγκοσμίως. Ηπειρωτική Ελλάδα FTW. Από Θεσσαλία εώς Μακεδονία....διπλή απόσταξη, γλυκάνισο και λοιπά αρχαίγονα ( σσσσσσσ ) μυστικά...23 βαθμούς το οινόπνευμα?? εώς και 31 και βάλε το τσίπουρο γιατί έτσι μας αρέσει.....Συνοδεύεται πάντα από καλό φαΐ, κρέας τυρί ψάρι, ό,τι νά ναι κυριολεκτικά....
Ουΐσκι: Από τα πράσινα λιβάδια των Highlands, το ωραιότερο κριθαρόζουμο του κόσμου....συνταγές από πάππου προς πάππου....malts....όσο παλιώνει τόσο μας καβλ.....ώνει χιχιχιχ.....
Μπύρα: Δεν θα πω πολλά για την μπύρα. Θα παραθέσω μόνο ένα γερμανικό ρητό. Συγγνώμη για τα Γερμανικά μου: "Ein Bier ein Essen" ---> "μια μπύρα, ένα γεύμα" και συν τοις άλλοις την ακούς......

Υ.Γ1: H μπύρα είναι Αρχαία Αιγυπτιακή Εφεύρεση η οποία μέσω των εμπορικών δεσμών με την Ελλάδα μεταδόθηκε και στην Ευρωπαική Ήπειρο:baby:

Υ.Γ2: Για όσους θένε να αποφύγουν τις μπόμπες ( credits to noir και kimona )
μπορείτε απλά να ζητάτε Ούζο με Κόκα Κόλα ή τα λεγόμενα ( στην Κρήτη ) απαγορευμένα ποτά: Ούζο με Πορτοκαλάδα και Ρακί με Κόκα Κόλα ( Αν και σιγά που θα βρείτε Ρακή στα Κλαμπς ). Η εξήγηση απλή: Το Ούζο δεν έχει ζήτηση τόση ώστε να μπούνε σε διαδικασία να το νοθεύσουν κι εκτός αυτού είναι ελληνικό προϊόν και υπάρχει στην Ελληνική αγορά σε αφθονία.......

StoneC.ORIGINAL
11-11-2006, 22:04
Telika pali oi ellhnares valane to xeraki kai ekei.Eimaste methysoi gonidiakws!

PiCoMiKe
11-11-2006, 23:13
An kai to kokkino krasaki to protimw stous kruous mhnes tou etous, tpt de mporei na sugkri8ei me mia pagwmenh mpuritsa to kalokairi!!

Apo ola ta upoloipa pota, thn apoluth katastash me kopela thn kanei mono to Jaegermeister!!
Enjoy..;-)
http://www.thecross-photo.com/images/Jagermeister-Bottle.jpg

N_acro
11-11-2006, 23:27
Apo ola ta upoloipa pota, thn apoluth katastash me kopela thn kanei mono to Jaegermeister!!

Υποβρύχιο με Red Bull και Jaegermeister!!Γ@μ@ει:smokin: :smokin: !

leo
11-11-2006, 23:31
φερε και καμια περδικα...:d

ΛΕΟ ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕIΣ ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ......ξερεις εσυ!!! οπως τις προαλλες

μου φαινεται ..το πραγμα (thread) θα οδευσει..το 1ο μου μεθυσι...κλπ κλπ

Εγώ δε μπίνω ρε παιδιά. ¶ντε καμμιά μπυρίτσα σε κανά γάμο :baby:

thanatitsa
12-11-2006, 00:03
Κι ελεγα ποτε θα το ανοιξει, ποτε θα το ανοιξει .......:blush: :blush: :blush:

Καλο το πιωμα, αλλα μεχρι να κανεις κεφαλι..
Απο κει και περα χαλας τον εαυτο σου, χαλας και την παρεα ...

:cool: :baby: :smokin:

:love2:

nightcrawler
12-11-2006, 00:04
Μπυρα και ουισκυ ολη τη σεζον και ουζο το καλοκαιρακι....ισως και τζιν τονικ οταν ειμαι σε διαιτα αφου εχει τις λιγοτερες θερμιδες απο ολα...

Predator
12-11-2006, 00:10
Μια σαμπουκα λεμονι για μενα...

punk/hc
12-11-2006, 00:34
κατα σειρα προτιμησης:
1)Μπυρα
2)Ρακη
3)Τεκιλα
4)Ουισκυ

skarab
12-11-2006, 00:38
¶ντε καμμιά μπυρίτσα σε κανά γάμο :baby:
Καλά ρε, πόσοι γάμοι έγιναν σε εκείνο το erasmus party; :D

understracker
12-11-2006, 00:56
Mπύρα κατά κύριο λόγο. Από κει και πέρα είμαι ανοιχτός σε πολλές προτάσεις! :wavey:

coyote
12-11-2006, 01:44
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΣΤΑ ΠΟΤΑ

Λοιπον 2 πραγματα εχουν καταστρεψει τη ζωη μου μεχρι τωρα. Το ποτο και ο υπολογιστης(κωλοπαιχνιδα).
Οσον αφορα το ποτο παρακαλώ να γίνει ένας σαφής διαχωρισμός στη ρακή και το τσίπουρο καθώς λατρεύω το τσιπουρο απο τη ρακή.
Λογω καταγωγής (Πρεβεζα) εχω να πω οτι όσοι ειστε απο χωρια και ξερετε απο παρανομο αλκοολ και αποσταξεις θα καταλαβενετε οτι το τσιπουρο που φθανει τους 70 βαθμους εχει διαφορα απο τη ρακή που φθανει τους 60 με 65 ποσο μαλλον γαι το διαφορετικο σταφυλι απο το οποιο προερχονται.

Ζητω το λευκό κρασί και γενικά όλα τα λευκά ποτα, τεκίλα βοτκα κτλ.
Εγκυκλοπαιδικες γνωσεις για καποιους που δεν το εχουν ακουσει ποτε,
ουισκι = κρεμυδακι
βοτκα = πατατουλα
τεκιλα = κακτος

Όσον αφορά αυτό το post μπορω να πω οτι δεν ειμαι νυφαλιος αυτη τη στιγμη...

Φιλια σε ολο το D.I που δεν παλευεται χωρις ποτο και στη φιλη μου τη sxizo που μου ειπε για το threadακι που φτιαχτηκε ειδικα για μενα... μαλλον για εμας.

striker
12-11-2006, 01:47
βότκα λεμόνι το αγαπημένο μου!!!

sxizoφρeneia658
12-11-2006, 01:48

Λοιπον 2 πραγματα εχουν καταστρεψει τη ζωη μου μεχρι τωρα. Το ποτο και ο υπολογιστης(κωλοπαιχνιδα).
Οσον αφορα το ποτο παρακαλώ να γίνει ένας σαφής διαχωρισμός στη ρακή και το τσίπουρο καθώς λατρεύς το τσιπουρο απο τη ρακή.
Λογω καταγωγής (Πρεβεζα) εχω να πω οτι όσοι ειστε απο χωρια και ξερετε απο παρανομο αλκοολ και αποσταξεις θα καταλαβενετε οτι το τσιπουρο που φθανει τους 70 βαθμους εχει διαφορα απο τη ρακή που φθανει τους 60 με 65 ποσο μαλλον γαι το διαφορετικο σταφυλι απο το οποιο προερχονται.

ουισκι = κρεμυδακι
βοτκα = πατατουλα
τεκιλα = κακτος

Φιλια σε ολο το D.I που δεν παλευεται χωρις ποτο και στη φιλη μου τη sxizo που μου ειπε για το threadακι που φτιαχτηκε ειδικα για μενα... μαλλον για εμας.

ena sou lew!!!erxetai h stigmh pou 8a ta pinoume tragoudwntas...to klassiko pleon...'egw den zw gonatistos eimai ths gerakinas gios'...

Kertran
12-11-2006, 02:13

Οσον αφορα το ποτο παρακαλώ να γίνει ένας σαφής διαχωρισμός στη ρακή και το τσίπουρο καθώς λατρεύω το τσιπουρο απο τη ρακή.

ουισκι = κρεμυδακι
βοτκα = πατατουλα
τεκιλα = κακτος

Βρε αδερφέ διάβασε το πόστ μου...στην από πίσω σελίδα είναι:D
Τώρα θα σε στεναχωρήσω λίγο:

Η βότκα είναι φτιάχνεται κυρίως από σιτηρά.Από το http://en.wikipedia.org/wiki/Vodka

Production

Vodka may be distilled from any starch/sugar-rich plant matter; most vodka today is produced from grains such as sorghum, corn, rye, or wheat. Among grain vodkas, rye and wheat vodkas are generally considered superior. Some vodka is made from potatoes, molasses, soybeans, grapes, sugar beets and sometimes even byproducts of oil refining or wood pulp processing. In some Central European countries like Poland some vodka is produced by just fermenting a solution of crystal sugar and some salts for the yeast and distilling this after a few weeks. Today vodka is produced throughout the world, see List of vodkas.

To ουΐσκι είναι κι αυτό κυρίως κριθαρόζουμο. http://en.wikipedia.org/wiki/Whisky

Whisky, or whiskey, refers to a broad category of alcoholic beverages that are distilled from grains and aged in oak casks. Different grains are used for different varieties, including barley, malted barley, rye, malted rye, wheat, and maize or corn.

Για την Τεκίλα έχεις δίκιο. Αλλά δε μου λες λευκό κρασί ρε μαν σοβαρά τώρα με χαλάς. Γιατί?
Τώρα για το τσίπουρο που λες δεν τα ξέρεις και τόσο καλά. Σόρυ πάλι αλλά άλλο οι αλκοολικοί βαθμοί, αυτό που γράφουν τα μπουκάλια κι άλλο τα λεγόμενα γράδα που ουσιαστικά είναι η ποσότητα ζάχαρης που περιέχει ο μούστος. Για οινόπνευμα μας κάνει ένα 23 ενώ ένα καλό τσίπουρο μπορεί να χτυπήσει και 30....Αυτό το 30 αρι δίνει περίπου ίσως και 80 κι 90 % αλκοόλ.

Κατά τ΄άλλα Σαπίλα FTW και νέο συκώτι στα 30:D :D

// ¶ντε ακούστε και 2-3 μυστικά: Πολλά ούζα φτιάχνονται από μελάσσα ακα φρουκτόζη της πατάτας:D

Το καλό το τσίπουρο οι λίγοι μερακλήδες στην Ελλάδα το φτιάχνουν κατευθείαν από το σταφύλι, δηλαδή το μούστο, πετάνε τα πολλά πολλά τσαμπιά και τα φλούδια ( όχι όμως όλα ) ενώ πετάνε τελείως τα κουκούτσια.
Γιατί???

Η απόσταξη των κουκουτσιών δίνει στο τσίπουρο μας κάτι που δεν το θέμε: Μεθανόλη. Η μεθανόλη διαφέρει από την αιθανόλη ( οινόπνευμα ) κατά ένα μόριο ¶νθρακα. Μεγάλη λήψη προκαλεί ζαλάδα απώλεια αισθήσεων και παροδική τύφλωση. Με μεθανόλη νοθεύουν τα ποτά γιατί είναι αρκετά πιο φτηνή από το οινόπνευμα. Γι' αυτό γινόμαστε γκόλ με ένα ποτηράκι. Επίσης αυτός είναι ο λόγος που μερικά τσίπουρα κάνουν άσχημο μεθύσι.

sxizoφρeneia658
12-11-2006, 02:24
kertan...upoklinomai..sou a3izei mpoukali!!!

Sub!im3
12-11-2006, 02:26
Gin+Tonic ή Guinness.

Kertran
12-11-2006, 02:47
kertan...upoklinomai..sou a3izei mpoukali!!!

Όταν ήμουνα μικρός ( μες στα κύματα δεν με ένοιαζε αν ο κόσμος είναι απλός ή αν έτσι απλά εμένα μου έμοιαζε διαμαντένιος ουρανός ) ήθελα να γίνω δοκιμαστής σε αποστακτήριο ουϊσκιού:D :D :D

Βέβαια μετά γνώρισα τον Νoir, παντρευτήκαμε κάναμε παιδιά κτλ.....:D :D

sxizoφρeneia658
12-11-2006, 03:04
peritto na rwthsw..
mikros epines anti gia gala,breezerkia??(mikros=ante to polu 8 xronwn)
egw h8ela na ginw dokimastria strwmatwn alla telika katelh3a sto di..!!
di-upnos shmeiwsate 1-0

Kertran
12-11-2006, 03:07
peritto na rwthsw..
mikros epines anti gia gala,breezerkia??(mikros=ante to polu 8 xronwn)
egw h8ela na ginw dokimastria strwmatwn alla telika katelh3a sto di..!!
di-upnos shmeiwsate 1-0

Bαχικά στα 8 ήμουν ήδη αλκοολικός, είχα όπλο, 3 πουτάνεχ, έκανα νταραβέρια με τσόκο και κόκα με κάτι Αλγερινούχ, φόραγα φαρδιά και είχα σκοτώχει τουλάχιχτον 4 ράπερχ από αντίπαλεχ συμμορίεχχχ.....

// Κι ήμουν και κολλητάρι με τον Νivo......

sxizoφρeneia658
12-11-2006, 03:14
kai bghkes apo th koilia tis mhteras sou trgoudwntas to 'shoot them up'???
exontas sto ena xeri ena snaiper kai sto allo dolaria???forontas panta tis gnwstes kadenes sto laimo??bling-bling kai etsi???kai anti na klayeis reuthkes apo th prwth sou mpura??
swsta??
an kanw la8os epivaletai na me dior8wseis,nomizw...

//me ton nino??

HaNNiBoT
12-11-2006, 06:54
ok molis girisa apo decadence(btw ta espase simera meta apo polla PSK pou epaize psiloxalia musiki) kai exw na dilwsw pos rumi cola=kalo kefali.
genikws omws Sambuca>=Beer>Rumi.auta

kalinixtez.

Guest
12-11-2006, 12:37
http://almax.wordpress.com/files/2006/07/gdal_drambuie.jpg

drambuie please....:love2:

DI tourist
12-11-2006, 13:08
Ρε μαλακες μην πινετε ρεεεεεεεεε....:p :p :p :D :D

(Για λιγους αυτο...)

Και μετα την μικρη αυτη παρενθεση, θελω να ρωτησω τους ειδικους, πως μετα απο γερο πιωμα, βαζεις το κεφαλι σου σε σειρα. Πως ξεπερνας το hangover δλδ? (εντελως πληροφοριακα :p )

TheRapper
12-11-2006, 13:17
και τα υποβρυχια ειναι καλα...χτυπανε κατευθειαν...μπυρα και ενα σφυνακι με τεκιλα. το χτυπας για να κανει μιξη και μονορουφι....καλο...5 τετοια και εισαι τζετ...

καλημερα

το drambuie ειναι βρωμικο..πολλα ουιοσκια σε ενα ...αν κανεις μεθυσι βγαζεις τα αντερα σου...

dioxen
12-11-2006, 13:23
To kalo to pigadi ola ta katevazei, h alitheia einai omws pws katevazei kyriws whiski...Kai meta zitw adeia apo ton pirgo elegxou gia apogiwsh!
Raki kai mpira respect episis, votka spania.
Oi pliroforikarioi to exw pei, einai anthrwpoi tou pneymatos kai tou oinopneymatos..Akolouthoume ta xnaria twn paliwn!
;)

Udaj
12-11-2006, 13:24

(Για λιγους αυτο...)

Και μετα την μικρη αυτη παρενθεση, θελω να ρωτησω τους ειδικους, πως μετα απο γερο πιωμα, βαζεις το κεφαλι σου σε σειρα. Πως ξεπερνας το hangover δλδ? (εντελως πληροφοριακα :p )

Kai kala to kefali pes oti to vazeis se seira.. me to stomaxi ti ginetai ?? :confused: :confused:

//nai filologiko to endiaferon

DI tourist
12-11-2006, 13:27
Kai kala to kefali pes oti to vazeis se seira.. me to stomaxi ti ginetai ?? :confused: :confused:

Κι εσυ πληροφοριακα ρωτας ε? :p :D

TheRapper
12-11-2006, 13:30
αυτο ειναι το ξυπνημα της επομενης ..μπορει και να εχεις ψιλοφαει σε ολη μεθυσο-κεφαλο-κατασταση και να σου ερθει πρωινο ξυπνημα αναγουλα ...αν δεις και τιποτα βρωμικο που εχει απομεινει απο την βραδινη κρεπαλη με παρεα και σου ερθει η μυρωδια κεμπαπ.... τοτε ...ασε καλυτερα......

παντως αυτα εχουμε να θυμομαστε ...και η ζωη συνεχιζεται

edit: και πληροφοριακα προσοχη σε τετοια ξυπνηματα και κρεπαλες ... κοιμαστε στο πλευρο και ο νοων νοειτο...προτιμοτερο να βλεπεις να γυρναει το κομωδινο παρα το ταβανι

:wavey:

vaguraw
12-11-2006, 13:57

//nai filologiko to endiaferon

fryganies....

Ripper
12-11-2006, 14:00
Γαμώ τα thread!!!!!!!

Μπύρα για τις χαλαρές καταστάσεις, αλλά για πιο βαριές καταστάσεις έχουμε:

Jack Daniel's Cola (Θάνος Ανεστόπουλος από Διάφανα Κρίνα Rulez!)

Captain Morgan Cola

Μαυροδάφνη ή κόκκινο κρασί γενικά

Ρακές φυσικά!

Διαβάστε και την παρακάτω διασκευή από Διάφανα Κρίνα, ΟΛΟΙ ΣΑΣ!!!:

http://www.geocities.com/diafana_krina_gr/images/methyste.jpg

kala_na_pername
12-11-2006, 14:02
Ρε σεις οποιος δεν εχει πιει σφηνακι MotherFucker ή αλλιως ΜοFo den jerei tipota apo poto ΖΗΤΩ Η ΑΝΤΙΠΑΡΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!:love2:

Siga to MoFo (alla peri orekseos....).! RAKOMELO kai KRASAKI FTW!!!!!:love2:

//edit: Zhtw.! ;P

Guzuta
12-11-2006, 14:03
Τη τελευταία φορά που έγινα κουρούμπελο ,αυτοί στο 166 έλεγαν να φάω σοκολάτα..(!?!?)

Guest
12-11-2006, 14:43
το drambuie ειναι βρωμικο..πολλα ουιοσκια σε ενα ...αν κανεις μεθυσι βγαζεις τα αντερα σου...

Nai alla g@maei trela...

emufear
12-11-2006, 16:09
Ο καφές δεν κάνει ΤΙΠΟΤΑ, απλά έχεις ένα ξύπνιο μεθυσμένο, well done!

Το νερό βοηθάει πολύ αφού το αλκοόλ αφυδατώνει τον οργανισμό. Αν πίνεις νερό ενδιάμεσα μπορεί να γλιτώσεις το hangover της επόμενης μέρας.

Το συχνό κατούρημα επίσης διώχνει το αλκοόλ.

HaNNiBoT
12-11-2006, 16:47
aaa nai kai ipovrixia ftw episis(alla ta protimw me whisky)
episis kati analogo pu to ema8a fetos to kalokairi einai o pigouinos.
ena sfinaki tekila kai meta ena mikro potiri me gordons space me sfinaki auto to mavro gliko prama pu dn mu erxetai tora:p.kai kanei kai ta idia lefta me ipovrixio opote simferei xD]

EDIT // Gia cocktail dn exume pei akoma.prosopika 7 leuka me liiigi coca cola kai kapoia dikias mu empneusis pou dn 8imamai kan ti eixan mesa,alla itan wraio prama:p

easy rider
12-11-2006, 17:08
pizza + BEER FTW!!! Μπύρα βαρελίσια αν έχει καλή το μαγαζί (και πιο φθηνή για να πίνουμε πολλή χεχε...)
Και ρακή για πιο παρείστικες καταστάσεις!!
Έπρεπε να υπάρχει και η επιλογή "άλλο" πάντως (πως το λεγαν αυτό το φαρμάκι που έφερε ο jss από Τσεχία?)
Ο Maki_Maki πινει μόνο H2O :p

christo
12-11-2006, 17:15
Ο καφές δεν κάνει ΤΙΠΟΤΑ, απλά έχεις ένα ξύπνιο μεθυσμένο, well done!

Το νερό βοηθάει πολύ αφού το αλκοόλ αφυδατώνει τον οργανισμό. Αν πίνεις νερό ενδιάμεσα μπορεί να γλιτώσεις το hangover της επόμενης μέρας.

Το συχνό κατούρημα επίσης διώχνει το αλκοόλ.

σωστός..
επίσης ενα πικρό κοκτέηλ το πρωί(κατα προτίμηση με καφέ, όπως irish),
ιδιαίτερα αν έχω πιεί*πολύ*,γιατί κανει πιο "easy" το effect στον πονοκεφαλο.
α,και η τεκίλα,γενικώς δεν κάνει τοσο hangover(προσωπικά εμένα καθόλου καθόλου).

γι'αυτό άλλωστε τη λένε και "κόκα των φτωχών":tounge:

StoneC.ORIGINAL
12-11-2006, 17:16
pizza + BEER FTW!!! Μπύρα βαρελίσια αν έχει καλή το μαγαζί (και πιο φθηνή για να πίνουμε πολλή χεχε...)
Και ρακή για πιο παρείστικες καταστάσεις!!
Έπρεπε να υπάρχει και η επιλογή "άλλο" πάντως (πως το λεγαν αυτό το φαρμάκι που έφερε ο jss από Τσεχία?)
Ο Maki_Maki πινει μόνο H2O :p

Oxi apsenti!:wow: Mh mou les tetoia!

kala_na_pername
12-11-2006, 17:23
Oxi apsenti!:wow: Mh mou les tetoia!

Absinth FTW!!!!!!!!!!!!:love2:

vaguraw
12-11-2006, 17:28
Absinth FTW!!!!!!!!!!!!:love2:

exw pikrh empeiria apo afto to prama

prosoxh

pieite to ligo ligo
kai mhn exete piei tipota allo pio prin
ama exeis kefali kai arxiseis absenti
den 8a katalaveis pws vre8hkes sto krevati sou to allo prwi !!!

StoneC.ORIGINAL
12-11-2006, 17:32
Pisteuw oti to sketo oinopneuma den tha apexei kai poly!Dhlhthrio einai to bourdelo!

kala_na_pername
12-11-2006, 17:35
Pisteuw oti to sketo oinopneuma den tha apexei kai poly!Dhlhthrio einai to bourdelo!

Ta spaei avertaa.! Alla ontos, phnete to ligo ligo... Einai euxaristo, alla prwsekste giati kaei.! (idika an einai anameno.! :D)

vaguraw
12-11-2006, 17:39

gia emfash

και αμα εχεις πιει κιολας λιγο πιο πριν
που παρασυρεσαι να πιεις κιαλλο
τοτε ειναι βεβαιο οτι θα φας μεγαλειωδεστατη τσαπού !!

:-) :wavey: :love2:

kingspiro
12-11-2006, 17:42
gia emfash

....
τοτε ειναι βεβαιο οτι θα φας μεγαλειωδεστατη τσαπού !!

:-) :wavey: :love2:

κανονικά δηλαδή..?σκαει μύτη κανα τζίνι απο το μπουκάλι και...?

StoneC.ORIGINAL
12-11-2006, 17:44
Ba den nomizw,akoma mas xreiazetai to gynaikeio fulo!:smokin: :cool:

deggial
12-11-2006, 17:50

(Για λιγους αυτο...)

Πριν πιείς αλκοόλ καλό είναι να έχεις φάει (ή τουλάχιστον να πιεις ένα ποτήρι γάλα).

Πολύ νερό, κυρίως λόγω της αφυδάτωσης που προκαλεί το αλκοόλ και κυρίως πριν πέσεις για ύπνο. Επίσης βοηθούν οι χυμοί και ο καθαρός αέρας.

ΠΟΤΕ ΚΑΦΕ, θα χειροτερέψει την κατάσταση.

rusty
12-11-2006, 18:24
Ντροπή σε όλους σας βρε παλιο-μπεκρούλιακες που ανοίξατε και thread για το αλκοόλ!! Σε λίγο θα δούμε και thread με τίτλο : "Το τσιγάρο του πληροφορικάριου" , " Τα κορίτσια του πληροφορικάριου", "Οι αγαπημένες στάσεις του πληροφορικάριου", και δε συμμαζεύεται!!:tounge: :tounge:

//Σταματάω τώρα γιατί τέτοιοι που είστε μπορεί να σας δώσω κ άλλες ιδέες:D :D

tweaky
12-11-2006, 18:33
ti absinth(e)(ki oxi absenti,absenta i opos diaolo to lene) einai portokaladitsa mprosta sti legomeni prwtostalia(proion tis 1is apostaksis kata tin paragogi tsipourou) to opoio einai idaniko gia entrives katarxas, kai kata deutero logo gia na mas krataei zestous tis krues nuxtes tou xeimwna:love2:
episis, panta me dt johnnie black ftw, kai tora pou o fantastikos grnemo anakalupse ti mageia tou alkool ksanarxisan ta rakomela.
retsina "giortasi" @ tiniako (1.80 euro) ftw gia na pername euxaristes nuxtes
vodka redbull/johnnie cola einai i lusi otan pas sto magazi k de thes na ta skaseis gia na pareis to johnnie black pou einai kai special kai tzouzei sunithws, alla episis sunithws sou serviroun amolivdi, epomenws kalo einai na einai kai ligo araiomeni me kati :P

cunt
12-11-2006, 18:39
Ντροπή σε όλους σας βρε παλιο-μπεκρούλιακες που ανοίξατε και thread για το αλκοόλ!! Σε λίγο θα δούμε και thread με τίτλο : "Το τσιγάρο του πληροφορικάριου" , " Τα κορίτσια του πληροφορικάριου", "Οι αγαπημένες στάσεις του πληροφορικάριου", και δε συμμαζεύεται!!:tounge: :tounge:

//Σταματάω τώρα γιατί τέτοιοι που είστε μπορεί να σας δώσω κ άλλες ιδέες:D :D

ο zografos ξαναχτυπα...

sfagmenos
12-11-2006, 19:53
Ηρθε και η ωρα η δικια μου :cool:
Κρασι με μεγαλη παρεα
(τωρα εγω ενα εχω να πω 'πουστικο' και αγιοσ ο θεοσ οποιοσ ξερει ξερει;-) )

Ουζο ή Ρακη για μικρη παρεουλα για να γινει πιο γρηγορα κεφαλι
και να πεθανεται με τια μλκιεσ που θα λετε :p

τωρα οσο για το κεφαλι εγω εχω να πω οτι μαθημα τησ βιοχημειασ
μασ ανοιξε τα ματια στο λυκειο γι'αυτο λεω

Μπυρα γιατι περιεχει μεθανολη που δεσμευει ενεργα κεντρα
και δεν αφηνει τον οργανισμο να διασπασει την αιθυλικη αλκοολη
αρα μεθαμε με πιο αργο ρυθμο

Νερο γιατι ο οργανισμοσ μετατρεπει την αιθλικη αλκοολη σε αιθαναλη
και οπωσ μαθαμε στην Χημεια θελει καποια μορια νερου για να κανει την δουλεια

Γαλα ή γιαουρτακι διοτι διασπαται δυσκολα και οταν αρχισουν τα ξυδια
να πεφτουν αναμιγνυωνται στο στομαχι και δεν κανουμε τρελο κεφαλι

1οσ κανονασ για να μην κανεισ κεφαλι ειναι ποτο ΧΩΡΙΣ δυτερα πραγματα
(κοκα , ποροτκαλαδα, λεμονια...) διοτι με την ζαχαρη το αλκοολ περναει κατευθειαν στο αιμα και ...........

Μια βολτα θα βοηθησει τον πασχοντα αφου θα εχει περισσοτερη
κυκλοφορια και θα κατανεμηθει το αιμα σε ολη την εκταση του σωματοσ εκτοσ απο το κεφαλι

(και το τρεξιμο με πιωμενουσ φιλουσ να δειτε πωσ βοηθαει:baby: )

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΞΕΡΕΤΕ
ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑΤΑ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΙΛΩΝ:baby: :baby:

Υ.Γ. Μην πιετε αμα εχετε αγωνα την επομενη η ηττα ειναι σφραγισμενη:confused:

easy rider
12-11-2006, 20:05
[...]
(πως το λεγαν αυτό το φαρμάκι που έφερε ο jss από Τσεχία?)
[...]

A, nai , absenth! Vlepw oloi to kserete poulakia mou :p Niwtheis na sou trupaei to stomaxi!!
Episis kapoios kapote eixe pei to eksis tragiko: Otan methiseis ksemethas an valeis zoumi apo kremmudia sta @@ sou...xaxa.An to dokimasei kapoios as mas pei an ontws pianei :p

TheRapper
12-11-2006, 20:27
rusty βαζεις καλες ιδεες...το ξερεις....!!!!! ειδικα το τελευταιο ...

:D

προφανως με προλαβες..χεχεχε

Ziko
12-11-2006, 21:03
Για οσους πεινετε μπυρα το ξερετε οτι εχει και φαρμακευτικες ιδιοτητες?
Χορηγειται με ιατρικη συνταγη ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΙΑΠΩΣΗΣ !
Την επομενη φορα που θα εχετε πιει ολη την Heineken και την Φιξ και σας κατσει τετ α τετ με αιθερια υπαρξη και δεν μπορει να σας την σηκωσει ουτε κλαρκ , τοτε θα ξερετε τι συνεβη !!!

emufear
12-11-2006, 21:04
Πριαπισμός (http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A0%CF%81%CE%B9%CE%B1%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%C F%8C%CF%82) νομίζω λέγεται. :p
Επίσης το κόκκινο κρασί κάνει καλό στην υγεία.

hooligan13
12-11-2006, 21:07
Η ψημενη (ρακη) της ΑΜΟΡΓΟΥ ειναι καλη φαση.

Για οσους εχουν παει η ξερουν.

ChemicaL BurN
13-11-2006, 00:10
exw pikrh empeiria apo afto to prama

prosoxh

pieite to ligo ligo
kai mhn exete piei tipota allo pio prin

:D :D :D
apodedeigmeno peiramatika(oxi mono den tha katalaveis pws vrethikes spiti sou to allo prwi,alla den tha mporeis na kounhseis apo ton ponokefalo)
apo mono tou se fisiologikes posothtes den peirazei kai poli.
an to anakatepseis kai me alla...:p

Theio_Vrefos
13-11-2006, 00:12
molis twra gyrisa spiti.

koimithika 4 wres
ksypnisa sa pethamenos
zalizomoun mexri tis 12 to prwi
ipia 4 black coffee xwris stala zaxarh
teleiwsa douleia + idiaitera stis 19:00
efaga kanoniko fagito stis 19:30

peite mou loipon

1) ti ekana xthes? exw ena memory loss apo tis kati mexri tis kati :p
2) tourist mipws thymasai to onoma tis gomenas? giati egw de thymamai kan to skiniko :p
3) posa ipiame :p?

Lauril
13-11-2006, 00:17
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

teleiwsa douleia + idiaitera stis 19:00

bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

Ξαναδίνεις??

DI tourist
13-11-2006, 00:18
peite mou loipon

1) ti ekana xthes? exw ena memory loss apo tis kati mexri tis kati :p
2) tourist mipws thymasai to onoma tis gomenas? giati egw de thymamai kan to skiniko :p
3) posa ipiame :p?

1)Θυμασαι που πηραμε ταξι απο Συνταγμα και σε παρεδωσα στην Ευη εξω απο τα Goodys Ζωγραφου? Εγω εχω ενα κενο απο τη διαδρομη Μοναστηρακι - Συνταγμα...
2)Δε θυμαμαι καν πως ηταν.
3) Σταματησα το μετρημα στα 10, πρεπει να περασαμε τη 12αδα... :blush:

Παιζει να ειμαι ο μονος που δεν ξερασε... :cool:

Theio_Vrefos
13-11-2006, 00:27
1)Θυμασαι που πηραμε ταξι απο Συνταγμα και σε παρεδωσα στην Ευη εξω απο τα Goodys Ζωγραφου? Εγω εχω ενα κενο απο τη διαδρομη Μοναστηρακι - Συνταγμα...
2)Δε θυμαμαι καν πως ηταν.
3) Σταματησα το μετρημα στα 10, πρεπει να περασαμε τη 12αδα... :blush:

Παιζει να ειμαι ο μονος που δεν ξερασε... :cool:

1) oxi
2) ftou :p tha arxisw na pairnw tilefwna legontas "esy eisoun auth pou etsi kai etsi xthes?" :p
3) ... gay :p giname etsi mono me 10 apokleietai :p

@Lauril: oxi, egw kanw to daskalo...

DI tourist
13-11-2006, 00:31
1) oxi
2) ftou :p tha arxisw na pairnw tilefwna legontas "esy eisoun auth pou etsi kai etsi xthes?" :p
3) ... gay :p giname etsi mono me 10 apokleietai :p

@Lauril: oxi, egw kanw to daskalo...

αχααχχαχαχαχαχαχα

Ρε αφου στη διαδρομη μιλουσαμε κιολας... :D :D :D

Εκει που αραξαμε Θησσειο και τρωγατε σουβλακια? Αυτο δεν παιζει να μην το θυμασαι... :tounge:

emufear
13-11-2006, 00:35
Για το rescue team που έσκασε πανικόβλητο στης Εύης θα πει κανείς τίποτα; :p:p:p:p

Theio_Vrefos
13-11-2006, 02:34
prwth fora pou efaga souvlaki "koino". Prepei na eixa dagkwsei ektos apo ta dika mou kai olwn twn allwn, kai oi alloi to idio vevaia :p

thymamai tin euh panikovliti na pernei tilefwna kai meta na skaei o perellhs theika skinika :D

leo
13-11-2006, 02:51
Ε, δεν έσκασε μόνο ο Περέλλης - ντροπή του, αν δήλωσε κάτι τέτοιο :p - οι τρεις σωματοφύλακες σκάσαμε! Το προεδρικό team της φπ² :D:D:D

Kertran
13-11-2006, 02:53
Έχαχια χκηνικό δηλαδή???? φτου ρε πούχτι....

grnemo
13-11-2006, 02:56
prwth fora pou efaga souvlaki "koino". Prepei na eixa dagkwsei ektos apo ta dika mou kai olwn twn allwn, kai oi alloi to idio vevaia :p

thymamai tin euh panikovliti na pernei tilefwna kai meta na skaei o perellhs theika skinika :DΡε όταν άρχισες και μας έστελνες φιλάκια σκιάχτηκα...λέω τώρα πούλος, αν πάθει τίποτα άντε να τον κουβαλάμε. Πάντως δεν παίζει για δεκαράκι. Εγώ μόνος μου ήπια ένα κανατάκι, πόσο μάλλον εσύ που ήσουν και απο νωρίτερα.

Theio_Vrefos
13-11-2006, 03:00
Ρε όταν άρχισες και μας έστελνες φιλάκια σκιάχτηκα...λέω τώρα πούλος, αν πάθει τίποτα άντε να τον κουβαλάμε. Πάντως δεν παίζει για δεκαράκι. Εγώ μόνος μου ήπια ένα κανατάκι, πόσο μάλλον εσύ που ήσουν και απο νωρίτερα.

Estelna kai filakia? Synithws dinw glwssofila, alla den eixame gynaikes kai den empneomouna :p

kai epina kai tis xristinas... diladi gia 2 :p

@leokomparsos: eleos den eipa mono o perelhs NTROPH TOU. Olo to proedriko team indeed :D gia to vrefos :love2:

grnemo
13-11-2006, 03:05
Estelna kai filakia? Synithws dinw glwssofila, alla den eixame gynaikes kai den empneomouna :p

kai epina kai tis xristinas... diladi gia 2 :p

@leokomparsos: eleos den eipa mono o perelhs NTROPH TOU. Olo to proedriko team indeed :D gia to vrefos :love2:Ήσουν guru ρε φίλε, ο επίτιμος της χθεσινής βραδυάς :love2::love2::love2:

Theio_Vrefos
13-11-2006, 03:25
Ήσουν guru ρε φίλε, ο επίτιμος της χθεσινής βραδυάς :love2::love2::love2:

nemo se agapaw re malaka, sovara.

edit:::love2: :love2: :love2: :love2: :love2: :love2: :love2:

/*RaDioHeAD*\
13-11-2006, 03:27
Νταξει η βραδια πιστευω θα μείνει στην ιστορια χαλαρότατα...

Μεχρι τα μεσα της ήταν το ΕΠΟΣ το ίδιο.. Πραγματικα ηταν γαματα γτ ολοι είμασταν "αλλου" αλλα με την καλη εννοια.. Ασυλληπτη ευφορια..:D Θυμαμαι συγκεκριμενες ατακες απολους που δειχνουν το ποσο κωλογουσταραμε:tounge:

Δυστυχως μετα τα σουβλακια εγω[και σιγουρα οι περισσοτεροι] πηραμε την κατω βολτα.. Απο την διαδρομη μοναστηρακι-συνταγμα-καλαμακι θυμαμαι πολυ λιγα αποσπασματικα κοματια..
Αυτο που ξερω σιγουρα είναι οτι ξυπνησα με ενα απιστευτο hang-over και οτι με το που ακούω την λεξη ρακομελο με πιάνει αναγουλα...

Αυτα...

Και οπως ελεγε επανηλλημενα ολο το βραδυ ο udaj: Σας παω ολους ρε!!!:wavey: :D :D

Theio_Vrefos
13-11-2006, 03:30
magazatoras::"poutana ta kanate"

/*RaDioHeAD*\
13-11-2006, 03:31
magazatoras::"poutana ta kanate"

Ω μλκ αυτο δεν το θυμαμαι:D :D

ΧΑαχαχαχΑΧαχαχ:tounge: :baby:

grnemo
13-11-2006, 03:33
http://i23.photobucket.com/albums/b352/grnemo/kyknoi300.jpg

RadioHead ψήσου

http://www.athinorama.gr/afierwmata/rakomela/

theio I luv u 2 man. Yo!

Ω μλκ αυτο δεν το θυμαμαι:D :D

ΧΑαχαχαχΑΧαχαχ:tounge: :baby:
Ναι, ψηλοστράβωσε ο καραγκιοζάκος, δεν φτάνει που ήμασταν στην γωνία, ήρεμα και ωραία. Το μετρητό το πήρε με χαμόγελο φαντάζομαι...

dt008
13-11-2006, 11:41
ρε κομπάρσοι νταξ
απλά γάμησε και το ρακόμελο
και το torture garden μετά:D
:D:D:D

kala_na_pername
13-11-2006, 12:07
Xtes epeina rakomela btw.! Stou pshrrh.. Twra to pws ghrhsa spiti.....! :D

Theio_Vrefos
13-11-2006, 14:33
ρε κομπάρσοι νταξ
απλά γάμησε και το ρακόμελο
και το torture garden μετά:D
:D:D:D

w gamw gamw gia pes ti egine meta?

DI tourist
02-12-2006, 01:40
Βλεπω παλι μερικοι φορουμιτες να γυριζουν λιωματα σπιτια τους... :p

grnemo σαν πουλακι κελαηδουσες...:baby:
koumpi ειναι η επομενη υποψηφια για κουρουμπελιασμα!!! :D

Kertran βαθια μεσα σου ξερεις οτι δεν εχεις flow :wavey:

Kertran
02-12-2006, 04:18
dt edw
eisai komparsos pou den ipies
trava kai gamisou
paliomalaka komparse tha se ksilwsw
:p

Kertran
02-12-2006, 04:35
kertran edw......

to flow mou ta spaei.....

palio pousta....

grnemo
02-12-2006, 10:28
Βλεπω παλι μερικοι φορουμιτες να γυριζουν λιωματα σπιτια τους... :p

grnemo σαν πουλακι κελαηδουσες...:baby:
koumpi ειναι η επομενη υποψηφια για κουρουμπελιασμα!!! :D

Kertran βαθια μεσα σου ξερεις οτι δεν εχεις flow :wavey:grnemo θεός, κελαηδούσε χτες, 9 η ώρα το πρωί όρθιος, το πάλευα όμως ρε παίδες:blush:. Ε ήπιαμε λίγο παραπάνω αλλά άξιζε η φάση. Ο dt με στενοχώρησε που δεν έγινε κουρουμπελο. Λίγο γκρίνια από το σπίτι αλλά το πάλεψα. Το koumpi δεν την πάλεψε, αλλά τα εν οικω μη εν δημω, οπότε δεν λέω τπτ παραπάνω (Koympaki m :love2::love2::smokin:). Ευχαριστώ δημόσια τον Tweaky για το support και θα δούμε για την κλίση Man. Είπαμε. Γαμώ τον KERTRAN που έγινε ότι είπε. Δεν ζήταγε να βρουμε τπτ λευτά να πουμε? Γαμώ τα νέα μέτρα για παρκάρισμα και τις μπλε λωρίδες.

Σας αγαπάω όλους όμως. heheheh...
Back to reality τώρα, διάβασμα. :sleep:

ethismenos!
02-12-2006, 13:39
Έπεσε ψήφος στη ρακή, γιατί δεν έχει κάτι πιο σχετικό με τσίπουρο:wavey: :wavey:

Και που είναι η τεκίλα ρε παιδιά:wow:??? Μα καλά ειναι αυτό poll???:p :D

HaNNiBoT
02-12-2006, 14:35
koniak coca cola.ipoulo poto.yes it is.

leo
02-12-2006, 14:47
Τελικά... απ'ότι μαρτυρούν και τα αποτελέσματα... μπύρα FTW :tounge: :tounge:

Hellhammer
02-12-2006, 14:57
Τελικά... απ'ότι μαρτυρούν και τα αποτελέσματα... μπύρα FTW :tounge: :tounge:

Μια ζωη ρε...βεβαια μετα τις πρωτες 15 αλλαζεις γνωμη...:p :p

HaNNiBoT
02-12-2006, 15:04
:love2: mpira:love2:
i prwti mou agapi kai pantotini ktl ktl..
to mono poto pou dn se kanei skata tin epomeni mera,OSO kai na pieis giati poli apla to bgazeis siga siga apton organismo sou:blush:

@hellhammer oxi dn allazeis gnwmi stis 15,eidika an einai barelisies alfa se pagwmeno potiri apo tin kafeteria sto xwrio mu:tounge: :baby:

/*RaDioHeAD*\
02-12-2006, 18:02
Για χτες:

Οσο πλακα έχει να γίνεσαι κωλος μαζι με τους άλλους [αρκει να μην αρχισουν οι ρουκέτες:blush:], άλλη τοση έχει να είσαι εσυ κυριλε και να βλέπεις τους άλλους να κανουν και να λένε οτι ναναι:D... Με τον μοντεράτορα τσεκάραμε όποιον σηκωνόταν όρθιος και βγάλαμε τα εξής συμπεράσματα...

koumpi μαλλον είχες τα πρωτεία.. respect:p :wavey: [ελπίζω μονο να μην είχαμε ασχημες καταστάσεις μετα]
grnemo το περπατημα σου όταν πηγες τουαλέτα ηταν όλα τα λεφτα.. Ευθεία ρε συ ευθεία:D
Παλιογκαντέμη kertran το φαγες ρε το παιδι με την κλήση! Έλεος:tounge: Παντως κυριλε σε είδα εσένα αν και το freestyle σου είχε σημάδια ρακόμελου:baby: :love2:

Επίσης αποδείχτηκε περίτρανα χτες ότι αν μεθύσεις πολυ απο ένα ποτο δεν πα να περάσει και εναμιση μήνας, μονο που το μυρίζεις σε πιάνει αναγουλα...:confused: :-(

dt008
02-12-2006, 18:06
Επίσης αποδείχτηκε περίτρανα χτες ότι αν μεθύσεις πολυ απο ένα ποτο δεν πα να περάσει και εναμιση μήνας, μονο που το μυρίζεις σε πιάνει αναγουλα...:confused: :-(

αφού είστε φλώροι ρε μλκ κι εσύ κ ο άλλος ο κομπάρσος:D:D:D
τον tourist πάντως δεν τον χάλασε το ένα σφηνάκι που ήπιε:p

/*RaDioHeAD*\
02-12-2006, 18:07
αφού είστε φλώροι ρε μλκ κι εσύ κ ο άλλος ο κομπάρσος:D:D:D
τον tourist πάντως δεν τον χάλασε το ένα σφηνάκι που ήπιε:p

Καλα ναι γιαυτό ξερναγε μετα στην διαδρομή!!:wow: :wow:

[let the urban legend begin:D]

HaNNiBoT
02-12-2006, 18:13

QFT

egw eixa me8isei persi me krasi poli asxima,hangover oli tin ipoloipi mera stomaxi skata oso dn paei de 8imomun tpt ktl ktl ktl

e k sta gene8lia mou pigame se ena koutoukaki k piname ta krasakia mas,wraia itan de lew...alla apo kapoio simeio k meta i8ela na piw k allo na tin akousw teleiws k de mporusa me epiane ligo anagoula:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Madvil
02-12-2006, 18:16
Tourist ti einai auta pou blepw? Me ena sfinaki egines goal re? Ti tou balate ? :|
Edit : Kapoios leei QFT ektos apo mena...YaY!

DI tourist
02-12-2006, 18:28
Καλα ναι γιαυτό ξερναγε μετα στην διαδρομή!!:wow: :wow:

[let the urban legend begin:D]

Ω μλκα!!! :wow: :confused: :wow:
Το ψεμα το ελεϊνο.... :D

Ποτε δεν εχω ξερασει απο ποτο εγω! Σιγα μην ξερνουσα με μια μπυρα κι ενα σφηνακι!!! Ελεος! :confused:
Παλιο-n00bz! :cool:

dj Skoplus
02-12-2006, 18:54
re mhn pinete...

floyd21
02-12-2006, 18:56
re mhn pinete...

:smokin: :smokin: :smokin:

HaNNiBoT
02-12-2006, 19:18
re mhn pinete...

Proteinw ena miniaio ban gia paradeigmatismo,kai an epanalif8ei to fainomeno kremasma mprosta apo to kulikeio!!!!!!
na ma8ete na lete tetoia pramata...brwmopaida
e3i e3i e3i ouuuuu ouuu satanades ouuuu

dj Skoplus
02-12-2006, 19:26
ok alla egw sas to lew...den ftanei gia olous...

HaNNiBoT
02-12-2006, 19:29
mia xara ftanei man,alla akrivo re to 3ydi:mad: :mad: g@mw tous kleftes ta periptera ena mikro mpukalaki koniak kai mia koka kola mikri 5.70 mu ta xrewse o axaireutos :angryfire figan 11.40 apo to pou8ena x8es :tounge:

vaguraw
02-12-2006, 19:36
mia xara ftanei man,alla akrivo re to 3ydi:mad: :mad: g@mw tous kleftes ta periptera ena mikro mpukalaki koniak kai mia koka kola mikri 5.70 mu ta xrewse o axaireutos :angryfire figan 11.40 apo to pou8ena x8es :tounge:

kava to spiti tou ka8e di-ith

an me pianete koufales :o :D

Hellhammer
02-12-2006, 19:45
@hellhammer oxi dn allazeis gnwmi stis 15,eidika an einai barelisies alfa se pagwmeno potiri apo tin kafeteria sto xwrio mu:tounge: :baby:

Εγω με 15 500αρες μια χαρα την ειχα ακουσει :p :p

HaNNiBoT
02-12-2006, 19:57
15 500ares einia ligo overkill,mono kalokairi me ti zesti to mesimeri metraei.alla poli katourima.
@vagkouraou kava dn eixe sto polytexneio dipla kai koniak dn eixe mesa sto party :(

dj Skoplus
02-12-2006, 20:10
boukalia kokkino krasi.arketa fthina kai ugeiina kai thn allh mera eisai mia xara...

larry_tsoukou
02-12-2006, 20:12
εεεεε
σκετο αγνο παρθενο ουισκι .-

Hellhammer
02-12-2006, 20:15
εεεεε
σκετο αγνο παρθενο ουισκι .-

Ναι ναι για μενα μετα τη μπυρα το καλυτερο..απο ποτα ευκολα το καλυτερο...

HaNNiBoT
02-12-2006, 20:17
boukalia kokkino krasi.arketa fthina kai ugeiina kai thn allh mera eisai mia xara...

:wow: :wow: :wow: :wow: :wow:
tin alli mera eisai mia xara??apo prosopiki empeiria(me diafora ta 2 xeirotera hangovers mu,kai exw kanei arketa:blush: :blush: ) kai apo filous-gnwstous to krasi exei ti xeirotero "epomeni mera" ...

ChemicaL BurN
02-12-2006, 20:21
to krasi exei ti xeirotero "epomeni mera" ...
analoga to krasi...
iparxoun krasia kai krasia!

dj Skoplus
02-12-2006, 21:09
pes ta re synkalwdiakia!!!!

ChemicaL BurN
02-12-2006, 21:41
pes ta re synkalwdiakia!!!!

btw gia to thread psifizw mphra gia pio xalares faseis,
kai Jack Daniel's coca cola gia poto ;-)

Theio_Vrefos
02-12-2006, 22:59
btw gia to thread psifizw mphra gia pio xalares faseis,
kai Jack Daniel's coca cola gia poto ;-)

str8 pota ftw :D

Madvil
02-12-2006, 23:06
str8 pota ftw :D

Symfwnw kai prosthetw...

Vodka!

http://en.wikipedia.org/wiki/Vodka

http://www.okpatents.com/phosita/images/stolichnaya.jpg

Paei pantou :smokin:

dt008
03-12-2006, 20:25
johhnie walker green label FTW
eidika ama to peis kai at the same time grafeis .net:D:D:D

HaNNiBoT
03-12-2006, 21:14
ipia x8es tin 2i mou agapi (meta tin mpira) sambuca meta apo poli kairo..
kai mporo na pw oti mia(dio-treis-tesseris) ka8ari sambuca sou ftiaxnei ti dia8esi poli kala:baby: :baby:

coyote
03-12-2006, 21:15
ΕΧΕΤΕ ΠΙΕΙ MOTHER FUCKER???
AN OXI STO SUSSEX!!!DEN LEW POU GIATI DEN PLHRWNOMAI NA KANW DIAFHMISH!
TO ΣΦΙΝΑΚΙ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!
ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΠΙΝΕΤΑΙ!!!

HaNNiBoT
03-12-2006, 23:10
hahah nai metraei to sfinaki!!!!

Bebis
04-12-2006, 00:39
TO ΣΦΙΝΑΚΙ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!
ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΠΙΝΕΤΑΙ!!! fucken' n00bs.. "The Sussex Inn" einai to swsto onoma...etsi,gia na min grafontai anakrivies.. Alla xalase g@#$^%#...mexri kai disco musiki paizei wres wres... Apozhmeiwnoun (kapoies) servitores toulaxiston...

Symfwnw me Chemical_Burn en merei...
"Iakwvos Daniilidis kai ta myala sta kagkela".. alla sketo...na petas felous sto magazi les kai paizeis sti diafimisi..

kolebar
04-12-2006, 01:18
Θα συμφωνίσω και εγώ με τον "Τρεξε μπας και το προλάβουμε το κακό" φίλο μου Chemical στο θέμα της μπύρας (Προφανώς υποστηρίζοντας την εγχώρια παραγωγή (Μπύρα Βεργίνα FTW (κι'ας ειναι νεροζούμι)))
Και για να φαίνονται όλα ρόδινα και ωραία ψηφίζω Βοτκίτσα (Ρώσικη) σκέτη ή με λεμονι αλλα πάνω απ'όλα σφινάκι που ακούει στο όνομα "Λυσσαμένος σκύλος" (ελεύθερη μετάφραση)

Τώρα για μπάμ και κάτω κάθετι απαγορεύμενο (που δυστυχώς δεν περιέχει η λίστα):p

kala_na_pername
04-12-2006, 12:35
TO ΣΦΙΝΑΚΙ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!
ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΠΙΝΕΤΑΙ!!!

Xwrisw na faw brhsimo............: Mother Fucker gtp.......:love2: :wavey: :baby:

RAKOMELA ftw!!!:D

coyote
04-12-2006, 13:19
Xwrisw na faw brhsimo............: Mother Fucker gtp.......:love2: :wavey: :baby:

RAKOMELA ftw!!!:D

Re kakomoirh eisai sobaros?Gia mazepsou ligo.Se eida kai otan efera to tsipouro sti sxolh pou parapatouses...
malak epezes barbouti!!!eleos
oute ta podia sou de boreis na pareis kai milas gia to mother fucker???
mathe na oineis kai meta ela mila!!!
leme twra giati kai gw ekeinh th mera phga na bgw apo thn llh porta tou metro, dld thn kleisth!!!

kala_na_pername
04-12-2006, 13:22
Re kakomoirh eisai sobaros?Gia mazepsou ligo.Se eida kai otan efera to tsipouro sti sxolh pou parapatouses...
malak epezes barbouti!!!eleos
oute ta podia sou de boreis na pareis kai milas gia to mother fucker???
mathe na oineis kai meta ela mila!!!
leme twra giati kai gw ekeinh th mera phga na bgw apo thn llh porta tou metro, dld thn kleisth!!!

Re mlk.... S emena pu exo piei 41 rakomela to les?? :D (the to balo kai se biografiko:tounge: ).. Ego tha paw shmera psirh, an thes ela na dume pios tha parapataei.!;-) (btw ti se xalaei to barbuti, pezo kai sto biologiko thn wra tu tsagi.! ;-) )

cursor
04-12-2006, 14:57
Den vlepo pouthena tin kitrini tequila!!! (sierra, guervo klp) KITRINH TEQUILA SFHNAKI ME PORTOKALI KAI KANELA

Theio_Vrefos
04-12-2006, 16:42
ipia x8es tin 2i mou agapi (meta tin mpira) sambuca meta apo poli kairo..
kai mporo na pw oti mia(dio-treis-tesseris) ka8ari sambuca sou ftiaxnei ti dia8esi poli kala:baby: :baby:

XAAXAXAXAXAXaxaxaxXAxaAx

LEWNIDA PERELLH NTROPH SOU

dj Skoplus
04-12-2006, 18:35
asxeto alla meta apo 41 rakomela mallon einai afysiko na boreis na ta metras..

/*RaDioHeAD*\
04-12-2006, 18:57
Δηλωνω υπευθυνα οτι δεν μπορει καποιος να εχει πιει 41 ρακομελα και να έχει ακόμα τις αισθήσεις του...

Με τπτ ομως...:tounge:

HaNNiBoT
04-12-2006, 20:26
XAAXAXAXAXAXaxaxaxXAxaAx

LEWNIDA PERELLH NTROPH SOU

wtf?mallon de katalava to asteio :p :p

btw dikio exete,edw 3exnas na metras sta 20....k outws i allws poios ka8etai na metraei posa ipia ,simasia exei oti tin akous:smokin:

dj Skoplus
04-12-2006, 20:29
tha symfwnhsw epi ths ousias me ton prolalisanta

vaguraw
04-12-2006, 21:25
Δηλωνω υπευθυνα οτι δεν μπορει καποιος να εχει πιει 41 ρακομελα και να έχει ακόμα τις αισθήσεις του...

Με τπτ ομως...:tounge:

exoune gnwsh oi kagoures
kata to exoune gnwsh oi fylakes

coyote
04-12-2006, 22:00
Re mlk.... S emena pu exo piei 41 rakomela to les?? :D (the to balo kai se biografiko:tounge: ).. Ego tha paw shmera psirh, an thes ela na dume pios tha parapataei.!;-) (btw ti se xalaei to barbuti, pezo kai sto biologiko thn wra tu tsagi.! ;-) )

Ektos an ta rakomela einai sketo meli araiwmena me nero!!!
Re mathe na pineis re!
An einai na pieis tha pieis sto spiti sou me kalh parea kai sigouro spitiko poto, ntopio tsipouro raki oti thes.
Alla mh pineis auta pou se xalane!
Giati me 3 tsipoura apo thn preveza epsaxnes pou sou pan ta 4!!!
Kai nai to barbouti me xalaei opws kai ola ta paixnidia me xartia!

Kai oso gia thn tekila, whlwnw ksana oti thelw leukh!
Ta leuka pota ta spane!
Alla sth sxolh pou bleksame den uparxei poto pou na mhn kanei se DI ith!
Oti katebainei katw kallo einai.Ti borei na se zalisei perissotero apo to kapsimo sto pc?
E sxizofreneia?
Pou eisai esu? Den exeis na peis tpt???

DI tourist
04-12-2006, 22:03
E sxizofreneia?
Pou eisai esu? Den exeis na peis tpt???

Ειναι μικρη αυτη ακομα... Δεν πινει... :tounge: :tounge: :D

sxizoφρeneia658
04-12-2006, 22:36
egw den 3erw apo pota eimai mikrh...kai a8wa...
alla 8a sumfwnhsw gia to kayimo sto pc..FTW!!!

cjcj
05-12-2006, 01:51
kala mages,eseis pou lete pos pinete xalara 15 mpires xalaroste ligo...
me ta koutalakia tha sas mazeuoume...
oute oi agloi kai oi germanoi den pinoun toso

emufear
05-12-2006, 02:22
Λοιπόν λοιπόν
Οινοποιήματα σαν είδα πάνω στης ζωής τα κύματα
Βήματα πάνω σε πολιτισμικά λύματα
Και διέξοδος όμως για αιχμηρά φιλτραριστά μηνύματα
Πάντα με επιχειρήματα και λύσεις για προβλήματα.
Ο νέος τρόπος σκέψης για να δω πόσο θΆ αντέξεις
Όπως λένε οι FF.C πίνω κρασί και φτύνω λέξεις
Σου κόβω τις ορέξεις μάγκα
Δε θες με μας να μπλέξεις
Κάτσε να πιείς με μας αλλιώς πήγαινε άλλού να παίξεις

Σηκώστε λοιπόν τα ποτήρια σας ψηλά
Νιώθω μια κόπωση αλλά μια πρόποση θα ΅θελα
Ας πιούμε λοιπόν για κάθε mc για κάθε dj και κάθε b-boy
Για κάθε μπατσάκο που τώρα σΆ αυτή τη χώρα ξύλο τρώει
Από κάποιο αλάνι που κανείς δεν πιάνει με σπρέυ στη τσάντα
Κύριε μπάτσε θα ΅σαι δεύτερος για πάντα
Κύριε Ρυθμοδαμαστή μήπως παραφέρομαι?
Φέρε άλλη μια κανάτα! Γειά μας λοιπόν!

Του σταφυλιού η απόσταξη είναι που δίνει υπόσταση
ΣΆ ένα ποτήρι με κρασί θα πρέπει να γίνει πρόποση
Ξανά σε όσους βρίσκονται μαζί μας
Και σε τούτο το μεθύσι σΆ όποιον θελήσει να το ζήσει
οι όροι είναι ίσοι
σΆ αυτούς που αποχώρησαν ο χρόνος θα τους στήσει
στη κατάλληλη απόσταση αρχίζει η διανομή παρακαλώ να ΅ναι ισόποση η κατανάλωση μάλλον θα φέρει τόνωση και πώρωση
ύστερα εκτόνωση στο τέλος ίσως κόπωση
μα πάνω από όλα μετράει η συνεύρεση
και αμπελοφιλοσοφίες σε εξέλιξη
«ε παιδιά βρήκα κρασί μέσα σε χάρτινο κουτί»
πςςς ωραία εφεύρεση!
Αν πιω πολύ τότε θα πάρω ταξί
Αν κι έτσι κι αλλιώς θα το ΅κανα δεν ξέρω να οδηγώ δεν έχω αμάξι
Απλώς παραμιλάω απΆ το μεθύσι εντάξει?
Εντάξει είπα λοιπόν κι εγώ κι έτσι απλά συνέχισα
Γύρα στη γύρα μπύρα στη μπύρα κι ακόμα δεν ξέρασα
Έχω μάθει να το ελέγχω η μήπως όχι
Μήπως πρέπει να κάνω πίσω
Δεν το νομίζω αφού στη πραγματικότητα θέλω δεν θέλω θα γυρίσω!

Μικραίνω την απόσταση πίνω κρασί απόδραση του νου χάνεται η όραση
Η όσφρηση και η αφή έχω χαθεί κι εγώ
ΜΆ αρέσει εδώ λέω να καθίσω
Και στη πραγματικότητα ξανά δεν θέλω να γυρίσω
Μικραίνω την απόσταση πίνω κρασί απόδραση του νου χάνεται η όραση
Η όσφρηση και η αφή έχω χαθεί κι εγώ
ΜΆ αρέσει εδώ λέω να καθίσω
Και στη πραγματικότητα ξανά δεν θέλω να γυρίσω

¶σε με να ζήσω όπως θέλω
Γεννήθηκα και μεγάλωσα στο ελληνικό αυτό μπουρδέλο την Αθήνα
Τη μεθυσμένη πόλη της κραιπάλης, τη πόλη της σπατάλης και της παραζάλης
Αν και δεν είμαστε όλοι παιδιά της ίδιας μεγάλης αγκάλης πόλης
Να πάρεις ένα ποτήρι να βάλεις όλοι να πιούμε, να ξαναπιούμε να μεθύσουμε
Να ξαναξενυχτήσουμε
Ίδιος τρόπος σκέψης
Λέξεις ήρθαμε να φτύσουμε
Φωνές να ενώσουμε στόματα να βουλώσουμε
Και τα σκουλήκια που σέρνονται στο λάκκο τους πάλι να χώσουμε
Τα χέρια μας θα λερώσουμε στο κόσμο για να χαρίσουμε
Hip hop αληθινό, λυσσασμένο γιορτινό
Μεθυσμένο από οίνο ειλικρινό στο κοινό
Το σκηνικό είναι λαβωμένο όμως ακόμα ζωντανό
Στην ελληνική πάλη οι ρίμες μου θυμίζουνε φλεγόμενο μπουκάλι
Σου ΅χω δώσει τη μια ώθηση μαζί και την άλλη.

Σηκώνω το ποτήρι μου ψηλά πίνω ακόμα μια γουλιά
Βάζω σε τάφο προβλήματα ξεχνώ, τα πνίγω όλα σΆ άσπρο πάτο
Βαρέθηκα οι ΅φάλες να μου τη λένε για το αλκοόλ
Ότι δεν σκέφτομαι μΆ αυτό
Μα που να ΅ξέραν πως αυτό είναι ένα όπλο μυστικό
Ισχυρό, το τελευταίο οχυρό για το μυαλό
Και συνεπώς είναι αυτό που με κρατάει σε ρυθμό
Πως με κρατάει σε ρυθμό μΆ αυτά τα 5 στάδια μέθης
Το πρώτο το μαύρο το πέπλο που πέφτει και λέει
Λάβετε θέσεις κι άλλες ανέσεις ξύδια πολλά όλα απλά
Δεύτερο στάδιο όλα θολά ζαλισμένα μυαλά
Μπήκα στο τρίτο γερά καλά κρασιά κανένα από τα πόδια μου δεν με κρατά
Είμαι στο τέταρτο ψάχνω το ίδιο το βρήκα αργά κινούμαι στραβά
Το κεφάλι γυρνά με κομμένα πια αντανακλαστικά
μάτια θολά κεφάλια βαριά που κουνιούνται σαν ζάρια ανόητα
κάνω οχτάρια λίγο πριν πέσω στο πέμπτο το στομάχι πονά
δυνατά σαν να τρώω μπουνιά γυρίζω σαν υδρόγειος σφαίρα
το πάρτι τελειώνει γιατί θα φύγει η ρουκέτα
Ξερνάω συνεχώς μα ξαναρχίζω το μεθύσι!

sxizoφρeneia658
05-12-2006, 02:27
re tourist,koimasai?????????
skoplus pou eisai??????
kai o kertran,agnoeitai????

blackandredman
05-12-2006, 23:57
Λοιπον το ποτο θελει μετρο και δεν ειναι και μαγκια το να πινεις πολυ γιατι και να το αντεχεις και να εισαι γερο ποτηρι καταστρεφεις το ηπαρ σου!Παρ'ολα αυτα ειναι και αυτο απολαυση και καμια φορα σε βοηθαει να χαλαρωσεις!!!Εγω προτιμω για απογευματινες εξοδους μπυριτσα , για βραδακι ουισκι και σφυνακια τεκιλας και απο κοκτειλ μοχιτο αν και δεν το προτιμω σε μαγαζι γιατι πουθενα δεν το φτιαχνουν οπωσ μου αρεσει και ετσι το πινω μονο σπιτι!
Και να θυμαστε παντα ποτε δεν οδηγαμε οταν εχουμε πιει!!!

HaNNiBoT
06-12-2006, 00:04
Λοιπον το ποτο θελει μετρο και δεν ειναι και μαγκια το να πινεις πολυ γιατι και να το αντεχεις και να εισαι γερο ποτηρι καταστρεφεις το ηπαρ σου!Παρ'ολα αυτα ειναι και αυτο απολαυση και καμια φορα σε βοηθαει να χαλαρωσεις!!!Εγω προτιμω για απογευματινες εξοδους μπυριτσα , για βραδακι ουισκι και σφυνακια τεκιλας και απο κοκτειλ μοχιτο αν και δεν το προτιμω σε μαγαζι γιατι πουθενα δεν το φτιαχνουν οπωσ μου αρεσει και ετσι το πινω μονο σπιτι!
Και να θυμαστε παντα ποτε δεν οδηγαμε οταν εχουμε πιει!!!

nai mamaka !

dt008
06-12-2006, 00:10
μη μου πεις ότι και χειμωνιάτικα πίνεις Mojito!! ΘΕΟΣ:D

kala_na_pername
06-12-2006, 01:07
Ektos an ta rakomela einai sketo meli araiwmena me nero!!!
Re mathe na pineis re!
An einai na pieis tha pieis sto spiti sou me kalh parea kai sigouro spitiko poto, ntopio tsipouro raki oti thes.
Alla mh pineis auta pou se xalane!

Eixa na bw internet 3 meres... Lpn : Se proskalw na pioume o,ti thes, opou thes, kai gia oso thes kai meta an dn anatheoriseis se paradexomai.!:p Btw, exw kalh spitikh rakh ap thn krhth spiti (duo bukalia) an endiaferese....!;-) :D

sxizoφρeneia658
06-12-2006, 01:21
Eixa na bw internet 3 meres... Lpn : Se proskalw na pioume o,ti thes, opou thes, kai gia oso thes kai meta an dn anatheoriseis se paradexomai.!:p Btw, exw kalh spitikh rakh ap thn krhth spiti (duo bukalia) an endiaferese....!;-) :D

parakalw na proskomisete ta pistiria tou potou sto sullogo gia e3akrivwsh stoixeiwn.
to 8ewrw anepitrepto na uparxei sthn katoxh sas tetoio eurhma kai apla na to anaferete...
parakalw na to 8ewrhsete to suntomotero dunaton,dioti an pesei eis thn upoyia mas oti kukloforeite me tetoiou eidous kataskeuasmata sthn katoxh sas,se wres leitourgias tou di,h rakh 8a katasxe8ei,8a diameinete ena oloklhro bradu stis toualetes(tou viologikou) enw 8a li8ovolh8eite paradeigmatika eis endei3h e3ousias kai dhmokratias..
dwste rakh sto lao reeeeeeeee....

Kertran
06-12-2006, 07:35
To simerino menu 2 diaforetika krasia apo Arxaia Olympia kai 3 eidi rakis apo Hrakleio ( apo diaforetika kazania ).........

KOKOKO KOKOKO KOKOKOKOKOKO<<<<<<<

kala_na_pername
08-12-2006, 13:53
i,8a diameinete ena oloklhro bradu stis toualetes(tou viologikou) enw 8a li8ovolh8eite paradeigmatika eis endei3h e3ousias kai dhmokratias..
dwste rakh sto lao reeeeeeeee....

Dn exo kanena problhma na peraso ena oloklhro bradu sto biologiko... Nomizw, ksereis kai to giati..! :p :D :D

sxizoφρeneia658
09-12-2006, 13:48
poso 8a 8ela na pinw,na ginw kommatia gia na mhn katalavainw??
poso omws...

emufear
09-12-2006, 14:01
Τελικά όταν παίρνεις ηλίθια αντιβίωση μπορείς να πίνεις ή όχι;
Διάβασα το manual (sic :p) ενός χαπιού που παίρνω τώρα και δε λέει τίποτα για το αλκοόλ..

Θα πάρω και γιατρό τηλέφωνο αλλά για πείτε κι εσείς :D

sxizoφρeneia658
09-12-2006, 14:09
egw den mporw na piw,to leei to manual kai to leei h giatros..
einai antivirus se sunexeia kai dustuxws den mporw na thn ka8usterw,skopos einai na teleiwnw...

dt008
09-12-2006, 14:09
xm
prin dio xronia to eixa kanei ayto, imouna barman se partaki kai opws katalavaineis den epaize na min piw
epairna antiviwsi gia wtitida, I think, kati skilia gomaria twn 500mg
ntaks peritto na sou pw oti to xapaki to katevasa me ouiski xaxaxaxaxaxaxa:D

den thymamai na epatha tpt, xwria pou mou perase kai i wtitida:p

Dj Cool - T
09-12-2006, 14:14
ρε dt μην τους λες τέτοια...

Θα μας μείνει στα χέρια :D:D:D

Emo kids don't drink... they only take alcohol pills.... :D:p

dj Skoplus
09-12-2006, 15:47
?antiviwsh me poto?oute gia asteio...exw kakes empeiries

sxizoφρeneia658
09-12-2006, 15:50
egw pou apla exw mono kakoies empeiries???
na piw ligo???

HeavenShallBurn
09-12-2006, 16:28
@@...pies thn mazi kai me poto!!!!o pateras mou panta ayto ekane kai kanei kai ton pianei h antiviosh!!!!!me metro omos...;-)

Theio_Vrefos
09-12-2006, 17:23
egw synithws teleiwnw to poto prin piw tin antiviwsh ... :p

Octopus Handjob
09-12-2006, 18:04
Guys, dokimaste velgikh h ollandikh monasthriakh mpyra... Mono ayto sas lew. La Trappe, Chimay, Kwak, ta panta. Me toulaxiston 10% alkool, gamoun dernouses.

ChemicaL BurN
09-12-2006, 19:06
La Trappe

Thn exw dokimasei auth...:D
den einai akrivws mphra .
nomizw einai krasomphra :tounge:

kolebar
09-12-2006, 20:38
Επειδη ειναι κόκκινη???:D και πρακτικα θα πρεπει και παλι να διαφωνίσω μαζί σου...:tounge:

//Exypnades:tounge: alla sygnomhhhhhhhhhhh!!!!:D

ChemicaL BurN
09-12-2006, 21:23
Επειδη ειναι κόκκινη???:D και πρακτικα θα πρεπει και παλι να διαφωνίσω μαζί σου...:tounge:

Oxi epeidh mhrizei krasi... :p :p :p

HaNNiBoT
09-12-2006, 23:01
kai exei geusi krasi kiolas :p

noegr
10-12-2006, 01:53
KWAK γαμάει κ δέρνει .. και το ποτήρι που την σερβίρουν στα Beer Academy μεγαλείο...

grnemo
10-12-2006, 01:59
Ψηθείτε να ξεκινήσουμε λίστα με συνώνυμα του μεθυσμένου να είμαστε ενημερωμένοι με την ορολογία που μας αφορά :love2::love2:.

Ντίρλα
Στουπί
Φέσι
Σκνίπα
Γκολ
Μπίμπα
Ντούτσι
Κωλοτρυπίδι

Add More ;)

noegr
10-12-2006, 02:00
Βάλε και το Γκολ

HeavenShallBurn
10-12-2006, 02:07
Μπίμπα
Ντούτσι
Κωλοτρυπίδι....:cool:

grnemo
10-12-2006, 02:14
List updated LOL (http://www.forums.gr/showpost.php?p=371117&postcount=189)

Xaxaax δουλειά δεν είχε ο διάολος...:P:P

kala_na_pername
10-12-2006, 02:42
.................................................. ..................
Pita
M***i
Gamhse ta
Mpam
Piomenos
Xalia

kai pio eleuthera:
eipie t @@ tou
efhge
kalhnuxthse
mas afhse
pethane etc.......
.................................................. ..................
:D :wavey: :D:wavey: :D

DI tourist
10-12-2006, 02:49
Ηπιε τις καλτσες του
Ειναι σταχτη
Ειναι "γεια σου"

:smokin:

sxizoφρeneia658
10-12-2006, 02:49
yofhse......

grnemo
10-12-2006, 02:50
Ένα άλλο που λέει κάποιος (και έμαθα πρόσφατα :P) είναι το κουρούμπελο.
Ο DI tourist πρέπει να το λέει :P

DI tourist
10-12-2006, 02:51
Ένα άλλο που λέει κάποιος (και έμαθα πρόσφατα :P) είναι το κουρούμπελο.
Ο DI tourist πρέπει να το λέει :P

Κλασσικο αυτο ρε!

vaguraw το χρησιμοποιει συχνα... ;-)

noegr
10-12-2006, 05:06
add these too

Ντέφι
Λιώμα
Χώμα

Aris_dj_77
10-12-2006, 05:43
stafida....
krokodeilos......

vaguraw
10-12-2006, 13:30
Μπίμπα
Ντούτσι
Κωλοτρυπίδι....:cool:

to kalitero apola

epishs paralagh kwlotripili
kouroubelidhs
hpie kerata
katevase ta antera tou
tsimpa kai kwlotripidi/pili
kouroubelopoulos
ama 8ymh8w kialla 8a pw

egine kwlos

Octopus Handjob
10-12-2006, 15:08
KWAK γαμάει κ δέρνει .. και το ποτήρι που την σερβίρουν στα Beer Academy μεγαλείο...

EEEEETSI!!!!

Xairomai pou yparxoun ki alloi pou gnwrizoun to beer academy. 8a mou peis sth stournarh einai, plhroforikarioi eimaste, logiko einai na syxnazoume ekei. Alla polloi to vlepoun, ligoi to kseroun...

Udaj
10-12-2006, 15:21
to kalitero apola

epishs paralagh kwlotripili
kouroubelidhs
hpie kerata
katevase ta antera tou
tsimpa kai kwlotripidi/pili
kouroubelopoulos
ama 8ymh8w kialla 8a pw

egine kwlos

σαπάκι
τελειωμένος
λιώμας
άνιωθος
ταβλιαρισμένος
κομμάτια
βάγκος

επίσης τρελή ατάκα από μεθυσμένο: "είμαι μια χαρά"

sxizoφρeneia658
10-12-2006, 15:27
ρουκετας???

dt008
10-12-2006, 15:29
trelo skiniko apo kouroumpelo:
na prospathei na araksei se stasi pelakanou:D
kapoioi simforoumites kozaroune xalara ti ennow:D

Theio_Vrefos
10-12-2006, 15:36

nai alla to akoma pxio trelo einai na to katafernei :p

sxizoφρeneia658
10-12-2006, 15:38
ποιος 8α πει λεπτομερειες????
εεε???

dt008
10-12-2006, 15:40
polla les esi mikri.......:p
alli fora na eisai ekei:p:D

@vrefos: egw tin eixa palepsei kapws, vevaia anti gia pelekanos mou vgike kati san strouthokamilos alla de g@m...:p

Me,myself&Di!!
10-12-2006, 15:50
polla twras esi mikri.......:p
alli fora na eisai ekei:p:D

Χμμμ φανταζομαι αν γραφεις ετσι νηφαλιος τι θα κανεις αμα εχεις πιει και ενα ποτηρακι παραπανω....οχι πελεκανο....οχι στρουθοκαμηλο ουτε καν καθιστο γατονι δν θα μπορεις να κανεις:D .....Ο,τι να 'ναι!!!;-)

/*RaDioHeAD*\
10-12-2006, 16:46

Εγω πάλι θυμάμαι τον εαυτό μου, τον vagko και εσενα κομπάρσε να προσπαθούμε να περπατήσουμε με μικρα-μικρα βηματάκια σε μία ευθεία:D :D

Και μετα να γελαμε επι 5λεπτο χωρις λογο..:p :p :blush: :D

vaguraw
10-12-2006, 17:30
Εγω πάλι θυμάμαι τον εαυτό μου, τον vagko και εσενα κομπάρσε να προσπαθούμε να περπατήσουμε με μικρα-μικρα βηματάκια σε μία ευθεία:D :D

Και μετα να γελαμε επι 5λεπτο χωρις λογο..:p :p :blush: :D

XAAXXAAXAXaxAXAXAXxaaxXAXAxaxaXAAX

re malakes sas eipa o pelekanos ginetai kai apo me8ysmeno
yparexei h paralagh omws
pelekanos pou akoumpaei thn myth tou me to daxtylo tou aristerou xeriou

padws paides
"sas agapaw olous"

an kai ola afta exoune teleiwsei pia gia mena
mporw na pw oti htane efxaristes stigmes :D

/*RaDioHeAD*\
10-12-2006, 17:37
padws paides
"sas agapaw olous""Σας πάω όλους" ήταν η κλισέ ατάκα που ακούστηκε ίσα με 15 φορές απο γνωστό-αγνωστο συμφορουμίτη..

an kai ola afta exoune teleiwsei pia gia mena
mporw na pw oti htane efxaristes stigmes :D

Ηταν ήταν... Απλα νταξει ρακομελο στο στόμα μας παιζει να μην ξαναμπει για τα επομενα 20 χρονια:p

vaguraw
10-12-2006, 17:39
"Σας πάω όλους" ήταν η κλισέ ατάκα που ακούστηκε ίσα με 15 φορές απο γνωστό-αγνωστο συμφορουμίτη..

Ηταν ήταν... Απλα νταξει ρακομελο στο στόμα μας παιζει να μην ξαναμπει για τα επομενα 20 χρονια:p

xaax kala les re :tounge:
epishs allh ataka pou akousthke einai to MPLOUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
MPLOUOUOUAAAAAA
kai to "geia mas" "na pe8anei o xaros" "na pe8anoune oi gkomenes" "to theio einai dirla" "na dw poios 8a lalhsei prwtos" "skata giname"

ti wraia :D :D :D

//
parakalw na katagrafoune oi :

dirla
lalaw
kelahdaw
tragoudaw

noegr
10-12-2006, 18:56
EEEEETSI!!!!

Xairomai pou yparxoun ki alloi pou gnwrizoun to beer academy. 8a mou peis sth stournarh einai, plhroforikarioi eimaste, logiko einai na syxnazoume ekei. Alla polloi to vlepoun, ligoi to kseroun...
Έχει και η Νέα Σμύρνη.. Πανεπιστήμιο Μπύρας....

/*RaDioHeAD*\
10-12-2006, 19:42
xaax kala les re :tounge:
epishs allh ataka pou akousthke einai to MPLOUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
MPLOUOUOUAAAAAA
kai to "geia mas" "na pe8anei o xaros" "na pe8anoune oi gkomenes" "to theio einai dirla" "na dw poios 8a lalhsei prwtos" "skata giname"

ti wraia :D :D

//
parakalw na katagrafoune oi :

dirla
lalaw
kelahdaw
tragoudaw
Να θυμίσω και την υπερκλισε ατάκα που είπε ο kertran πανω απο 15 φορες πριν απο κανα 10ημερο που είχαμε ξαναπάει στο ίδιο μαγαζι:
"Να πεθανουν οι πουτάνες οι καριόλες, οι ξεσκισμένες, οι βρωμες οι γυναικες ρε!!":D :D :D
Πεφταμε κατω απτο γελο με τον tourist οποτε το έλεγε!:baby: :p :p

Beer Academy@N.Σμυρνη ftw ρεεεε...

Παραλίγο να μας διώξουνε απο το μαγαζι μια φορα με κατι καγκουρια φιλαρακια μου:D

floyd21
10-12-2006, 19:44

Etsi i Nea Smurni...:baby:
Akadimia olokliriri!!!:p

/*RaDioHeAD*\
10-12-2006, 19:50
ΑΑαααααααα ρε τι θυμηθηκα τωρα!!!:D

Λοιπον την γνωστη πλέον επική βραδια με τα ρακόμελα ειμαι με τον vago στην ουρα στις τουαλέτες γνωστου κλισε γωνιακού σουβλατζίδικου στο Θησσειο... Και του λεω με αμφιβόλου ποιότητος ελληνικα[:p]
"Ρε μαλακα η μαλακία είναι οτι αύριο δεν θα θυμόμαστε τιποτα απαυτα!:-("
Και απαντάει:
"Όχι ρε μλκ θα τα θυμόμαστε αφου τα καταλαβαίνεις τωρα να δεις ότι σαδφσφσ θα δςσαφσ αυριο χαχαχαχαχαχ θα θυμασαι σδαφσαχαχαχαχαχακφβασλδφαφ και γιαυτο τςρα φασδσφσδφ κατουριεμαι σαδφ χαχαχαχαχα......":confused: :confused: :D :D

Παντως τα θυμαμαι τελικα:D

nightcrawler
11-12-2006, 02:56
Το beer στη Στουρναρη δεν ξερω γιατι αλλα δε μαρεσει καθολου..Εχει και λιγο εως καθολου κοσμο οσες φορες εχω περασει..Στη Ν Σμυρνη το βρισκω μια χαρα..Παρτε το μετρο μπυρας,λεει πολυ,οπως και οι μοναστηριακες...Το μονο κακο οτι ειναι φαρμακεια (στις τιμες) ολα...Βρειτε κανενα μεγαλο σουπερ-μαρκετ για να δοκιμασετε ελληνικες μπυρες και διαφορετικες ποικιλιες πιο φτηνα...
Η Fosters μαρεσει απιστευτα...

/*RaDioHeAD*\
11-12-2006, 12:36
Το μετρο μπυρα τα σπαει:D Για παρεουλα ειδικα ειναι ότι πρέπει....!

Btw γαμω τις μπυραρίες έχει και δω στα μέρη μου[καλαμακι].. Στον "Ζύθο".Είναι αλυσίδα βασικά αλλά εδώ είχε φτιαχτεί το πρώτο αν δεν κάνω λάθος..

Εκτός από τις μπύρες έχει και απίστευτες ποικιλίες! Αν σας φέρει ο δρόμος από εδώ δοκιμάστε το "ρωμαικό όργιο".. Αλλα πρεπει να είστε πολλα άτομα:D

noegr
11-12-2006, 14:29

Btw γαμω τις μπυραρίες έχει και δω στα μέρη μου[καλαμακι].. Στον "Ζύθο".Είναι αλυσίδα βασικά αλλά εδώ είχε φτιαχτεί το πρώτο αν δεν κάνω λάθος..

Εκτός από τις μπύρες έχει και απίστευτες ποικιλίες! Αν σας φέρει ο δρόμος από εδώ δοκιμάστε το "ρωμαικό όργιο".. Αλλα πρεπει να είστε πολλα άτομα:D

Τι έχουν και τα academy μέτρο?
Πόσο από τιμή?
Στο ethnique πάντως το πήραμε 20E..
Η επόμενη φορά πάντως θα αφιερωθεί στο Ρωμαικό όργιο...
Θα πάμε 3 μέρες νηστικοί και θα τα ρημάξουμε όλα..

kolebar
11-12-2006, 14:35

Ετσιιιιιιιι "Ζύθος" FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το Ρωμαϊκό όργιο χορταίνει ο κάθε πεινασμένος:tounge:

/*RaDioHeAD*\
11-12-2006, 15:16
Τι έχουν και τα academy μέτρο?
Πόσο από τιμή?
Στο ethnique πάντως το πήραμε 20E..
Η επόμενη φορά πάντως θα αφιερωθεί στο Ρωμαικό όργιο...
Θα πάμε 3 μέρες νηστικοί και θα τα ρημάξουμε όλα..

Νομίζω στο academy είναι 1-2 ευρω πιο ακριβό το μέτρο...

Ρε ψηθείτε για mini forumiki στον ζυθο με 2-3 ρωμαικά όργια και 4-5 μετρα μπυρα:D :D

dt008
11-12-2006, 15:52
με 2-3 ρωμαικά όργια

tin tainia "kalligoulas" tin exeis dei??:D:D:D

Theio_Vrefos
11-12-2006, 16:19
tin tainia "kalligoulas" tin exeis dei??:D:D:D

exw tin uncut version :p me extra 15 lepta :p

HaNNiBoT
11-12-2006, 17:25
de 3erw ti lete padws sta beer academy/zy8os k oles tis mpiraries ta spane ta loukanika...etsi na pinume mpires osan true germans,oxi rwmaikes @@es!

btw me 1 mpukali koniak,8imasai elaxista pragmata tin epomeni mera,kai einai kalo dioti sou lene oi alloi ti ekanes tin proigumeni k liwneis sta gelia :blush: :tounge:

dt008
11-12-2006, 17:27
koniak ta spaei..... to xeirotero einai na tin akouseis se kideia... ekei pou oloi klaine kserw gw, na eisai esi me ton kollito sou kai na varate "geia mas":p

kala_na_pername
11-12-2006, 19:56
koniak ta spaei..... to xeirotero einai na tin akouseis se kideia... ekei pou oloi klaine kserw gw, na eisai esi me ton kollito sou kai na varate "geia mas":p

Ontos... Ego thn akusa se mnhmoshno alla dn gelaga...! To sosa...!:blush: :tounge:

kala_na_pername
11-12-2006, 20:02
Νομίζω στο academy είναι 1-2 ευρω πιο ακριβό το μέτρο...

Ρε ψηθείτε για mini forumiki στον ζυθο με 2-3 ρωμαικά όργια και 4-5 μετρα μπυρα:D :D

Ego mesa... O Coyote? :D :love2:

coyote
11-12-2006, 20:05
Ego mesa... O Coyote? :D :love2:

Kai oxi mono mesa!!!
Loipon kernaw ton prwto guro...

DI tourist
11-12-2006, 20:56
Kai oxi mono mesa!!!
Loipon kernaw ton prwto guro...

Τι να κλασει το n00b-ακι ο Αντρεας μωρε?!?!?! :confused:

Ψηθειτε ευκολακι μλκες παντως, εγω ειμαι πολυ ευκολα μεσα! :D

floyd21
11-12-2006, 21:02
Τι να κλασει το n00b-ακι ο Αντρεας μωρε?!?!?! :confused:

Ψηθειτε ευκολακι μλκες παντως, εγω ειμαι πολυ ευκολα μεσα! :D

Μέρα και ώρα....

:sleep: :sleep:
Α,και μέρος (ήδη έκανα κεφάλι)...

sxizoφρeneia658
11-12-2006, 22:29

το εχω δει να γινεται live...(που εισαι ρε kingeorge...:baby: )
στην αρχη ειχε πλακα δεν λεω αλλα μετα που προσπα8ουσαμε να τουσ κανουμε καλα κοτζαμ μαντραχαλους δεν πολυελεγε...
εχω κουβαλησει μηχανακια εγω...:smokin:

kala_na_pername
11-12-2006, 23:00
το εχω δει να γινεται live...(που εισαι ρε kingeorge...:baby: )
στην αρχη ειχε πλακα δεν λεω αλλα μετα που προσπα8ουσαμε να τουσ κανουμε καλα κοτζαμ μαντραχαλους δεν πολυελεγε...
εχω κουβαλησει μηχανακια εγω...:smokin:

Ama su lew ego spamming.....! :tounge: :love2: :wavey:
( Eno auto to post, eeee????:D )

Aris_dj_77
12-12-2006, 00:34
edo pera oloi oi alkoolikoi mazeytikan....??????

kaneis den pinei ''motion''?????

ti apeginan oi xymolagnoi??

vaguraw
12-12-2006, 00:44
xymolagnoi??

gia xymolagnous den xerw
alla sou dinw mia plhroforia

edw mesa exoune postarei toulaxiston 2 koprolagnoi epivevaiwmenoi
o enas exei prasinou xrwmatos onoma
enw o defteros einai mwro sto nick tou

daxei...arrrrrwstia

Link
12-12-2006, 01:12
de 3erw ti lete padws sta beer academy/zy8os k oles tis mpiraries ta spane ta loukanika...etsi na pinume mpires osan true germans,oxi rwmaikes @@es!

+1. Loukanika mazi me mpyra einai trelos syndyasmos...

dt008
12-12-2006, 01:38

yep, that's me:D

DO NOT ENTER MALAKES (http://www.scatlovers.com)

Hellhammer
12-12-2006, 01:46

Εγω;;;που ειμαι εγω;;..

sxizoφρeneia658
12-12-2006, 01:48
οταν λες επιβεβαιωμενοι???
πως ακριβως το τεκμηριωνεις??
8α προτιμουσα επαγωγικο συλλογισμο...

vaguraw
12-12-2006, 01:49
Εγω;;;που ειμαι εγω;;..

kai esy re ?
den hxera
sorry :D

Hellhammer
12-12-2006, 01:51
kai esy re ?
den hxera
sorry :D

μαζι τα βλεπουμε με dt ρε.Μαλιστα προσπαθω να ανοιξω τα ματια στους μαλακες τους φιλους μου αλλα που τα ζωα;Εκει αυτοι..πατροπαραδοτο γαμησακι...

Aris_dj_77
12-12-2006, 01:53
Εκει αυτοι..πατροπαραδοτο γαμησακι...

ti periergo e??????????
@dt : sixathika ti zoi mou..........

Hellhammer
12-12-2006, 01:55
ti periergo e??????????

Ναι παιδι μου..ανεραστοι σου λεω...

dt008
12-12-2006, 02:18
μαζι τα βλεπουμε με dt ρε.Μαλιστα προσπαθω να ανοιξω τα ματια στους μαλακες τους φιλους μου αλλα που τα ζωα;Εκει αυτοι..πατροπαραδοτο γαμησακι...

prepei na paroume kai merika sti douleia mlk, na ta doume sto projectori....

a mlk marko, twra molis girisa apo douleia,etsi?.....:baby::baby::sleep::sleep:

@dt : sixathika ti zoi mou..........

e mlk egw sas to eipa na min mpeite:D

Octopus Handjob
12-12-2006, 23:25
Mpainei loipon enas prwtoeths se thread gia alkool kai anti gi' ayto blepei koprolagnia appreciation thread. Kala pame paidia!!! :-D

sxizoφρeneia658
12-12-2006, 23:42
σσσσσσσ.......
εχουν γνωση οι φυλακες...

HaNNiBoT
12-12-2006, 23:58
σσσσσσσ.......
εχουν γνωση οι φυλακες...

den to katalava alla d peirazei.
loipon epeidi de 3erw kanenan apo sas,kai epeidi 3erw oti oloi 8elete na me gnwrisete
8a sas kanw tin timi na me gnwrisete,arkei na iparxei arketo tzaba rakomelo I koniak I mpira I sambuca na dume poios antexei perissotero kekekekekek

Octopus Handjob
13-12-2006, 01:51
den to katalava alla d peirazei.
loipon epeidi de 3erw kanenan apo sas,kai epeidi 3erw oti oloi 8elete na me gnwrisete
8a sas kanw tin timi na me gnwrisete,arkei na iparxei arketo tzaba rakomelo I koniak I mpira I sambuca na dume poios antexei perissotero kekekekekek

To piasame. Mhpws 8es ki ena certified AIDS test pou na exei ginei tis teleytaies deka meres?

kala_na_pername
13-12-2006, 04:33

EGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HaNNiBoT
14-12-2006, 15:27
EGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wra kai meros:D

coyote
15-12-2006, 00:34
Goustarw tekila!!!auth ti stigmh mazi me ton programmatismo sth C ena pothri leukh tekila me boliko pago...snif snif
Exw 3emeinei