PDA

Επιστροφή στο Forum : Flames III

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

DiMiS
11-05-2007, 15:16
Γιατί δεν το λύνετε ρε παιδιά από κοντά??Προσωπική επίθεση σε ένα απρόσωπο περιβάλλον δεν είναι και το πιο τίμιο στο κόσμο..Και δεν νομίζω πως υπάρχει κανείς στη σχολή που θα έβαζε άλλους να δείρουν κάποιον..Το θεωρώ εξωφρενικό!!

Surprise! (http://www.forums.gr/showpost.php?p=389464&postcount=16) :wavey:

BTW, πρόλαβα...

Maki_Maki
11-05-2007, 15:17
Symfwnw apolyta me to parapanw post. As kanoun oloi osoi mporoun o,ti pernaei apo to xeri tous gia na ginei pio anthrwpino to klima me tis eksetastikes.
Apla i monh mou enstash einai sto oti den mporw na vlepw ypokrisies kai atoma politikopoihmena na vrizoun kai na xleuazoun kai na fwtografizoun atoma me diaforetikes politikes apopseis, afou stin ousia oloi theloume oso to dynaton ginetai ena anthrwpino kalokairi kai mia anthrwpini periodo eksetasewn.

//Dimis thanks re man gia to search :D.

DiMiS
11-05-2007, 15:26
Symfwnw apolyta me to parapanw post. As kanoun oloi osoi mporoun o,ti pernaei apo to xeri tous gia na ginei pio anthrwpino to klima me tis eksetastikes.
Apla i monh mou enstash einai sto oti den mporw na vlepw ypokrisies kai atoma politikopoihmena na vrizoun kai na xleuazoun kai na fwtografizoun atoma me diaforetikes politikes apopseis, afou stin ousia oloi theloume oso to dynaton ginetai ena anthrwpino kalokairi kai mia anthrwpini periodo eksetasewn.

//Dimis thanks re man gia to search :D.

You're welcome αφού προσωπικά με ενοχλεί που ο τυπάς την έβγαλε μέλι-γάλα τελικά και δεν άκουσε τα απίστευτα για αυτά που έγραψε (αλλά και που έκανε σε άλλο παιδί που έτυχε να ψηφίζει κατά των καταλήψεων).

Τώρα πρόλαβα για τα καλά όμως.

jesu
11-05-2007, 15:37
Ante gamitheite re fasistes.

SephirotH
11-05-2007, 15:41
Σιγά ρε υπερασπιστή της δημοκρατίας.

Maki_Maki
11-05-2007, 15:44

Tha sou elega to idio alla den thelw na faw ban.
Mods, pisteuw autos einai logos gia ban.

Maki_Maki
11-05-2007, 15:45

Enw to na vgazeis atoma photos opws stin Agglia me tis dhmosies kameres EINAI POLY DHMOKRATIKO.
Mpravo, well done.

noegr
11-05-2007, 15:46
Surprise! (http://www.forums.gr/showpost.php?p=389464&postcount=16) :wavey:

BTW, πρόλαβα...

Για αυτό (http://www.forums.gr/showpost.php?p=436337&postcount=243) όμως και για αυτό (http://www.forums.gr/showpost.php?p=448580&postcount=50) δεν σε είδα να διαμαρτύρεσαι..
Ούτε να ban-άρεται κανείς για μια ημέρα όπως έγινε με τον Ripper...
Αλλά θα ήταν φασίστας ο Νίκος αν τους τιμωρούσε και το forum δεν θα ήταν αμερόληπτο...
Αφήστε λοιπόν τις υποκρισίες και αν θέλετε να περάσουμε ένα κάπως βατό καλοκαίρι ελάτε την Δευτέρα στην ΓΣ τμήματος...

ΥΓ ρε jesu ηρέμησε λίγο ρε...

HaNNiBoT
11-05-2007, 15:47
Tim Finnegan lived in Walkin Street, a gentle Irishman mighty odd
He had a brogue both rich and sweet, and to rise in the world he carried a hod You see he'd a sort of a tipplin way but the love for the liquor poor Tim was born
To help him on his way each day, he'd a drop of the craythur every morn

Whack fol the dah now dance to yer partner around the floor yer trotters shake
Wasn't it the truth I told you? Lots of fun at Finnegan's Wake

One morning Tim got rather full, his head felt heavy which made him shake
Fell from a ladder and he broke his skull, and they carried him home his corpse to wake
Rolled him up in a nice clean sheet, and laid him out upon the bed
A gallon of whiskey at his feet and a bottle of porter at his head

His friends assembled at the wake, and Mrs Finnegan called for lunch
First she brought in tay and cake, then pipes, tobacco and whiskey punch
Biddy O'Brien began to cry, "Such a nice clean corpse, did you ever see,
Tim avourneen, why did you die?", "Will ye hould your gob?" said Paddy McGee

Then Maggie O'Connor took up the job, "Biddy" says she "you're wrong, I'm sure"
Biddy gave her a belt in the gob and left her sprawling on the floor
Then the war did soon engage, t'was woman to woman and man to man
Shillelagh law was all the rage and a row and a ruction soon began

Then Mickey Maloney raised his head when a naggen of whiskey flew at him
It missed, and falling on the bed, the liquor scattered over Tim
Bedad he revives, see how he rises, Timothy rising from the bed
Saying "Whittle your whiskey around like blazes, t'underin' Jaysus, do ye think I'm dead?"

Wasn't it the truth I told you? Lots of fun at Finnegan's Wake.

Ntou kai 3ylo gogo

nighthawk
11-05-2007, 15:47
Το προηγούμενο post δεν το είχα δει τότε..Πορωπικά δεν ξέρω κανέναν από τους 2 σας..Αλλά θέλω να πιστεύω πως τόσο κομπλεξικά άτομα στη σχολή δεν έχουμε..Αν και αυτό το γεγονός προστίθεται στο άλλο με τους μαλλιάδες και τ'αμάξι..Αν θυμάστε για ποιο λέω..

floyd21
11-05-2007, 15:50
Το προηγούμενο post δεν το είχα δει τότε..Πορωπικά δεν ξέρω κανέναν από τους 2 σας..Αλλά θέλω να πιστεύω πως τόσο κομπλεξικά άτομα στη σχολή δεν έχουμε..Αν και αυτό το γεγονός προστίθεται στο άλλο με τους μαλλιάδες και τ'αμάξι..Αν θυμάστε για ποιο λέω..

Ayto ennoeis...
Click me... (http://www.forums.gr/showthread.php?t=13167)

Xalarwste oloi re seis...
Ti pa8ate ksafnika;;;:-(

HaNNiBoT
11-05-2007, 15:50
Ws gnwston oloi oi malliades einai anarxikoi kwlopaidia kai prezakia
k oloi oi kalontimenoi einai dapites fasistes kai trwne ta lefta tu kosmaki sti bandi

Maki_Maki
11-05-2007, 15:51
Ούτε να ban-άρεται κανείς για μια ημέρα όπως έγινε με τον Ripper...

TI LES AGORI MOU?
Efaga ban gia 3 meres, "gia na hremhsoun ta pneumata", den ta thymasai kala mou fainetai!

HaNNiBoT
11-05-2007, 15:53
Eimai enas mikros cowboy ho ho ho

noegr
11-05-2007, 15:54
TI LES AGORI MOU?
Efaga ban gia 3 meres, "gia na hremhsoun ta pneumata", den ta thymasai kala mou fainetai!

I apologize για αυτό, δεν το είχα πάρει χαμπάρι...
:wavey:

Maki_Maki
11-05-2007, 15:55
I apologize για αυτό, δεν το είχα πάρει χαμπάρι...
:wavey:

Syggnwmh ki egw gia ton apotomo tono mou, aplws mou irthe ligo ksafniko :-(.
Kektymenh taxythta man.
Syggnwmh again.

HaNNiBoT
11-05-2007, 15:56
eeeeeeee
ti sygnwmi k mlkies

dwste 8eama sto lao wre

jesu
11-05-2007, 15:57
Oute ena kalo flame dn boreis na kaneis re mlk noe :D

Maki_Maki
11-05-2007, 16:07
Ποιά δικαιώματα και ελευθερίες λες ρε ηλίθιε???????

Με το έτσι θέλω ήταν η σχολή υπό κατάληψη τόσους μήνες??????:angryfire
Απόφαση Γενικής Συνέλευσης ήτανε που είναι το δημοκρατικότερο όργανο λήψης αποφάσεων των φοιτητών.......
Δεν ήρθε ο Tourist, εγώ και 2-3 άλλοι και είπαμε "θα κλείσουμε τη σχολή και τους γράφουμε τους άλλους στ'@@ μας"

ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΛΑΚΙΣΤΟΥΜΕ ΝΤΑΞΕΙ ΜΑΓΚΑΚΙ??????
ΓΙΑ ΤΑ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΜΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑΜΕ!!!

ΛΕΣ ΠΩΣ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΨΗ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΑ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ ΘΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ, ΜΑΜΟΘΡΕΦΤΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟΠΑΙΔΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ!!!!!!!!!!!:angryfire

ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ, ΔΙΛΑΔΗ ΤΙΣ ΑΠΑΝΩΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ Γ.Σ. ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ, ΜΠΗΚΕΣ???????????

Basilakh stamata na vrizeis (mods kante kati ousiastiko EPITELOUS).
Exei kai h ypomonh ta oria ths, entaksei? :-).
Egw oute lefta exw, oute mpampa gia na mou ta dwsei.
Esy twra mphkes?
Na spoudasw thelw. Ki esy kai kati alloi den me afhnete.
Gia tin photo tou tourist den vlepw na les tpt.

hooligan13
11-05-2007, 16:10
Mh brizete gamw thn Panagia

Ripper
11-05-2007, 16:13
Exei kai h ypomonh ta oria ths, entaksei? :-).

Σίγουρα και η δικιά μου τα έχει ξεπεράσει εδώ και ώρα........

Egw oute lefta exw, oute mpampa gia na mou ta dwsei.
Esy twra mphkes?

Διάβασε πιο προσεκτικά και θα καταλάβεις πως δεν εννοώ εσένα, ούτε και καναν άλλο εδώ μέσα, εκτός αν θεωρείς τως το di είναι κολλέγιο........

σου έχω απαντήσει...

Gia tin photo tou tourist den vlepw na les tpt.

Δεν είπα τίποτα για τον απλό λόγο πως πρώτη φορά το ακούω.......
Δεν μπορώ να μιλάω χωρίς να ξέρω..........

Κι αν έγινε το καταδικάζω, τι άλλο θες?????????

Maki_Maki
11-05-2007, 16:14
Σίγουρα και η δικιά μου τα έχει ξεπεράσει εδώ και ώρα........

E kai ti na kanoume, prepei na vrizeis diladi? Den paei etsi, ki egw merikes fores thelw na katevasw kanthlia alla prospathw na min katevasw.

Κι αν έγινε το καταδικάζω, τι άλλο θες?????????

Auto kai mono me kalyptei.

hooligan13
11-05-2007, 16:32
Σήμερα έχω τα νεύρα μου. Δοκιμάστε να αρχίσετε να μου λέτε μου-σου-του και μα την πίστη μου, θα σας πάρει και θα σας σηκώσει!

@ skarab:
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του

dj Skoplus
11-05-2007, 16:35
@ skarab:
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του
μου-σου-του

XAXAxXxaxaxxaxXXXAXAXAXAXXAxaXxaXAxAXAXXAXa!:D :D

mhn ton tsiglas ki esy!:D

telooosss

Me,myself&Di!!
11-05-2007, 16:41
Παραμ παραμ !!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
Αυριο φευγωωωωωωωωωωωωωωωω:blush: :tounge:
τραλαλαλα λαλαλαλαλαλα:D

dj Skoplus
11-05-2007, 17:39
Ρε παιδια θελετε να μας σκισουνε κι αλλο?? Οι συνθηκες ειναι δυσκολες, αλλα αυτο ισχυει για ολους μας. Εκεινο που πρεπει να καταλαβετε ολοι ειναι οτι θα γινουν δυσκολοτερες αν δεν μαζευτει ολη η σχολη (και κυριολεκτω τωρα) να ζητησει 1μιση βδομαδα τον Οκτωβρη να γραψουμε ανθρωπινα. Δεν ζηταμε παπαδες. Ενα απλο πραγμα ειναι και δεν υπαρχει σοβαρος λογος που μπορει να σταθει ως αντεπιχειρημα σε αυτο απο κανενα μελος ΔΕΠ. Το μονο που υπαρχει ειναι ενας σωρος απο δηθεν δικαιολογιες για να μην παρουμε 10-11 μερες παραπανω και να ερθουν ολα στα ισια τους. Αν λοιπον θερωρειτε δικαιο αυτο που σας λεω παραπανω, τοτε ελατε στη ΓΣ Τμηματος τη Δευτερα για να το διεκδικησουμε. Δεν νομιζω να υπαρχει κανενας συναδελφος που να πιστευει οτι δεν δικαιουμαστε αυτο το χρονικο διαστημα ή οτι αν μας δοθει θα συμβει καποιο ανεπανορθωτο κακο.

Υ.Γ. Παμε στο flames να συνεχισουμε εκει τα μπινελικια. Θελω να συμμετασχω και γω:D :D :D

+++++++++++

HaNNiBoT
11-05-2007, 18:02
Round 2.
FIGHT!

Spirit_L
11-05-2007, 18:02
δεν μπορω να συγκεντρωθω με τιποτα...σε τιποτα...:angryfire :angryfire :angryfire :angryfire
γκρρρρρρρρρρρρρρρ:mad:

Guest
11-05-2007, 18:06
δεν μπορω να συγκεντρωθω με τιποτα...σε τιποτα...:angryfire :angryfire :angryfire :angryfire
γκρρρρρρρρρρρρρρρ:mad:

oute egw gamw .........:angryfire :angryfire :angryfire :angryfire

Mr. Iso
11-05-2007, 18:08
(mods kante kati ousiastiko EPITELOUS).

Πρώτον, αυτή την φράση την έχεις πει καμιά δεκαριά φορές μέσα σ αυτό το thread σε αρκετές παραλλαγές της, όπως κ σε κάμποσα άλλα thread..... Καταντάει κουραστικό πια.....

Δεύτερον, δεν είναι ο DI Tourist που σε έχει βγάλει φωτογραφία.....

Τρίτον, ευτυχώς που μας ξαναθύμησε ο THE_RIDDLE τον πραγματικό σκοπό αυτού του thread....
Οπότε αν θέλετε να τσακωθείτε, τα κουβαδάκια σας κ σ άλλη παραλία......(κοινώς, υπάρχει κ το Flames..):wavey: :wavey:

BuenosDias
11-05-2007, 18:12
Xristo egw symfwnw PANTELWS mazi sou.
Den lew tipote to diaforetiko kai to post sou me kalyptei kai me to parapanw.
Kalytera na ginei quote kai na mpei sto prwto post tou Tourist stin prwth selida auto to post.

Μα αυτό λέει και ο Tourist και για αυτο το σκοπό ανοιξε και αυτό το thread...
Αφου συμφωνούμε, δεν έχουμε παρα να είμαστε όλοι, τη Δευτέρα εκεί...

Spirit_L
11-05-2007, 18:44
συνεχομενο flame...
ολα μου τη δινουν αυτη τη στιγμη...
γιατι μου αλλαζεις τη θεση σε ολα μου τα πραγματα στο δωματιο?
γιατι κανει τετοια αποπνικτικη ζεστη ενω ειναι ακομα μαης?
γιατι δεν καθομαι να δαιβασω ενω δεν εχω να κανω τιποτα πιο σημαντικο?
γιατι το μυαλο μου δεν μπορει να μπει σε μια ταξη επιτελους?
τεσπα...δεν την παλευω καθολου...:mad: :-( :angryfire

coyote
11-05-2007, 18:52
xaxa, enw oi upoloipoi tin paleuoume kouneloxtapodi?

kala_na_pername
11-05-2007, 19:18
KOMPLEKS, GIATI ME TA ZORIA KRATIEMAI KATHE FORA POU SE VLEPW NA MHN SOU KANW THN MOURH ENA ME TON TOIXO, GIATI KSERW OTI ME EXEIS VGALEI PHOTO ME TO KINHTO SOU KAI ME EDEIXNES POIOS EIMAI GIA NA ERTHOUN NA ME DEIROUN.
KAI AN EXEIS PAPARIA MESA STA PANTELONIA SOU VGES KAI PARADEKSOU TO, ALLIWS THA EISAI POLY MEGALH KOTA GIATI KSERW OTI EINAI ALLITHEIA!

Den einai proswpikes antidikies.
Den einai dynaton ena tetoio atomo pou skavei ton lako pisw apo tin plati, STON DITHEN KOINO FOITHTH, POU KI EGW EIMAI ENAS, pou thelei kai kala me voithisei, na anoigei threads kai na to paizei swthras.
Einai ki autos ypeuthinos gia o,ti ginetai edw mesa. Den katalava. Epeidh einai mod tha leei kai tha kanei o,ti goustarei?
San ki emas einai, an loipon einai dikaios kai swstos na vgei kai na analavei tis euthynes tou.
Alliws tha einai pseutikos.
Etsi paei.

Proton gia na tu kaneis tn murh esto kai ligo diaforetikh ap oti einai tha peraseis apo mena...:smokin: :wavey:

Kai deuteron eleos me tn lasph poia, s exume akusei, (kai ton kathe allo pu krazei me to idio epixirima... h dimokratia anagastika "adikei" tis miopsifies..), an niazese pragmatika gia to kalo su kai dn thes aplws aformes gia na krazeis tus maliades kai loipous, NA EISAI EKEI, mazi mu kai me ton niko kai ton kathena mas tn deutera na diekdikesume mia swsth eksetastikh...

Kai episeis eleos me tn lasph ston niko.. to pedi kanei o,ti mporei kalhtero kai tu xete kanei na mn pw poia tsurekia...

DI tourist
11-05-2007, 19:37
Kata deuteron ti nomizeis oti eisai esy pou ksereis ti shmainei diekdikw?
Xiliades alloi ki egw mazi ki esy exoume dikaiwma apo ena kalokairi kai apo diakopes kai apo ena stoixeiwdes epipedo spoudwn. Esy pou kai kala ta diekdikeis auta, eisai se mia sxolh Plhroforikhs, den exeis idea apo programmatismo, toso kairo den diavazes tpt, gia esena oi spoudes itan na pernas polla mathimata mazemena se eksetastikes KAI EKSANAGKAZEIS EMENA KAI ALLOUS POU THELOUN NA MATHOUN NA LIWNOUN ME 45 VATHMOUS KAI NA DIAVAZOUN OLO TO KALOKAIRI.

Τωρα θα σου ελεγα διαφορα κατεβατα περι συλλογικων αποφασεων κλπ αλλα οπως φαινεται τα keyboard strokes θα πανε εντελως χαμενα. Οποτε ας αφησουμε τους υπολοιπους να σε κρινουν απο τα λεγομενα σου.
Τα συμπερασματα που εβγαλες για μενα δεν ξερω που τα βασιζεις. Μακαρι να τα περνουσα ολα μαζεμενα στις εξεταστικες.... :sleep:

Ektos autou, stamata na milas gia KOMPLEKS, GIATI ME TA ZORIA KRATIEMAI KATHE FORA POU SE VLEPW NA MHN SOU KANW THN MOURH ENA ME TON TOIXO, GIATI KSERW OTI ME EXEIS VGALEI PHOTO ME TO KINHTO SOU KAI ME EDEIXNES POIOS EIMAI GIA NA ERTHOUN NA ME DEIROUN.
KAI AN EXEIS PAPARIA MESA STA PANTELONIA SOU VGES KAI PARADEKSOU TO, ALLIWS THA EISAI POLY MEGALH KOTA GIATI KSERW OTI EINAI ALLITHEIA!

Χμμμ... Καταρχην αραξε! Η τεστοστερονη μπορει να σταξει και να λερωσεις κανα παντελονι και αντε να τρεχεις μετα στα καθαριστηρια. Αν πραγματι εχεις τοσο εντονη επιθυμια να με δειρεις ελα να με βρεις στη σχολη να τα πουμε face to face.

Στο φλεγον ζητημα της photo τωρα. Επειδη τα παρουσιαζεις ολα εντελως μονοπλευρα ας πω κι εγω την δικη μου οπτικη. Καταρχην στο κινητο μου υπαρχει photo απο ΓΣ στην οποια εισαι κι εσυ μεσα. Εσυ και αλλα 15-20 ατομα που βρισκονταν σε εκεινο το μερος της Α την ωρα της ΓΣ. Οπως σου ειπε καποιος αλλος ηδη, η photo δεν τραβηχτηκε απο το κινητο μου και σαφως δεν τραβηχτηκε για να σε σταμπαρει και να σε δειρει κανεις!!! Αν ειναι δυνατον να λες τετοιες ασυναρτησιες! Λες και δεν ξερω ποιος εισαι, απο το 1ο ετος κιολας, επρεπε να σε βγαλω και photo? Και στην τελικη τι σε κανει να νομιζεις οτι εισαι τοσο σημαντικη persona της σχολης που θα καθομαστε να σε βγαζουμε και photos για να στην πεσουμε? Επισης, ποιοι ειμαστε τελικα εμεις που θα στην πεσουμε να σε δειρουμε? Πολυ αοριστα μιλας και μαλλον ολα αυτα ειναι εικασιες του μυαλου σου για να ασχοληθει και λιγο κανενας με την παρτη σου.

Η αληθεια για το τι παιχτηκε ειναι η εξης: Αν θυμαστε καλα καποτε ειχαμε παρει μια πρωτοβουλια να φτιαχτει ενα ντοκυμαντερ που θα αφορουσε το κινημα και τη σχολη μας. Αρχισαμε λοιπον να συγκεντρωνουμε οτι υλικο υπηρχε. Στη συγκεκριμενη ΓΣ που παρθηκε η photo ειχε μπει στα τελευταια λεπτα το κλασσικο αντικαταληψιακο "πουλμανακι" της τελευταιας στιγμης το οποιο ειχε πολλους "επιβατες" και εσενα μαζι. Αυτο που ηθελε να απεικονησει η photo λοιπον ηταν αυτο το φαινομενο του "πουλμανακιου" στις ΓΣ της σχολης μας. Δεν ξερω αν ησουνα συνειδητα μελος το"πουλμαν" ή αν απλα ετυχε να βρεθεις εκει αλλα φαινεσαι κι εσυ μεσα σε αυτο. Τελικα το ντοκυμαντερ ναυαγησε λογω ελλειψης χρονου και ενδιαφεροντος και ξεμεινε αρκετο υλικο (phots , videos, κειμενα κλπ) που εχει μαζευτει απο πολλα παιδια της σχολης (me included) απο πορειες, συνελευσεις και καταληψεις. Εννοειται πως αν φτιαχναμε το ντοκυμαντερ τελικα, τα προσωπα θα ηταν edit-αρισμενα και δε θα φαινονταν. Δεν ειμαστε καταδοτες.

Den einai proswpikes antidikies.
Den einai dynaton ena tetoio atomo pou skavei ton lako pisw apo tin plati, STON DITHEN KOINO FOITHTH, POU KI EGW EIMAI ENAS, pou thelei kai kala me voithisei, na anoigei threads kai na to paizei swthras.

Σου ξαναλεω για 3η φορα. Η αποφαση για την παρασταση διαμαρτυριας ειχε παρθει στην προηγουμενη συνελευση μας, ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΟΜΟΦΩΝΑ! Το θρεντ λογικα καποιος θα το ανοιγε μεσα σε αυτες τις μερες γιατι το θεμα ειναι παρα πολυ κρισιμο.
Για να δεις ποσο εξω πεφτεις λοιπον, θα αναγκαστω να "δωσω" τον Μανωλη (emufear) ο οποιος με παρακαλεσε να ανοιξω εγω το θρεντ για να μη φανει οτι ο ιδιος κανει παραταξιακη διαφημιση και επειδη ειχε καποιες προσωπικες υποχρεωσεις που δεν του επετρεπαν να το κανει ο ιδιος! Αν εισαι τοσο δυσπιστος εχω και logs.
Ουτε σωτηρας των φοιτητων το παιξα, ουτε φοιτητοπατερας, το κειμενο που λινκαρα βρισκοταν στο site του Συλλογου απο την επομενη της ΓΣ. Και ενα σωρο θρεντς για ΓΣ ειχα ανοιξει παλιοτερα, και αυτες με δικη μου πρωτοβουλια τις κανονισα? Προσπαθησσε να σκεφτεσαι μερικα πραγματα πριν ποσταρεις και να μην εκθετεις ετσι απερισκεπτα προσωπα και καταστασεις.

Otan omws auto to atomo, leei oti einai agwnisths, energa kai ithika kai kanei tetoies energeies, den tha prepei na mathei o kosmos ti pousties kai ti lakous skavei kai ti logia pisw apo thn plath leei?

[...]

H photo pou evgale o DI Tourist, itan se mia syneleush pou pshfisa kai eixa to xeri mou se gwnia, ki elege oti pshfiza fasistika. Yparxei ki ena allo krithrio edw pera, fysika: TOSO MALAKAS EIMAI? Tha to ekana epithdes? Epithdes h oxi vasika, ligo me noiazei. An goustarw na to kanw, tha to kanw kai den tha mou pei kaneis tipota, giati ypotithetai oti exoume dhmokratia, oute tha me apeilhsei, oute tha me vgalei photo h tipota. Mexri na mou kopsoun to xeri.
Auta exw na pw. Apo'kei kai pera an to arnithei i svisei ta posts ti na pw, eutyxws ta exei dei polys kosmos ws twra kai mporei na krinei.

Για τη photo σου απαντησα πιο πανω. Αν εξακολουθεις να πιστευεις οτι το εκανα εγω και το εκανα για να σε φακελωσω δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω. Κι εγω μπορει να πιστευω οτι εχεις photos τις μανας μου στα 4. Αν δεν εχω στοιχεια ομως δεν θα βγω να σε κατηγορησω ετσι ανοιχτα σε ενα φορουμ που το διαβαζει ολη η σχολη (ποσο μαλλον να σε απειλω οτι θα σε δειρω κιολας).
Αν ηθελα να ακολουθησω τη δικια σου οδο και να αρχισω τις κατινιες θα μπορουσα να αποκαλυψω τοσα πολλα γι εσενα τον "πτωχο και ανυπερασπιστο" φοιτητη, που δεν θα ειχες τα μουτρα ουτε να ξαναβγεις απο το σπιτι σου. Και δεν θα ηταν λογια του αερα, εχω και μαρτυριες. Παρολα αυτα επειδη δεν εχω πεσει σε τετοιο επιπεδο και δε νομιζω οτι ενδιαφερει κανεναν να μαθει τα προσωπικα μας, δε θα κανω τιποτα απο ολα αυτα.

Αυτο που δε θα ανεχτω ομως με τιποτα ειναι μαθηματα ηθους και αγωνιστικοτητας απο εσενα. Πραγματικα ειναι μεγιστο ανεκδοτο να μιλας εσυ για πουστιες και για πισωπλατα μαχαιρωματα οταν ολοι εδω μεσα εχουν δει ποσο προκλητικα, ανουσια και πολλες φορες εξοργιστικα ποστς εχεις κανει κατα καιρους. Ολοι εχουνε δει ποιος ειναι το μεγιστο troll εδω μεσα με 3-4 ban στο ενεργητικο του. Και δεν το επεκτεινω εξωφορουμικα γιατι για εκει εχω απειρα ραμματα για τη γουνα σου (οπως ειπα και πιο πανω), που ομως δεν απασχολουν κανεναν αλλο φορουμιστα περα απο μενα και εσενα (και ισως μερικους τριτους που εμπλεκονται).

Σταματα λοιπον να ποσταρεις ηλιθιοτητες γιατι η ανοχη μας στις μαλακιες εχει και καποιο οριο. Με εκθετεις με μηδεν στοιχεια, γινεται ενα ολοκληρο φορουμ μπουρδελο οση ωρα ειμαι σχολη για να προλαβω να ξεμπλεξω με εργασιες, καταστρεφεις ενα πολυ σημαντικο θρεντ και θες να μας το παιξεις και ο αθωος της υποθεσης. Get al life στην τελικη. Δεν ξανασχολουμαι...

Maki_Maki
11-05-2007, 19:51
Proton gia na tu kaneis tn murh esto kai ligo diaforetikh ap oti einai tha peraseis apo mena...:smokin: :wavey:

An se evgazan ki esena photo kai se edeixnan ston syllogo kai se koroideuan oloi mazi, tha ithela na mathw ti tha ekanes kai pws tha antidrouses. Auto oso kairo den to iksera o diproswpos o Tourist kathe fora pou me evlepe stin sxoli mou elege kai geia kiolas.
Elpizw to parapanw na to egrapses gia plaka. To elpizw pragmatika, giati egw den se prokalw, enw esy me prokaleis synexeia.

Kai deuteron eleos me tn lasph poia, s exume akusei, (kai ton kathe allo pu krazei me to idio epixirima... h dimokratia anagastika "adikei" tis miopsifies..), an niazese pragmatika gia to kalo su kai dn thes aplws aformes gia na krazeis tus maliades kai loipous, NA EISAI EKEI, mazi mu kai me ton niko kai ton kathena mas tn deutera na diekdikesume mia swsth eksetastikh...

Auto den eipa? Oti thelw mia swsth eksetastikh kai oxi ena kalokairi kolash?
Des oti symfwnisa me to post tou Riddle.

kala_na_pername
11-05-2007, 19:57
An se evgazan ki esena photo kai se edeixnan ston syllogo kai se koroideuan oloi mazi, tha ithela na mathw ti tha ekanes kai pws tha antidrouses. Auto oso kairo den to iksera o diproswpos o Tourist kathe fora pou me evlepe stin sxoli mou elege kai geia kiolas.
Elpizw to parapanw na to egrapses gia plaka. To elpizw pragmatika, giati egw den se prokalw, enw esy me prokaleis synexeia.

Tha phgena na tous zhthsw ta resta, apo konta..

Kai oxi dn to egrapsa gia plaka, to enow giati dn m aresei n apeilun filus mu.. Siga mn katsw na prokalesw alliws...

Maki_Maki
11-05-2007, 20:00
Αυτο που δε θα ανεχτω ομως με τιποτα ειναι μαθηματα ηθους και αγωνιστικοτητας απο εσενα. Πραγματικα ειναι μεγιστο ανεκδοτο να μιλας εσυ για πουστιες και για πισωπλατα μαχαιρωματα οταν ολοι εδω μεσα εχουν δει ποσο προκλητικα, ανουσια και πολλες φορες εξοργιστικα ποστς εχεις κανει κατα καιρους. Ολοι εχουνε δει ποιος ειναι το μεγιστο troll εδω μεσα με 3-4 ban στο ενεργητικο του. Και δεν το επεκτεινω εξωφορουμικα γιατι για εκει εχω απειρα ραμματα για τη γουνα σου (οπως ειπα και πιο πανω), που ομως δεν απασχολουν κανεναν αλλο φορουμιστα περα απο μενα και εσενα (και ισως μερικους τριτους που εμπλεκονται).

Σταματα λοιπον να ποσταρεις ηλιθιοτητες γιατι η ανοχη μας στις μαλακιες εχει και καποιο οριο. Με εκθετεις με μηδεν στοιχεια, γινεται ενα ολοκληρο φορουμ μπουρδελο οση ωρα ειμαι σχολη για να προλαβω να ξεμπλεξω με εργασιες, καταστρεφεις ενα πολυ σημαντικο θρεντ και θες να μας το παιξεις και ο αθωος της υποθεσης. Get al life στην τελικη. Δεν ξανασχολουμαι...

Re anthrwpe, ksereis ti den exeis katalavei?
STA PAPARIA MOU GIA TO FORUM KAI GIA THN GAMHMENH THN APOPSH POU EXOUN GIA EMENA KAPOIA ATOMA STHN SXOLH.
Eixa zwh kai prin apo to di.
Den irtha sto di gia na ginw mouratos i tpt tetoio. Pwpw, ekana kapoia posts sto forum kai ti? Tha ntrepomai gia auta? Autes einai oi pousties? Auta ta rammata gia tin gouna mou?
Kai oso gia to ksylo pou lete oloi kai tin exete dei ntahdes, den pate na gamitheite oloi lew egw. Kse-tsoutsounisate malakismena kai mpikate sto panepisthmio kai tin exete dei gamiades. Psakste ligo ta @@ sas kai meta vgeite na lete oti tha gamhsete kosmo.
Opoios goustarei na me deirei na mou epitethei opote me dei sxolh. Enas enas omws, oxi opws ston the_tall pou tou ormhsan panw 300 atoma. Giati etsi kserete.
Ekei grafw kai tous malliades kai ta kommata kai ta koutsompolia kai to forum kai ola.
Ekei omws den grafw oute tin eksetastikh oute tis spoudes mou, opws kaneis esy Tourist pou den exeis perasei sxedon tipota. KATALAVES? EMENA ME NOIAZEI.
OSOI EXOUN KANEI THN ZWH TOUS TO FORUM NA PANE NA AUTOKTONHSOUN. ZWA! STO DIAOLO!

Auta exw na pw ki egw den asxoloumai pleon apo'dw kai pera.
Tsiou.

koumpi
11-05-2007, 20:01
Αν είναι να πέσει ξύλο...
θέλετε να δώσουμε όοοοολοι ραντεβού τη Δευτέρα στις 11 έξω από την αίθουσα συνεδριάσεων?
Πραγματικά... πιο πολλοί το βλέπω να έρχονται για το ξύλο παρά για τη ΓΣ, οπότε ας βγει και κατι χρήσιμο!!

:D :p :baby: :sleep:

Maki_Maki
11-05-2007, 20:04
Lol.
Ti? Oloi oi aristeroi vs. Maki_Maki?

SephirotH
11-05-2007, 20:06
Opoios goustarei na me deirei na mou epitethei opote me dei sxolh. Enas enas omws, oxi opws ston the_tall pou tou ormhsan panw 300 atoma. Giati etsi kserete.
Ekei grafw kai tous malliades kai ta kommata kai ta koutsompolia kai to forum kai ola.
Ekei omws den grafw oute tin eksetastikh oute tis spoudes mou, opws kaneis esy Tourist pou den exeis perasei sxedon tipota. KATALAVES? EMENA ME NOIAZEI.
OSOI EXOUN KANEI THN ZWH TOUS TO FORUM NA PANE NA AUTOKTONHSOUN. ZWA! STO DIAOLO!

Auta exw na pw ki egw den asxoloumai pleon apo'dw kai pera.
Tsiou.

Thes ban esi to vlepw. O the_tall einai gtp palikari arxika kai opoios kai na ton edeire kala tou kane. Me apogoiteyeis an pairneis to meros tou.
Esi pws to paizeis tora pou tha krineis posa ma8imata exei perasei o allos. Sto katw katw auto krinei poios endiaferetai gia ti sxoli kai poios oxi;; eleos
Telos esi as all know eisai o megistos kammenos kai prin 1 xronou i zwi sou itan mono to forum, mi mas to paizeis loipon tora kai fisiologikos an8rwpos pou eisai iperanw. Exeis xefigei teleiws, stamata na diavazeis toso.

koumpi
xaxaxaxa
ΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑ

Eγώ για να μαζεφτεί κόσμος στη ΓΣ το είπα...
Πώς στα κανάλια θέλουν επεισόδια για να δείξουν τις πορείες...
Έτσι και ο λαός του di θέλει ξύλο για να έρθει στη ΓΣ:p :p :p

Μόλις είδα ότ με πρόλαβε ο di::blue στο άλλο Thread:-(

Να σας ενημερώσω ότι ελάχιστοι συμφοιτητές μας έχουν καταλάβει την σημασία της επόμενης Γ.Σ. Τμήματος. Οπότε αν η λύση είναι να τσακωνόμαστε για κάτι που πλέον δεν αλλάζει αντί να αναπτύξουμε ένα υγιές κλίμα υπέρ της θέσης που έχουμε, τι να σας πω; Αν νομίζετε ότι προτιμότερο είναι το πρώτο, ας παίξετε ξύλο μέσα στην Γ.Σ..

γμτ γμτ γμτ:angryfire :D

kala_na_pername
Ths elladas oloi...:p Ti to simantiko exeis basika gia n asxolithei kaneis mazi su...??:-):p

DI tourist
11-05-2007, 20:13
Pwpw, ekana kapoia posts sto forum kai ti? Tha ntrepomai gia auta? Autes einai oi pousties? Auta ta rammata gia tin gouna mou?

Δε μιλαω για ποστς σου στο φορουμ, μιλαω για περιστατικα και πραγματα που εχεις κανει και εχεις πει, που οταν τα εμαθα σου εκοψα την καλημερα. Επισης αν θυμαμαι καλα με ειχες συναντησει εξω απο μια ΓΣ και με ρωτησες γιατι δε σε χαιρεταω και τετοια.Ψεμματα ειναι κι αυτο?
Τεσπα δεν νομιζω οτι αφορα κανεναν ετσι κι αλλιως, απλα γι να μη λεμε οτι θελουμε...

Kai oso gia to ksylo pou lete oloi kai tin exete dei ntahdes, den pate na gamitheite oloi lew egw. Kse-tsoutsounisate malakismena kai mpikate sto panepisthmio kai tin exete dei gamiades. Psakste
ligo ta @@ sas kai meta vgeite na lete oti tha gamhsete kosmo.

Sorry αλλα εσυ ησουν αυτος που απειλησες οτι θα μου σπασεις τα μουτρα την επομενη φορα που θα με δεις. Εγω ξυλο εχω να παιξω απο το Δημοτικο (αντε Γυμνασιο...).

Εχω περασει τα μισα μαθηματα που εχω δωσει. Για την εξασφαλιση των εξεταστικων μας εχω ριξει καποιο τρεξιμο κι εγω (σχεδον μηδενικο μπροστα σε οσο τρεξιμο ριχνουν αλλα παιδια). Αντιθετα εσενα δε σε ειδα σε καμμια ΓΣ Τμηματος που συζητουσε αυτο το θεμα που τοσο πολυ σε νοιαζει. Θα δειξει την Δευτερα ποιος νοιαζετε και ποιος οχι, στην τελικη...

Οσο για τα μαθηματα, κριμα που δεν ειμαστε ολοι διανοιες, θα προσπαθησω πιο σκληρα την επομενη φορα... :sleep:

Ηδη εχω καθυστερησει αρκετα τις δουλειες μου για να απανταω. Την κανω λοιπον και δεν ξανασχολουμε....

bigboy
11-05-2007, 20:15
.........
Kse-tsoutsounisate malakismena kai mpikate sto panepisthmio kai tin exete dei gamiades. Psakste ligo ta @@ sas kai meta vgeite na lete oti tha gamhsete kosmo.
...........

Δεν φταις εσύ, οι άλλοι που σου δίνουν σημασία φταίνε...

Και επιτέλους, όπως θα έλεγες και εσύ,
Ας κάνουν μια φορά σωστά την δουλειά τους οι mods με την πάρτη σου...:mad::angryfire:mad:

Κοιτα ρε κάτι ανθρωπάκια που φτύνουν εκεί που γλύφουν...

:angryfire:angryfire:angryfire

vaguraw
11-05-2007, 20:15
Κι εγω μπορει να πιστευω οτι εχεις photos τις μανας μου στα 4.

tis 8elw....:o :o :o

skarab
11-05-2007, 20:23
Αν είναι να πέσει ξύλο...
θέλετε να δώσουμε όοοοολοι ραντεβού τη Δευτέρα στις 11 έξω από την αίθουσα συνεδριάσεων?
Πραγματικά... πιο πολλοί το βλέπω να έρχονται για το ξύλο παρά για τη ΓΣ, οπότε ας βγει και κατι χρήσιμο!!

Εγώ πάντως ήδη ετοιμάζω το σχετικό thread.
"Ξύλο στο DI - Δευτέρα 14/5, ώρα 11πμ." :smokin:

koumpi
11-05-2007, 20:26

Ε ναι... άνοιξέ το εσύ...
Γιατί αν το ανοίξω εγώ μπορεί να πουν ότι το εκμεταλλέυομαι για μικροπολιτκούς λόγους!!!:p :p :p
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

//edit
Ξέρω ότι κάποιοι έχουν όντως νευριάσει με την κατάσταση αυτή...
Αλλά ας προσπαθήσουμε να ελαφρύνουμε την κατάσταση..

di\n@
11-05-2007, 20:27
ο ρε φιλε!μ αυτα και μ αυτα ουτε εκλογες καταλαβα,ουτε εκδρομουλα στα
δυτικα πηγα,ουτε την εργασια δομων πηρα χαμπαρι!:angryfire :angryfire
καλα ρε γμτ!τι ειναι αυτος ο ανθρωπος!κιολας ρε γμτ?
ενα μαθημα ελειψα κι εγω!:angryfire :angryfire

skarab
11-05-2007, 20:28
O the_tall einai gtp palikari arxika kai opoios kai na ton edeire kala tou kane.

Αυτά δεν τα γράφουμε ούτε για πλάκα! Σόρι κιόλας δηλαδή!

Warning ston SephirotH.

17. Trezegoal
11-05-2007, 20:37
epeidh einai moderator kai tin exei dei kapws, par'ola auta den tha tou elega tipota, opws den lew se atoma opws o emufear, o giannhs ths PKS

Katarxin kapote prepei na matheis pos oi moderator einai anthropoi. Tpt parapano, tpt parakato...

Katadeyteron se atoma opos o emufear i o Giannis den mporeis na tin peis. Kai opos fanike oyte ston Niko...

Kai meis ayto theloyme. Alla diekdikoyme tin paidia poy prepei. Kai tin diekdikoyme kai gia sena kai gia ta paidia soy kai gia olloys...
(den to paizo sotiras tora alla prospatho na soy po peripoy pos skeytomai)

Proton gia na tu kaneis tn murh esto kai ligo diaforetikh ap oti einai tha peraseis apo mena...

Stamata re mlka kai sy. Den einai ayti i lysi. Den eimaste zoa, alla mporoyme na milisoyme. An ftasoyme sto simeio na prepei na plakothoyme, to xoyme xasei to paixnidi.

(kata t alla symfono me to post soy apolyta)

Auto oso kairo den to iksera o diproswpos o Tourist kathe fora pou me evlepe stin sxoli mou elege kai geia kiolas.

Oso gia diprosopia min ksekinisoyme na milame giati thymamai ena peristatiko palio me to post toy Sagkrioti ap to profil toy Ripper. Meta apo kamposa flames irthes stin sxoli kai ton vrikes apla xoris na peite tpt. Kai thymamai to post soy meta sto forum toy styl "bravo ston Ripper poy eixe ta @@ kai irthe kai me vrike"...

Telos kyrie Maki_Maki, o Di Tourist opos kai ola ta paidia apo do mesa exoyn erthei polles fores stin sxoli kai exoyn syzitisei me olloys anoixta gia tis gnomes toys. Esena den se xo dei pote na exeis kanei kamia syzitisi stin sxoli. Mono stis gs erxosoyn, epines kafe kai tis teleytaia misi ora embaines mesa kai psifizes. Ayto simainei symmetoxi sta koina...

Maki_Maki
11-05-2007, 20:58
Gia ton the_tall ennoousa tote pou tou ormhksan posa atoma stin GS.
Auto.

17. Trezegoal
11-05-2007, 21:03
Gia ton the_tall ennoousa tote pou tou ormhksan posa atoma stin GS.
Auto.

//edit by skarab:
Όχι ότι προσφέρει κάτι, αλλά τέλος πάντων πάρε κι εσύ ένα warning... :smokin:

apla ekana edit to mnm gia na min fainontai oi mlkies moy

Maki_Maki
11-05-2007, 21:03
Oso gia diprosopia min ksekinisoyme na milame giati thymamai ena peristatiko palio me to post toy Sagkrioti ap to profil toy Ripper. Meta apo kamposa flames irthes stin sxoli kai ton vrikes apla xoris na peite tpt. Kai thymamai to post soy meta sto forum toy styl "bravo ston Ripper poy eixe ta @@ kai irthe kai me vrike"...

Ti na pw re file. Den pisteuw oti auto einai diproswpia. Diladi autos pou exei enan kollhto alla ton thavei se allous pws tha prepei na legetai? Pasarhs?

Telos kyrie Maki_Maki, o Di Tourist opos kai ola ta paidia apo do mesa exoyn erthei polles fores stin sxoli kai exoyn syzitisei me olloys anoixta gia tis gnomes toys. Esena den se xo dei pote na exeis kanei kamia syzitisi stin sxoli. Mono stis gs erxosoyn, epines kafe kai tis teleytaia misi ora embaines mesa kai psifizes. Ayto simainei symmetoxi sta koina...

Den mporw na erthw sxoli kai na symmetexw se mia syzhthsh pou einai mauro xali, opws oles oi GS.
Den mporw na vlepw atoma apo oles tis paratakseis na mhn sevontai auton pou milaei, na ourliazoun, na apeiloun kai na vrizontai. To sixainomai auto to pragma kai den thelw na eimai meros tou.

17. Trezegoal
11-05-2007, 21:08
editarismeno post logo vlakeias moy...

:D :D :D

hooligan13
11-05-2007, 21:09
Metanoeite, ef8ase h orgh tou 8eou-Mpaka.

Vazelosss
11-05-2007, 21:11

no m8 d eftase, tis ekana tacklin.

Trifyllenia
11-05-2007, 21:14
Τρίτο ποστ για να φαίνονται 3 τριφυλλιακά nicknames στη σειρά...

copyright BB

hooligan13
11-05-2007, 21:14
no m8 d eftase, tis ekana tacklin.

kala ekanes.
to m8 ti to'8eles?
grapse kana mlk na goustaroume, na mhn bgainoume k off-topic:wavey:

Vazelosss
11-05-2007, 21:15
kala ekanes.
to m8 ti to'8eles?
grapse kana mlk na goustaroume, na mhn bgainoume k off-topic:wavey:

exeis dikio gamw to mpaka mou, parasurthika.

Rotting
11-05-2007, 21:15
Πιτσιλατε τα ατακτα πορνιδια με υγρο καυτο πυρ!

sada μεγαλε κλιτοριδομαχε, σε σενα παει, τελος!

sada
11-05-2007, 21:18
βασικα κικλοφορουν πολοι πουσταραδεσ ...ειδικα στο μεταξουργει ο μετα τις3 το προι...βγαι νουν πολοι πουστιδες και ψαχνουν αγορακια... .ερχονται και σου μιλανε και τετια πραγματα... εμενα καθος εφευγα απο το μεταξι με το παπι μου μου φοναζει ενασ....γιρ ναο λοιπον...κα ι του λεο τι εγινε ρε καυλιαρι?σιμβαινει κατι???εντομεταξι εκανα τον ανιξερο και καλα δεν ιξερα οτι εψαχνε αγορακια αυτος...και αρχισε να με ροται απο που ειμαι που μενο...και γο να του απανταο και να τον φουντονο λεγοντας τον τσαχνινι και τετοια κλασικα πραγματα... ιθελε επισισ μετα απο λιγο να αγιξει τιν κερια μου!και του λεο δε κανει καυλιαρι μου...κακο!!!και μου λεει αφου δεν θες φευγο...στο καλο του λεο!!!μπουχααχαχαχαχα!!!!

SpartanGeorge
11-05-2007, 21:20

Οχι ρε συ
μην το κανεις
αστο σε μενα
δεν γινεται να εχει ο ΒΒ στο ιστορικο του τοσα κομπαρσοthreads και εγω ψιχουλα :D :D :D

sada
11-05-2007, 21:24
μεγιστος χισαδορος ατιθασον πορνιδιον o rotting......

Rotting
11-05-2007, 21:30
μεγιστος χισαδορος ατιθασον πορνιδιον o rotting......
μεγιστανα καυλαρχι να σε καλα καλι τιχι προσεχε σε ποια ξεβρακοκεφαλη βαζις το αρωστιμενο σου κονταρι!μπουχαχαχα

sada
11-05-2007, 21:35
τωρα που αρχιζουν να πιανουν οι ζεστες....θα τα βγαλουν ολα εξο οι ατιμες οι ξεβρακοκεφαλες και θα μας τρελανουν....αχ τα πουνατακια στι σχολι μας εινια τα πιο ατιθασα πουτανακια που εχο δει στιν μπουρδελοκα ριερα μου!πρεπει να τα ιποταξουμε με το μαγικο μας ραβδι!να γευτουν τιν γλικα του!να τα τιμορισουμε ....

skarab
11-05-2007, 21:50
βασικα κικλοφορουν πολοι πουσταραδεσ ...ειδικα στο μεταξουργει ο μετα τις3 το προι...βγαι νουν πολοι πουστιδες και ψαχνουν αγορακια... .ερχονται και σου μιλανε και τετια πραγματα... εμενα καθος εφευγα απο το μεταξι με το παπι μου μου φοναζει ενασ....γιρ ναο λοιπον...κα ι του λεο τι εγινε ρε καυλιαρι?σιμβαινει κατι???εντομεταξι εκανα τον ανιξερο και καλα δεν ιξερα οτι εψαχνε αγορακια αυτος...και αρχισε να με ροται απο που ειμαι που μενο...και γο να του απανταο και να τον φουντονο λεγοντας τον τσαχνινι και τετοια κλασικα πραγματα... ιθελε επισισ μετα απο λιγο να αγιξει τιν κερια μου!και του λεο δε κανει καυλιαρι μου...κακο!!!και μου λεει αφου δεν θες φευγο...στο καλο του λεο!!!μπουχααχαχαχαχα!!!!

Ρε sada, εσύ είσαι ή σου χάκεψαν το λογαριασμό; :D

Καλά, μιλάμε, αυτό το post πρέπει να είναι all-time low για το di.forums! :tounge:

//Edit: Άκυρο! Έχει κι άλλα posts του ιδίου παρακάτω :tounge:

Rotting
11-05-2007, 21:56
αντε λοιπον αφιστε τους τσακομουσ και ας κοιταξουμε το εργο μας!!!και οι μοντερειτορς μια χαρα κανουν το εργο τουσ..δεν χρειαζετε να κατιγορουντ αι..και αν κανουν κανα λαθος που και που σιγχορεμενοι εινια!ανθροποι ειναι και αυτοι ρε παιδι μου ...καυλες εχουνε οπος εμεις!αλλοοστε ολοι οι καυλιαριδες πασχουμε απο τιν ιδια ασθενεια!!αυτι ι ασθενεια σιγχορι τα λαθοι!!ασ πιτσιλισουμ ε λοιπον τα μικρα και πορινα πορνιδια τις μπουρδελιαρ ας αθινας!!ας ξεχιθουμε στα πλιμιρισμεν α σοκακια ιδονις και αλισμονιτου σπερματος να τιμορισουμε με το μαγικο μας ραβδι τα ατιμα πορνιδια!!!

sada
11-05-2007, 22:02
αντε λοιπον αφιστε τους τσακομουσ και ας κοιταξουμε το εργο μας!!!και οι μοντερειτορς μια χαρα κανουν το εργο τουσ..δεν χρειαζετε να κατιγορουντ αι..και αν κανουν κανα λαθος που και που σιγχορεμενοι εινια!ανθροποι ειναι και αυτοι ρε παιδι μου ...καυλες εχουνε οπος εμεις!αλλοοστε ολοι οι καυλιαριδες πασχουμε απο τιν ιδια ασθενεια!!αυτι ι ασθενεια σιγχορι τα λαθοι!!ασ πιτσιλισουμ ε λοιπον τα μικρα και πορινα πορνιδια τις μπουρδελιαρ ας αθινας!!ας ξεχιθουμε στα πλιμιρισμεν α σοκακια ιδονις και αλισμονιτου σπερματος να τιμορισουμε με το μαγικο μας ραβδι τα ατιμα πορνιδια!!!
ναι μεγαλε Τιμωρε των παμπονηρων πουτανιδιων!εχεισ δηκιο κε αν μπορουσα θα σου απενειμα ευχαριστως τον μοναδικο τιτλο του Διηπειρωτικου Υπερκαυλιαρ η,

dt008
11-05-2007, 22:18
mlk sada kollises masteruseritida?

sada
11-05-2007, 22:36
mlk sada kollises masteruseritida?
oxi pitsilistitida.....

Tythora
11-05-2007, 22:49
Εναν καφε πήγα... Τι εγινε εδω?!?!?!?:o

17. Trezegoal
11-05-2007, 22:52

Arketa pragmata mporo na po. Isos den einai i moira toy pliroforikoy na pigainei gia kafe telika...

SpartanGeorge
11-05-2007, 22:53

Arketa pragmata mporo na po. Isos den einai i moira toy pliroforikoy na pigainei gia kafe telika...

να πηγαινετε σε internet cafe :D :D :D :D

Tythora
11-05-2007, 22:56

:D :D

Ρε αντε να βγαινουν μερικοι μερικοι εξω, να περνουν αερα, το πολύ διαβασμα κανει κακό!!!!!!!

Να ριξω και το flame μου...
ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΑΠΑΞΙΕΙ ΤΟ FORUM!!!
ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ!!!
:angryfire :angryfire

BuenosDias
12-05-2007, 01:17

Μεγάλη ζημιά...
Επειγόντως μπρατσάκια...:D

Ripper
12-05-2007, 01:31
ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ ΑΠΟ ΤΟ STUDIO ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ ΠΑΛΙΟΑΡΧΙΔΙ!!!!!!!!!:angryfire :angryfire

sxizoφρeneia658
12-05-2007, 01:33

Όσο και αν δεν θες να το πιστέψεις επιτέθηκε σε μία κοπέλα...και δεν νομίζω,αυτό και αν δεν θες να το πιστέψεις,πως το γεγονός ότι έιναι κοπέλα και ότι ανήκει στη ΠΚΣ την κάνει κατώτερη από σένα και από κάθε άλλο.Αν σου είχαν επιτεθεί εσένα χωρίς αιτία και απλά για να γίνει μπάχαλο,πράγμα που προετοιμαζότανε εδω και ώρα εκείνη την μέρα,δεν νομίζω να καθόμασταν με σταυρωμένα χέρια.Εκτός αν θες να ξανακλαφτείς και να πεις πως στην φυλάγαμε πάλι να σε δείρουμε...Άντε να κλαφτείς μία φορά ακόμα και να παρακαλέσεις να χαθεί η εξεταστική μπας και βρεις λόγο να μας την λες που και που...

Το ερώτημα είναι ένα...ο the_tall σε μία στιγμή ειλικρίνιας ζήτησε συγνώμη απο την γενική συνεύλεση,λέγοντας πως το μεγαλύτερο μέρος της ευθύνης ήταν δικό του.Εσύ θα το έκανες?Ή θα μας έβαζες να σου φέρουμε και λουλούδια στο σπίτι??

floyd21
12-05-2007, 03:10

Όχι ακόμα....:-)

exeis dikio gamw to mpaka mou, parasurthika.

Μη βρίζεις τα θεία αδερφέ....;-)

larry_tsoukou
12-05-2007, 03:15
gamo ton floyd
etsi
giati goustaro

floyd21
12-05-2007, 03:17
gamo ton floyd
etsi
giati goustaro

Αν μπορείς,μαγκιά σου....:p

chronopete
12-05-2007, 03:18
gamo ton floyd
etsi
giati goustaro

gamo ton larry
etsi
giati einai komparsos...

kai vrizei ton floyd...

larry_tsoukou
12-05-2007, 03:19
ntaksei mages fate me.ok ok
alla tah rtho apo kei
kai tha ti parete oloi na poume

Dj Cool - T
12-05-2007, 14:37
Για οσους κανενα βραδακι εχουν περιεργες ορεξεις να καννουν κατι ιδιαιτερο για να τραβηξουν την προσοχή ή να εγκαινιάσουν τελος φορουμικής ή να πουν το πόνο τους ή να κανουν χαβαλέ...

bye re!!!! :-(:-(:-(:-(:-(:-(

pwned...........................................

kala_na_pername
12-05-2007, 16:15
GAMO TON XRISTO MU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryfire :angryfire :angryfire

floyd21
12-05-2007, 16:16
GAMO TON XRISTO MU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryfire :angryfire :angryfire

Αίσχος....:-( :-( :-(

:tounge: :tounge:

Dj Cool - T
12-05-2007, 16:31
ΓΑΜΩ ΤΟ tcsh ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΙΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ!!!!!! :angryfire:angryfire:angryfire:angryfire:angryfire

:-(:-(:-(

sxizoφρeneia658
12-05-2007, 16:32
teh πήξιμο....oh god...:-(

kala_na_pername
12-05-2007, 16:34
dn ksana akubaw pc..............:-(:-(:-(

kala_na_pername
12-05-2007, 17:26
Mhpws eprepe na xw paei fhsiko...??:-(

rusty
12-05-2007, 17:32

Αυτά τα έχουν πει κ άλλοι κ κατά τακτά χρονικά διαστήματα, με αρκετές παραλλαγές του στυλ: "μήπως έπρεπε να έχω πάει φυσικό/μαθηματικό/οικονομικά/πίσω στη μαμά μου (:D )"

Αν αυτή είναι η 1η φορά που αναρωτιέσαι...μην ανησυχείς...θα έρθουν κ οι υπόλοιπες...:p

//Sorry, δεν ήθελα να παίξω με τον πόνο σου:-)

marktheshark
12-05-2007, 17:56

Όχι ρε, το φυσικό είναι δυστυχία!

Καλά και το di είναι δυστυχία, αλλά 0,001% λιγότερο δυστυχία από το φυσικό.

floyd21
12-05-2007, 17:56

Πάμε ρε μλκα;;;;:cool:

kala_na_pername
12-05-2007, 19:39
Psisu:p(10 char)

grnemo
12-05-2007, 19:53
Στο τέλος θα είσαι μεταξύ Di και οικοδομής.
Be wise

understracker
12-05-2007, 21:23
Στο τέλος θα είσαι μεταξύ Di και οικοδομής.
Be wise

Και επέλεξε τον δρόμο του νταβαντζή. Βγάζει καλό χρήμα! :baby: :D

sxizoφρeneia658
12-05-2007, 22:23
πήζωωωωωωωωωωωωωω.....................

rusty
12-05-2007, 22:25
........διαβάζω;........:confused:

SpartanGeorge
12-05-2007, 22:35
βαζω σχολια :D :D :D :p

chdatmmtnk
12-05-2007, 23:42
γιατι ηταν αναγκη να την κανω τη βλακεια ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:angryfire :angryfire

Master_User
13-05-2007, 01:10
Gamt Exasa To Stixima Kolopoyrdelo Eurovision Stimeno Pantoy Skata Sta Matxia Sas Kai Sta Ntoubaria Na Parete Oloi Fotxia Poy Psifisate Kai Mpoyrlot Sto Kolo Sas Den Ftani Pou Exasa Tin Pempti Kai Simera Eleorapasd. Alla Poy 8a Paei Tin Ali Ebdomada 8a Pao Sta Alogakia To Mono Sigoyro Kai Mi Stimeno

entid

γιατι ηταν αναγκη να την κανω τη βλακεια ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:angryfire :angryfire

ehm auto to erotima den exei endiaferon gia tous filosofikous rota giati h blakia epelekse esena na tin kanis :p

Octopus Handjob
13-05-2007, 02:34
Gamietai!.!

dj Skoplus
13-05-2007, 11:13
TI KANOUME TWRA????:angryfire :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire

sxizoφρeneia658
13-05-2007, 12:52
Πάλι δεν θα προλάβω να ζήσω...

Maki_Maki
13-05-2007, 14:29
ehm auto to erotima den exei endiaferon gia tous filosofikous rota giati h blakia epelekse esena na tin kanis :p

Eisai apisteutos.
Respect.

di\n@
13-05-2007, 15:05
life sux:angryfire :angryfire :angryfire :-(

marktheshark
13-05-2007, 17:14
Γαμώ το fix της MS για τα BSODs που θέλει WGA για να εγκατασταθεί... :angryfire :angryfire :angryfire

larry_tsoukou
13-05-2007, 17:15
βαριεμαι ρε πουστη

Octopus Handjob
13-05-2007, 17:58
Gamw ton pono ston krotafo apo to headbanging. :(

chdatmmtnk
13-05-2007, 18:12
δεν μπορω να προγραμματισω..:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

sxizoφρeneia658
13-05-2007, 18:13
δεν μπορω να προγραμματισω..:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

εγώ όμως μπορώ...:D :D .......?????:confused:

Hellscream
13-05-2007, 18:24
DAMN:angryfire :angryfire

Dj Cool - T
13-05-2007, 19:41
δεν μπορω να προγραμματισω..:-( :-( :-(

εγώ όμως μπορώ...:D :D .......?????:confused:

w00t :sleep:

--------------- --------------- --------------- --------------- --------------- ---------------

πωπω δεν παλεύεται η σημερινή ήμέρα..... :-(

Tythora
13-05-2007, 20:00
Από κανέναν δεν παλεύεται.....

ΤΙ ΕΙΝΑΙ C++???
Γμτ, δεν θα παρω ποτε πτυχίο, απο τη στιγμη που μας το εκαναν κορμού το μαθημα....

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ!!!

:angryfire

kala_na_pername
13-05-2007, 20:04
Mia xara paleuete!:D

Anti- Flame reeee..!:p:D:love2:

(nai, to prwto mu:blush::baby::D:p)

Dj Cool - T
13-05-2007, 20:07

ΤΙ ΕΙΝΑΙ C++???
Γμτ, δεν θα παρω ποτε πτυχίο, απο τη στιγμη που μας το εκαναν κορμού το μαθημα....

:axou2 [ask rusty 4 more info]

Mia xara paleuete!:D

Anti- Flame reeee..!:p:D:love2:

(nai, to prwto mu:blush::baby::D:p)

ε τι έγνοιες να έχει ένας κομπάρσος.......????

kala_na_pername
13-05-2007, 20:09
:axou2 [ask rusty 4 more info]

ε τι έγνοιες να έχει ένας κομπάρσος.......????

BYe re deuterotomhtokaule..!!:D:p

Ante ftiakse to shell su pu ton pernei apo pantu!:D :tounge: :p bb!:cool:

dj Skoplus
13-05-2007, 20:23
skata genikws...ola mazemena epesan...den thn palevw...:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Tythora
13-05-2007, 20:29
Ρε, μη με δουλευετε, βοηθείστε!!!:-(

dj Skoplus
13-05-2007, 20:37
Ρε, μη με δουλευετε, βοηθείστε!!!:-(

ela re psuxraimia...pio eukolh apo c einai...ama sou ekshghsei kapoios merika pragmata tha katalaveis polu aneta ti paizei...vasika k mono tis persines ergasies ama sou ekshghsoun arkei...kante kapoios thn kalh re paidia...

kai gia mena enan psyxolo an ginetai:-(

Master_User
13-05-2007, 20:50
ΤΙ ΕΙΝΑΙ C++???

Opos eipe h isaboss ena apo ta liga ma8imata pou patisa C++ einai C me this-> oop na to fantastite san ena sinefo opou ekei pano ektelestike o stroupstroup :P molis akousa afto agora 2 biblia kai den ksanapatisa XD. (kalo omos einai na patas + diabasma apo tora prin sfiksoun).

giati grafo prasina?
http://el.wikipedia.org/wiki/C%2B%2B
tora ble o.O

The_Big_Brother
13-05-2007, 20:50

ΤΙ ΕΙΝΑΙ C++???

Ααα, η αγαπημένη μου :love2: :D (οχι που δεν θα πεταγόμουν) ,γιατί τι γίνεται?

Καταργήστε τα κομπαρσιλίκια της C.
Σε C++ όλες οι εργασίες.
Και πρέπει να μεγαλώσει η ύλη,υπάρχουν πολλές δυνατότητες που δεν έχει πεί η μαμά του Τεό και εκείνος ποζεριάζει τσάμπα. :D

Dj Cool - T
13-05-2007, 20:54
Ααα, η αγαπημένη μου :love2: :D (οχι που δεν θα πεταγόμουν) ,γιατί τι γίνεται?

Καταργήστε τα κομπαρσιλίκια της C.
Σε C++ όλες οι εργασίες.
Και πρέπει να μεγαλώσει η ύλη,υπάρχουν πολλές δυνατότητες που δεν έχει πεί η μαμά του Τεό και εκείνος ποζεριάζει τσάμπα. :D

ρε μλκ πάλεψέ την.... μάθε προγραμματισμό!!!

θα χρησιμοποιούμε αντικειμενοστραφή γλώσσα σε κάθε εργασία, πας καλά?????? :p

Tythora
13-05-2007, 20:58
Ααα, η αγαπημένη μου,γιατί τι γίνεται?

Τι να γινει μωρε, 5 χρονια με το που μπει στις κλασσεις η Ιζαμπω, εγω εξαφανίζομαι λες κι ειμαστε ομώνυμα πολωμένες.:p

Με αποτελεσμα, να ειναι το μονο κορμού που χρωστάω πλέον!

Και σημειωσεις και βιβλία πήρα, και ασκησεις να δω τι παίζει... αλλά και πάλι δεν νιώθω!

Πες του τα ρε Τεο, αντε!
...Ακου αντικειμενοστραφη προγραμματισμό παντού!:mad:

C++ Ι HATE YOU!!!!!!!!!:angryfire :angryfire

//ψυχραιμιαααααααααααααααααα.............

The_Big_Brother
13-05-2007, 21:29
ρε μλκ πάλεψέ την.... μάθε προγραμματισμό!!!

θα χρησιμοποιούμε αντικειμενοστραφή γλώσσα σε κάθε εργασία, πας καλά?????? :p

Μια χαρά διαδικασιακό υποστηρίζει, και χωρίς κομπαρσιλίκια τυπου %15lf ,enum bool {false,true} , ffs

Τι να γινει μωρε, 5 χρονια με το που μπει στις κλασσεις η Ιζαμπω, εγω εξαφανίζομαι λες κι ειμαστε ομώνυμα πολωμένες.:p

Με αποτελεσμα, να ειναι το μονο κορμού που χρωστάω πλέον!

Και σημειωσεις και βιβλία πήρα, και ασκησεις να δω τι παίζει... αλλά και πάλι δεν νιώθω!

Kαλά ούτε εγώ παρακολούθησα φανατικά γιατί βαριόμουν :blush:
Ένα ebook να διαβάσεις σου φαίνονται πάρα πολύ εύκολο ο,τι κάνει.

Oεοεοεοεοεο σι πλους πλους φορ εβα οεοεοεοεοεοεοεοοε
antiflame ρε! :mad:

\\πάντως αν μπορώ να βοηθήσω σε ασκήσεις ή παλιά θέματα κτλ πές μου το,αλλά με τον όρο να μου δώσεις infraction :D

Dj Cool - T
13-05-2007, 21:41
Μια χαρά διαδικασιακό υποστηρίζει, και χωρίς κομπαρσιλίκια τυπου %15lf ,enum bool {false,true} , ffs

Kαλά ούτε εγώ παρακολούθησα φανατικά γιατί βαριόμουν :blush:
Ένα ebook να διαβάσεις σου φαίνονται πάρα πολύ εύκολο ο,τι κάνει.

Oεοεοεοεοεο σι πλους πλους φορ εβα οεοεοεοεοεοεοεοοε
antiflame ρε! :mad:

\\πάντως αν μπορώ να βοηθήσω σε ασκήσεις ή παλιά θέματα κτλ πές μου το,αλλά με τον όρο να μου δώσεις infraction :D

μην τον ακούς Λίλιαν....

Θα σου δώσει να διαβάσεις το "C++ for Dummies" το οποίο θεωρεί καλύτερο από την Ιζαμπώ!!!

:D:D

The_Big_Brother
13-05-2007, 21:43
μην τον ακούς Λίλιαν....

Θα σου δώσει να διαβάσεις το "C++ for Dummies" το οποίο θεωρεί καλύτερο από την Ιζαμπώ!!!

Οκ, ελπίζω να μην ακούει η μαμά σου, αλλά το μάθημα της Ιζαμπούς είναι for dummies! :D
Μλκ ΕΛΕΟΡΡΡΡ 700 σελίδες βιβλίο συγκρίνει με 200 σελίδες αραιές σημειώσεις :p :p

Λίλιαν σκέψου το για το infraction :D

\\Teo μόλις τέλειωσα την διχοτόμηση σε πουτσοC, 1 ώρα max :blush:

sxizoφρeneia658
13-05-2007, 21:46
Λίγα τα λόγια σας για την οικογένεια Σταματόπουλου...

Dj Cool - T
13-05-2007, 21:50
Οκ, ελπίζω να μην ακούει η μαμά σου, αλλά το μάθημα της Ιζαμπούς είναι for dummies! :D
Μλκ ΕΛΕΟΡΡΡΡ 700 σελίδες βιβλίο συγκρίνει με 200 σελίδες αραιές σημειώσεις :p :p

Λίλιαν σκέψου το για το infraction :D

what fucking ever

\\Teo μόλις τέλειωσα την διχοτόμηση σε πουτσοC, 1 ώρα max :blush:

ναι σιγά ρε.... με δείκτες σε συνάρτηση ελπίζω ε? ;-)

chdatmmtnk
13-05-2007, 21:50
θέλω τη μαμά μου...:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

The_Big_Brother
13-05-2007, 21:53
ναι σιγά ρε.... με δείκτες σε συνάρτηση ελπίζω ε? ;-)

:cool:
Δεν χτύπησε καν λάθος,μάθημα 11.Ψηθείται όλοι για tutorial C++ :smokin:
Eκτός απο τα π00τσο %.10lf ffs DIE C DIEEEEEE μπρατσακιάάάά´αάάάά :angryfire :angryfire :D

Dj Cool - T
13-05-2007, 21:54
θέλω τη μαμά μου...:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

ακόμα έτσι είσαι εσύ?????? :confused: hug2_

chdatmmtnk
13-05-2007, 21:56
ακόμα έτσι είσαι εσύ?????? :confused: hug2_

:love2: :love2: :-( :-( :-(

The_Big_Brother
13-05-2007, 22:02
θέλω τη μαμά μου...:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

#indlude <spam.h>

typedef fat int Meni;
exagogi(&rezerves,&temp_bratsakia); \\\ sorry ,ξέχασα το & :p :D
eisagogi_DDA(&Meni, temp_bratsakia);
bratsakia--;
troll=false;
parigoria++;
printf("Xronia polla Mama %d\n", @@);
frapes++;
--xronos_gia_paradosi_arithmitikis;
ksisimo++;
spam_posts++;
for(;;)printf("Bratsakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa\n");
exit(13);

Tythora
13-05-2007, 22:03

Δεν δινω infraction ουτε και με ανταλλαγμα το πτυχίο, πρεπει να με τσαντισεις πολύ!Και σε προειδοποιώ ειμαι πολύ υπομονετικός και ησυχος ανθρωπος.:tounge:

Θενξ, πάντως!

μην τον ακούς Λίλιαν....

Κοιτα, η Ιζαμπώ μπορει να ειναι ο καλύτερος ανθρωπος, δεν αμφιβάλλω! Σαν καθηγητρια μπορει να ειναι η πλεον συννενοήσιμη!
Απλα... δεν ταιριαζουμε ρε παιδι μoυ, εχω δοκιμάσει καθε πιθανή εκδοση του εαυτού μου (συμπεραλαμβανομένου και του "too much caffeine + 12 hours sleep the previous night") με τις παραδοσεις της, απλα δεν αντεχα!

Νομιζω πλεον ανακυρησσομαι dummie οσον αφορά τη C++ και το βιβλίο απευθύνεται σε μένα!:p

The_Big_Brother
13-05-2007, 22:05
Νομιζω πλεον ανακυρησσομαι dummie οσον αφορά τη C++ και το βιβλίο απευθύνεται σε μένα!:p

Mλκιες του Dj και της μάνας του, το βιβλίο που λέω εγώ σπέρνει. :love2: :wavey:
Virtual και πολλαπλή κληρονομικότητα δεν νομίζω να έχει πεί η Ιζαμπώ ,πόσο μάλλον στο 15ο μάθημα :D

Tythora
13-05-2007, 22:09
Και μεσα σε ολα............
....μου πηραν τον Νες μου κι εχω τρεις μερες να πιω φραπε!!!
Κατι υποκαταστατα - βλακειες τυπου freddoccino δεν κανουν τιποτα!
Θελω pure καφεινη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειναι κανεις να μην απελπίζεται!?!?!?!?:angryfire

/*Πρέπει να σταματήσω την γκρινια και να πιασω το διαβασμα...Διωξτε με!!!:D*/

απαιτώ ban... μου βρίζει την μάνα!!!! :mad::mad::mad::mad:

Χαρη θα του κανουμε!!:p

Dj Cool - T
13-05-2007, 22:12
Mλκιες του Dj και της μάνας του, το βιβλίο που λέω εγώ σπέρνει.:D

απαιτώ ban... μου βρίζει την μάνα!!!! :mad::mad::mad::mad:

:baby::tounge:

The_Big_Brother
13-05-2007, 22:14
Δεν δινω infraction ουτε και με ανταλλαγμα το πτυχίο, πρεπει να με τσαντισεις πολύ!

http://www.worth1000.com/entries/253500/253675vBda_w.jpg

:baby: :baby:

Dj Cool - T
13-05-2007, 22:25

όχι κοίτα πως γίνεται...

"ο superman είναι ο πιο gay χαρακτήρας ever..."

BuenosDias
13-05-2007, 22:27
2 απελπισμένα ατομα μετα απο απειρες (2n²+n/2*e^e^e^e=5) ωρες προγραμματισμου ΑΠΑΙΤΟΥΝ από τον Hellscream να τσακιστει και να μπει στο MSN...ASAP :mad: :mad: :mad:

Tythora
13-05-2007, 22:28
όχι κοίτα πως γίνεται...

Gay ειναι όποιος γραφει με φουξια!:p

Παντως καλή προσπάθεια!!!http://www.moneycontrol.com/images/msgboard/dashboard/thumb_up.gif

larry_tsoukou
13-05-2007, 22:32
poso vareti itan i mera simera :-( :angryfire :angryfire :angryfire

chdatmmtnk
13-05-2007, 22:42

//το γαμάω λίγο τώρα αλλά με προκαλείς/....
τι θα γινει με το σπαμμερι;;;;;;;;;;;;;;;;:angryfire :angryfire :angryfire

ban ban ban ban ban ban ban ban ban ban ban ban ban ban

Morgoth
13-05-2007, 23:07
Εντάξει, αργήσαμε αλλά μετά από 3 χρόνια το καταλάβαμε. Το πανεπιστήμιο είναι ένα ρημαδιό όμοιο με το Λύκειο απλά σε μεγαλύτερη κλίμακα. Ακόμα πιο μεγάλες αίθουσες, ακόμα περισσότερη βρώμα, ακόμα πιο πολλά ζώα στην πανίδα του, ακόμα πιο π00τσες μαθήματα, ακόμα πιο γτπ οργάνωση, ακόμα περισσότερα κωλοτριψίματα, ρουφιανιές, γλυψίματα, τσατσιές, συμφέροντα, ακόμα πιο μπουρδέλο με όλη την έννοια της λέξης. Ας το βάλουν στον κώλο τους αυτοί που το έφτιαξαν.

rusty
13-05-2007, 23:13
Τι θα γίνει βρε παλιό-ψωνισμένο, άξεστο, απροσάρμοστο και υποχθόνιο nerd;;;;;;;;;

Νομίζεις ότι ΟΛΑ γυρίζουν γύρω σου βρε απαράδεκτε Teo;;;;;;;;;;;;;

GEEK, GEEK, GEEK, GEEK, GEEK, GEEK, GEEK, GEEK!!!!:angryfire :angryfire

//Ακούς εκεί block!!! Είσαι ΓΤΜ!!!!!:tounge:

chdatmmtnk
13-05-2007, 23:20
Τι θα γίνει βρε παλιό-ψωνισμένο, άξεστο, απροσάρμοστο και υποχθόνιο nerd;;;;;;;;;

what is gtm??:confused:

//ok got it!!!βιαίως ομολογώ!!!:-( :-(

Dj Cool - T
13-05-2007, 23:20

Tythora says: (11:19:25 μμ)
αυτα ειναι χοντραδες:P

rusty pwned

sxizoφρeneia658
13-05-2007, 23:39
Όσες και όσοι με ξέρετε,γνωρίζετε πολύ καλα πως δεν είμαι και στα πολύ καλά μου και πως αν θέλω μπορώ να σκοτώσω άνθρωπο χωρις αναστολές...
Είδα πως πειράζετε τον Τεο??Γιατί να το κάνεις αυτό σε ένα τέτεοιο γλυκό πλάσμα?

Οπότε αφήστε τον ήσυχο ή αύριο το πρωί θα βρείτε έξω από την πόρτα σας ένα κεφάλι αλόγου??

Το καταλάβατε κορίτσια??:cool:

grnemo
13-05-2007, 23:41
Για τα αγόρια ισχύει η προσφορά με το παγωτό? :d:d:d:d

Dj Cool - T
13-05-2007, 23:45

Κλαίρη Κλαίρη και αυτός με πειράζει!!!!!

(είναι studentguru... :D)

sxizoφρeneia658
13-05-2007, 23:47

Όχι ισχύει η σπλήνα ιπποπόταμου...:cool:

any more questions?

Tythora
13-05-2007, 23:47

Κλαίρη, Κλαίρη, το γλυκό σου πλασμα πειράζει εμένα όμως!!!:smokin: :D

rusty
13-05-2007, 23:48
Γιατί να το κάνεις αυτό σε ένα τέτεοιο γλυκό πλάσμα?

OMG! Το άθλιο nerd-άκι έχει και boduguards! Ούτε αυτός της Whitney Houston στην ταινία δεν την υπεράσπιζε έτσι!

Μέγιστο ψέμμα Κλαίρη!

Οπότε αφήστε τον ήσυχο ή αύριο το πρωί θα βρείτε έξω από την πόρτα σας ένα κεφάλι αλόγου??

Το καταλάβατε κορίτσια??:cool:

Και μετά από τα ψέμματα...η απειλή!:o
Αυτή η ΦΠΠ έχει αρχίσει να τρομοκρατεί και να απειλεί τη σωματική μας ακεραιότητα, και όλα αυτά γι αυτό το απαράδεκτο geek;;;;;;;;;;

Αλλά ΟΧΙ! Δε θα περάσει αυτό!!! ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ!!!!

//@Teo...ντροπή σου να κρύβεσαι πίσω από τα φουστάνια μιας κοπέλας, και να μην μπορείς μόνος σου να υπερσπίσεις τον εαυτό σου....Πόσο pathetic είναι αυτό;;;;;Μα πόσο;;;;;:baby:

sxizoφρeneia658
13-05-2007, 23:48

Νταξ,δεν είπε πως είναι και ο Κλαρκ Κεντ...

οοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυπς...

μαλακία...:D

sxizoφρeneia658
13-05-2007, 23:50
Αυτή η ΦΠΠ έχει αρχίσει να τρομοκρατεί και να απειλεί τη σωματική μας ακεραιότητα, και όλα αυτά γι αυτό το απαράδεκτο geek;;;;;;;;;;

//@Teo...ντροπή σου να κρύβεσαι πίσω από τα φουστάνια μιας κοπέλας, και να μην μπορείς μόνος σου να υπερσπίσεις τον εαυτό σου....Πόσο pathetic είναι αυτό;;;;;Μα πόσο;;;;;:baby:
Εγώ σε απειλώ,όχι η ΦΠΠ...

Μάλλον πρέπει να το βάλω στην υπογραφή μου..

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΦΠΠ:wavey:

grnemo
13-05-2007, 23:50
Όχι ισχύει η σπλήνα ιπποπόταμου...:cool:

any more questions?Ok.....μην μου λες μλκίες αύριο, όμως... :smokin::smokin::smokin:

Tythora
13-05-2007, 23:51
....πίσω από τα φουστάνια μιας κοπέλας....
Ποσο pathetic εκφραση αυτή ομως?!?! Δεν την περίμενα απο σένα αυτή rusty!:wow:

///Ολα οκ, Μαριαλενακι μου!:love2:

Και δεν επρεπε να πεις τον Τεο gtm, κι ας μου λεει κι εμενα χοντραδες για τον superman μου!:-(

@sxizoφρeneia
Νταξει ρε Κλαιρη, νταξει κι εσύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:-( :-( :-(

rusty
13-05-2007, 23:53
Ποσο pathetic εκφραση αυτή ομως?!?! Δεν την περίμενα απο σένα αυτή rusty!:wow:

:blush: :blush: Λιλιανάκι μου....didn't mean it....:blush: :blush:

Dj Cool - T
13-05-2007, 23:56

έλα έλα εμείς τα βρήακμε! ;-);-):wavey:

OMG! Το άθλιο nerd-άκι έχει και boduguards! Ούτε αυτός της Whitney Houston στην ταινία δεν την υπεράσπιζε έτσι!

ε και βέβαια έχω αλλά όχι την κλαίρη.... Η κλαίρη απλά την λέει στους κομπάρσους που μου κολλάνε...

Η κλαίρη δεν είναι στην ΦΠΠ, σταμάτα να λασπολογείς! :mad:

pathetic είσαι και φαίνεσαι μικρό γκαγκά!

όταν μάθεις να σταματήσεις να leecheriazeis από τις φίλες σου, τότε να έρθεις να μου πεις πως να φέρομαι! ;-)

SpartanGeorge
14-05-2007, 00:04
Αν και δεν ειναι στον χαρακτηρα μου να γραφω flames
ΕΠΗΞΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :-( :-( :-(

ελπιζω με λιγο σπαμ να επανελθω :p

DI tourist
14-05-2007, 00:17
0mg t3h sp4mm3rz!!!

http://img126.imageshack.us/img126/918/wantedxd3.jpg

floyd21
14-05-2007, 00:18

Τι γλυκούλης.....:baby: :baby:

chdatmmtnk
14-05-2007, 00:19
0mg t3h sp4mm3rz!!!

χαρηκες τωρα;;;;
σα μωρο κανεις!!!

17. Trezegoal
14-05-2007, 00:38
Gamoooooooooooooooooooooooooo

DI tourist
14-05-2007, 00:42
χαρηκες τωρα;;;;
σα μωρο κανεις!!!

Sorry... http://img52.exs.cx/img52/271/l9iblush.gif

την Ολυμπιαδα? :sleep:

i_p
14-05-2007, 00:43
@!$#@^%$@&%$#&$#@$#@&%$#@#$@#$@&%$

:angryfire :angryfire :angryfire

chdatmmtnk
14-05-2007, 00:43

kai se emas giati to les??:confused: :confused:

Tythora
14-05-2007, 00:45
0mg t3h sp4mm3rz!!!

http://jpg.gr/images11/img_54307.jpeg

:D

Dj Cool - T
14-05-2007, 00:49
http://jpg.gr/images11/img_54307.jpeg

:D

pwn3d! :D

vaguraw
14-05-2007, 00:56
την Ολυμπιαδα?

gia oligous....

Mr. Iso
14-05-2007, 00:58
Ρε, είστε τρελά spamέρια, το ξέρετε.........??????!!!!!!:baby: :D :D
Κ καλά οι υπόλοιποι, αλλά ότι θα δώ κ mod να spamάρουν δεν το περίμενα........!!!!!!:wow: :wow: :p

Τελειώνουν τα τσιγάρα μουυυυυυυυυ,.......................:angryfire :angryfire Ποιός θα μου φέρει......????:love2: :D

floyd21
14-05-2007, 01:01
gia oligous....

Τη περήφανη Ελλάδα....;-)

17. Trezegoal
14-05-2007, 01:12
Κ καλά οι υπόλοιποι, αλλά ότι θα δώ κ mod να spamάρουν δεν το περίμενα........!!!!!!:wow: :wow: :p

Τελειώνουν τα τσιγάρα μουυυυυυυυυ,.......................:angryfire :angryfire Ποιός θα μου φέρει......????:love2: :D

Giati ti einai oi mods??? Oloi exoyn dikaioma sto spamming...

Opoios kanei tin palikaria na soy ferei tsigara as perasei kai apo do giati kai go tha ksemeino se ligo...

chdatmmtnk
14-05-2007, 01:15

Giati ti einai oi mods??? Oloi exoyn dikaioma sto spamming...

Opoios kanei tin palikaria na soy ferei tsigara as perasei kai apo do giati kai go tha ksemeino se ligo...

το παιδι για τις παραγγελιες θα ρθει σε λιγο...
εγω τη λιμα μου εχασα παντως!!!

BuenosDias
14-05-2007, 01:31
:o Oh God!!!

Ετσι (σαν το σπαμερι τον Τεο) θα καταντήσω και γω όταν ξεκινήσω την αριθμητική; :-( :tounge:

Πάντως σήμερα ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ότι τελείωσα ένα μεγάλο μέρος του κώδικα των δομών....:mad:

(και δε θέλω εφιάλτες το βράδυ...)

SpartanGeorge
14-05-2007, 01:40
Δεν θελω να κανω αριθμητικη :baby: :baby: :baby: :baby: :baby:
Θελω Hardcore Programming
Δωστε μου δευτεροτομητικα ρεεεε :-(

vaguraw
14-05-2007, 02:26
Τη περήφανη Ελλάδα....;-)

ta krath genikws....

floyd21
14-05-2007, 02:33
ta krath genikws....

Τη βασιλεία του μηδενός.....:blush:

A.C.A.B.
14-05-2007, 05:48
:angryfire :angryfire :angryfire gamw thn tuxh mou.
xthes logo tou wraiou kairou pou eixe eipa na paw gia mpanaki sth thalasa. ola mia xara alla ela pou sto gyrismo efaga mia 100staeurh klhsh gia kranos odhgou kai synodhgou. :angryfire :angryfire :angryfire

Anastas
14-05-2007, 07:33
[Flame for flame-post mode=1]
:angryfire :angryfire Kai giati ta pairneis sth krana epeidh o mpatos ekane th douleia tou? As eixes kranos, gia to diko sou kalo einai anyway :angryfire :angryfire

:baby: :tounge:

kala_na_pername
14-05-2007, 08:34
Auta einai mlkies.. Kathara ispraktika metra.. Apo pote to kranos endiaferete gia tn zwh su..!?!?

HaNNiBoT
14-05-2007, 13:37
Auta einai mlkies.. Kathara ispraktika metra.. Apo pote to kratos endiaferete gia tn zwh su..!?!?

Fixed 10char

Moses
14-05-2007, 13:43
Pantws exw akousei oti to kranos einai ypoxreotiko giati xwris afto yparxei pithanothta na xtypisei sto proswpo kapoio petradaki h entomo ton odhgo kai aftos na xasei thn isoropoia toy kai na dimiourgisei atyxima.

Den kserw vevaia kata poso afto einai dynato se mikres taxytites..

17. Trezegoal
14-05-2007, 13:59
Poio einai to kratos sto kato kato poy noiazetai gia tin diki moy asfaleia????? Dikia moy einai i zoi kai an den tin goystaro exo dikaioma na tin kano oti thelo. To antepiexeirima poy exo akoysei s ayta einai pos an ginei atyxima meta tha thes na pas se dimosio nosokomeio. Gi ayto kai einai ypoxreotiko to kranos. Vlakeia san epixeirima opos kai to parapano poy eipe oti exei akoysei o moses. Etsi omos to kalo kratos noiazetai gia na prosexei toys polites toy...

:angryfire :angryfire :angryfire

Dreamsurfer
14-05-2007, 16:58
Γιατί με κλάνουν όλοι σήμερα???:confused: :confused: :mad:

Dj Cool - T
14-05-2007, 17:39
Γιατί με κλάνουν όλοι σήμερα???:confused: :confused: :mad:

γιατί είσαι για τον p00tso

dj Skoplus
14-05-2007, 19:23
ti kanoume otan ola mas pane strava?:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

ironman
14-05-2007, 19:26
ti kanoume otan ola mas pane strava?:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

βριζουμε ή κοβουμε τις φλεβες μας!:blush:

Octopus Handjob
14-05-2007, 19:35
H teleytaia selida se ayto to thread einai genika gia ton poutso.

Dj Cool - T
14-05-2007, 19:35
ti kanoume otan ola mas pane strava?:-( :-( :-( :-(

[19:32]1:std05181@linux06:~>sudo -s
std05181 is not in the sudoers file. This incident will be reported.
[19:33]1:std05181@linux06:~>sudo -s

γεμίζουμε με spam τον admin!!!! :D:D:D:D

Dj Cool - T
14-05-2007, 19:36

Αυτή είναι η τελευταία σελίδα!!! :p

Dj Cool - T
14-05-2007, 19:38

έσκασε μύτη μόλις ο στεφ στο lab με άγριες διαθέσεις και ένα μυτερό αντικείμενο!!! :confused::confused::confused::confused:

//σοβαρά μιλάω.... :S

noegr
14-05-2007, 19:49
έσκασε μύτη μόλις ο στεφ στο lab με άγριες διαθέσεις και ένα μυτερό αντικείμενο!!! :confused::confused::confused::confused:

Πάλεψε την ρε τρόμπα λιγάκι....:angryfire :angryfire

HaNNiBoT
14-05-2007, 19:50
Emo.

10chars

Octopus Handjob
14-05-2007, 19:51
Αυτή είναι η τελευταία σελίδα!!! :p

:tounge:10chars

sxizoφρeneia658
14-05-2007, 19:53

και είχαμε μια φαγούρα αν θα σου άρεσε...

sxizoφρeneia658
14-05-2007, 19:54
ti kanoume otan ola mas pane strava?:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Πας και εσύ στραβά για να τα ισιώσεις;-)

/*RaDioHeAD*\
14-05-2007, 19:57

axaxaxXAAXAXaxaxax EPOS..!!:D:D [an kai kammeno :p]

ironman
14-05-2007, 20:00
οποιος ξαναβρισει εδω μεσα να μην του ξανασηκωθει!!:angryfire (το ηθικο)

Octopus Handjob
14-05-2007, 20:11
και είχαμε μια φαγούρα αν θα σου άρεσε...

8a prepe. 10 ch

dt008
14-05-2007, 20:43

ston exwse?vathia?

17. Trezegoal
14-05-2007, 20:46

tyxeroyliiiiiiiiiiiiiiiiii...

exei kai romatniko perivallon sto lab...

Anastas
14-05-2007, 20:59
ti kanoume otan ola mas pane strava?:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Σκέφτηκες να τα ισιώσεις λιγουλάκι;;; :D

http://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo

Aaaaaaaalways loooooook ooooooon the briiiiiiiiiiiight siiiiiiiide offf liiiiiiife! *whistles* :love2:

SpartanGeorge
14-05-2007, 21:56
ston exwse?vathia?

τον απειλησε παντως :D
πραγματικα λογια του στεφ
"(δειχνοντας τον pen του palmtop) αυτο ειναι αρκετα μυτερο"

γιατι τι σκεφτηκατε πονηροι?? :D :D

Guest
14-05-2007, 22:00
Σκέφτηκες να τα ισιώσεις λιγουλάκι;;; :D

http://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo

Aaaaaaaalways loooooook ooooooon the briiiiiiiiiiiight siiiiiiiide offf liiiiiiife! *whistles* :love2:

:D :D :D :D :D :D :D oti na naiiiiiii

skarab
14-05-2007, 22:23
Δεν το έκανα επίτηδες! Στο λόγο μου!

Δεν το ήθελα!

Δεν το περίμενα! Απλά συνέβη!

Άλλος ήταν ο σκοπός μου!

Ήταν μια από εκείνες τις στιγμές όπου το πνεύμα σε προδίδει!

Ήταν η κακιά στιγμή που με οδήγησε στην αγκαλιά της evil side!

Αλλά μπορώ να πω ότι όταν τους είδα όλους που ορμήσανε για να προλάβουν να με ακολουθήσουν στο βούρκο που πήγα να κυλιστώ...

...ένιωσα έναν άγριο ενθουσιασμό να με κυριεύει

και γεύτηκα την ηδονή!

ΚΑΙ ΝΑΙ, ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΑΚΥΡΑ THREADS! :sleep: :sleep: :sleep:

kala_na_pername
14-05-2007, 22:30
Ante bre pusth human teliwne..! Na dw pws tha tn palepsw aurio!

@ apo panw: Kai to Trolling Award, gia tn periodo 2006-2007 kerdizeiiiii.....

O agaphtos mod Skarab.!!:D:D (sorry BB:p)

chdatmmtnk
15-05-2007, 00:23
oh hell..κόλασηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :-(

SpartanGeorge
15-05-2007, 00:29
oh hell..κόλασηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :-(

anti-flame
πολυ ωραια μερα σημερα :D:D
λιωσιμο ftw :D:D

understracker
15-05-2007, 00:31
To Michigan University τον παίρνει αγρια...

Αντε μου στο διάολο!

Ου ναι, ωραία μέρα... :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire

Spirit_L
15-05-2007, 00:36
ηλιθιοι οδηγοι που δεν ξερετε τι παει να πει τιμονι...
κοντεψατε να σκοτωσετε τους κολλητους μου...
και κυριως σε αυτον που τους χτυπησε...αντε και γαμησου μαλακααααααααα!!:angryfire :angryfire
:-( :-(

noegr
15-05-2007, 00:51
Γαμώ την γαμημενη ζέστη...
Ρε πούστη μου είναι ακόμα Μάιος...
Πόσο σκατά θα φτάσει τον Ιούλιο και τον Αύγουστο?
Πως στον μπούτσο θα διαβάσουμε ???

Octopus Handjob
15-05-2007, 00:51
O misirlhs thn paleyei?

sxizoφρeneia658
15-05-2007, 11:02
ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΙΝΔΙΑΝΟ ΗΣΥΧΟ!!

TheRapper
15-05-2007, 11:46
ΓΑΜΩ ΤΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΟΣ ΣΤΟΥΣ ΚΑΡΟΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΓΑΜΩ-ΑΘΗΝΑΣ

Dreamsurfer
15-05-2007, 12:25
ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΙΝΔΙΑΝΟ ΗΣΥΧΟ!!

Και που το ξέρεις εσύ ρε ότι ήτανε ινδιάνος???:angryfire

Άμα ήτανε Αφρικάνος δηλαδή?
Αμα προσβλήθηκε δηλαδή την κάτσαμε!:wow:
Είναι και μαύρος...
"Τρέχω,τρέχεις,σε κυνηγάω,αν σε πιάσω σε γαμάω.Καμπανάκι και μαλακίες εδώ δεν έχει!":D :D :D

terezoulini
15-05-2007, 15:27
72h kai pairnoun 70. dhladh POSO PIO ELEOS????????????????????????????????????????????? ?????????????

entelws pwned omws... :-( :-(

Tythora
15-05-2007, 15:34
72h kai pairnoun 70. dhladh POSO PIO ELEOS????????????????????????????????????????????? ?????????????

entelws pwned omws... :-( :-(

σκέψου 2 πράγματα:
1. Υπαρχουν και χειρότερα: η 71η :p
2. Υπαρχουν και καλύτερα: καποιος θα παθει κατι και θα πας επιλαχούσα!:p

Me,myself&Di!!
15-05-2007, 15:59
To Michigan University τον παίρνει αγρια...

Αντε μου στο διάολο!

Ου ναι, ωραία μέρα... :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire

ναι οντως...εγω ενα εχω να πω...με ειχανε περασει πριν κατι χρονια στο Cambringe proficiency και με κοψανε στο Michigan:wow: :p Απ'οτι βλεπω τα πραγματα δν εχουν αλλαξει και πολυ απο τοτε...
Yπομονη παιδια και next time να τα δινετε και τα δυο τα πτυχια;-) :wavey:

di\n@
15-05-2007, 17:05
ναι οντως...εγω ενα εχω να πω...με ειχανε περασει πριν κατι χρονια στο Cambringe proficiency και με κοψανε στο Michigan:wow: :p Απ'οτι βλεπω τα πραγματα δν εχουν αλλαξει και πολυ απο τοτε...
Yπομονη παιδια και next time να τα δινετε και τα δυο τα πτυχια;-) :wavey:

αχ βρε παιδια ολοκληρο cambridge εχετε τι το θελετε το Michigan?:cool:

kapotas
15-05-2007, 18:06
giatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiii??????????????????????????????????????????? ?????

Dj Cool - T
15-05-2007, 18:34
FLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaMES

FLAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAρω

ΕΕΕΕΕΤΣΙ

(δεν το νιώθω απλά το κάνω!! :D:D)

:angryfire:angryfire:angryfire <---

:wavey::wavey::wavey::wavey:

Dj Cool - T
15-05-2007, 18:37
ΑΝΤΕ G@ΜΗΣΟΥ psychastheneia7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11one :angryfire:angryfire:angryfire:angryfire

[μου την λέει που ποστάρω, από το διπλάνο ημι-lab!! :D]

την παίρνει και ο κομπάρσος ο καλα_να_περνάμε που μας λέει κομπαρσιλίκια!! :mad:

SpartanGeorge
15-05-2007, 18:38
Μην τρολλλιαζετε ρεεεεεεεεεεε :p:p

psychastheneia7
15-05-2007, 18:45
ΑΝΤΕ G@ΜΗΣΟΥ psychastheneia7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11one :angryfire:angryfire:angryfire:angryfire

[μου την λέει που ποστάρω, από το διπλάνο ημι-lab!! :D]

την παίρνει και ο κομπάρσος ο καλα_να_περνάμε που μας λέει κομπαρσιλίκια!! :mad:

μαλακα Teo καντε τουμπεκι δεν μπορω να δουλεψω.

Παπαρια. Γαμω την αριθμητικη αναλυση... ΓΑΜΩ ΓΑΜΩ ΓΑΜΩ

Dj Cool - T
15-05-2007, 18:46
Παπαρια. Γαμω την αριθμητικη αναλυση... ΓΑΜΩ ΓΑΜΩ ΓΑΜΩ

αρ. ανάλυση RULEZ BIG TIME!!!!!

...not!

psychastheneia7
15-05-2007, 19:02
Ο τεο ειναι gay και μου στελνει καρδουλες στο msn.

ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΑ ΣΤΟ ΕΙΣΤΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕ:angryfire :angryfire :angryfire :angryfire

Dj Cool - T
15-05-2007, 19:03
Ο τεο ειναι gay και μου στελνει καρδουλες στο msn.

ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΑ ΣΤΟ ΕΙΣΤΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕ:angryfire :angryfire :angryfire :angryfire

first !

pavlo i looooooooooooooooooove you~~~~~~~~~~!!!!! :love2:

psychastheneia7
15-05-2007, 19:04
ΕΙΜΑΙ GΑΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

SpartanGeorge
15-05-2007, 19:04
first !

GAY!!!!111111

Dj Cool - T
15-05-2007, 19:05
ΕΙΜΑΙ GΑΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

πω γεμίσαμε gay..........

μόνο ο coyote λείπει......... :love2::love2::love2:

The_Big_Brother
Γαμώ την τύχη μου μέσα.
Δώρο άδωρο και σχεδίαζα να τρολλάρω.
Ρε Σπαρταν πήγαινε κλείσε το std σου που ειναι ξέφραγο αμπέλι.

Άλλη φορά δεν θα ξεχάσω το chmod 777 * :baby:

floyd21
first !

:-( :-( :-(
Εγώ φταίω που σου δινα σημασία....
:-( :-( :-(

SpartanGeorge
15-05-2007, 19:06

μπα εδω διπλα ειναι και μας σπαει τα νευρα :D:D

coyote
15-05-2007, 19:09

kala kala
otam mou tin epeftes egw imoun o gay?
exw kai apodei3eis
kai o euagelatos exei

coyote
15-05-2007, 19:10
BB pare tin pae

chdatmmtnk
15-05-2007, 19:11
κοφτε το σπαμ οεο!!!!!!!!!!!!!!
καντε καμια ασκηση παλιο-τρολλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryfire :angryfire
φωναζετε και δε μπορω να συγκεντρωθω...(θα θελα..)

Dj Cool - T
15-05-2007, 19:12
Γαμώ την τύχη μου μέσα.
Δώρο άδωρο και σχεδίαζα να τρολλάρω.
Ρε Σπαρταν πήγαινε κλείσε το std σου που ειναι ξέφραγο αμπέλι.

Άλλη φορά δεν θα ξεχάσω το chmod 777 * :baby:

o spartan λέει πάει να ανοίξει thread στις σχέσεις αφιερωμένο σε σένα...

SpartanGeorge
15-05-2007, 19:12
κοφτε το σπαμ οεο!!!!!!!!!!!!!!
καντε καμια ασκηση παλιο-τρολλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryfire :angryfire
φωναζετε και δε μπορω να συγκεντρωθω...(θα θελα..)

μιλας και εσυυυυυυυυυυυ????????????:D:D:D

//εδιτ
First!!!!!
(στην 525 του Flames :tounge:)

The_Big_Brother
15-05-2007, 19:19
o spartan λέει πάει να ανοίξει thread στις σχέσεις αφιερωμένο σε σένα...

Ok, χάρηκα που σε γνώρισα SpartanGeorge.:wavey:
Σου παραχωρώ το The_Big_Trolll για νέο account.

Κάνε Αριθμητική πρίν το ban όμως.:baby:

\\Και ρε κομπάρσε βάλε δικαιώματα 711 για το site
\\Οκ τα άλλαξε, είχε μόνο read πριν. :baby:

Dj Cool - T
15-05-2007, 19:30
Ok, χάρηκα που σε γνώρισα SpartanGeorge.:wavey:
Σου παραχωρώ το The_Big_Trolll για νέο account.

Κάνε Αριθμητική πρίν το ban όμως.:baby:

\\Και ρε κομπάρσε βάλε δικαιώματα 711 για το site
\\Οκ τα άλλαξε, είχε μόνο read πριν. :baby:

ανεβαίνει και photo σου τώρα...

τυχερεεεεεεεεεεε

DI tourist
15-05-2007, 19:30
Spamming-Post Whores Alert!!!

Πλεον τα http://img517.imageshack.us/img517/8261/m27011eo8.jpg δεν κανουν τιποτα... :o

Οποτε ψηθειτε για http://img413.imageshack.us/img413/2701/100nxc8.jpg

και αν συνεχιστει για πολυ και για http://img413.imageshack.us/img413/5376/110201boatfq9.jpg

Dj Cool - T
15-05-2007, 19:32
Spamming-Post Whores Alert!!!

Πλεον τα http://img517.imageshack.us/img517/8261/m27011eo8.jpg δεν κανουν τιποτα... :o

Οποτε ψηθειτε για http://img413.imageshack.us/img413/2701/100nxc8.jpg

και αν συνεχιστει για πολυ και για http://img413.imageshack.us/img413/5376/110201boatfq9.jpg

ΕΕΕΕΕΠΟΣ :D

http://www.forums.gr/showthread.php?t=13455

BuenosDias
15-05-2007, 20:05
Έχασα τη μισή Κυριακη για να κάνω την άσκηση του αγαπητού κυριου Κοτρώνη και να την προσαρμόσω στο λάθος του, για να την αλλάξει σήμερα και να θέλει να την αλλάξουμε και εμείς.... :mad: :mad: :mad:

Σα το γιοφύρι της Άρτας έχει καταντήσει η άσκηση...:mad:

Ripper
16-05-2007, 00:43
Γαμώ τη ζέστη!!!!!!!!!!!:angryfire :angryfire

Swordbrother
16-05-2007, 00:53

Κουρέψου!:D :tounge:

floyd21
16-05-2007, 00:55

Κουρέψου!:D :tounge:

X2....:D :D

Ripper
16-05-2007, 00:59
Ρε μλκ Hellhammer χάκεψες τα accounts του Swordbrother και του floyd?????????

17. Trezegoal
16-05-2007, 01:17
Allo ena post s ayto to thread. Xoris kamia idiaiteri aksia. Kserontas pos den tha moy fygoyn ta nevra...

SKATAAAAAAAAAA OLA SKATAAAAAAAAAAA

To mono poy ksero einai pos tora den tha thela na moyn edo kai na liono stin arithmitiki analysi. Tha thela kati allo kapoy alloy...